>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Świata u20 - Turcja 2013 (21.06. - 13.07.)

Status
Zamknięty.
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
10-07-13 17:00


Francja U20 vs Ghana U20 @ 1.55 Bet365 ✅✅✅ 2:1




Francja w meczach grupowych co prawda nie zachwycała lecz z każdym kolejnym spotkaniem prezentuje się coraz lepiej.

1/8 - spotkanie z gospodarzem turnieju - Turcją wygrali przekonująco 4:1 przeważając praktycznie przez całe spotkanie. Gdyby wykorzystali karnego byłoby pięć. Może Turcję nie była jakimś super mocnym rywalem ale Francuzi zagrali napradę dobry mecz. To samo w ćwierćfinale z Uzbekistanem. Gładkie 4:0. Cały mecz pod dyktandem Francuzów.


Francja świetnie radzi sobie w ofensywie, ze sktuecznością też nie jest u nich najgorzej. Ghana co prawda będzie najlepszym rywalem Francji w fazie pucharowej tego turnieju ale nie sądzę aby zdołała ich powstrzymać. Liczę, że Francuzi zagrają swoje i pewnie awansują do finału MŚ U20.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Francja (U20) vs Urugwaj (U20)
FIFA U20 World Cup 2013 Francja WYGRA kurs: 1,83 buk: Bet365 (zakład wniesiony 07.07) ✅ (edit po meczu: to się nazywa mistrzostwo świata - zamiast być do przodu, to jest się o tyle samo do tyłu przez głupie kontry i słuchanie baranów)
Urugwaj AH: (0, +0,5) kurs: 2,61 buk: Pinnacle ✅ (edit po meczu: masz swoją mega peffkę i granie grubo kolego Pato210. Ciekawe czy tylko tak napisałeś jak &quot;wujek dobra rada&quot;, czy pograłeś grubo, a jak tak to współczuję.)
Urugwaj lub remis (2x) kurs: 2,15 buk: Bet365 ✅ (edit po meczu: jaki jestem na siebie wkur..., że nie trzymałem się założeń i pograłem już na początku na czystą 1 i over 2 gole. W rezultacie jestem zamiast do przodu, to w plecy. Tak to jest jak słucha się baranów. Mam tylko nadzieję, że ktoś skorzystał z moich typów. Szachy na boisku, totalnie defensywna i nudna gra, mimo, że bym przegrał, aż mam ochotę, żeby to Urugwaj wygrał te mistrzostwa za to co wyrabiała Francja w tym meczu.)

Mam już wcześniej pograny awans Francji po 1,83, ale postanowiłem jeszcze coś wycisnąć z tego finału. Francja gra bardzo dobrze, ale im dalej w las tym trudniej. Przy 1:1 z Ghaną mimo, że nawalali na bramkę ile się da nie było łatwo i zanosiło się na dogrywkę. Z kolei Urugwaj gra jak gra, dużo indywidualności, brak kolektywu i to powoduje, że mają takie &quot;zrywy&quot;. W moim odczuciu prezentują też bardzo dobrą defensywę. Przechodząc do rzeczy uważam, że Francji nie będzie jutro łatwo i rozstrzygnięcie nastąpi po regulaminowym czasie gry. Dlatego mając już zagrany ten awans Francji gram w stronę remisu na 2x i 2(0,+0,5) po całkiem dobrych kursach. Nie wiem czy do końca dobrze robię, ale jeśli powtórzy się scenariusz z Ghaną, to sobie skontruję w II połowie na zwycięstwo Francji, a jak by Urugwaj szybko objął prowadzenie, nie będzie strachu. Myślę też, że po Ghanie Urugwaj wyciągnął wnioski i przygotują się tu jak na mecz życia. Jedyny scenariusz w którym stracę (ale też nie wiele) to taki w którym Francja szybko strzeli, no i oczywiście Urusi nie odrobią strat. Tak czy inaczej uważam, że buki dali za niskie kursy na Francję i za wysokie na Urugwaj, choćby dlatego, że to jednak FINAŁ i nieprzypadkowo grają takie, a nie inne drużyny. Oczywiście nadal popieram typ, że Francja wygra finał.
 
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
Ostatni dzień mistrzostw przed n]ami. Finału nie typuję, przed mundialem już pograłem Urugwaj. Za to skłaniałbym się ku Ghanie w meczu o 3 miejsce.

13.07. 17:00
Ghana - Irak Ghana @2 3/10 tipico, paddy

Jak się to mówi - oliwa sprawiedliwa! Irak miał tyle szczęścia do tej pory, że musiało się w końcu odwrócić. Mimo wszystko należy docenić, że dotarł aż do strefy medalowej. Podarowane sytuacje i błędy przeciwników też trzeba umieć wykorzystać. Jestem ciekaw nastawienia Iraku w meczu o 3 miejsce. Czy będą walczyć na całego czy jednak porażka z Urugwajem będzie miała swoje reperkusje w ich psychice? Piłkarsko lepsza wg mnie Ghana, która mimo że przegrała z Francją to jednak zasłużyła na brawa za postawę w drugiej połowie. A gdyby któryś z murzynków dostawił nogę w pamiętnej sytuacji do pustej bramki to kto wie czy Francja by się podniosła. W XXI wieku Ghana była już mistrzem świata, wicemistrzem - czas chyba na brązowy medal? Irakijczycy w dogrywce z Urugwajem oddychali rękawami, poobijani masakrycznie. Trzy dogrywki z rzędu i dwie serie rzutów karnych. To nie są cyborgi. Kurs na Ghanę w pełni mnie satysfakcjonuje. Wicemistrzowie Afryki z tego roku mają również dodatkową motywację - Assifuah ma szansę na koronę króla strzelców. Na razie ma tyle samo bramek (5) co Jese i Bruma, ale co logiczne przegrywa w ilości minut spędzonych na boisku.

✅ 3-0, +3j.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pato210 3,9K

pato210

Użytkownik
Francja - Urugwaj
Francja @ 1,80

No to czas na wielki finał! Francja która moim zdaniem przed turniejem na papierze wyglądała na zdecydowanie najlepszą drużyne nie zawiodła mnie ich skład jest bardzo mocny i pokazali w każdym meczu na tym turnieju ze sa świetni jak i technicznie tak i fizycznie, w półfinale spotkali sie z rewelacją turnieju czyli Ghaną po pierwszej połowie ich gra wyglądała świetnie i afrykanie mieli wielkie szczescie ze skonczyla sie ta połowa tylko wynikiem 1:0 po przerwie ogladalismy zupełnie inną drużyne Francji która juz na początku straciła bramke lecz i tak potrafili przezwycięzyć ten kryzys i przechylic szale zwycięstwa na swoja strone. Ich rywalem będzie reprezentacja Urugwaju która ma wielkie szczescie ze awansowala tam gdzie awansowala czyli do finału, najpierw duzo szczescia z Hiszpanią, pózniej bramka z Irakiem w 90 minucie i zwycięstwo w karnych czyli w loterii. w Tym meczu już beda bardzo zmęczeni a świetna drużyna Francji to wykorzysta i sięgną po mistrzostwo świata do lat 20. można pograć ten typ grubiej moim zdaniem mega pefffka
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Francja - Urugwaj
Francja @ 1,80

No to czas na wielki finał! Francja która moim zdaniem przed turniejem na papierze wyglądała na zdecydowanie najlepszą drużyne nie zawiodła mnie ich skład jest bardzo mocny i pokazali w każdym meczu na tym turnieju ze sa świetni jak i technicznie tak i fizycznie, w półfinale spotkali sie z rewelacją turnieju czyli Ghaną po pierwszej połowie ich gra wyglądała świetnie i afrykanie mieli wielkie szczescie ze skonczyla sie ta połowa tylko wynikiem 1:0 po przerwie ogladalismy zupełnie inną drużyne Francji która juz na początku straciła bramke lecz i tak potrafili przezwycięzyć ten kryzys i przechylic szale zwycięstwa na swoja strone. Ich rywalem będzie reprezentacja Urugwaju która ma wielkie szczescie ze awansowala tam gdzie awansowala czyli do finału, najpierw duzo szczescia z Hiszpanią, pózniej bramka z Irakiem w 90 minucie i zwycięstwo w karnych czyli w loterii. w Tym meczu już beda bardzo zmęczeni a świetna drużyna Francji to wykorzysta i sięgną po mistrzostwo świata do lat 20. można pograć ten typ grubiej moim zdaniem mega pefffka
No ja też generalnie jestem za tym typem, ale bez przesady. Urugwaj gra naprawdę dobrze, fakt, że Hiszpania zagrała beznadziejnie, a Irak zlekceważyli, ale to wciąż dobra drużyna. Skoro z Ghaną Francja miała spore problemy o czym świadczy sam wynik, wywalczone prowadzenie po 70min na 2:1, ale też sama gra to tym bardziej może mieć z Urugwajem. Nie twierdzę, że typ nie wejdzie. Jak pisałem wyżej sam mam pograny awans Francji, ale przed graniem tego typu grubo to bym się wstrzymał. A może zabierze głos w dyskusji Hansa. To w końcu Finał. Można powymieniać opinie.
 
S 202

szymontom

Użytkownik
Dyscyplina.Pilka Nozna MS U-20
Spotkanie.Francja U20 - Urugwaj U20
Typ.under 2,5 gola
Kurs.1,70
Bukmacher.Betsafe
Data.13.07.2013 g.20.00
Analiza.
Dzisiaj wielki final Mistrzostw Swiata U-20 w Turcji i spotkanie pomiedzy Francja U20 - Urugwaj U20.Jak dla mnie spotkanie bardzo trudne do wytypowania i wcale nie wiudze tutaj Francuzow za takich faworytow...Dla mnie pewniejszym typem bedzie zaklad,ze padnie tutaj mniej niz 2,5 gola w meczu.To jest juz final i tu nikt nie rzuci sie na hurra do strzelania goli.Francuzi juz w meczu polfinalowym mieli problemy,ze by strzelic dwa gole slabiutkiej obronie Ghany...Natomiast Urusi w Mundialu bardzo dobrze bronia i juz w cwiercfinale bramkostrzelna Hiszpania nic nie strzelila i przegrala po dogrywce 1-0...W polfinale Urugwaj rzutem na tasme zremisowal 1-1 z Irakiem by po karnych znalezc sie w finale...Tak wiec wydaje mi sie,ze dzisiaj zagraja podobnie i skupia sie przede wszystkim na obronie,a pozniej na konstruowaniu akcji ofensywnych...Jesli Francuzi szybko nie strzela gola to typ powinien wejsc spokojnie.Ja przewiduje w finale minimalna wygrana jednej z ekip lub dogrywke i karne...
 
M 183

mademoiselle

Użytkownik
No ja też generalnie jestem za tym typem, ale bez przesady. Urugwaj gra naprawdę dobrze, fakt, że Hiszpania zagrała beznadziejnie, a Irak zlekceważyli, ale to wciąż dobra drużyna. Skoro z Ghaną Francja miała spore problemy o czym świadczy sam wynik, wywalczone prowadzenie po 70min na 2:1, ale też sama gra to tym bardziej może mieć z Urugwajem. Nie twierdzę, że typ nie wejdzie. Jak pisałem wyżej sam mam pograny awans Francji, ale przed graniem tego typu grubo to bym się wstrzymał. A może zabierze głos w dyskusji Hansa. To w końcu Finał. Można powymieniać opinie.
Nie wiem czy oglądałeś mecz Irakijczyków z Urusami... Urugwaj grał beznadziejnie pod każdym względem. Aż szkoda, że to oni awansowali do finału bo więcej serca na pewno zobaczylibyśmy w grze Irakijczyków. To oni mieli lepszy przegląd pola, celniejsze podania i znacznie więcej sytuacji na strzelenie gola. Moja opinia jest taka, że Urugwaj nie zlekceważył Iraku.... po prostu był w danym dniu w słabszej dyspozycji, ale miał znacznie wiecej szczęścia. Francja jeśli zagra tak jak w ćwierćfinale, a nie w półfinale to łatwo wygra z Urusami... w meczu powinny paść co najmniej 3 bramki.
 
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Ghana - Irak ✅
&quot;Każda passa kiedyś się kończy&quot;, &quot;Suma szczęścia w futbolu równa się zero&quot;, &quot;Pan Bóg nierychliwy, ale sprawiedliwy&quot;. Można mnożyć przysłowia, na potwierdzenie że to jednak Ghana dzisiaj sięgnie po brązowe medale. Obecność Iraku w tej fazie to jedna wielka sensacja i niespodzianka, chichot losu, suma farta, pomocy Allaha (haha ???? ) i wielu innych okoliczności, których nie jestem w stanie logicznie wytłumaczyć. No bo prześledźmy sprawę od początku. Na inaugurację już powinni dostać po głowach od Anglii, lecz dumne Lwy Albionu zlekceważyły rywali dając sobie władować dwie bramki w samej końcówce. Dalej niezły mecz ze słabo prezentującym się Egiptem, i mega szczęśliwe zwycięstwo z Chile. Wyjście z grupy, a następnie kolejna plejada farta, i wyszarpane po dogrywce (z Paragwajem) i karnych (z Koreą) awanse. W obu tych meczach zespół znad Eufratu prezentował się gorzej od rywali. Szczęście trwało nawet w półfinale, gdzie mimo kolosalnej przewagi Urugwaju, długo utrzymywali się na prowadzeniu, a następnie zdołali nawet doprowadzić do dogrywki i konkursu rzutów karnych.
Nawet personalnie ciężko kogokolwiek wyróżnić, kogokolwiek ochrzcić ojcem tego sukcesu. Drużyna pozbawiona jest gwiazd, nikt nie wyróżnił się ani nie wybił ponad resztę.
Za to Ghana. W przeciwieństwie do Iraku który trafił do najsłabszej grupy, Ghana trafiła do najsilniejszej. Z dwoma wielkimi faworytami z Hiszpanii i Francji. Zaczęli od dwóch porażek, ale tylko w meczu z Francją była ekipą słabszą. Młodym Hiszpanom postawili ciężkie warunki, i nieco nieszczęśliwie przegrali 0:1. W ostatnim meczu pokazali klasę (i ducha drużyny!) rozbijając USA. Dalej było tylko lepiej, młode Czarne Gwiazdy rozkręcają się z meczu na mecz. W 1/8 trafiają na kolejnego megafaworyta - Portugalię, i po fenomenalnym meczu z obu stron... HYC, eliminują go. Dalej kolejny świetny mecz z Chile, gdzie praktycznie podnosili się z kolan, i półfinał, czyli drugie starcie z najlepszą ekipą tej imprezy, i druga porażka.
Kto oglądał te mecze wie, jak duża różnica dzieli obie reprezentacje. Różnica poziomów, różnica w kulturze gry. Ghańczycy przeważają fizycznie, technicznie, indywidualnie, a nawet taktycznie! Samo szczęście to za mało. Wspomnieć jeszcze wypada że w półfinale za kartki pauzowało trzech podstawowych zawodników Czarnych Gwiazd, którzy teraz wracają po odpoczynku i głodni gry. Irak w nogach ma dwie dogrywki z rzędu, co też im sprawy nie ułatwia. No i oczywiście Ghańskie indywidua, Acheampong, jeden z najlepszych graczy tego turnieju, a na pewno najlepszy skrzydłowy, Boakye dający jakość i opanowanie na tle młodych rywali, oraz Assifuah - najlepszy strzelec turnieju, który na 100% wywalczył sobie tutaj transfer do Europy (bo dotąd gra w lidze Ghańskiej!).
Nie wyobrażam sobie innego rozwiązania jak zwycięstwo ekipy Afrykańskiej.
GHANA (Awans) @1,55 ✅

O meczu Francji nie będę pisał z dwóch powodów. Kto czytał moje posty od początku ten wie, że to Trójkolorowi dla mnie są zdecydowanie najlepszą drużyną w tym turnieju, Kondogbia jest najlepszym zawodnikiem, a Zouma najlepszym obrońcą. Dla mnie murowany faworyt pod każdym względem. Kto chce na nich grać - zachęcam. Ja tego nie robię bo mam złapany super kurs na długoterminówce sprzed turnieju - @9,00 na mistrzostwo Francuzów? Troszkę buki przeceniły Hiszpanię :p

Nie wiem czy oglądałeś mecz Irakijczyków z Urusami... Urugwaj grał beznadziejnie pod każdym względem. Aż szkoda, że to oni awansowali do finału bo więcej serca na pewno zobaczylibyśmy w grze Irakijczyków. To oni mieli lepszy przegląd pola, celniejsze podania i znacznie więcej sytuacji na strzelenie gola. Moja opinia jest taka, że Urugwaj nie zlekceważył Iraku.... po prostu był w danym dniu w słabszej dyspozycji, ale miał znacznie wiecej szczęścia. Francja jeśli zagra tak jak w ćwierćfinale, a nie w półfinale to łatwo wygra z Urusami... w meczu powinny paść co najmniej 3 bramki.
Chyba tylko sercem przeważali... Fakt że Urusi zlekceważyli Irak, i dali sobie szybko władować bramkę. Dalej to już pełna dominacja Urusów, ostrzeliwanie stelażu bramki, sam Lopez powinien strzelić hat-tricka...
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
Ghana U20 - Irak U20 @ 1.94 Pinnacle
wynik: 3:0 ✅✅✅

Ghana w spotkaniu półfinałowym z faworyzowaną Francją walczyła bardzo ambitnie. Nie dała się łatwo wyeliminować. Mimo straconej przed przerwą bramki podnieśli się i zdołali wyrównać. Kto wie jakby się skończyło gdyby drużyna z Afryki wykorzystała dogodne sytuacje. Dzisiaj moim zdaniem są zdecydowanym faworytem. Irak ma za sobą dwie batalie, na pewno będą to odczuwać. Poza tym Irak ma w tych mistrzostwach strasznego farta, tyle przypadkowych bramek zdobyli, że głowa mała. Moim zdaniem Ghana wywalczy dziś to trzecie miejsce.
 
catalona 704

catalona

Użytkownik
Francja - Urugwaj over 1.5 + Ghana - Irak over 2.5 @ 2.04 Bet365
Dubelek na minuty przed pierwszym spotkaniem strefy medalowej mistrzostw U20. Podano już trochę typów na zwycięzców, więc ja podam trochę inny wariant. Wiadomo, że faworytami dzisiejszych spotkań są Francuzi i Ghanijczycy. Jednak nie skreślałbym szans Iraku, już tak często skreślanego w analizach przedmeczowych. Pewne jest jedno - takie turnieje bardzo wyniszczają. . Zmęczenie może objawiać się błędami w obronie. Do tego determinacja aby pokazać się przed klubowymi skautami. Tak wgl nie można narzekać na brak bramek w tych mistrzostwach. Po sześciu spotkaniach mistrzostw średnia bramek w meczach zespołów strefy medalowej przedstawia się tak:
Ghana 3,7 bramki/ mecz
Irak 2,8 bramki/ mecz
Francja 3,5 bramki/ mecz
Urugwaj 2 bramki/ mecz
Widać, że overy na tych mistrzostwach wchodziły elegancko...myślę, że w dzisiejszych spotkaniach bramek nie zabraknie. Kurs też nie najgorszy, więc zachęcam.
 
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
Francja - Urugwaj @ 2.00 Pinnacle


Po takim kursie gram bez wahania. Francja prezentuje się w tym turnieju dobrze. Może i faza grupowa w ich wykonaniu najlepsza nie była ale z każdym meczem grali coraz lepiej. Półfinał z Ghaną może nie był idealnym występem ale udało się go wygrać. Urugwaj męczył się niemiłosiernie z Irakiem wygrywając dopiero po rzutach karnych. Sama gra Urugwajczyków także nie zachwycała. Dzisiaj liczę na udany mecz w wykonaniu Francuzów i ich zwycięstwo w tym turnieju. Kurs wystawiony na Pinnacle miło mnie zaskoczył.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom