>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Mistrzostwa Europy 2017, kobiet (Azerbejdżan, Gruzja)

Status
Zamknięty.
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2017
Gospodarze: Azerbejdżan, Gruzja
Otwarcie 22 Września - Zamknięcie 1 Październik

Grupa A
1. Azerbejdżan
2. Niemcy
3. Polska

4. Wegry

Grupa B
1. Gruzja
2. Włochy
3. Chorwacja

4. Białoruś

Grupa C
1. Rosja
2. Turcja
3. Bułgaria
4. Ukraina
Grupa D

1. Holandia
2. Serbia
3. Belgia
4. Czechy
Oczywiście system ten sam co na Mistrzostwach Europy mężczyzn czyli 1 miejsce awans bezpośredni do ćwierćfinału a 2 i 3 miejsce grają w barażach.
Zapraszam do analiz, spostrzeżeń oraz do propozycji typów!
Powodzenia i wysokich wygranych na tych Mistrzostwach ! ;)

 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Jako, że już jutro zaczynają się Mistrzostwa Europy kobiet, czas na przeanalizowanie pierwszych spotkań. Wiadomo, 1 kolejka - ostrożnie, trzeba zobaczyć co prezentują zespoły.
Ukraina - Rosja Rosja -75,5 1,58 eFortuna ⛔ 2:3 Pierwszy typ do du... Rosjanki grają totalny piach, męczą się niemiłosiernie, póki co 2:1 w setach prowadzą.. - Tutaj sprawa jest prosta, Rosjanki - faworytki do wygrania całego turnieju kontra drużyna, która nie ma czego szukać w tej grupie. Ostatnie miejsce moim zdaniem murowane Ukrainek. Rosjanki bardzo wysokie zawodniczki będą blokować Ukrainki, czuje szybkie 3:0 i żadnego wyrównanego seta.
Włochy (-32,5) - Gruzja 1 1,80 LVbet ✅ 3:0 Tak jak się spodziewałem, spacerek dla Włoszek, a Gruzinki będą dostarczycielem punktów - Tutaj nie widzę innego wyjścia aniżeli pogrom i mecz bardzo krótki, obawiam się, że Gruzinki będą miały problemy z wyjściem z 10tki a tutaj wystarczy wygrywać 3 razy 25:14 i typ wchodzi, jedyny plus, że jest to 1 mecz Gruzja jako gospodarz ale umiejętności to One nie mają. W tym roku Gruzinki wygrały zaledwie 1 seta ...
Serbia (-21,5) - Czechy 2 1,51 eFortuna ✅ 3:0 Czeszki w 2óch setach walczyły, w 3 mogły nawet spokojnie ogarnąć seta, niestety podpaliły się za bardzo - No mam nadzieję, że babki wezmą sobie do głowy grę mężczyzn i to, że byli chyba największą niespodzianką na turnieju. Handi duże spokojnie do pokrycia nawet jeśli Czeszki przegrają z Serbkami 0:3, myślę, że Serbki nie będą się spinać aż tak bardzo mając w perspektywie mecz na drugi dzień z Holenderkami prawdopodobnie o 1 miejsce w grupie.
Białoruś (-1,5 seta) - Chorwacja 2 1,54 eFortuna ✅ 3:2 - Po tym jak kolega Pablo_89 zwrócił mi uwagę, na temat zawodniczek, które grają a które nie grają zmieniam typ na +1,5 seta dla Chorwatek.
Holandia (-16,5) - Belgia 2 1,70 LVbet ⛔ 3:0 - jedno z ciekawszych meczy w 1 kolejce, Holenderki faworyt ale czy aż taki, żeby dawać handi aż 16? Belgijki trzymają poziom w siatkówce kobiet jak i mężczyzn a może i nawet z roku na rok go podnoszą. Holenderki patrząc na przestrzeni ostatnich lat, trochę spadły... Oczywiście dalej są mocną drużyną i powinny liczyć sie w walce o zwycięstwo w całych rozgrywkach ale uważam, że stać na wygranie minimum 1 seta przez Belgijki.
Polska - Niemcy Polska +86,5 1,65 eFortuna ✅ - Ostatnie 4 pojedynki między obiema drużynami to mecze 5 setowe, ja typuję, że Polki zdobędą minimum 87 punktów a powinno im się to udać nawet jeśli przegrają 1:3. Niemki nie grają tutaj swoim najmocniejszym składem co jest szansą dla Polek, ogólnie wierzę w nasze, kontuzja Tomisi pewnie troszkę nas niestety osłabiła ale co nas nie zabije to nas wzmocni... Może trener da szanse na dłużej atakującej Bociek, zobaczymy... Młoda zawodniczka liczę, że sobie poradzi. Ogólnie spodziewam się wyrównanego meczu.
Pierwszy dzień i 4 typy weszły 2 nie weszły, jak na pierwszy dzień turnieju... Tragedii nie ma ale mogło być lepiej ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Jako, że już jutro zaczynają się Mistrzostwa Europy kobiet, czas na przeanalizowanie pierwszych spotkań. Wiadomo, 1 kolejka - ostrożnie, trzeba zobaczyć co prezentują zespoły.
Ukraina - Rosja Rosja -75,5 1,58 eFortuna - Tutaj sprawa jest prosta, Rosjanki - faworytki do wygrania całego turnieju kontra drużyna, która nie ma czego szukać w tej grupie. Ostatnie miejsce moim zdaniem murowane Ukrainek. Rosjanki bardzo wysokie zawodniczki będą blokować Ukrainki, czuje szybkie 3:0 i żadnego wyrównanego seta.
Włochy (-32,5) - Gruzja 1 1,80 LVbet - Tutaj nie widzę innego wyjścia aniżeli pogrom i mecz bardzo krótki, obawiam się, że Gruzinki będą miały problemy z wyjściem z 10tki a tutaj wystarczy wygrywać 3 razy 25:14 i typ wchodzi, jedyny plus, że jest to 1 mecz Gruzja jako gospodarz ale umiejętności to One nie mają. W tym roku Gruzinki wygrały zaledwie 1 seta ...
Serbia (-21,5) - Czechy 2 1,51 eFortuna - No mam nadzieję, że babki wezmą sobie do głowy grę mężczyzn i to, że byli chyba największą niespodzianką na turnieju. Handi duże spokojnie do pokrycia nawet jeśli Czeszki przegrają z Serbkami 0:3, myślę, że Serbki nie będą się spinać aż tak bardzo mając w perspektywie mecz na drugi dzień z Holenderkami prawdopodobnie o 1 miejsce w grupie.
Białoruś - Chorwacja 1 1,67 eFortuna - Ostatnie mecze pokazały jak słabe są Chorwatki, jeszcze 4 dni temu można było pobrać ponad 2,00 na Białoruś dziś już tylko 1,6 ponad ale dalej myślę, że warto. Wiadomo obie ekipy to niska półka w europie, ale to Białoruś myślę, że gra lepiej, ostatnie wyniki pokazują, że żeńska siatkówka powolutku idzie do przodu, natomiast u Chorwatek idzie do tyłu...
Holandia (-16,5) - Belgia 2 1,70 LVbet - jedno z ciekawszych meczy w 1 kolejce, Holenderki faworyt ale czy aż taki, żeby dawać handi aż 16? Belgijki trzymają poziom w siatkówce kobiet jak i mężczyzn a może i nawet z roku na rok go podnoszą. Holenderki patrząc na przestrzeni ostatnich lat, trochę spadły... Oczywiście dalej są mocną drużyną i powinny liczyć sie w walce o zwycięstwo w całych rozgrywkach ale uważam, że stać na wygranie minimum 1 seta przez Belgijki.
Polska - Niemcy Polska +86,5 1,65 eFortuna - Ostatnie 4 pojedynki między obiema drużynami to mecze 5 setowe, ja typuję, że Polki zdobędą minimum 87 punktów a powinno im się to udać nawet jeśli przegrają 1:3. Niemki nie grają tutaj swoim najmocniejszym składem co jest szansą dla Polek, ogólnie wierzę w nasze, kontuzja Tomisi pewnie troszkę nas niestety osłabiła ale co nas nie zabije to nas wzmocni... Może trener da szanse na dłużej atakującej Bociek, zobaczymy... Młoda zawodniczka liczę, że sobie poradzi. Ogólnie spodziewam się wyrównanego meczu.
Moim zdaniem nie masz racji co do meczu Białoruś - Chorwacja. Oglądałem Białoruś w LE i poza atakującą Kicką reszta to dno, nawet z Albanią przegrały. Chorwacja zabrała na turniej dwie świetne atakujące Fabris i Barun. Coś mi się wydaje że Fabris będzie grała na przyjęciu bo dziwne by było żeby któraś z nich siedziała na ławce. WGP nie ma co brać pod uwagę bo tam nie było żadnej poważnej chorwackiej siatkarki.
Właśnie sprawdziłem składy i widzę że nie ma Kristiny Kicki w ogóle w składzie Bialorusi na ME, Białoruś bez najlepszej atakującej co jeszcze bardziej skłania mnie ku Chorwacji.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Moim zdaniem nie masz racji co do meczu Białoruś - Chorwacja. Oglądałem Białoruś w LE i poza atakującą Kicką reszta to dno, nawet z Albanią przegrały. Chorwacja zabrała na turniej dwie świetne atakujące Fabris i Barun. Coś mi się wydaje że Fabris będzie grała na przyjęciu bo dziwne by było żeby któraś z nich siedziała na ławce. WGP nie ma co brać pod uwagę bo tam nie było żadnej poważnej chorwackiej siatkarki.
Właśnie sprawdziłem składy i widzę że nie ma Kristiny Kicki w ogóle w składzie Bialorusi na ME, Białoruś bez najlepszej atakującej co jeszcze bardziej skłania mnie ku Chorwacji.
Dzięki za info, w takim razie zastanowię się jeszcze nad tym typem ????
 
T 2,2K

tomek009966

Użytkownik
Na innym forum zagranicznym ktoś pisze tak (i wszyscy obstawiają na Białoruś z handi, także nie wiem czy wybór w stronę Chorwatek to dobre rozwiązanie):
,,Odds are in great decline and there are reasons for this.
Namely, Croatia remained without a selector 10 days before the start of the championship. He resigned for private reasons, and was said to have sexually harassed one of the players. If this is true, probably some players are still under the impression of the whole event, and when we add to this the new selector who probably has some of his own game philosophy, I think it will be difficult to manage to match all the dice and play tomorrow at the level.
Although I am laic for women volleyball, I do not know any player ... I checked a little in statistics and saw that I have justification for my type on this side.
Croatia played 15 matches in 2017 and won only 3-0 Georgia 3-0 that did not get any age, Austin and Argentina in the qualifications for the SP and Gran Prix, but these matches did not have any result&quot;.
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Na innym forum zagranicznym ktoś pisze tak (i wszyscy obstawiają na Białoruś z handi, także nie wiem czy wybór w stronę Chorwatek to dobre rozwiązanie):
,,Odds are in great decline and there are reasons for this.
Namely, Croatia remained without a selector 10 days before the start of the championship. He resigned for private reasons, and was said to have sexually harassed one of the players. If this is true, probably some players are still under the impression of the whole event, and when we add to this the new selector who probably has some of his own game philosophy, I think it will be difficult to manage to match all the dice and play tomorrow at the level.
Although I am laic for women volleyball, I do not know any player ... I checked a little in statistics and saw that I have justification for my type on this side.
Croatia played 15 matches in 2017 and won only 3-0 Georgia 3-0 that did not get any age, Austin and Argentina in the qualifications for the SP and Gran Prix, but these matches did not have any result&quot;.
Każdy gra co chce, każdy gra wg własnego uznania, ja gram na Chorwację ktoś chce na Białoruś to jego wybór. Ogólnie grają baby i pewnie jak to u bab nie raz podniosą ciśnienie w tym meczu.
Odnosząc się do tej analizy po angielskiemu to nic tam nie ma poza tym że wywalono trenera bo dotknął gdzieś tam jedną z siatkarek z moim zdaniem nie będzie to miało żadnego wpływu na zespół. Drugi aspekt jest taki że Chorwacja wygrała w tym roku jeden mecz, lecz przypominam że w WGP grały jakieś małolaty, a i tak potrafiły powalczyć z takim Portoryko 2:3. Gość tam pisze że nie zna żadnych zawodniczek więc...
Widzę że kurs na Chorwację skoczył na 2,20. Ja daję na Chorwatki, każdy ma swój rozum i gra na własną odpowiedzialność. Także jakby co to proszę bez wyzwisk zwłaszcza że grają baby.
Postawiłem też under 167pkt po kursie 1,90 w meczu Azerbejdżan - Węgry bo uważam że to będzie spokojne 3-0 dla Azerek, które grają u siebie, zebrały wszystko co najlepsze z dwiema armatami Mammadovą i Rahimovą na czele, plus pełna hala żywiołowych kibiców, którzy dodatkowo stłamszą Węgierki. Poza tym Azerki mogą sprawić jakąś sensację i zdobyć medal, dwie gwiazdy są, a niedawno wygrały bezpośredni awans do MŚ wyprzedzając Holandię i wygrały 3-0 z Holandią w najmocniejszym skladzie u siebie. Azerbejdżan to ciężki teren do wygrywania dla gości.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
poziom tych bialorusinek to jakas kpina. nie wiem kto zeta stawia na takie niedorajdy. chorwatki z reszta tez slabiutkie, poziom dożynkowy.
wloszki to rozjada i te i te po 3-0. ciekawe co gruzja ugra
edit : to wizytowka kobiecego sportu, nie wiem czy to byla wajcha czy co, wszedzie po 4,50-1,15 przy 1-2 a na maratonie tylko 3,00-1.35 jakby cos wiedzieli
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
1 dzień - 4 trafne na 6 typów
Czas na kolejny, 2 dzień

Bułgaria (-1,5 seta) - Ukraina 1 1,34 + Bułgaria (-10,5) 1,61 eFortuna 3:2 Śmieszny mecz, 3 sety wyrównane i nagle... z 1:2 Bułgarki niszczą Ukrainki do 11 i w 5 secie do 4.... - Wczoraj Ukrainki bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły albo inaczej Rosjanki zawiodły. Ukrainki wczoraj zagrały 5 setowy pojedynek bardzo wymagający i czy dziś zdołają zagrać na podobnym poziomie? Wątpię. Bułgaria wypoczęta, wczoraj nie grały. Bułgarki to średni poziom w kobiecej siatkówce lecz od Ukrainek są lepsze.
Czechy - Belgia powyżej 175,5 1,51 eFortuna 3:1 - Moim zdaniem czeka nas bardzo wyrównane spotkanie, ciut większym faworytem wydają się Belgijki lecz po wczorajszych meczach mnie osobiście bardziej zaskoczyły Czeszki mimo, że przegrały 0:3 z Serbią. Belgijki wygrywając pierwszego seta z Holenderkami następne 3 to już porażka sromotna. Dziś powinno być co najmniej 4 sety i przynajmniej 2 niech będą wyrównane to over powinien siąść spokojnie.
Gruzja - Chorwacja (-25,5) 2 1,52 eFortuna 1:3 Chorwatki, śmieszna drużyna... Żałosne 2 sety grając z tak słaba drużyną męczyć się i o mały włos zobaczylibyśmy 5 set... - Chorwacja wczoraj pięknie zaczęła kiepsko skończyła.. Wygrywając 2:0 przegrały 2:3 z Białorusią. Gruzinki bez jakiejkolwiek szansy z Włoszkami, w żadnym secie nie doszły nawet do 15 pkt. Gruzinki są mega słabe i dziś także powinny dostać łomot... 3 x 25:15 i już mamy 30 pkt przewagi a potrzebujemy 26 więc do 16 mogą wygrywać a taki rezultat wydaje mi się być spokojnie.
Polska (-24,4) - Węgry 2 1,57 eFortuna 3:1 - Wczoraj Polki świetny mecz i wygrana 3:2 z Niemkami, dziś powinno być gładkie zwycięstwo i mecz z Azerkami o 1 miejsce w tabeli, gdzie mało kto myślał, że zajmiemy 1 miejsce. Gładkie zwycięstwo powinno być lecz handi 24 na Węgierki? Moim zdaniem lekka przesada, po wczorajszym meczu trener Nawrocki może jakieś korekty zrobić w grze były wszystkie zawodniczki i to jest szansa na pokrycie tego handi.
Turcja - Rosja Turcja +87,5 1,62 eFortuna 1:3 - Dopiero dziś Turcja zaczyna zmagania na turnieju, wczoraj Rosjanki dały ciała, mimo, że wygrały 3:2 z Ukrainą to pokazały kiepską grę. Turcja to 2 półki wyżej od Ukrainek i jeszcze bardziej postawia się Rosjankom. Stawiam na minimum 87 punktów zdobyte przez Turczynki, Spokojnie w 4 setach mogą pokryć te punkty a kto wie, może kolejne 5 setów...
Serbia - Holandia Serbia +90,5 1,59 eFortuna 3:0 - Ostatni typ na dziś, i najciekawsze spotkanie Serbki podejmują Holenderki. Obie ekipy są w gronie faworytek do wygrania całego turnieju. Lekkim faworytem są Serbki i ja także tak myślę. Minimum 4 sety widzę w tym meczu i dlatego taki typ. Wydaje mi się, że Serbi wygrają to spotkanie 3:1 lub 3:2.
 
M 220

mm25

Użytkownik
Pablo_89 moze ty dasz jakieś typy, wczorajsze Chorwatki co zibi pisal ze ty cos mowiles i ze wygraja, to pogralem na sety, super weszlo, fajnie jak bys tez podawał tu typy..
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Pablo_89 moze ty dasz jakieś typy, wczorajsze Chorwatki co zibi pisal ze ty cos mowiles i ze wygraja, to pogralem na sety, super weszlo, fajnie jak bys tez podawał tu typy..
Nie ruszam dziś w ogóle tych mistrzostw kobiet, szkoda nerwów. Przynajmniej dziś. Zagralem na Zaksę @2,30 i +16,5pkt @1,80 na Novosibirsk w meczu z Kazaniem bo wydaje mi się troszkę za wysoka linia.
 
M 220

mm25

Użytkownik
No ale wczoraj dałeś dośc dobry typ na Chorwatki, jedni dawali tak inni inaczej wiec najlepsza opcja na sety i punkty powyzej.. dawaj cos jak masz tutaj, moze na jutro.. Fajnie by było albo propozycje..
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Nie no dziś raczej do jednej bramki, nie mamy skrzydeł żeby powalczyć z Azerkami. Dodatkowo dwa długie i ciężkie mecze, wczoraj z tymi Węgierkami to była makabra. Max jednego seta możemy ugrać jak pójdzie jakaś seria na początku jak to u kobiet i Azerki nie zdołają dogonić
Azerbejdżan - Polska
1 @1,40
-1,5seta @1,70
DW 3:0 @3,20
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
2-gi dzień za nami... Mogło być trochę lepiej gdyby Bułgarki zagrały od początku to co potrafią i Chorwatki gdyby nie były tak żałosne...
Czas na 3-ci dzień:
Znowu nie przesadzajmy, że Azerki to jakieś mistrzynie, żeby dawać marny 1,40 kurs na nie... Ale każdy gra jak uważa.

Bułgaria - Turcja 2 1,55 eFortuna 3:2 - Dużo lepsze Turczynki, nawet pomimo porażki wczoraj z Rosjankami, to walczyły i nie poddały się - 4 wyrównane sety, może poza ostatnim gdzie troszkę Turczynki odpuściły by w końcówce prawie dojść. Bułgarki nie pokazały nic szczególnego z Ukrainkami. Dziś Turczynki grają o awans, jeśli przegrają 2gi mecz będzie ciężko. Stawiam na Turcję
Belgia - Serbia (-18,5) 1 1,70 i Belgia +2,5 seta 1,95 eFortuna 1:3 - Serbki pewne 1 miejsce grają o nic bo nawet porażka 0:3 utrzymuje je na 1 miejscu. Nie wiem czy trener wystawi pierwszy skład czy będzie rotował ale same zawodniczki zagrają na luzie bez spiny dlatego liczę, że ambitne Belgijki powalczą nawet jeśli przegrają 0:3 to po walce a te +18 utrzymają ze spokojem.
Azerbejdżan - Polska Polska +84,5 1,65 i Polska win 2,76 eFortuna 3:0 - Nawet porażka 1:3 może nam pokryć te punkty, ale wierzę w to, że Polki po wygranej Niemkami powalczą o 1 miejsce. Okey, Azerki mają dwie bombardierki ale reszta to po prostu jest średniak i jeśli tylko nasze wyrzucą z głowy grę jednej z nich to mamy szanse powalczyć o wygraną. My także mamy bombardowca w kapitalnej formie, Smarzek.... do tego dwie środkowe dużo lepsze od Azerek, przyjęcie także mamy ok. Ja widzę spore szanse nawet na win.
 
fazer77 2,7K

fazer77

Użytkownik
Bułgaria - Turcja 2 1.55 fortuna
Bułgaria - Turcja -1,5 seta 2 2.07 fortuna

Też stawiam wyżej Turczynki niż Bułgarki, Rosjanki w pierwszym meczu dały dwa sety Ukrainkom, ale po pierwsze było to wejście w turniej, po drugie według mnie zlekceważenie przeciwniczek, natomiast w drugim meczu z Turcją już musiały zagrać na poważnie, nie mogły sobie pozwolić na kolejną stratę punktów i ogarnęły mecz za 3 pkt, sam grałem w tym meczu na Rosjanki. Był to najważniejszy mecz w grupie decydujący o pierwszym miejscu, jednak Turczynki powalczyły z faworytkami do złota, przypomnę też, że Rosjanki wygrały dwa poprzednie ME. Ukrainki to nowicjusz w ME, a dwa sety ugrały z Bułgarkami. Na poprzednich ME Bułgarki nie wyszły z grupy, natomiast Turczynki zajęły I miejsce w grupie i zajęły 4 miejsce w całym turnieju. Składy się zmieniają, jednak o czymś to świadczy.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Bułgaria - Turcja 2 1.55 fortuna
Bułgaria - Turcja -1,5 seta 2 2.07 fortuna

Też stawiam wyżej Turczynki niż Bułgarki, Rosjanki w pierwszym meczu dały dwa sety Ukrainkom, ale po pierwsze było to wejście w turniej, po drugie według mnie zlekceważenie przeciwniczek, natomiast w drugim meczu z Turcją już musiały zagrać na poważnie, nie mogły sobie pozwolić na kolejną stratę punktów i ogarnęły mecz za 3 pkt, sam grałem w tym meczu na Rosjanki. Był to najważniejszy mecz w grupie decydujący o pierwszym miejscu, jednak Turczynki powalczyły z faworytkami do złota, przypomnę też, że Rosjanki wygrały dwa poprzednie ME. Ukrainki to nowicjusz w ME, a dwa sety ugrały z Bułgarkami. Na poprzednich ME Bułgarki nie wyszły z grupy, natomiast Turczynki zajęły I miejsce w grupie i zajęły 4 miejsce w całym turnieju. Składy się zmieniają, jednak o czymś to świadczy.
kolejny ktorego argumentem jest to ze Bulgarki stracily 2 sety z Ukrainkami slabymi, potem pisanie ze Turczynki powalczyly z Ruskimi i ugraly az seta ale juz cisza ze te super Ruskie tez sie meczyly z Ukrainkami i to jeszcze bardziej niz Bulgarki !!! (3-2 i w tb meczarnia a Bulgarki ogarnely je gladko od 2-2) Do tego przytaczanie wynikow z poprzednich mistrzostw ktore byly lata temu. Typ moze wejdzie ale analizy dramatyczne
 
K 9

kris-29

Użytkownik
Witam na dzisiaj ode mnie bardzo ciekawy mecz Polska vs Azerbejdżan typ 1 czemu ???
Pomimo słabszego meczu wczoraj z Węgierkami Polki wyglądają solidnie liczę że dobry mecz rozegra nasza atakująca Malwina Smażek i rozgrywająca Joasia Wołosz mecz napewno będzie zacięty ale jestem pewny zwycięstwa Polek kurs 3,10 fortuna ja gram za 100zł polecam!!!!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom