>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Europy kobiet

Status
Zamknięty.
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Witam trwają Mistrzostwa Europy kobiet.
Za nami już 2 dni turnieju, mniej więcej wiemy jak grają poszczególne zespoły. Kto będzie walczył o złoto.
Jakieś typy na następne kolejki? Następna kolejka już jutro, dziś kobiety odpoczywają.
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Typ 1.: CZECHY-HISZPANIA, TYP: 1 (mecz), KURS: @7 (bet365), STAWKA: 1/10 ✅
Typ 2.: CZECHY-HISZPANIA, TYP: +12 pkt (handicap na 1), KURS: @1.86 (bet365), STAWKA: 5/10 ✅
Wynik: 67:63 ✅✅✅
Mistrzostwa rozgrywają się w Czechach. Czeszki były faworytkami w meczach z Węgierkami i Ukrainkami a niestety oba mecze przegrały i nie mają szans na awans. Hiszpanki mają dwa zwycięstwa na koncie i pewne 1.miejsce w grupie. Dla obu zespołów dzisiejszy mecz jest bez stawki. Liczę, że Czeszki zepną się ten ostatni raz, żeby zagrać dla kibiców. Najlepiej poczekać na początek spotkania i informacje w jakim składzie grają Hiszpanki (gwiazdy mogą odpoczywać).
Info z fiby:
Turkey’s match against Belarus and Spain’s game against the hosts won’t affect the standings - how will the coaches balance momentum and march sharpness against the temptation to preserve players for the bigger matches later in the tournament?
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Białorusinki też warto, bo Turczynki duże węższa rotacja, s5 gra +-30mpg, więc tam powinni posadzić najlepsze zdecydowanie...
 
blancos 56

blancos

Użytkownik
w takim razie wracam z meczem kobiet w ME w kosza
19.06 Poniedzialek ;-) 12-30
Wegry - Ukraina

over 68.5 1.8 do ht

spodziewalem sie linii o jakis punkt nizej, wezme to co daja bo na moje oko sie skonczy 72-74 punktami najmniej, po pierwsze laski na tych mistrzostwach w 80 procentach meczy robia overy do ht po czym wszystko zmierza ponizej, Do rzeczy, Ukraina bardzo energetyczna druzyna ze swietnymi podkoszowymi w 1 polowach graja naprawde szybko, jesli chodzi o wegierki swietna celnosc i juz tu nawet nie mowie o trojkach. Dwie druzyny, ktore sie beda nawzajem nakrecaly w pierwszej polowie gra w ataku. W jednej z pierwszych kwart przewiduje jakies +40 punktow. NIe wspominam juz o statystykach w meczach &quot;przed sezonowych&quot; bo tam madziarki zameczaly rywalki punktami. Dla mnie mecz mlodego pokolenia dwoch druzyn, ktore naprawde moga namieszac na tych mistrzostwach. Ktos moze napisac ale przeciez Ukraina dostala nastoma od &quot;starego skladu&quot; Hiszpanek. owszem pekly ale dopiero w drugiej polowie. Moj scenariusz na ten mecz przewiduje szybkie granie w 1 polowie, a ze oby dwie druzyny strzelecko sa fajnie dysponowane to 70 punktow do ht to powinna byc formalnosc.

W meczu Ukrainek z Hiszpankami dodam, ze ich najlepsza rzucajaca zlapala 3 faule do polowy co bardzo uniemozliwilo trenerowi wiele roszad w ataku, moze tez dlatego tak wyszlo. Moze jednak dlatego, ze Hiszpanki nadal trzymaja swoj poziom. Ogladalem ich mecz z Belgijkami tydzien wczesniej i Hiszpanki graja bardzo skuteczny basket, Belgijki pomimo, ze w 4 kwarcie chyba nawet punktu nie zdobyly to bardzo mi zaimponowaly swoja gra, dlatego sie dziwilem, ze ludzie tak wierzyli w rosjanki na forum, Belgijki sa zajebiscie mocne w tym turnieju, Dodam, ze Lotyszki sprawily Rosjankom mase problemow w pierwszym meczu.
Dzieki, skorzystalem I czekam na wiecej;)
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Panowie co sądzicie o zagraniu jutro na Włoszki z Belgijkami oraz na Greczynki z Turczynkami ???
 
sportnaplus 191

sportnaplus

Użytkownik
Panowie co sądzicie o zagraniu jutro na Włoszki z Belgijkami oraz na Greczynki z Turczynkami ???
szczerze widziałem włoszki z węgierkami (dramat) , i może 2 mecze na tym turnieju - jak dla mnie nie da się tego oglądać a co dopiero obstawiać ????
 
szwedzik 36,5K

szwedzik

Użytkownik
Dyscyplina: ????Koszykówka ,Mistrzostwa Europy - kobiety????
Godzina: 20:30
Spotkanie: Gracja - Francja
Typ: Francja - 6,5
Kurs: 1.66
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam wszystkich.
Zapraszam na mecz koszykówki a konkretniej na Mistrzostwa Europy ktore wchodzą w decydującą faze.
Francuzki, jak na razie idą jak burza,zajęły I miejsce w swojej grupie z 3 wygranymi na koncie wyprzedzając Serbki i właśnie reprezentacje Grecji. W ostatnim meczu ćwierćfinałowym Francuzki pokonały Słowaczki aż 67:40
Ekipa Grecji awansowała do Play off z 3 miejsca mając na koncie 2 porażki i wygraną. Potem niespodziewanie pokonały faworyzowaną Rosje i wysoko Turcje. Ewidentnie złapały wiatr w żagle.
Ostatnie 5 bezpośrednich meczów:
Francja - Grecja 70 : 63
Grecja - Francja 42 : 51
Francja - Grecja 83 : 54
Grecja - Francja 55 : 64
Francja - Grecja 69 : 55
Dziś stawiam na pewną wygraną reprezentacji Francji,są zdecydowanymi faworytkami nie tylko w tym meczu ale i również o mistrzostwo.Grecja w gazie dziś zostanie zatrzymana.
Powodzenia!!!
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
a dla mnie spore value jest w meczu Belgia - Grecja na Greczynki, 2,59.
3 kwart Greczynki się trzymały z Francuzkami grały bardzo dobrze, ostatnia 4 kwarta, nie oglądałem nie wiem co się stało ale sądzę, że po złym początku 3:8 i paru niecelnych rzutów potem to już była kwestia czasu, że Francuzki odjechały. Greczynki się zaczeły śpieszyć itd... Ale moim zdaniem ten mecz to wygrają Greczynki
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Hiszpania - Francja
Typ: Francja
Ako: 2.55

Dla mnie jest to spore value i nie mogę przejść obok tego meczu obojętnie. Hiszpania jak i Francja świetnie grają na tym turnieju jednak wyniki z poprzednich spotkań tych drużyn to wyraźna przewaga koszykarek Francji i po takim kursie warto na nie postawić.
tak jak kolega corner91 też idę w stronę Francuzek ????

Dyscyplina: Koszykówka - Mistrzostwa Europy, Finał
Godzina: 20:30
Spotkanie: Hiszpania - Francja
Typ: 2
Kurs: 2,37
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Finał Mistrzostw Europy w kobiecej koszykówce, który rozegrany zostanie w Pradze. No cóż oba zespoły, grają na tym turnieju najlepiej i jak najbardziej zasłużony finał dla obu reprezentacji. Obie ekipy naszpikowane gwiazdami i naprawdę trudno tutaj wskazać jednoznacznie faworyta. Ja idę w stronę zespołu na który jest wyższy kurs, bo jednak spodziewałem się tutaj bardziej wyrównanych kursów. Dla mnie to taki mecz 50 na 50 a skoro tak to wolę grac na zespół na który kurs jest wyższy ???? Według mnie Francuzki grają nieco szybciej niż Hiszpanki i mają mocniejsza ławkę od swych rywalek, natomiast wydaje mi się, że Hiszpanki z kolei mają mocniejsza pierwszą piątkę niż rywalki. Mecz będzie z pewnością bardzo zacięty i fajnie się go będzie oglądać. Ja ostatecznie gram na Francuzki, zobaczymy co z tego będzie ????
⛔ 71-55
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom