>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Migracja - uwagi, status błędy

Status
Zamknięty.
czarnotowidze 44

czarnotowidze

Użytkownik
Nie wiem czy inni też tak mają, ale nie mogę wypowiadać się w typach na żywo. Warunki mam spełnione, a wciąż widnieje napis &quot;(Nie masz wystarczających uprawnień, aby tu odpisywać.)&quot;
 
greenvoice 13,1K

greenvoice

Administrator
Członek Załogi
Nie wiem czy inni też tak mają, ale nie mogę wypowiadać się w typach na żywo. Warunki mam spełnione, a wciąż widnieje napis &quot;(Nie masz wystarczających uprawnień, aby tu odpisywać.)&quot;
Kiedy przekroczyłeś 50 postów? Skrypt co godzinę sprawdza, czy ktoś spełnia warunki aby zezwolić na pisanie w typach na żywo.
Ze względu na wydajność, nie możemy tego sprawdzać po napisaniu każdego posta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
B 1

bart1902

Użytkownik
z tej strony ddk 1910, chyba ze dwa dni temu chcialem zmienic mail przypisany do konta , od tej pory zadna wiadomosc nie pojawila sie na skrzynce pocztowej, wysylalem ponownie i tez nic, do Waszego supportu pisalem tez brak odpowiedzi, a ja nie moge nic robic na moim koncie pisac itd .
 
greenvoice 13,1K

greenvoice

Administrator
Członek Załogi
z tej strony ddk 1910, chyba ze dwa dni temu chcialem zmienic mail przypisany do konta , od tej pory zadna wiadomosc nie pojawila sie na skrzynce pocztowej, wysylalem ponownie i tez nic, do Waszego supportu pisalem tez brak odpowiedzi, a ja nie moge nic robic na moim koncie pisac itd .
Niestety, to jest błąd silnika.
W przyszłym tygodniu być może uda nam się wgrać poprawkę, która to poprawi.
 
jozzy22 562K

jozzy22

Użytkownik
Próbując wysłać wiadomość prywatną wyskakuje taki oto błąd:
Wystąpił następujący błąd
The server responded with an error. The error message is in the JavaScript console.
 
greenvoice 13,1K

greenvoice

Administrator
Członek Załogi
Próbując wysłać wiadomość prywatną wyskakuje taki oto błąd:
Wystąpił następujący błąd
The server responded with an error. The error message is in the JavaScript console.
Czy próbowałeś wyczyść cache? Wysłałem testowa wiadomość. Jeśli tak, to zaloguje sie na Twoje konto i zobaczę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Da się jakoś zablokować powiadomienia na poczcie? Pisze tu z paroma osobami na priv i cała pocztę mam zapełnioną powiadomieniami ze ktos wysłał mi wiadomosc ????
 
greenvoice 13,1K

greenvoice

Administrator
Członek Załogi
Da się jakoś zablokować powiadomienia na poczcie? Pisze tu z paroma osobami na priv i cała pocztę mam zapełnioną powiadomieniami ze ktos wysłał mi wiadomosc ????
Wgrałem poprawkę, ale być może nie do końca działa. Czy wyłączyłeś powiadomienia w profilu?
 
bezcenny 772

bezcenny

Użytkownik
Mam problem ponieważ łącząc się z internetem tylko w trybie IPv4 nie wczytuje mi forum. Muszę się łączyć przez telefon tam mam połączenie IPv4 i IPv6 i tylko wtedy forum sie otwiera wie ktoś może jak rozwiązać ten problem?
Jakieś półtora tygodnia temu nie było to problemem natomiast teraz wchodze na forum tylko korzystając z internetu z komórki
 
greenvoice 13,1K

greenvoice

Administrator
Członek Załogi
Wyślij mi na PW twój Adres IP z komputera. Być może firewall go zablokował.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom