>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Milenium - stary zbiorczy temat

Status
Zamknięty.
yakashi 0

yakashi

Użytkownik
20:45 Bristol Rovers Leyton Orient - : - - Przełożony

Czy bukmacher usunie mi ten mecz z kuponu czy będę musiał czekać do zakończenia spotkania?
 
pablozks 4

pablozks

Użytkownik
2009 Algieria-Mali(neu)
Pilka Nozna - Sp. Towarz.
Spotkanie rozpoczęło się o 18;30 (źródło: bwin, livescore.pl) , w ofercie WZB Milenium pisało że rozpoczyna się ono o 20:00. Ja o godz. 18:52 wysłałem kupon ako i w tym m.in. jest to spotkanie, zostało przyjęte gdy mecz już się rozpoczął. I teraz nie wiem jak oni będą na to patrzeć... Wszystko mi siadło, prócz właśnie tego meczu bo dawałem na Mali a wygrała Algieria....
 
J 5

jawa123

Użytkownik
Ile mamy czasu nma odebranie wygranej?????

Wypłata wygranych
  1. Wygrana jest sumą, którą dostanie zawierający zakład przy odgadnięciu wyniku pojedynczego zakładu, albo wszystkich wyników typowanych w zakładach wielokrotnych lub w przypadku spełnienia warunków dotyczących wygranych w innych zakładach objętych ofertą.
  2. Wygraną można wypłacić tylko po okazaniu nieuszkodzonego i nie poprawianego kuponu do 30 dni od momentu ogłoszenia przez MILENIUM oficjalnych wyników. Kupon musi zawierać dane przedstawiane w §4, ust. 2 regulaminu.
  3. Spółka „MILENIUM” jest zobowiązana do wypłaty wygranej przewyższającej kwotę określoną w §6 pkt 5 w przeciągu 14 dni od momentu przedstawienia kuponu.
  4. Spółka ma obowiązek wystawić na żądanie wygrywającego zaświadczenie o uzyskanej wygranej. Zaświadczenie to jest drukiem ścisłego zarachowania i musi spełniać wymogi określone w przepisach ustawy z dnia 29 lipca1992 roku o grach i zakładach wzajemnych wydanych na jej podstawie przepisów wykonawczych.
  5. Kapitał przeznaczony do natychmiastowej wypłaty wygranej wynosi 1000 zł (jeden tysiąc złotych)
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
mam pytanie:
Kiedyś w Milenium chciałem zagrać dubla ale obsluga mnie poinformowala ze trzeba grac min. 3 mecze. Czy Wy też tak mieliście bo nie wiem czy to prawda czy mnie oszukała. Prosze o odpowiedzi zależy mi bardzo ????
 
R 0

rzesza7

Użytkownik
Według Mnie ten buk jest lepszy w porównaniu do STS czy Totolotek. Przede wszystkim kursy są dużo wyższe. Podoba mi się też ich oferta,bardzo przejrzysta i na temat. Strona internetowa jak najbardziej stworzona poprawnie. Możliwość tworzenia e-kuponów. Jak na razie korzystam z niego. Tyle na ten temat.
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
Według Mnie ten buk jest lepszy w porównaniu do STS czy Totolotek. Przede wszystkim kursy są dużo wyższe. Podoba mi się też ich oferta,bardzo przejrzysta i na temat. Strona internetowa jak najbardziej stworzona poprawnie. Możliwość tworzenia e-kuponów. Jak na razie korzystam z niego. Tyle na ten temat.
dokładnie. Z naziemnych - najlepszy buk ;)
 
vis-maior 1

vis-maior

Użytkownik
też myślę, że jest lepszy od innych. szybka wyplata po zakonczeniu spotkania, oferta i kursy lepsze niz w toto i sts no i obsluga mila przynajmniej u mnie facet gada ze mna jak z kumplem poprostu ????
 
thewmarris 0

thewmarris

Użytkownik
Ogólnie wszystko gites, ale jest jeden mankament: czasem w ofercie na dany dzień jest mecz, który w rzeczywistości ma odbyć się dzień lub nawet dwa później. Troszkę to wkurzające. No i czasami mają też problemy z wysyłaniem kuponów, np. kiedyś chciałem obstawić formułę1, wyścig zaczynał się o 14, ja byłem pewnie z godzinkę wcześniej, a nie chciało zaakceptować...
I jeszcze jedno, jak dla mnie dość uciążliwe: przy tworzeniu e-kuponów, akceptuje łączenie zdarzeń, których w rzeczywistości nie można łączyć. Np. postawienie na drużynę &quot;x&quot; oraz postawienie, że drużyna &quot;x&quot; strzeli gola.
Ale mimo wszystko dobrze się tam obstawia, no i serio miła obsługa, nie zajmująca się wiekiem obstawiających ????
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
gram bardzo czesto w Milenium i niestety musze zauwazyc ze kursy w tej chwilisa nizsze niz w fortunie (porownywalem niektore kursy EURO i Kw.Mistrzost Swiata) mam nadzieje ze to tylko chwilowa tendencja
 
T 0

tygrysek

Użytkownik
a ja mam pytanie wmilenium obstawia sie tak jak w stsie?ze wybieram kilka meczy i wpisuje na kartke ide do punktu i tam mi wydaje kupon?prosze o odp bardzo szybko
 
chudy6 0

chudy6

Użytkownik
Milenium bardzo dobry buk wygrałem już w nim chyba z 500zł ???? plus w lidze mistrzów ps2 ???? wiedz ładnie tylko troche daleko mam do niego ???? wszelkie pytania kierować do mnie bo wiem wszystko o nim ???? Aktualnie mam od nich kupon w ręce ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom