>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Europy 2007 U19

Status
Zamknięty.
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
⚽Hiszpania - Grecja
Typ:1 , Wynik do połowy X ✅ , ⛔
Kurs: 1,95, 2,05 (Expekt)

Wielki finał ... To już dzisiaj ... Mecz zapowiada się ciekawie i już teraz zapraszam wszystkich o godzinie 20:00 na antenę Eurosportu ... Zacznijmy od Hiszpanów ... W tym roku bronią tytułu wywalczonego na ziemiach Polski ;) Są to trzykrotni zdobywcy tego trofeum w tej kategorii wiekowej .... Zagrają bez swojego kapitana Javiera Martíneza który pauzuje za 2 żółte kartki .... Poza tym nie zagra podstawowy bramkarz Felipe Ramos który ma kontuzję kostki i zostanie zastąpiony przez Sergio Asenjo ... W całym turnieju Hiszpanie wygrali raz i aż trzykrotnie kończyli mecz wynikiem remisowym ;) Bilans bramkowy to 3:1 ... Grecja w tej kategorii wiekowej nie osiągnęła niczego szczególnego ... Ten finał to jak na razie najlepszy z wyników w całej historii ... Do meczu Grecy przystąpią w nieco osłabionym składzie ... Nie zagra kapitan Sokratis Papastathopoulos pauzujący za 2 żółte kartoniki ... Poza tym nie zagra również pomocnik Vassilis Pliatsikas z powodu czerwonej kartki w meczu z Niemcami ... Grecy w ciągu turnieju zdołali dwukrotnie wygrać i dwukrotnie zremisować ... Ich bilans bramkowy prezentuje się następująco 5:3 ... W obliczu całego turnieju jak widzimy obie drużyny prezentują się podobnie ... Przede wszystkim Hiszpanie dysponują lepszym wyszkoleniem technicznym i ogólnym zgraniem zespołu ... Oglądając ich mecze można dostrzec wiele mądrych i przemyślanych akcji ... Nie grają w sposób &quot;Bij a leć&quot; Tylko potrafią zagrać już jak dojrzała drużyna ... Po stronie Greków przemawia wola walki i zawziętość ... Dla nich to 1 finał w historii i nie mają nic do stracenia więc mogą zagrać na luzie i pokusić się o zwycięstwo ... Drużyny te spotkały się już w fazie grupowej wtedy padł remis ... Jednak Hiszpanie nie grali na maksimum możliwości bo im remis zapewniał awans ... To samo tyczy się Greków remis zapewniał im awans ... Czyli można powiedzieć mecz był ustawiony ???? Teraz nie ma żartów ... Jest to finał więc Hiszpanie zapewne nie odpuszczą ... I moim zdaniem to, że potrafią konstruować ciekawe akcje i są dobrze ułożeni taktycznie zadecyduje o tym, że to oni ponownie sięgną po puchar ...
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Niewątpliwie to właśnie Hiszpanie są faworytami dzisiejszego spotkania. Ileż to już sukcesów odniosła Hiszpańska piłka młodzieżowa... i tym razem szykuje się kolejny ;) Choć... Grecy zaskoczyli mnie swoją bardzo dobrą postawą podczas tegorocznych mistrzostw i sam fakt iż dotarli tak daleko jest dla mnie duzym zaskoczeniem. Jednakże skoro już tu są to czemu by nie zdobyć mistrzostwa? Zapewne młodzi Grecy wykrzesają z siebie dodatkowe siły i postarają się wygrać, ale czy to nie będzie za mało na świetnych Hiszpanów ? Moim zdaniem mimo wszystko chyba tak... i popieram typ Patrolinho na wygraną graczy z Połwyspu Iberyjskiego ;)
 
M 0

mikecfc

Użytkownik
wynik jest jak najbardziej prawdopodony. Lecz nie zapominajmy, że Grecja to nie byle kto. Zaskakiwali zawsze.. (przyp. EURO 2004). Nawet teraz awansowując do finału także sprawili swoim kibicom milą niespodzianke ???? Niemcy też byli pewni wyeliminowania Greków i jak sie skonczyło? Grecy przeszli dalej...

ja jednak zdecydowałem się na inną opcję postawienia tego meczu. Wybrałem under 2.5, sądząc że taki rezultat jest prawdopodobny ???? Druzyna Hiszpani zanotowała 4/4 undery, natomiast Grecy 3/4. Myśle, że teraz będzie podobnie i druzyny będą kontrolować gre, aby niczego nie musieli nadrabiać. A wiadomo, że zaczynając dopiero kariere z wpisanym w metryce &#39;mistrzem Europy U19&#39; to zaszczyt. :spokodfhgfh:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom