>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Europy kobiet - Francja 2018

Status
Zamknięty.
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Szwecja - Rosja 1 2.71 1xbet
Polecam gorąco bo kursy poleca na leb na szyje. Rosjanki maja juz awans z 1miejsca. Przed Polfinalami podstawowe zawodniczki na pewno odpoczna. Szwedki nadal maja matematyczne szanse na awans do półfinału. Jestem Pewny że z tego kursy zostanie max 1.70
Edit: wszystko sie sprawdzilo. Poszlo kontra na remis po 9.50 i na Rosję po 2.44. Ogólnie bez wzgledu na wynik jestem 944zl do przodu.
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Szwecja - Rosja 1 2.71 1xbet
Polecam gorąco bo kursy poleca na leb na szyje. Rosjanki maja juz awans z 1miejsca. Przed Polfinalami podstawowe zawodniczki na pewno odpoczna. Szwedki nadal maja matematyczne szanse na awans do półfinału. Jestem Pewny że z tego kursy zostanie max 1.70
Mecz będzie raczej o pietruszkę bo nie wierzę, że Czarnogóra straci punkty z cienką Danią a Szwedki grają dopiero po nich
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Mecz będzie raczej o pietruszkę bo nie wierzę, że Czarnogóra straci punkty z cienką Danią a Szwedki grają dopiero po nich
Oczywiscie. Ale kto złapał fajny kurs na szwedki ten juz jest na plusie. Oto chodziło głównie
 
R 0

rzelik7

Użytkownik
Czy Holandii bedzie zalezalo dzisiaj z Norwegia? Jezeli Rumunki wygraja swój mecz to wyprzedza Holenderki i wyjda z pierwszego miejsca (w przypadku porazki tych drugich), dobrze rozumiem?
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Czy Holandii bedzie zalezalo dzisiaj z Norwegia? Jezeli Rumunki wygraja swój mecz to wyprzedza Holenderki i wyjda z pierwszego miejsca (w przypadku porazki tych drugich), dobrze rozumiem?
A czemu ma Holandii nie zalezyc. Jesli przegraja 2 ost mecze to moga nie awansowac do 1/2
Czy jesli rumunia wygra to Norweżki out?
Matematyczne szanse nadal beda miały norwezki
 
B 0

bomber

Użytkownik
Moim zdaniem warto dziś pójść w over w meczu Norwegii z Holandią, a w drugim spotkaniu nie kombinować i zagrać na Rumunię, bo Hiszpania już spakowana.
Holandia- Norwegią over 53.5 1.55
+
Rumunia -1.5 1.42
AKO 1.94(po odjęciu podatku)
 
crisardooo 144

crisardooo

Użytkownik
Dziś 2 spotkania. Pierwszy mecz o 18 a drugi o 21.
1 połowa powyżej 25,5 bramki (1,85)
22 bramki niestety ale typ dobry, szybka gra ,strasznie mnóstwo błędów i słaba skutecznisc ,zabrakło szczęścia.)

oraz
Carmen Martin powyżej 4,5 bramki (1.7)
W meczu Hiszpanek z Rumunkami zobaczy mocne otwarcie obu reprezentacji ,bez wątpienia to będzie szybka gra . Dziś na pewno dużo więcej bramek zdobędzie Neagu gdzie w ostatnim meczu miała bardzo słabą skuteczność bo tylko 4 bramki zdobyła na aż 15 rzutów.
Dodatkowo na prawym skrzydle świetnie spisuje się Martin i dziś rzuci powyżej 5 bramek.

Holandia +2.5 bramki (1.9)
oraz Louis Abbingh powyżej 4,5 bramek (1.65)
Kapitalnie w bramce spisuje się Wester , w tym meczu zdecydowanie idę w stronę Holenderek.
Abbingh bardzo dużo oddaje rzutów i często bierze grę na siebie i spokojnie rzuci dziś powyżej 5 bramek.
Będzie to bardzo ciekawe spotkanie ,Norweżki jeśli marzą o grze w półfinałach to koniecznie muszą wygrać to spotkanie jednak Holenderki są w najkorzystniejszej sytuacji i zrobią wszystko żeby już dziś zapewnić sobie półfinał ME .
 
penetrator 223

penetrator

Użytkownik
Hiszpania vs Rumunia
Rumunia -4,5 @2 oraz -5,5 @2.5

Edit: zagrały taki piach jak ich przeciwniczki. Ahh kobiety...
1xbet oraz STS
Ja zdecydowanie dziś w stronę Rumunek które są piekielnie mocne a i zwycięstwa dziś potrzebują... vs Hiszpanki które są zbyt dobrze oceniane pezez bukcherów bo grają PIACH , bardzo czeste błędy w ataku + małą skuteczność , w obronie srednio a na bramce słabo.
Hiszpanki nie maja o co juz walczyć w tym turnieju i zagraja swoje 2 ostatnie mecze - kto wie czy nie pograja rezerwami troche, nawet jesli wyjdzie podstawowy skład to nie będą się zabijać o wynik a Rumunki podraźnione po przegranej z Holandią - chyba głównie przez Negau która rzuciła tylko 4/15.
Dziś obejrzymy lanie - kto wie czy nie bedzie to granica 10 bramek.
Co do meczu Holandii to mam przeczucie ze odpuszcza dzis troche by ograc jutro Niemki i wejść spokojnie do 1/2. Norweżki mimo wszystko grają w taką kratke ze nie postawie w tym meczu nic.
 
Z 209

zsakul92

Użytkownik
Ostatnia kolejka będzie ciekawie. Czarnogóra, Rumunia i Holenderki powinny wygrać. Norweżka mimo ostatnio świetnych występów zagrają o 5 miejsce. Nie wydaje mi się aby Węgierki i Niemki zwyciężyły.
 
D 95

davidienko

Użytkownik
Hmm. Nie ma czegos takiego jak typ dobry tylko bledow w ataku za duzo. O to chodzi by w dobrym typie to wlasnie przewidziec. A gadanie ze nie mowilem jaka stawka gram i jestem na plusie przy trafionych 3/7 jest gruba przesada. Ponadto juz nie chce mi sie komentowac grania kazdego spotkania, jakas selekcja powinna byc,ale..
Co na dzisiaj? Mecze o 15 - prawdopodobnie Czarnogora (1,43) chociaz nie ukrywam ze draznia mnie te przestoje w ich grzecznie ( np pierwsza polowa z Serbkami).
Do tego Norwegia ale to bez sensu. Kurs jakies 1,04 a wchodzenie w jakies handicapy mija sie z celem. Norwezki juz kogo mialy pogonic to w drugiej rundzie pogonily. Teraz nic nie zmieni dla nich czy wygraja 10 czy 3 bramkami poniewaz ten mecz nie bedzie im sie liczyl do malej tabeli. Zdobeda 2 pkt ale absolutnie nie wchodze w hc
O 18 - Szwedki z Rosjankami to juz absolutnie no bet. Brawo arOnek, brawo. Teraz juz sie nie da godnie zarobic - jedynie co to warto przypomniec ze Rosjanki juz raz przegraly ( ze Slowenkami). Przegraly wtedy gdy mecz juz.nie mial absolutnie zadnego znaczenia. Prawda ze podobnie? ;-) ale nie po tym kursie co teraz. r
Drugi mecz i Rumunki nie przegraja (1,33) kurka wg moich wyliczen Rumunki sa juz w polfinale. Raczej zmierza sie tam z Rosjankami z czego powinny byc zadowolone. Dzisiaj musza sie sperzac w spotkaniu z ekipa Kima, to nie bedzie latwy dla nich mecz, roznice moze zrobic to ze w przypadku wygranej Norwezek Madziarki straca wszelkie szanse na awans (musialyby chyba wygrac 16 bramkami)
Na koniec dnia zdecydowanie, zdecydowanie Holandia (1.56) buki chyba kieruja sie wczorajszym meczem a Holenderki wczoraj ewidentnie nie.chcialy sie szarpac z Norwezkami i wolaly sie skupic na dzisiejszym meczu ze slabszymi Niemkami (cos jak nasi siatkarze - odpuscili mecz z Francja by sie skupic dzien pozniej na Serbach). Absolutnie dla mnie roznica klasc, wiadomo ze to bedzie wojna, ale gdzie Niemki do Holenderek
I ostatni mecz to Francuzki. Trzeba poczekac czy beda mialy o co grac, jezeli tak to mozna dokladac je z tym zastrzezeniem ze nawet remis da im awans. Jakos nie potrafie sobie wyobrazic ze Serbki zechca powalczyc o awans Czarnogorzanek
Podsumowujac na dzisiaj:
Norwegia 1,06
Francja nie przegra 1,09
Rumunia nie przegra 1,33
Holandia 1,54
Ako @ 2,37 8/10

Dla odwazniejszych
Czarnogora 1,42
Francja/Francja HT 1,33
Holandia - Niemcy over 53,5 1,68
AKO @3,17 4/10
 
F 263

fidelio

Użytkownik
Hmm. Nie ma czegos takiego jak typ dobry tylko bledow w ataku za duzo. O to chodzi by w dobrym typie to wlasnie przewidziec. A gadanie ze nie mowilem jaka stawka gram i jestem na plusie przy trafionych 3/7 jest gruba przesada. Ponadto juz nie chce mi sie komentowac grania kazdego spotkania, jakas selekcja powinna byc,ale..
Co na dzisiaj? Mecze o 15 - prawdopodobnie Czarnogora (1,43) chociaz nie ukrywam ze draznia mnie te przestoje w ich grzecznie ( np pierwsza polowa z Serbkami).
Do tego Norwegia ale to bez sensu. Kurs jakies 1,04 a wchodzenie w jakies handicapy mija sie z celem. Norwezki juz kogo mialy pogonic to w drugiej rundzie pogonily. Teraz nic nie zmieni dla nich czy wygraja 10 czy 3 bramkami poniewaz ten mecz nie bedzie im sie liczyl do malej tabeli. Zdobeda 2 pkt ale absolutnie nie wchodze w hc
O 18 - Szwedki z Rosjankami to juz absolutnie no bet. Brawo arOnek, brawo. Teraz juz sie nie da godnie zarobic - jedynie co to warto przypomniec ze Rosjanki juz raz przegraly ( ze Slowenkami). Przegraly wtedy gdy mecz juz.nie mial absolutnie zadnego znaczenia. Prawda ze podobnie? ;-) ale nie po tym kursie co teraz. r
Drugi mecz i Rumunki nie przegraja (1,33) kurka wg moich wyliczen Rumunki sa juz w polfinale. Raczej zmierza sie tam z Rosjankami z czego powinny byc zadowolone. Dzisiaj musza sie sperzac w spotkaniu z ekipa Kima, to nie bedzie latwy dla nich mecz, roznice moze zrobic to ze w przypadku wygranej Norwezek Madziarki straca wszelkie szanse na awans (musialyby chyba wygrac 16 bramkami)
Na koniec dnia zdecydowanie, zdecydowanie Holandia (1.56) buki chyba kieruja sie wczorajszym meczem a Holenderki wczoraj ewidentnie nie.chcialy sie szarpac z Norwezkami i wolaly sie skupic na dzisiejszym meczu ze slabszymi Niemkami (cos jak nasi siatkarze - odpuscili mecz z Francja by sie skupic dzien pozniej na Serbach). Absolutnie dla mnie roznica klasc, wiadomo ze to bedzie wojna, ale gdzie Niemki do Holenderek
I ostatni mecz to Francuzki. Trzeba poczekac czy beda mialy o co grac, jezeli tak to mozna dokladac je z tym zastrzezeniem ze nawet remis da im awans. Jakos nie potrafie sobie wyobrazic ze Serbki zechca powalczyc o awans Czarnogorzanek
Podsumowujac na dzisiaj:
Norwegia 1,06
Francja nie przegra 1,09
Rumunia nie przegra 1,33
Holandia 1,54
Ako @ 2,37 8/10

Dla odwazniejszych
Czarnogora 1,42
Francja/Francja HT 1,33
Holandia - Niemcy over 53,5 1,68
AKO @3,17 4/10
Norweżki według mnie nie będą się oszczędzać, to mogą być ich ostatnie mecze w turnieju więc nie ma sensu. Hiszpania zostanie zmiażdżona.
 
strzala 377

strzala

Użytkownik
Przy takiej samej ilości punktów na co patrzą? Bezpośredni mecz czy bilans bramkowy? Bo jak bilans bramkowy to byłoby wyśmienicie, Norwegia ma bilans ( na tą chwilę ) lepszy od Holandii i Rumuni czyli Norwegia w razie gdyby wygrała i zrównała się punktami to miałaby o niebo lepszy bilans bramkowy i Holandia i Rumunia musiałaby zagrać swój ostatni mecz na pełnej urwie bo w razie porażki 3 miejsce... Tylko czy dobrze rozumuję? ???? Bilans bramkowy?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom