>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Europy 2007

Status
Zamknięty.
B 0

bunia

Użytkownik
Polska v Francja +19.5/-19.5

Typ: Francja

Jak dla mnie Polacy dość przypadkowo dostali się do mistrzostw europy, stało się tak tylko dlatego że pod czas kwalifikacji wielu koszykarzy miało życiową formę, niestety tu już nie jest tak kolorowo... Popatrzmy na skład Polaków, a Francuzów, u nas brakuje chociażby Lampe, Marcina, czy nawet Szewczyka, czyli nasza strefa podkoszowa w tym momęcie jest bardzo uboga, nie twierdze że u Francuzów jest dużo lepiej, mimo tego obecność w drużynie 4 jak dla mnie bardzo dobrych, a także dalej perspektywicznych graczy, mających za sobą grę w NBA mocno da nam popalić...

Koszarek nie będzie w stanie powstrzymać dynamicznego Parkera, Pietrus myśle że razem z Turiafem bardzo mocno pomęczą nas grą obronnom, a Diaw jeśli tylko będzie w dobrej formie, a Parker będzie go obsługiwał dobrymi podaniami, narzuca nam wiele punktów.

Dopuki nie odmłodzimy składu nie mamy szans na choćby jedno zwycięstwo w jakich kolwiek zawodach związanych z koszykówką...

Włochy v Słowenia

Typ: Włochy

Oglądałem gre zespołu słoweni w puchache Stankovicia i nie zachwycali mnie za bardzo, mają co prawda doświadczony skład, uzupełniony paroma młodymi zawodnikami ( a także Rasho Nesteroviciem który nie występował w pucharze stankovicia) , jednak myśle że nie tak silny by zwyciężyć z Włochami, którzy myślę że mają naprawde w tym momęcie mocny zespół, zgrany uzupełniony młodymi zawodnikami, w których pokładam wielkie nadzieję. Marco Belinelli myśle że bardzo będzie chciał się pokazać, przed rozpoczynającym się sezonem w NBA a na takich imprezach także może zyskać w oczach swojego przyszłego trenera, dysponuje świetnym rzutem i myśle że on będzie głównie tu punktować jeśli dostanie szanse na gre ???? .
 
dwyane 37

dwyane

Użytkownik
Bunia, a co myślisz o overze 4,5 na ilość asyst Parkera w meczu? Nie wydaje Ci się, że Parker powinien spokojnie zaliczyć te 5 asyst? (Bukmacher: bwin).
 
icius 0

icius

Użytkownik
Dwyane myśle ze overek wejdzie chodz Parker to typ zawodnika grajacego zarówno na pozycji 1 i 2 czyli combo-guarda ale te 5 asyst spokojnie zaliczy a do tego kilkanaście pkt.
 
J 0

jabool

Użytkownik
Polska vs Francja

Typ: Francja

Bunia widze, ze pojecia o tym co sie w kadrze dzieje za bardzo nie masz. Oczywiscie to Francuzi sa faworytami tego spotkania, ale nie dlatego, ze nie bedzie Lampe i Gortata. Szewczyk gra nie wiem skad takie informacje bierzesz...? Sporym oslabieniem jest Ignerski, ktory był w zyciowej formie jak twierdzi Urlep, ale i to nie jest najpowazniejszy problem. Pod koszem mamy Witke, Hyzego, Wojcika, Dylewicza, Szewczyka, Frasunkiewicza...wiec na brak wysokich skarzyc sie nie powinnismy. Moze nie mamy gwiazd, ale nie wyglada to najgorzej. Problem pojawia się na &quot;trójce&quot; gdzie nie mamy kompletnie nikogo. Tutaj mamy wariant 3 wysokich lub 3 rozgrywajacych na parkiecie...co dobrym roziwazaniem na pewno nie jest, ale innego wyjscia nie mamy. Co do Francji...MVP Finałów NBA przeciwko Plucie czy Kitzingerowi? Diaw, kilku solidnych europejczykow...Francuzi to jedni z faworytów turnieju, a wiec z zespolami typu Polska problemu miec nie moga, jesli chca sie liczyc w walce o medale.

Bunia nie pisz, ze nasza representa znalazla sie przez przypadek bo tak na pewno nie jest. Grupe wygralismy zasluzenie, a to ze polowa podstawowego skladu jest kontuzjowana to juz po prostu duzy pech...
Jesli chodzi o odmlodzenie reprezentacji, to nie wiem czy wiesz byl taki projekt za trenera Kowalczyka i co z tego wyszlo? wiadomo...
Urlep gra najlepszymi, niestety i w pelnym skladzie mielibysmy olbrzymie problemy z wyjsciem z grupy, teraz jest jeszcze gorzej.
Ale tak bedzie dopoki szkolenie mlodziezy nie bedzie na normalnym poziomie...
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Panowie niestety podzielam Waszą opinię . Na tych mistrzostwach nie mamy raczej co szukać . Ja jednak gram inny typek . Mianowicie Francja - 5,5 w 1 kwarcie . Jest to troszkę loteria ale sądzę , że Francuzi od początku będą chcieli sobie ustawić mecz i w 1 kwarcie wypracują dość znaczną przewagę , by potem grać już na luzie .
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
Panowie niestety podzielam Waszą opinię . Na tych mistrzostwach nie mamy raczej co szukać . Ja jednak gram inny typek . Mianowicie Francja - 5,5 w 1 kwarcie . Jest to troszkę loteria ale sądzę , że Francuzi od początku będą chcieli sobie ustawić mecz i w 1 kwarcie wypracują dość znaczną przewagę , by potem grać już na luzie .

Moze expertem nie jestem w koszykowce ale podzielam twoje zdanie z typem -5,5 pkt w 1 kwarcie. Dzisiejszego dnia jest on nawet popularny w sieci i sporo osob to gra... Polacy nie wiem czy wygraja nawet mecz wiec typ dobry.


PS. Rano niektorzy bukmacherzy dawali handicap w mecz na francje -11,5 pkt a teraz jest - 20,5 pkt ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom