>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Mistrzostwa Europy kobiet - Francja 2018

Status
Zamknięty.
friendly 421

friendly

Użytkownik
Dlaczego na Szwedki jest aż tak wysoki kurs? Jak dla mnie mecz 50/50
To co napisze to jedynie moja opinia, kurs na Szwedki lekko zawyzony, ale osobiscie stawiam je nizej niz Czarnogórę. Oglądałem 2 mecze Szwedek, z Serbią oraz Polską. O ile w meczu z Bałkańskim zespołem pokazały się z fajnej strony i poszły na wymianę ciosów, swoją drogą fajny mecz, to z Polską dały plamę. Miały sporo przestojów w grze i zauważalna jest tendencja do odpuszczania meczu przy kilkubramkowej przewadze, co potem kończy się różnie, bo potrafią dostać serie 4 bramek w plecy. Wydaje mi się, że Czarnogórki będą bardziej zmotywowane na to spotkanie, startują w końcu z 0 punktami na koncie. Cięzko określić jak ten mecz się potoczy, ja osobiscie widze 2 opcje w meczu, albo wygrana Czarnogórkami -1,5handi, albo pogrom ze storny Szwedek. Wróżenie z fusów, jak w kazdym damskim sporcie(nie jestem seksitą) ;)
 
F 263

fidelio

Użytkownik
Szczerze to nie wiem co wy widzicie w tych Szwedkach, męczyły się nawet ze słabą Polską, według mnie łatwa wygrana Czarnogóry.
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Radicevic over 3.5 gola 1.61✅
Jaukovic over 4.5 gola 1.61⛔
1xbet.
Obie sporo rzucaja. Do karnych tez podchodzą w pierwszej kolejności. Mecz powinien byc dość szybki bo rywalkami sa Szwedki.
 
penetrator 223

penetrator

Użytkownik
Dziś dwa mecze zobaczymy.
Pierwszy o 18 a drugi o 21.

Dania +5,5 bramki (1,55)
++++

Dziś to będzie inna reprezentacja Dunek niż w meczu z Serbkami, tak jak już wcześniej wspominałem Dunki mają niesamowicie mocne zawodniczki ,podoba mi się bardzo szybkie przejście z defensywy w ofensywę , Francuzki wyglądają coraz lepiej, przede wszystkim świetnie w bramce spisuje się Leynaud .
Ten kurs biorę z pocalowaniem ręki, tego meczu nie przegrają aż tyloma bramkami, ja liczę tu na bardzo dobre i wyrównane .
Niestety tu było 6 bramek przewagi
 
D 12

denison

Użytkownik
Witam, co do typów crisardooo - wczoraj może i dwa nie weszły, fakt u dunek zabrakło jednej bramki ale facet robi tutaj swietna robotę i to głównie na jego propozycje czekam ???? ktoś wczoraj napisał Skandynawia na odwrocie i to fakt, słyszałem opinnie przed polaczeniem naszej grupy i Francji to do półfinału nikt z naszej grupy nie wejdzie i to się chyba sprawdzi, chyba ze Serbia zaskoczy..
 
Z 209

zsakul92

Użytkownik
Panowie i Panie co myślicie dziś o Węgierkach. Kurs w granicach 6. Norweżki grają słaby turniej. Nie gra Mork i jej brak jest bardzo widoczny. Na dodatek kilka zawodniczek nie trafiło z formą/
 
crisardooo 144

crisardooo

Użytkownik
Hiszpania (2.05) ---
i Carmen Martin powyżej 3,5 bramki (1.6) +++ (7bramek)
Oglądałem tylko drugą połowę więc nie wiem co się stało w pierwszej ale świetny mecz bramkarki Niemek i to główny klucz do sukcesu.

Bardzo podoba mi się waleczność Niemek, momentami grają naprawdę szalony handball jednak dziś od początku będą zmuszone gonić wynik z Hiszpankami.
Dziś przede wszystkim liczę na bramkarkę Hiszpanek Navarro oraz na bardzo dobrą i skuteczną grę w ofensywie.
Hiszpanki uwielbiają szybko kontratakować i dziś pokażą swoją fantastyczną grę.
Dodatkowo na prawym skrzydle świetnie spisuje się Martin i dziś rzuci powyżej 4 bramek.
Węgry +3.5 bramki (1.9)
--
Kapitalna gra Norwezek tylko to już raczej za późno żeby myślały o półfinałach ✌

Przyznam szczerze że Węgierki imponują mi i dziś tego spotkania nie przegrają aż tyloma bramkami.
Bardzo dobrze spisują się w ofensywie i w obronie i zdecydowanie postawią się Norweżkom które nie grają zbyt dobrze na tym turnieju.
Na lewym skrzydle swietnie spisuje się Nadine Schatzl.
Sytuacja wygląda świetnie dla Węgierek bo na swoim koncie mają już 2 punkty a po tym meczu ich kolejnymi przeciwniczkami są Niemki i Rumunki czyli będą w tych meczach faworytkami a Norweżki które mają zerowy dorobek obecnie będą się mierzyć jeszcze z genialnymi Holenderkami i z dobrze grającymi Hiszpankami.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Pomogę ci bo wyczuwam ze nie wiesz jak Do konca to Rozliczyc bo zawodniczka nie zagrala nawet sekundy. Under✅over⛔
No tak, a jak miałoby być inaczej? 1,97 under czy jakby dali zwrot w obu to jest to samo w praktyce, przynajmniej grając równą stawką
Geshke (GER) over 2.5 @1,84 ✅ 4
Etatowa rzucająca karne, 9 na 10 ma w tej chwili. Mało gra, ale dobrze wykonuje karne a tych jest sporo.
Smits (GER) under 3,5 @1,84 ✅ 3
Z Czechami grałem jej over 2,5 i to była strasznie irytująca sprawa. Prędzej podaje na czyste pozycje koleżankom niż jakby chciała sama skorzystać. Bombardierkami są Bolk i Stolle, poza tym u większości występuje linia 2,5
Lopez Soledad over 3,5 @1,50 ⛔ 3 ehh 3/3 100% nic nią nie grali
Ta sama sytuacja co Geshke z tym, że Lopez jeszcze rzuca z gry na skrzydle.
Na sucho
Hafra (WĘG) poniżej 4,5 1,70 ✅ 1
A.Kovacsics (WĘG) poniżej 3,5 1,80 ✅ 3
Oftedal (NOR) powyżej 3,5 1,65 ✅ 6
Kristiansen (NOR) powyżej 4,5 1,90 ⛔ 4 na 6 rzutów
buki; uni, rusek w głównej mierze i ziemniaki, gdzie każdy wystawia inaczej trzeba szukać gdzie najkorzystniej
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
gladiator86 2

gladiator86

Użytkownik
Halo, halo... dzisiaj 4 mecze a taka cisza...
Na dzisiaj gram Niemki po kursie 1.60.
A o 18:00 zapowiada się hit Holandia-Rumunia, ktoś zaliczy pierwszą porażkę na tym turnieju, chyba że mecz zakończy się remisem po kursie 8.0 stawka 1/10 dla zabawy.
 
crisardooo 144

crisardooo

Użytkownik
Szwecja +5,5 bramki (1.7)
Szwedki wielki plusik
+++

Francuzki z meczu na mecz coraz lepiej wyglądają i oczywiście są murowanym faworytem w tym spotkaniu. Jednak Szwedki mają tu coś do udowodnienia, mają świetne zawodniczki i sądzę że zagrają tak jak w spotkaniu z Dunkami gdzie ten mecz stał na genialnym poziomie. Liczę na bardzo dobre spotkanie w wykonaniu Gullden oraz Alm
Reasumując nie przegrają aż tyloma bramkami .

Anna Kovacs powyżej 3,5 bramki (1.6) (Kovacs 2 bramki, dziś zabawiła się w asytujaca)
oraz Angie Geschke powyżej 3,5 bramki (1.9)
Geschke 1 bramka i to z karnego, dziś w sumie jej na boisku nie było )
---

Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie i decyduje się na bardzo rozsądne wyjście z tej sytuacji.
Obie zawodniczki rzucają dużo bramek i odgrywają bardzo ważna rolę w swoim zespole.
Dziś moim zdaniem będzie to szybkie spotkanie, dużo kontrataków oraz wiele bramek.

Holandia (2.75)
++++ i to wielki!

oraz Cornelia Groot powyżej 3,5 bramki (1.7)
Co do Groot nie wiem jak oceniać bo po 5 minutach meczu dokładnie rzuciła Juz dwie bramki i potem kontuzja.

Nie ukrywam że bardzo czekam na to spotkanie .
Rumunki na pewno zaskoczyły wiele osób po tym co zrobiły z Norweżkami ale nie mnie .
Holenderki to mój główny faworyt do złotego medalu i dziś pokażą pełną dominację nad Rumunkami. Abbingh dysponuje silnymi rzutami a po drugiej stronie swietna Neagu.
Kapitalnie w bramce spisuje się Wester i dziś będzie na pewno wyróżniającą się zawodniczką .

Andrea Lekić powyżej 3,5 bramki (1,85)
Dwie bramki Lekić.
--

Serbki dziś postawiają się Rosjankom i tu możemy liczyć na małą niespodziankę choć dla mnie niekoniecznie.
Świetnie wygląda gra na linii Lekić - Cvijić-Lavko-Krpez.
Jesli chodzi o Rosjanki to przede wszystkim mają bardziej poukładany zespół i świetnie spisuje się Samokhina.
Jeśli miałbym pokusić się o wynik to poszedłbym jakoś w stronę Serbek.
Dziś ładny plusik ❤
 
crisardooo 144

crisardooo

Użytkownik
Groot na boisku troszkę ponad 6 min.... 2 gole 100% i ławka. ...
Groot rzuciła dwie bramki od razu na początku meczu i po jednej akcji doznała kontuzji i od razu zeszła do szatni i niewiadomo czy zagra jeszcze w turnieju, wszystko się okaże w najbliższych dniach.wiec może spytaj się najpierw o co chodzi a nie
 
P 152

polon_2

Użytkownik
Po pierwsze to zapytaj... po drugie to nie napisałem nic złego ani obraźliwego. I nie zeszła do szatni tylko najpierw siedziała na ławce. Wiec nie pusz się na mnie, bo nic Ci nie zrobilem .
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Szwecja +5,5 bramki (1.7)
Szwedki wielki plusik
+++

Francuzki z meczu na mecz coraz lepiej wyglądają i oczywiście są murowanym faworytem w tym spotkaniu. Jednak Szwedki mają tu coś do udowodnienia, mają świetne zawodniczki i sądzę że zagrają tak jak w spotkaniu z Dunkami gdzie ten mecz stał na genialnym poziomie. Liczę na bardzo dobre spotkanie w wykonaniu Gullden oraz Alm
Reasumując nie przegrają aż tyloma bramkami .

Anna Kovacs powyżej 3,5 bramki (1.6) (Kovacs 2 bramki, dziś zabawiła się w asytujaca)
oraz Angie Geschke powyżej 3,5 bramki (1.9)
Geschke 1 bramka i to z karnego, dziś w sumie jej na boisku nie było )
---

Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie i decyduje się na bardzo rozsądne wyjście z tej sytuacji.
Obie zawodniczki rzucają dużo bramek i odgrywają bardzo ważna rolę w swoim zespole.
Dziś moim zdaniem będzie to szybkie spotkanie, dużo kontrataków oraz wiele bramek.

Holandia (2.75)
++++ i to wielki!

oraz Cornelia Groot powyżej 3,5 bramki (1.7)
Co do Groot nie wiem jak oceniać bo po 5 minutach meczu dokładnie rzuciła Juz dwie bramki i potem kontuzja.

Nie ukrywam że bardzo czekam na to spotkanie .
Rumunki na pewno zaskoczyły wiele osób po tym co zrobiły z Norweżkami ale nie mnie .
Holenderki to mój główny faworyt do złotego medalu i dziś pokażą pełną dominację nad Rumunkami. Abbingh dysponuje silnymi rzutami a po drugiej stronie swietna Neagu.
Kapitalnie w bramce spisuje się Wester i dziś będzie na pewno wyróżniającą się zawodniczką .

Andrea Lekić powyżej 3,5 bramki (1,85)
Dwie bramki Lekić.
--

Serbki dziś postawiają się Rosjankom i tu możemy liczyć na małą niespodziankę choć dla mnie niekoniecznie.
Świetnie wygląda gra na linii Lekić - Cvijić-Lavko-Krpez.
Jesli chodzi o Rosjanki to przede wszystkim mają bardziej poukładany zespół i świetnie spisuje się Samokhina.
Jeśli miałbym pokusić się o wynik to poszedłbym jakoś w stronę Serbek.
Dziś ładny plusik ❤
Przy 4 minusach i tylko 2.plusach wyszedles na wielki plus? Nie wiem jak ty to Robisz. A jesli pograles jeszcze serbki tak jak pisales na koncu to juz w ogóle
1.70✅
2.75✅
1.60⛔
1.90⛔
1.70⛔
1.85⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom