>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Europy 2017, kobiet (Azerbejdżan, Gruzja)

Status
Zamknięty.
marti55 4,9K

marti55

BOSS
SERBIA - TURCJA @1,22 bet365
Serbki ida po złoto...miały zagrać z Rosjankami o finał, ale Turczynki zagrały wczoraj koncertowo w porównaniu do poprzednich spotkań i stąd taki półfinał. Ostatni mecz z WGP 07.07.17 3-0(19,17,15)
Koledzy powyżej ida nawet w 3-0...mi wystarczy czysty win.;)
 
T 143

tdulko

Użytkownik
Kurs na Azerki faktycznie ciekawy. Widze tylko jeden maly problemik, Azerki graly wczoraj, co prawda szybko sie uwinely, ale emocje byly, wysilek energetyczny spory i moze sie lekko odbic jezeli mecz bedzie dlugi.
 
marti55 4,9K

marti55

BOSS
Kurs na Azerki faktycznie ciekawy. Widze tylko jeden maly problemik, Azerki graly wczoraj, co prawda szybko sie uwinely, ale emocje byly, wysilek energetyczny spory i moze sie lekko odbic jezeli mecz bedzie dlugi.
taa, a Holenderki grały 1 mecz więcej....i jak to przełozyć na zmęczenie obu ekip??
wczorajszy mecz Azerek to jak trening...i na tym zakończę swoją wypowiedź
 
T 1,9K

telich

Użytkownik
Kurs na Azerki faktycznie ciekawy. Widze tylko jeden maly problemik, Azerki graly wczoraj, co prawda szybko sie uwinely, ale emocje byly, wysilek energetyczny spory i moze sie lekko odbic jezeli mecz bedzie dlugi.
Ale tu nie ma żadnego problemiku jak Ty to określasz - sprawdź następnym razem dokładnie ile i jak grały w poprzednich meczach, jeśli już zaczynasz pisać coś o zmęczeniu - Azerki do tej pory 12-1 w setach po 4 meczach, przed tym meczem z Niemkami w 1/4 praktycznie 4 dni odpoczywały, wyszły na świeżości, na jakiej chyba jeszcze nikt tak dawno nie wychodził na dużej imprezie czy to u Panów czy u Pań, rozjechały Niemki, a teraz Holenderki - 13-4 w setach po 5 meczach bo przecież po fazie grupowej grały dodatkowy mecz z Chorwatkami, 2 dni temu Włoszki objechane - tyle jeśli chodzi o kwestie zmęczenia ???? co do typowania to są Panie, na tym etapie rozgrywek wszystko się może wydarzyć, Holenderki miały lekko cięższą grupę, wychodzi na to, że Serbki są poza zasięgiem, nie oglądam tego za dużo, ale podobno de Krujf wraca powoli po kontuzji, co na pewno będzie wzmocnieniem Holenderek, ja bardziej skłaniałbym się ku Azerkom, własna hala, nie napracowały się na razie, kurs fajny, bo nigdy nie wystawiłbym z tymi wszystkimi argumentami kursów rzędu 1.6 - 2.4 na korzyść Holenderek i spada, co dla mnie nie ma raczej uzasadnienia, kursy jak dla mnie powinny być co najmniej wyrównane, jak nie odwrócone, do tego w czerwcu wygrały z Holenderkami 3:0 w ważnym meczu, bo kwale MŚ, dla mniej odważnych handi setowe +1,5 seta na Azerki, przez chwilę myślałem, że może po stronie Azerek jakaś kontuzja, ale w info o meczu z Niemkami nic nie ma, jedyne co to, to jak patrzę na % przyjęcia obu przyjmujących z ostatniego meczu Mammadowej i Samadowej kolejno 38 % i 36 % pozytywnego przy niższym perfekcyjnym to w półfinale z takim rywalem nie przejdzie, to są kobiety, tu jest wszystko możliwe na tym etapie rozgrywek ale jest więcej argumentów po stronie Azerek ????
Drugi mecz to jak Turczynki ugrają seta to będzie ich wielki sukces ???? handi setowe -1,5 seta albo punktowe w stronę Serbek myślę spokojnie można pograć ????
 
pinio1111 81,1K

pinio1111

Użytkownik
AZERBEJDŻAN - HOLANDIA @2,5 Bet365
Twardo stawiam na Azerki. Myślę, że niektórzy wystraszyli się kursów zwłaszcza ze na HOL spada:eek:
Dla mnie Azerki to perła po takim kursie. Wynik ostatniego meczu z 03.06.17 3-0 (28,22,13) i nie był to mecz towarzyski lecz kwalifikacje do MŚ!!!
Myślę, że meczu z czerwca nie ma co brać pod uwagę, a jeżeli już to była to dobra lekcja dla Holandii i raczej odrobiły zadanie domowe. Powtarzam się, ale widać, że trafiły tu idealnie z formą, mi naprawdę imponują swoją grą. Organizacja gry, szybkość poruszania się po boisku, odpowiednie ustawienie podczas obrony, to wszystko jest na światowym poziomie i aż miło się patrzy na ich grę. Azerki grają jak nigdy, ale to nie wystarczy na tak dysponowaną Holandię. Mają wielki mankament w postaci słabego odbioru i to powinno zadecydować o wyniku dzisiejszego meczu. Jeżeli zostaną odrzucone od siatki, to nic tutaj nie zdziałają, bo przy wysokich wystawach pomarańczowe będą miały wystarczająco dużo czasu żeby ustawić blok i obronę na Rahimovą czy Mammadovą. Ja próbuję Holandia -1.5 seta, choć myślałem że kursy od wczoraj urosną, a one minimalnie spadły. Zatem Holandia -1.5 seta, kurs 2,17.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Witam, czas na półfinały...
Tak wszyscy piszą jakie to Azerbejdżanki są mocne... okey zgadzam się nie są słabe ale... z kim One grały ??? z Węgierkami... z Polkami i 2 x z Niemkami - Węgierki kiepskie, Polki mają najgorsze swoje lata, Niemki bardzo słabe skład odmłodzony...
Teraz Holenderki.. Grały z Serbkami fakt porażka 0:3 ale potem już wygrane same, z Belgijkami 3:1, z Czeszkami 3:1, z Chorwatkami 3:0 i z Włoszkami 3:0. Różnica poziomu wyraźna bo dla mnie i Serbki i Włoszki i Belgijki są mocniejsze od przeciwniczek Azerbejdżanu natomiast Czeszki i Chorwatki poziom podobny by nie powiedzieć o Czeszkach, że lekko wyższy.
Moim zdaniem w finale obejrzymy powtórkę meczu grupowego Holandia - Serbia.
Azerbejdżan fakt, ma 2 młotki ale po za nimi to już jest poziom słaby, a Holenderki mają skład mocny, równy i zgrany... Oczywiście nie mówię, że będzie to lekkie spotkanie i 3:0 dla Holenderek nie...
Dla mnie :
Holandia - Azerbejdżan 1 1,60 3:2
Holandia +92,5
1,72
eFortuna

Zasłużona wygrana, wygrała drużyna zdecydowanie lepsza. Gdyby nie ich mała głupota to skończyło by się 3:1... Po 1 secie można było jeszcze wyższy kurs złapać.
 
marti55 4,9K

marti55

BOSS
AZERBEJDŻAN - HOLANDIA @2,5 bet365
Twardo stawiam na Azerki. Myślę, że niektórzy wystraszyli się kursów zwłaszcza ze na HOL spada:eek:
Dla mnie Azerki to perła po takim kursie. Wynik ostatniego meczu z 03.06.17 3-0 (28,22,13) i nie był to mecz towarzyski lecz kwalifikacje do MŚ!!!
Na tych ME Azerki idą jak po swoje(oczywiście po srebro bo złoto zarezerwowane dla SRB).
Myślę, że kika bloków na PLAK Celeste skutecznie ją zniechęci do dalszych ataków, a kto wie czy nie puszcza jej nerwy i skonczy na ławce. Uważam, że wyeliminowanie tej zawodniczki bezie kluczem do sukcesu Azerek, bo o ich poziiom gry jestem spokojny. One grają u siebie+ ostatni mecz mają wygrany z Hol...to wszystko siedzi w głowach i w tym przypadku pomaga. ;)
z Piekła do piekła...1-2 10-17 wyszły na 2-2 to kazda normalna druzyna idzie za ciosem, bo przeciwnik leży i kwiczy. Zabrakło przyjęcia, bloku moim zdaniem
 
lara_perkins 76

lara_perkins

Użytkownik
nie wiele zabrakło na dużą wygraną.... jutro Win Azerki i 3:1 Serbki :p do rymu ;)
a tak na poważnie, poprzedni mecz Serbek z Holandią omal nie byłby w setach 3:1, dlatego uważam, że finałowy mecz Holenderki mogą ciut bardziej zawalczyć i ten jeden set ugrać.... zwłaszcza, że 3 ostatnie mecze zagrały na każdej pozycji bardzo dobrze... zgrany zespół z motywacją niesamowitą nawet gdy piłki nie idą po ich myśli, oraz gdy przeciwniczki odskakują na kilka punktów, to grają do końca i wygrywają w rezultacie.
Serbki zaś dzisiaj szybki mecz z Turczynkami, z jednej strony nie zmęczyły się aż tak, pomimo, że grały później, ale i nie rozegrały się, chyba, że miazga na Turczynkach była najlepszym treningiem :p Ale uważam, że faworyt jest jeden i pytanie tylko w ilu setach się zakończy ich wygrana, jestem bliżej 3:1, ewentualnie 3:0 (zależy od dnia i wejścia w mecz Serbek - zauważyłam, że pierwsze sety im gorzej idą, bynajmniej na dwóch ostatnich turniejach).
Azerbejdżan - Turcja (1) kurs 1.47
Serbia -
Holandia (3:1) kurs 3.20
Całkowity kurs 4.70
eFortuna
 
psychol32 419,2K

psychol32

Użytkownik
Ja się nie zdziwię jak Turczynki sprawią psikusa. Zmęczenia z wczorajszych spotkań nie ma co porównywać. Azerki zagrały na 100%, Turczynki można powiedzieć że przeszły obok meczu. Zapewne w głowach miały już spotkanie o brąz i nie musiały się wysilać. Wystarczy wyłączyć Rahimovą (choć jest to praktycznie niemożliwe) i gra Azerek leży.
Ze Związkiem Radzieckim się udało to kto wie czy i dzisiaj się nie uda tym bardziej że Azerki po wczorajszym meczu są zapewne lekko podłamane
 
pozi 97

pozi

Użytkownik
Ja się nie zdziwię jak Turczynki sprawią psikusa. Zmęczenia z wczorajszych spotkań nie ma co porównywać. Azerki zagrały na 100%, Turczynki można powiedzieć że przeszły obok meczu. Zapewne w głowach miały już spotkanie o brąz i nie musiały się wysilać. Wystarczy wyłączyć Rahimovą (choć jest to praktycznie niemożliwe) i gra Azerek leży.
Ze Związkiem Radzieckim się udało to kto wie czy i dzisiaj się nie uda tym bardziej że Azerki po wczorajszym meczu są zapewne lekko podłamane
Zauwaz tez ze Rosjanki zagraly na tym turnieju taki sam piach jak Turcja, wiec nie porownywalbym tutaj gry Rosjanek do Azerek. W kazdym badz razie powodzenia!
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Moim zdaniem nieadekwatne kursy na finał. 1,25 Serbia, na Holandię przeszło 3. Gdyby nie ten przestój od 16-9 w czwartym secie to występ Holenderek do tego momentu trzebaby uznać za bardzo dobry. I tak na uznanie zasługuje to że nie wpłynęło to na ich psychikę i w tiebreaku znów pokazały Holenderki wielką klasę. W pierwszym meczu tych drużyn niby 3-0 dla Serbek ale z tego co pamiętam to Holenderki mogły w tym meczu więcej ugrać bo były szanse. Dodatkowo wtedy nie grała de Kruijf, teraz jest i to ogromne wzmocnienie. W wielu turniejach mistrzowskich w każdym sporcie zespołowym drugi mecz tych samych zespołów jest zupełnie inny i bardzo często pada odwrotny wynik.
Dlatego ja dziś stawiam
Holandia +1,5 seta @2,30
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Holandia- Serbia Suma w secie z najmniejszą liczba punktów powyżej 39,5 @ 1,72 Lvbet
Hmm znalazłem taki ciekawy typ. Rozumiem, ze Serbki idą jak walec, że Holandia moze byc zmeczona po 5setach na własne zyczenie, ze to kobieca siatówka ale nie chce mi sie wierzyć, ze w finale bedzie jakaś totalna demolka i że Holenderki w któryms secie nie wyjdą powyżej 14pkt. Jak sprawdzam mecze w ostatnich latach między tymi ekipami to nie było sytuacji, żeby ktoraś druzyna zdobyła mniej niz 15pkt w secie. Oczywiście jest obawa o tie break ale Serbki raczej do tego nie dopuszczą.
 
D 95

davidienko

Użytkownik
Holandia- Serbia Suma w secie z najmniejszą liczba punktów powyżej 39,5 @ 1,72 Lvbet
Hmm znalazłem taki ciekawy typ. Rozumiem, ze Serbki idą jak walec, że Holandia moze byc zmeczona po 5setach na własne zyczenie, ze to kobieca siatówka ale nie chce mi sie wierzyć, ze w finale bedzie jakaś totalna demolka i że Holenderki w któryms secie nie wyjdą powyżej 14pkt. Jak sprawdzam mecze w ostatnich latach między tymi ekipami to nie było sytuacji, żeby ktoraś druzyna zdobyła mniej niz 15pkt w secie. Oczywiście jest obawa o tie break ale Serbki raczej do tego nie dopuszczą.
Kolega wie, że tb kładzie ten zakład?
 
fazer77 2,7K

fazer77

Użytkownik
Godzina 14:00 Azerbejdżan - Turcja
Typ : Azerbejdżan h -11,5 pkt 2.44 fortuna

Mecz o brązowy medal, upragniony przez gospodynie, ale na pewno również przez Turczynki, które według mnie są w tej strefie medalowej dzięki tragicznemu meczu Rosjanek z Turcją gdzie trener Rosjanek robił wszystko żeby nie wygrać, to była parodia. Serbki pokazały Turczynkom gdzie ich miejsce wygrywając 25 punktami i to z luzem w 3 secie, myślę, że miejsce w 8 to ich poziom, ale nie w 4. Natomiast Azerki grają solidnie, z Holandią, czyli europejską potęgą w żeńskiej siatkówce grały nie równo, ale miały bardzo dobre momenty, udało się wygrać 2 sety, ale z taką grą myślę że na Turcję we własnej hali to wystarczy. Turcja oprócz meczu z Rosją nic nie pokazywała, męczyła się w każdym meczu. Żeby pokryć Handi 12 pkt wystarczy w każdym secie wygrać do 21, a myślę, że zdarzy się też set wygrany w wyższym rozmiarze. Można zagrać też mniejsze handi co wydaje się być dosyć bezpieczne. Azerki w każdym meczu turnieju utrzymują swój wysoki poziom, co pozwala optymistycznie patrzeć na ten mecz ich kierunku.
 
psychol32 419,2K

psychol32

Użytkownik
Ja się nie zdziwię jak Turczynki sprawią psikusa. Zmęczenia z wczorajszych spotkań nie ma co porównywać. Azerki zagrały na 100%, Turczynki można powiedzieć że przeszły obok meczu. Zapewne w głowach miały już spotkanie o brąz i nie musiały się wysilać. Wystarczy wyłączyć Rahimovą (choć jest to praktycznie niemożliwe) i gra Azerek leży.
Ze Związkiem Radzieckim się udało to kto wie czy i dzisiaj się nie uda tym bardziej że Azerki po wczorajszym meczu są zapewne lekko podłamane
Tak jak przewidywałem.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Czas na wielki finał. Wczoraj tak jak się spodziewałem Azerki nie dały rady i dziś także grałem na porażkę ich w meczu o 3 miejsce lecz nie zdążyłem tutaj tego podać gdyż dopiero po 14 wróciłem z roboty. Pozostał nam 1 najważniejszy mecz.

Serbia - Holandia Serbia +92,5 1,70 eFortuna 3:1 Idealnie 93 punkty. Tak jak sądziłem 3:0 nie było.

To jest mój główny typ. Serbia idzie po tytuł Mistrza Europy, są w kapitalnej formie i chyba nie ma drużyny teraz w Europie, która im zagrozi. Holenderki także są w bardzo dobrej formie. W meczu grupowym Serbki ograły Holenderki 3:0 ale to nie był tak łatwy mecz jak sie wydaje po wyniku, w 2 setach Serbki wygrały dopiero w końcówce.
Ostatni mecz w turnieju więc każdy zostawi serce i zdrowie na parkiecie, nie wydaje mi się aby Serbki ograły dziś 3:0. Mój typ powyżej 92,5 przez Serbki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom