• Witamy na bukmacherskie.com
    1. Betrally

Mistrzostwa Europy kobiet - Francja 2018

Temat na forum 'Piłka Ręczna' rozpoczęty przez sumada90, Listopad 29, 2018.

Więcej tematów od sumada90
    1. cosmograf Dobrze znany użytkownik

cosmograf
      Polubienia:
      294
      Reputacje:
      783
      Dlaczego na Szwedki jest aż tak wysoki kurs? Jak dla mnie mecz 50/50

2. Friendly Dobrze znany użytkownik

Friendly
      Polubienia:
      14
      Reputacje:
      367
      To co napisze to jedynie moja opinia, kurs na Szwedki lekko zawyzony, ale osobiscie stawiam je nizej niz Czarnogórę. Oglądałem 2 mecze Szwedek, z Serbią oraz Polską. O ile w meczu z Bałkańskim zespołem pokazały się z fajnej strony i poszły na wymianę ciosów, swoją drogą fajny mecz, to z Polską dały plamę. Miały sporo przestojów w grze i zauważalna jest tendencja do odpuszczania meczu przy kilkubramkowej przewadze, co potem kończy się różnie, bo potrafią dostać serie 4 bramek w plecy. Wydaje mi się, że Czarnogórki będą bardziej zmotywowane na to spotkanie, startują w końcu z 0 punktami na koncie. Cięzko określić jak ten mecz się potoczy, ja osobiscie widze 2 opcje w meczu, albo wygrana Czarnogórkami -1,5handi, albo pogrom ze storny Szwedek. Wróżenie z fusów, jak w kazdym damskim sporcie(nie jestem seksitą) ;)

Grac45 lubi to.
    3. fidelio Dobrze znany użytkownik

fidelio
      Polubienia:
      0
      Reputacje:
      263
      Szczerze to nie wiem co wy widzicie w tych Szwedkach, męczyły się nawet ze słabą Polską, według mnie łatwa wygrana Czarnogóry.

4. ar0nek Dobrze znany użytkownik

ar0nek
      Polubienia:
      61
      Reputacje:
      288
      Radicevic over 3.5 gola 1.61:plus:
      Jaukovic over 4.5 gola 1.61:minus:
      1xbet.
      Obie sporo rzucaja. Do karnych tez podchodzą w pierwszej kolejności. Mecz powinien byc dość szybki bo rywalkami sa Szwedki.

Ostatnia edycja: Grudzień 6, 2018
    5. wielkiszu111 Nowy użytkownik

wielkiszu111
      Polubienia:
      0
      Reputacje:
      0
      SKANDYNAWIA W ODWROCIE!!!

6. Penetrator Aktywny użytkownik

Penetrator
      Polubienia:
      31
      Reputacje:
      119
      Niestety tu było 6 bramek przewagi

emonnau i ar0nek lubią to.
    7. ar0nek Dobrze znany użytkownik

ar0nek
      Polubienia:
      61
      Reputacje:
      288
      Pomogę ci bo wyczuwam ze nie wiesz jak Do konca to Rozliczyc bo zawodniczka nie zagrala nawet sekundy. Under:plus:over:minus:

8. denison Aktywny użytkownik

denison
      Polubienia:
      11
      Reputacje:
      12
      Witam, co do typów crisardooo - wczoraj może i dwa nie weszły, fakt u dunek zabrakło jednej bramki ale facet robi tutaj swietna robotę i to głównie na jego propozycje czekam :) ktoś wczoraj napisał Skandynawia na odwrocie i to fakt, słyszałem opinnie przed polaczeniem naszej grupy i Francji to do półfinału nikt z naszej grupy nie wejdzie i to się chyba sprawdzi, chyba ze Serbia zaskoczy..

Wojtii1 lubi to.
    9. zsakul92 Użytkownik

zsakul92
      Polubienia:
      3
      Reputacje:
      0
      Panowie i Panie co myślicie dziś o Węgierkach. Kurs w granicach 6. Norweżki grają słaby turniej. Nie gra Mork i jej brak jest bardzo widoczny. Na dodatek kilka zawodniczek nie trafiło z formą/

rzelik7 lubi to.
    10. Bomber Użytkownik

Bomber
      Polubienia:
      1
      Reputacje:
      0
      Jako, że linie są dość nisko wystawione to ja na dziś proponuję overy w obu spotkaniach

11. zsakul92 Użytkownik

zsakul92
      Polubienia:
      3
      Reputacje:
      0
      Hiszpanki dla mnie dziś gładko wygrają

12. Crisardooo Użytkownik

Crisardooo
      Polubienia:
      57
      Reputacje:
      76
      Hiszpania (2.05) ---
      i Carmen Martin powyżej 3,5 bramki (1.6) +++ (7bramek)

Oglądałem tylko drugą połowę więc nie wiem co się stało w pierwszej ale świetny mecz bramkarki Niemek i to główny klucz do sukcesu.

Bardzo podoba mi się waleczność Niemek, momentami grają naprawdę szalony handball jednak dziś od początku będą zmuszone gonić wynik z Hiszpankami.
      Dziś przede wszystkim liczę na bramkarkę Hiszpanek Navarro oraz na bardzo dobrą i skuteczną grę w ofensywie.
      Hiszpanki uwielbiają szybko kontratakować i dziś pokażą swoją fantastyczną grę.
      Dodatkowo na prawym skrzydle świetnie spisuje się Martin i dziś rzuci powyżej 4 bramek.

Węgry +3.5 bramki (1.9)

--
      Kapitalna gra Norwezek tylko to już raczej za późno żeby myślały o półfinałach ✌

Przyznam szczerze że Węgierki imponują mi i dziś tego spotkania nie przegrają aż tyloma bramkami.
      Bardzo dobrze spisują się w ofensywie i w obronie i zdecydowanie postawią się Norweżkom które nie grają zbyt dobrze na tym turnieju.
      Na lewym skrzydle swietnie spisuje się Nadine Schatzl.
      Sytuacja wygląda świetnie dla Węgierek bo na swoim koncie mają już 2 punkty a po tym meczu ich kolejnymi przeciwniczkami są Niemki i Rumunki czyli będą w tych meczach faworytkami a Norweżki które mają zerowy dorobek obecnie będą się mierzyć jeszcze z genialnymi Holenderkami i z dobrze grającymi Hiszpankami.

Ostatnia edycja: Grudzień 7, 2018
      rzelik7 i EmilPlayP lubią to.
    13. Grac45 Forum VIP

Grac45
      Polubienia:
      580
      Reputacje:
      6034
      No tak, a jak miałoby być inaczej? 1,97 under czy jakby dali zwrot w obu to jest to samo w praktyce, przynajmniej grając równą stawką

Geshke (GER) over 2.5 @1,84 :plus: 4
      Etatowa rzucająca karne, 9 na 10 ma w tej chwili. Mało gra, ale dobrze wykonuje karne a tych jest sporo.

Smits (GER) under 3,5 @1,84 :plus: 3
      Z Czechami grałem jej over 2,5 i to była strasznie irytująca sprawa. Prędzej podaje na czyste pozycje koleżankom niż jakby chciała sama skorzystać. Bombardierkami są Bolk i Stolle, poza tym u większości występuje linia 2,5

Lopez Soledad over 3,5 @1,50 :minus: 3 ehh 3/3 100% nic nią nie grali
      Ta sama sytuacja co Geshke z tym, że Lopez jeszcze rzuca z gry na skrzydle.

Na sucho
      Hafra (WĘG) poniżej 4,5 1,70 :plus: 1
      A.Kovacsics (WĘG) poniżej 3,5 1,80 :plus: 3

Oftedal (NOR) powyżej 3,5 1,65 :plus: 6
      Kristiansen (NOR) powyżej 4,5 1,90 :minus: 4 na 6 rzutów

buki; uni, rusek w głównej mierze i ziemniaki, gdzie każdy wystawia inaczej trzeba szukać gdzie najkorzystniej

Ostatnia edycja: Grudzień 8, 2018
      Marion Jones i stuarez715 lubią to.
    14. Gladiator86 Użytkownik

Gladiator86
      Polubienia:
      3
      Reputacje:
      2
      Halo, halo... dzisiaj 4 mecze a taka cisza...

Na dzisiaj gram Niemki po kursie 1.60.

A o 18:00 zapowiada się hit Holandia-Rumunia, ktoś zaliczy pierwszą porażkę na tym turnieju, chyba że mecz zakończy się remisem po kursie 8.0 stawka 1/10 dla zabawy.

15. NaGrubo Użytkownik

NaGrubo
      Polubienia:
      7
      Reputacje:
      15
      Właśnie, ktoś jeszcze jakieś propozycję na dzisiaj?

16. Crisardooo Użytkownik

Crisardooo
      Polubienia:
      57
      Reputacje:
      76
      Szwecja +5,5 bramki (1.7)

Szwedki wielki plusik
      +++

Francuzki z meczu na mecz coraz lepiej wyglądają i oczywiście są murowanym faworytem w tym spotkaniu. Jednak Szwedki mają tu coś do udowodnienia, mają świetne zawodniczki i sądzę że zagrają tak jak w spotkaniu z Dunkami gdzie ten mecz stał na genialnym poziomie. Liczę na bardzo dobre spotkanie w wykonaniu Gullden oraz Alm
      Reasumując nie przegrają aż tyloma bramkami .

Anna Kovacs powyżej 3,5 bramki (1.6) (Kovacs 2 bramki, dziś zabawiła się w asytujaca)
      oraz Angie Geschke powyżej 3,5 bramki (1.9)
      Geschke 1 bramka i to z karnego, dziś w sumie jej na boisku nie było )
      ---

Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie i decyduje się na bardzo rozsądne wyjście z tej sytuacji.
      Obie zawodniczki rzucają dużo bramek i odgrywają bardzo ważna rolę w swoim zespole.
      Dziś moim zdaniem będzie to szybkie spotkanie, dużo kontrataków oraz wiele bramek.

Holandia (2.75)
      ++++ i to wielki!

oraz Cornelia Groot powyżej 3,5 bramki (1.7)
      Co do Groot nie wiem jak oceniać bo po 5 minutach meczu dokładnie rzuciła Juz dwie bramki i potem kontuzja.

Nie ukrywam że bardzo czekam na to spotkanie .
      Rumunki na pewno zaskoczyły wiele osób po tym co zrobiły z Norweżkami ale nie mnie .
      Holenderki to mój główny faworyt do złotego medalu i dziś pokażą pełną dominację nad Rumunkami. Abbingh dysponuje silnymi rzutami a po drugiej stronie swietna Neagu.
      Kapitalnie w bramce spisuje się Wester i dziś będzie na pewno wyróżniającą się zawodniczką .

Andrea Lekić powyżej 3,5 bramki (1,85)
      Dwie bramki Lekić.
      --

Serbki dziś postawiają się Rosjankom i tu możemy liczyć na małą niespodziankę choć dla mnie niekoniecznie.
      Świetnie wygląda gra na linii Lekić - Cvijić-Lavko-Krpez.
      Jesli chodzi o Rosjanki to przede wszystkim mają bardziej poukładany zespół i świetnie spisuje się Samokhina.
      Jeśli miałbym pokusić się o wynik to poszedłbym jakoś w stronę Serbek.

Dziś ładny plusik ❤

Ostatnia edycja: Grudzień 9, 2018 o godzinie 19:35
      husarz22, Marion Jones i NaGrubo lubią to.
    17. Polon_2 Nowy użytkownik

Polon_2
      Polubienia:
      4
      Reputacje:
      0
      Groot na boisku troszkę ponad 6 min.... 2 gole 100% i ławka. ...

18. Crisardooo Użytkownik

Crisardooo
      Polubienia:
      57
      Reputacje:
      76
      Groot rzuciła dwie bramki od razu na początku meczu i po jednej akcji doznała kontuzji i od razu zeszła do szatni i niewiadomo czy zagra jeszcze w turnieju, wszystko się okaże w najbliższych dniach.wiec może spytaj się najpierw o co chodzi a nie

19. Polon_2 Nowy użytkownik

Polon_2
      Polubienia:
      4
      Reputacje:
      0
      Po pierwsze to zapytaj... po drugie to nie napisałem nic złego ani obraźliwego. I nie zeszła do szatni tylko najpierw siedziała na ławce. Wiec nie pusz się na mnie, bo nic Ci nie zrobilem .

20. ar0nek Dobrze znany użytkownik

ar0nek
      Polubienia:
      61
      Reputacje:
      288
      Przy 4 minusach i tylko 2.plusach wyszedles na wielki plus? Nie wiem jak ty to Robisz. A jesli pograles jeszcze serbki tak jak pisales na koncu to juz w ogóle
      1.70:plus:
      2.75:plus:
      1.60:minus:
      1.90:minus:
      1.70:minus:
      1.85:minus:

Ostatnia edycja: Grudzień 9, 2018 o godzinie 21:01

Poleć forum