>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Mistrzostwa Europy Mężczyzn 2007 do lat 20

Status
Zamknięty.
vipever 0

vipever

Użytkownik
W tym temacie podane będą typy oraz analizy meczów Mistrzostw Europy koszykarzy do lat 20 rozgrywanych w Słowenia/Włochy (dywizja A) oraz w Polsce (dywizja B)

[center:21dee751a4]
[/center:21dee751a4]

OFICJALNA STRONA ROZGRYWEK

pozdrawiam i zachęcam do podawania typów... i zycze wysokich wygranych :grin:
 
vipever 0

vipever

Użytkownik
Dziś odbędą się dwa mecze w dywizji B. Zagrają Estonia z Polską oraz Holandia ze Szwajcarią.. oto moja propozycja na te dwa mecze:
Estonia - Polska handi(10-0) typ: 2 kurs: 1,86 -
Holandia - Szwajcaria handi(0-14.5) typ: 2 kurs: 1,86 -
Wszystkie kursy: 3,46

analiza:
1) Polska jest zdecydowanym faworytem tej grupy myślę że na 100% wygrają a granica 10p zostanie z pewnością wykonana..
2) Holandia gra ze Szwajcarią. Są to dwa najsłabsze drużyny w tej grupie i zagrają o 4.miejsce. Faworytem tego meczu jest Holandia ale według mnie walka będzie zacięta i Holandia wygra w maksymalnej granicy 10 punktów..
 
makaveli 0

makaveli

Użytkownik
FYR of Macedonia-Hungary
Typ:Under 149.5 ✅

Dzisiaj o 14 spotykają się dwaj outsiderzy tych mistrzostw druzyna Hungary z druzyną FYR of MAcedonia mój typ w tym meczu to under a a argumentami przemawiającymi za tym typem są np:słaba skuteczność obydwu druzyn w ofensywie(wieksza macedoni co da im wygraną ale to nie teraz)zawodnicy na bardzo niskim poziomie.Obie drużyny w każdym meczu zdobywają bardzo małą ilość punktów co było widac np: w meczu Hungary Serbia gdzie ci pierwsi zdobyli tylko 40 pkt jest to fatalny rezulatat jak na drużynę wystepującą na Mistrzostwach Europy do lat 20,ci młodzi zawodnicy powinni mieć wieksze zmotywowanie do gry ale widać z jakich krajów pochodzą,Hungary we wszystkich meczach jak narazie ma średnią 56.7 pkt na mecz,natomiast drużyna FYR of MAcedonia ma bilans 63.2 co daje im łacznie 121 pkt natomiast typ to under 149,5 różnica jest widoczna,dlatego mają nawet taki margines wrazie wrazie,dlatego jeśli obie druzyny zdobędą w tym meczu nawet po 60 pkt to bedzie to rezultat maksymalny.POZDRO
 
makaveli 0

makaveli

Użytkownik
Italy-Spain
Typ:eek:ver 152.5 pkt ✅

A mianowice spotykają się najlepsze zespoły grupy F tych Mistrzostw a mianowice Hiszpania która ma 4 wygrane i 0 porażek i Italia która ma identyczny bilans moim zdaniem w tym mecczu zwyciezy druzyna hiszpani poniewaz to wlasnie ona zdobywa w kazdym meczu bardzo dużą ilosc punktów natomiast druzyna z włoch ze slabszymi zdobywa wiecej a z lepszymi mniej wytlumaczenie jest tylko jedno nie grali z równym sobie jak dotej pory,a druzyna z Hiszpani wlasnie jest taką druzyna,ich średnia zdobytych punktów na 5 meczy to 89pkt co daje wiecej niz polowe wymaganej sumy natomiast druzyna przeciwna ma srednia nieco mniejsza bo 80 pkt na mecz,znacznie zanizyli sobie srednia ostatnim meczem z Izraelem ale mozliwe ze wlasnie w tym meczu dali odpoczac najlepszym i kazali grać spokojniej zeby zostawic siły na głownego przeciwnika Hiszpanie,dlatego mówie wynik moze być rozny ale bedzie to napewno over 153pkt
 
makaveli 0

makaveli

Użytkownik
[center:0bf706ae50]Hiszpania-Rosja
Typ:Hispzania[/center:0bf706ae50] ✅

komentarz na temat meczu Hiszpania Rosja mistrzostwa Europy do lat 20,Hiszpania według mnie jest duzo lepszym zespolem niz rosja a pokazali to w meczach zgrupowych które wszystkie wygrali jak i również w ostatnim meczu z Włochami faworytami tamtej grupy rozgromili ich i w ostatniej kwarcie nawet nie dali pograc włocha,wygrali ten mecz w pełni zasluzenie 89-75 i wyszli z grupy na miejscu 1,natomiast rosja w grupie każdy mecz wygrywała ledwo ledwo,na koniec nawet porażka w przedostatnim meczu nawet zanotowali porażkę z Serbami,do ciezkich meczy w ich wykonaniu mozna zaliczyć mecz z turcją,mecz z francją jak i własnie z Serbami,mój faworyt w tym meczu to Hiszpania.Chociaż nie twierdze ze problemów nie bedzie.


[center:0bf706ae50]Hiszpania-Rosja
typ:eek:ver 154.5 pkt[/center:0bf706ae50] ⛔

Rownież w tym meczu stawiam spokojnie na over ponieważ wysoki on nie jest jak na tak ważny mecz w którym ofensywa w obydwu zepsoalch bedzie grala na najlpeszym poziomie,nie mozna napisac ze bedzie to mecz bardzo taktyczny obie druzyny beda sie bronily spokojnie zdobywali pkt,poniewaz ci zawodnicy są zbyt młodzi jak na zaawansowaną taktyke kazdy z nich w glowie przedewszystkim bedzie mial w glowie zdobyc jak najwiecej pkt i wygrac ten pojedynek.Tak jak to miało miejsce w meczu z włochami w którym miał być under a został on przebity o prawie 20 oczek co trzeba zaznaczyć ze w czwartej kwarcie padlo bardzo duzo pkt,a jak narazie w tych mistrzostwach wszystkie druzyny mają najwiecej zdobytych pkt w pierwszych 2-3 kwartach.Trzeba rowniez zaznaczyc ze druzyna Hispzania srednio na wszystkie mecze zdobywa okolo 80pkt.Druzyna Rosji natomiast troche mniej.Mój typ to over.


[center:0bf706ae50]FYR of Macedonia-Latvia
typ:under 154.5 pkt
⛔
[/center:0bf706ae50]
W tym meczu wydaje mi się i według mnie duzo prawdopodobny jest under,dwie druzyny grają o utrzymanie,lepszym zepsolem jak narazie w tych Mistrzostwach jest druzyna Lotwy co widac było we wszystkich meczach notuja wiekszą ilosc pkt na mecz mniej tracą i grali w trudniejszej grupie niz Macedonczycy,ich średnia ilość punktów na mecz to 76 pkt więc jak by zdobyli nawet te 80 to overu nie bedzie poniewaz druzyna przeciwna takie tempa nie utrzyma,druzynie FYR of MAcedonia trzeba przyznac ze w ostatnim meczu o utrzymanie z druzyna Hungary zagrali naprawde dobrze,co daje im sznase na wygraną w tym mecz, ale trzeba rowniez zaznaczyc ze druzyna Hungary jest jest tak naprawde wymagajacym zepsolem,pisałem juz ze na tych mistrzostwach w jednym meczu potrafili odnotowac tylko 40 pkt co prawda z hiszpanią no ale tylko tyle ich srednia na mecz to 68 oczek,więc ja type under jak nic, nie wiem tylko dlaczego buki taki taki wysoki,POZDRO
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
????Rosja - Włochy
Typ:1 lub handicap (0-4,5) na 1
Kurs: 1,50 i 1,88 (BetGun)

Spotkanie o 3 miejsce ... Włosi grają u siebie co dzisiaj jest chyba ich jedynym plusem ... Bo reszta przemawia za Rosją ???? Rosjanie przede wszystkim solidniej prezentują się w obronie w ich akcjach gości spokój czego nie można powiedzieć o ekipie Włoch która potrafi zagrać nerwowo i dużo faulować ;) Jednak Ruski jak to Ruski to dziwny typ sportowca ... Jeśli podejdą do meczu z powagą i zagrają &quot;na serio&quot; no to nie ma co się zastanawiać i brać takie kursy ???? Rosjanie we wczorajszym meczu sami oddali finał Hiszpanom bo tylko tak to można nazwać ???? Prowadzili na początku 4 kwarty żeby ostatecznie przegrać cały mecz różnicą o ile mnie pamięć nie myli 6 pkt ;) Tak więc jeśli Rosjanie wezmą się do orboty to nie widze tutaj problemu ;)


????Francja - Chorwacja
Typ:Under 163,5
Kurs: 1,88 (BetGun)

Chociaż to mecz o tak zwaną pietruszkę to moim zdaniem ekipy nie pokpią sprawy i zagrają na maxa swoich umiejętności ... Przede wszystkim do udowodnienia ma coś tutaj Francja, która już w tym turnieju zbyt wiele przegrała ;) I jeśli będą chcieli wygrać to zapewne solidnie popracują w obronie a co za tym idzie odetną Chorwatów od zdobyczy punktowych .... Liczę też na to, ze trenerzy wpuszczą też młodych wilczków ;) Żeby mogli sobie pograć :p A wiadomo, ze w takim wieku mogą być problemy ze skutecznością więc moim zdaniem Under wchodzi jak w masełko ;) Jednak zobaczymy bo sam jestem ciekaw rozstrzygnięcia tego pojedynku ????
 
makaveli 0

makaveli

Użytkownik
???? Hiszpania-SErbia
Typ:1
⛔

Najważniejszy mecz dzisiejszego wieczoru z Koszykówki,w finale Mistrzostw Europy do lat 20 mężczyzn zmierzą się zespoły Hiszpanii i Serbi Ci pierwsi bardziej przykuli moją uwage przez te całe mistrzostwa nie jeden raz juz potrafili wygrac z najlepszymi i jak narazie do tej pory uzbierali 7 zwycięstw przy tym żadnej porażki,nie co gorszy bilans maja zawodnicy Serbscy to oni na inaugurację mistrzostw przegrali ze słowenią ,natomiast w zadziwiającym stylu pokonali drużynę Hungary który w tym meczu zdobyła ledwie 40 pkt przy zdobyty 84 druzyny Serbskiej,to oni również pokonali bardzo wysokim rezultatem druzyne FRancuską,ale przegraną mają i to im daje minus ponieważ wielka ale młoda druzyna Hiszpanska nie daje innym druzyna szans na wygrane i nie popelnia tyle błędów co Serbowie i to oni mają wielu utalentowanych zawodników którzy graja w fenomenalnych druzynach,i to oni pokonali wielką ITalie wrzucając im w ostatniej kwarcie ponad 30 pkt.
Mój typ w dzisiejszym fianle to konsekwentny typ na Hiszpanie.POPZDRO


???? Rosja-Włochy
Typ:eek:ver 148.5 pkt
⛔

Kurs ogólny może dość duży ale według mnie typy wielce prawdopodobne do wejśćia,
O 3 miejsce na Mistrzostwach Europy do lat 20 w koszykówce mężczyzn zmierzą się Russia i Italia,włosi w półfinale przegrali z Serbami,natomiast Rosja przegrała z Hiszpanią,wyniki tych meczy półfinałowych nie były za bardzo overowe ale to dlatego ze swietna obrona terazniejszych finalistów przycmila zawodników druzyn walczących o 3 miejsce,natomiast tym razem ja type całkiem inaczej według mnie równe na poziomie druzyny Włochów i Rosji będą walczyly o medalowe 3 miejsce,Ci utalentowani młodzi zawodnicy z odległych od siebie państw zrobią wszystko aby przywieźć do domu ten brązowy medal Mistrzostw Europy u20,jak narazie obie druzyny w swoich meczach spokojnie pokonywali tą granice punktów jaka jest do osiagniecia chociaż nieco gorzej było z włochami bo oni potrafili zdobyć ledwie 65 pkt lub np:62 z Serbią ale teraz bedzie inaczej a zwłaszcza ze z lepszym,i druzynami bardzo dużo pkt tracą.Mój typ to over pozdro.
 
makaveli 0

makaveli

Użytkownik
Podsumowując szkoda te przegranej hiszpanów w finale według mnie byli najlepszym zespolem tych mistrzostw ponieważ jako jedyni do samego finału nie mieli przegranej na koncie.

A tutaj tabela końcowa:



1.Serbia
2.Spain
3.Italy
4.Russia
5.Slovenia
6.Israel
7.Turkey
8.Bulgaria
9.France
10.Croatia
11.Lithuania
12.Georgia
13.Greece
14.Latvia
15.F.Y.R. of Macedonia
16.Hungary

Chciałem troche napisać również które zespoly zrobiły na mnie wielkie wrażenie np:Izrael zespół niby skazywany na pożarcie ale tak naprawde w tych mistrzostwach które odbywały się we włoszech pokazali wielką klase ogrywając lub stwarzając uze problemy najlepszym,szkoda tylko ze w ostatnim meczu przegrali ze Slowenia ale walczyli do końca trzeba im przyznać,na 8 spotkan które rozegrali 5 razy byli górą to całkiem dobry rezultat,na te 8 meczy również srednio do kosza trafiali 78 razy na mecz wiec ten rezultat równiez godny pochwały,podsumowując napisze ze podobała mi sie najbardziej postawa Izraelu na tych mistrzostwach.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom