>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Migracja - uwagi, status błędy

Status
Zamknięty.
greenvoice 13,1K

greenvoice

Administrator
Członek Załogi
Dokładnie tak jak u Ibisa nadal ikonki nie działają, jak to jest że jednym działa innym nie hmm ?
Wine poności cache. U tych, którzy nie wymuszą odświezenia to nie będzie się wyświetlać.
⛔✅::zoltakartka:????⚽ Można spróbować CTRL+F5, CTRL+R na tej stronie (aktualnie na któej to czytacie).
 
xsebax 781

xsebax

Forum VIP
Nie pytałem kto ostatnio poszerzył grono administracji, tylko kto jest teraz głównym adminem? Czyli do kogo należy ostatnie słowo w przypadku wprowadzania kluczowych zmian na forum?
A moge wiedziec w jakim celu takie informacje sa potrzebne userowi, ktory dopiero co zalozyl nowe konto i w pierwszych wiadomosciach docieka o sklad ekipy tego miejsca? ???? Taka wiadomosc nie jest Ci potrzebna do udzielania sie na forum.
 
greenvoice 13,1K

greenvoice

Administrator
Członek Załogi
Odświeżanie nic nie daje, próbowałem nawet DNS zresetować, proponuję znaleźć jeszcze inne rozwiązania ;)
Spróbuj wyczyścić dane przeglądania. Możliwe też, zę Cloudflare uznał Twój IP za spam i nie pozwala na dostęp do zasobów.
 
R 92

reina17

Użytkownik
A moge wiedziec w jakim celu takie informacje sa potrzebne userowi, ktory dopiero co zalozyl nowe konto i w pierwszych wiadomosciach docieka o sklad ekipy tego miejsca? ???? Taka wiadomosc nie jest Ci potrzebna do udzielania sie na forum.
W przypadku gdy decyduję się na założenie konta na danym portalu, wolę na samym początku upewnić się kto jest odpowiedzialny za to miejsce. To chyba normalne, że np żyjąc w danym kraju wiemy jaki ośrodek decyzyjny podejmuje istotne z naszego punktu widzenia decyzje.
Ponadto jawność tego typu informacji, pozwala uniknąć wielu nieporozumień w przyszłości. Poza tym znacząco zwiększa transparentność danego podmiotu.
Szczerze, to nie rozumiem skąd Twoje zdziwienie na zadanie takiego pytania.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Wine poności cache. U tych, którzy nie wymuszą odświezenia to nie będzie się wyświetlać.
⛔✅::zoltakartka:????⚽ Można spróbować CTRL+F5, CTRL+R na tej stronie (aktualnie na któej to czytacie).
Zrobiłem tak jak mówisz i niestety dalej nic.
Ma ktoś jeszcze ten sam problem?
 
slomiany400 31K

slomiany400

Użytkownik
Czy jest możliwość skontaktowania się z administracją(nie przez PW, ponieważ za błędy młodości mam zablokowane) jakimś formularzem? Kiedyś kojarzy mi się sytuacja, że był tutaj na forum taki odnośnik kontakt, czy coś takiego i tam można było wysłać wiadomość. Pytam, ponieważ udało mi się zgarnąć nagrodę w konkursie i tam do Marcina trzeba wysłać ID i wrzuciłem mu na profil, być może nie zobaczył akcji, ponieważ tam zostawiłem, że jak odczyta, żeby usunął z profilu wiadomość + nie dostałem jeszcze nagrody od sponsorów. A taki kontakt na pewno ułatwiłby ludziom życie, żeby nie spamować po tematach niepotrzebnie
 
T 823

thereignman

Użytkownik
Nie działa mi PW, na takiej zasadzie że nie mogę do nikogo nowego napisać wiadomości (nowy wątek)
Czy to jest chwilowy błąd, czy jakieś ograniczenie ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom