>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Minifootball

maite-radar 22,9K

maite-radar

Użytkownik
Wbrew pozorom nie jest to jakiś odłam młodzieżowej piłki nożnej, a niezależny sport. Moim skromnym zdaniem na forum brakuje działu takiego jak ten, bukmacherzy otwierają się na coraz więcej niszowych sportów i pozostaje się nam (graczom) tylko cieszyć. Jednym z nich jest właśnie Minifootball, z roku na rok cieszący się coraz większą popularnością (co przekłada się również na wydarzenia z tej dziedziny w ofertach bukmacherów).
Dowodem na popularność tego sportu są coroczne Mistrzostwa Europy, które przyciągają wielu fanów (ale i sponsorów!), ale i ruszająca od tego roku Liga Mistrzów (dwóch polskich reprezentantów w rozgrywkach). Pierwsza w historii edycja EMF Champions League przyjmie formę 3-dniowego turnieju, który odbędzie w dniach 23-25 września w Mariborze.
Co do zasad, to są raczej takie same we wszystkich turniejach - sześciu zawodników na boisku (5+1) o wymiarach 46m x 26m z bramkami 4m x 2m. Gra jest dynamiczna, osobiście uważam że bliżej jej do futsalu aniżeli piłki nożnej.

To tyle tytułem wstępu, czas na jakieś typy. Mistrzostwa Europy właśnie trwają (wystartowały w piątek), wchodzimy w decydujące fazy. Dzisiaj rozegrane zostaną ćwierćfinały, jutro półfinały, a w sobotę o 18 mecz o 3. miejsce, by dwie godziny później zakończyć tegoroczną rywalizację wielkim finałem. Jeśli chodzi o sytuację naszej drużyny, to jest satysfakcjonująca. Zajmujemy w rankingu 10. lokatę, pierwsza jest niewątpliwie najlepsza drużyna świata - Rumunia. Pierwszych sześć edycji Euro wygrywali właśnie Rumuni. Tylko rok temu nieoczekiwanie odpadli z Anglią i dość nieoczekiwanie wygrał Kazachstan (który nota bene w tym roku już odpadł z Rosją).
Stan na 15.06.2017.

Ewidentne jeszcze bukmacherzy nie do końca łapią ten sport, bo obserwuję od rana zmiany kursów i linii i nieźle wariują. Niemniej podaję kupon na dzień dzisiejszy z oferty o ~14.

AKO NA ĆWIERĆFINAŁY
Węgry - Polska 1-1
Poniżej 3 @ 1,90 ✅
Rumunia - Francja 1-0
Rumunia @ 1,49 ✅
Bośnia - Czechy 0-4
Poniżej 2.5 @ 1,80 ⛔
AKO 5,10 LV BET
Chciałem zagrać win Czechów, a ostatniej chwili zmieniłem na under, wielka szkoda.

Ruszam aż trzy ćwierćfinały, to nie wróży dobrze, ale zakłady wydają się naprawdę solidne. Na pierwszy ogień spotkanie naszej reprezentacji (10. miejsce w rankingu) z braćmi z południa (12). Kursy bardzo wyrównane, i nie ma co się temu dziwić. Obie drużyny bardzo podobne poziomem - przed rokiem obie wyszły ze swoich grup, obie z drugiego miejsca, obie z dorobkiem sześciu punktów, i obie odpadły w pierwszej rundzie tracąc aż pięć goli. To będzie podobny mecz do tego z Czarnogórą wczoraj. Spokojne wyczekiwanie na błędy rywali. Wczoraj pojawiły się z obu stron, dzisiaj na to bym nie liczył. Super, że udało nam się wyeliminować Czarnogórców (6), ale wcale nie czeka nas łatwiejszy mecz niż wczoraj. Idę w under, bo linia za wysoka - może będziemy świadkami wymiany ciosów, ale nic więcej. Przy 1-0 w którąkolwiek stronę będzie bardzo asekuracyjna gra.
O Rumunii parę słów napisałem już wyżej. Nie wyobrażam sobie, by po wpadce w sierpniu 2016 teraz mieli nie dojść co najmniej do półfinału. Handicap również do zagrania, gdyby się pojawił w ofercie po kursie ~2 to zdecydowanie zachęcam. Różnica klas. Na dokładkę sąsiedzi z południa, czyli Czesi (2). Wpadli na stosunkowo słabego rywala, bo Bośnia (8) nie zachwyca. Czesi męczyli się wczoraj ze słabą Bułgarią (23) niemiłosiernie, ale w końcu trafili na 1-0. Bośnia wygrała z Chorwacją (2) i gra turniej życia, ale tu również widzę under. Obie drużyny wygrały po 1-0 swoje mecze po wyjściu z grupy, ale Czesi to doświadczenie. Jeżeli trafią pierwsi, to zamurują bramkę. Nie bez powodu czterokrotnie zdobyli brąz i raz srebro. To dobra ekipa. Mam tylko nadzieję, że Bośnia się nie posypie po ewentualnym pierwszym golu.
Mecz Słowenii z Rosją to typowy no-bet. I jedni i drudzy przeszli wczoraj dopiero po karnych, nie zgodzę się z aż takim faworyzowaniem Sbornej.
 
Do góry Bottom