>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Milenium - opinie

P 15

protazy

Użytkownik
Ciekawe jak nazywa się ta urocza dziewczyna która pojawia się na powitanym ekranie - niedawno z brazylijską flagą a teraz z gwizdkiem.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Warto może przypomnieć, że od ponad 3 lat w firmie Milenium można zawierać zakłady proste o nazwie GRAND - bez 12% podatku obrotowego wtedy, gdy AKO będzie wynikało z minimum 5 zdarzeń o kursach minimum po @2
Zasada jest wtedy taka, że AKO takiego zakładu zostaje w formie bonusu podwyższone o współczynnik 1.2 a dopiero od tej wartości jest liczony podatek 12%, co sprawia że gracz zyskuje na tym, bowiem jego ew. wygrana zostaje finalnie powiększona o współczynnik 1.056
Przykład: 5 zdarzeń z kursami po @2 to AKO 2^5=32
32*1.2*0.88=33.79
https://www.milenium.pl/pdf/Of_Kom_nr_24_zaklady_i_systemy_2013-02-11.pdf
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Tak tzn jak mają uzbierany hajs od rana ???? bo czasem problemy mieli i z wypłata 300zł, wtedy najlepiej się umówić na daną godzinę/dzień albo do innego punktu iść jak jest.
 
P 12

pefkohori6

Użytkownik
Powiadomienie o niewykorzystanych środkach na koncie

W przeciągu najbliższych 14 dni upłynie 3-miesięczny termin na wypłatę wygranej.
Utrata prawa do wygranej wynika z § 7 ust. 10 pkt 2-3 Regulaminu internetowych zakładów wzajemnych.
Na podstawie w/w punktu regulaminu, wygrana przepadnie na rzecz Milenium i zostanie odjęta z Twojego konta.


Czy ktos cos podobnego dostal bo nie wiem czy cos sie zmienilo ale nigdy wczesniej nie dostawalem takiego komunikatu a konto mam od samego poczatku instnienia Milenium w necie :-|
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Powiadomienie o niewykorzystanych środkach na koncie
W przeciągu najbliższych 14 dni upłynie 3-miesięczny termin na wypłatę wygranej.
Utrata prawa do wygranej wynika z § 7 ust. 10 pkt 2-3 Regulaminu internetowych zakładów wzajemnych.
Na podstawie w/w punktu regulaminu, wygrana przepadnie na rzecz Milenium i zostanie odjęta z Twojego konta.

Czy ktos cos podobnego dostal bo nie wiem czy cos sie zmienilo ale nigdy wczesniej nie dostawalem takiego komunikatu a konto mam od samego poczatku instnienia Milenium w necie :-|
Widocznie wprowadzili coś w ostatnim czasie by pobudzić graczy trzymających gotówkę.
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Orientuje się ktoś czy Milenium ma w ofercie zakłady live na skoki, bądź wrzuca ofertę po serii próbnej jeszcze?
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Jakiś czas temu skorzystałem z bonusu i zarejestrowałem się u nich i obróciłem bonus i trochę pograłem. Przedstawiam tu swoją opinię:
⛔⛔⛔Minusy:
- Zgodnie z regulaminem dopisanie bonusu po spełnieniu obrotu może trwać baaaaardzo długo nawet do 30 (lub 60 nie pamiętam dokładnie) dni. Kilka razy dopominałem się i dostałem po 3 dniach, ale to i tak za długo
- Przelewanie kasy na konto też ma zapisane w regulaminie jakiś długi czas. Czekałem parę dni
- TRAGICZNY sposób sprawdzania archiwalnych zakładów. Domyślnie jest zakres ostatnich 7 (!) dni. Jak chce się sprawdzić wcześniejsze to trzeba za każdym razem wybierać jakiś przedział 7 dni. Jak ja miałem pograne bety miesięczne to była udręka to posprawdzać
- Bardzo kiepski czat. Gościu, który tam pracuje mam wrażenie, że robi to z przymusu. Zachowuje się jak Pani w spożywczaku w PRL. Np na proste odpowiedzi musiałem czekać po 5 min. Potrafił się rozłączyć. W ogóle sprawia wrażenie strasznie nie miłego. Nigdy wcześniej w żadnym buku nie spotkałem się z tym. Wyobrażam sobie co by było jak by były problemy
- kursy nie są powalające, rynki słabe np. nie ma np w meczach opcji DNB (!)
✅✅✅PLUSY:
- błyskawiczna, bezproblemowa weryfikacja
- różne sposoby wpłat
Podsumowując nawet na tle polskiej konkurencji buk w tej chwili jest daleko w tyle. ⛔⛔⛔
 
G 17

gonicpieniadz

Użytkownik
Przyglądałem oferty bonusowe każdego buka w Polsce i to milenium ma najlepszą raczej. Żadnych wymogów do spełnienia, poprostu zagramy za 3 tys to dostaniemy bonus 760 bez wymogów żadnych
Ktoś korzystał z ich usług aktualnie, długo pierwsza wypłaty i czy bez problemów z kapelusza?
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Przyglądałem oferty bonusowe każdego buka w Polsce i to milenium ma najlepszą raczej. Żadnych wymogów do spełnienia, poprostu zagramy za 3 tys to dostaniemy bonus 760 bez wymogów żadnych

Ktoś korzystał z ich usług aktualnie, długo pierwsza wypłaty i czy bez problemów z kapelusza?
Czy Milenium ma najlepszą ofertę bonusową to bym się spierał, ma ją na identycznych zasadach w każdym razie co Fortuna. Musisz czterokrotnie obrócić depozyt, ale jednak są wymogi, bo kurs ogólny zakładu musi być co najmniej 2,0. I dopiero jak obrócisz depozyt, to Ci dadzą bonus. Dla mnie jest to najgorsza forma bonusowania, bo przy wpłacie nie daje Ci żadnych dodatkowych środków, a wg mnie tak powinien działać bonus, czyli taki standard to np. 100% do 500zł, wpłacasz 500zł, grasz za 1000zł i musisz obrócić depozyt+bonus x3, czyli zagrać łącznie za 3000zł ;) Ogólnie o bukmacherze pisałem w innym temacie:
https://forum.bukmacherskie.com/f40/najlepszy-legalny-bukmacher-to-147567.html#post6484782

Milenium
Trochę niedoceniany moim zdaniem bukmacher, prosty, konkretny. Co jest fajnego w nim, to możliwość łączenia kilku zdarzeń z jednego meczu w AKO, np. wynik, ilość bramek, rożnych, kartek, fauli. Tego inni nie mają (kiedyś okazyjnie na Euro, czy Mundial Fortuna wprowadzała). Wpłaty szybkie przez PayU. Kursy jednak nie wybijają się ponad przeciętność innych bukmacherów. No i słaby live moim zdaniem. Bonus startowy na identycznych zasadach jak w Fortunie - obróć swój depozyt 4x, a damy Ci jego równowartość i rób z nim co chcesz, a po 20% obrotu damy 20% bonusu.
I cały czas zdanie podtrzymuje - bukmacher jest niedoceniany, a jak dla mnie całkiem przyjemny, nawet wczoraj tam wpłacałem i całkiem fajne kupony udało się pograć. Jeśli chodzi o wypłaty, to zajmuje im to 1-2 dni, więc całkiem przyzwoicie, choć w większości bukmacherów jednak wypłata na ten drugi dzień jest, tu też zazwyczaj tak jest, ale jednak zdarza się czekać 2 dni np. ;)
 
Do góry Bottom