>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Europy Mężczyzn 2017 - Polska (24.08 - 03.09)

Status
Zamknięty.
kitex 738

kitex

Użytkownik
Serbia - Niemcy
Typ: Serbia -2,5 pkt (1 set handicap punktowy) ⛔
Kurs: 1,96
Fortuna

Tak jak dla buków zdecydowanym faworytem tego spotkania jest Serbia, tak i dla mnie jest tak samo. Stawiam na zwycięstwo Serbii w 1 secie co najmniej do 22. Serbia gra bardzo dobrze na tym turnieju. Mają świetnie zbilansowaną drużynę. Atak rozkłada się na trzech zawodników: Luburic, Kovacevic i Petric. Poza tym według mnie mają najlepszą parę środkowych ze wszystkich drużyn na tym turnieju. A Niemcy? Nie grają źle na tym turnieju, ale ich gra opiera się wyłącznie na jednym zawodniku: Grozer. Serbowie potrafili wyłączyć z gry Sokolova w meczu z Bułgarią i na pewno podobną taktykę przyjmą na mecz z Niemcami w stosunku do Grozera.
Co prawda rzadko podpieram się w typach statystykami, ale również na tym polu Serbia zawsze wygrywała 1 seta na tym turnieju (tylko raz w meczu z Estonią nie przekroczyła handicapu punktowego -2,5).
Na koniec znaczenie też może mieć hala w której rozgrywany będzie ten półfinał. Serbowie grali już w Krakowie w ćwierćfinale, Niemcy po raz pierwszy zagrają tu w tym turnieju. I może to mieć znaczenie szczególnie w pierwszym secie.
 
kojiro 290

kojiro

Użytkownik
Tak jak można chwalić Lukasa Kampe za ten turniej tak trzeba otwarcie powiedzieć, że jak nie otworzy sobie dzisiaj gry przez środek siatki i nie uruchomi swoich kolegów na tej pozycji to będzie problem. Pytanie też czy trener Giani zdecyduje się wstawić do składu Marcusa Böhme, który dał dobrą zmianę w pojedynku z Czechami. O ile Niemcy przy dobrym dniu będą konkurencyjni z lewego i prawego skrzydła o tyle w bloku już nie koniecznie. Podrascanin i Lisinac to uznani gracze na swojej pozycji a Krick i Andrei, ewentualnie Böhme to co najmniej półka niżej. W związku z tym niemieckie atuty w ataku mogą zostać zneutralizowane. Była tu wyżej mowa o tym, że Serbowie mają lepszą ławkę. Niemiecka może nie jest tak efektowna, ale jest tam potencjał w graczach jeśli chodzi o zmiany zadaniowe w szczególności na zagrywkę flootem. Wydaje mi się, że Niemcy nie wykorzystują w pełni tego zasobu jaki posiadają. Ten mecz zapowiada się od samego początku jako wojna na zagrywki. Najbardziej prawdopodobnym scenariuszem jest iż to Serbowie pierwsi złamią rywala w tym elemencie zważywszy na fakt iż z wyjściowego składu wszyscy serwują na ogół z wyskoku. Szansą Niemiec w tym pojedynku jest wyłączenie któregoś z Serbskich przyjmujących i prędzej uda się to z Petriciem niż Kovaceviciem. Jak się tak patrzy na pierwszy rzut oka na te reprezentację to ja jakoś z automatu stawiam Serbów tą półkę wyżej i choć Niemcy grają nieźle na tym turnieju to uważam, że drużyna Grbicia ma jakość, ma niesamowite możliwości na siatce i wydaje się jedyną ekipą, która może powstrzymać Rosjan w tym turnieju. Podzielam zdanie wielu i proponuję :
Serbia -1,5 seta @ 1,60 Milenium
Odnośnie meczu Rosji z Belgią to trzeba powiedzieć, że to jeden z trudniejszych rywali dla Rosjan w tym turnieju. Pytanie tylko w jaki sposób wygrać mecz z Rosją. Po pierwsze ograniczyć Michajłowa, po drugie dobre wybory rozgrywającego w końcówkach setów, po trzecie trafione zadaniowe zmiany, po czwarte zaburzenie równowagi w przyjęciu pomiędzy Biereżką a Volkovem. Rosjanie grają kapitalnie jak na razie, myślę, że wzmocnił ich mocno wygrany mecz grupowy ze Słowenią. Dzisiejszy mecz może być lustrzanym odbiciem tamtego pojedynku. Dopóki będzie przyjęcie u Belgów to nawet Rousseaux może dorzucić kilka punktów w ataku. O ile Belgów fajnie się oglądało dotychczas, gdyż dobra obrona umożliwiała wiele kontrataków tak trzeba przyznać, że Rosjanie również są bardzo dobrzy w tym elemencie i dziś to będzie Belgowie staną naprzeciw drużyny która może okazać się lepsza w tym elemencie od nich. Według mnie różnicę robi Grankin i jest o niebo lepszy od Valkiersa. Podejmuje mądre decyzje, kiedy się gra układa rozrzuca odpowiedzialność w ataku, gdy jest trochę gorsze przyjęcie gra więcej Michajłowem, ale zauważyłem, że środkowych nie wykorzystuje dużo rzadziej i często gra z Volvichem i Volokovem przechodzące krótkie naprawdę w rozmaitym tempie, nawet zza pleców. To świadczy też o luzie w grze, o wzajemnym zaufaniu. Jak na razie u Rosjan wszystko działa jak w szwajcarskim zegarku. Wydaje mi się , że Belgowie są w stanie się dobrze zaprezentować ale to będzie fragmentaryczność na tle zabójczo solidnych Rosjan.
Moja propozycja na to spotkanie to :
Belgia under 88,5 pkt @ 1,65 Milenium
 
houston4 1,2K

houston4

Użytkownik
Belgia - Rosja
W tym drugim półfinale skłaniam osobiśie się ku Rosji. Od ich pierwszego meczu na ME podoba mi się ich gra. W LŚ czegoś im brakowało człowieka na kłopoty jakim jest MIkhailov, ale wrócił i to w niezłej formie (zresztą jak zawsze). Patrząc na ich ostatni mecz to atak dobrze 56%, 13 bloków punktowych, 3 asy i przyjęcie na poziomie 63% - więc to musiało się skończyć tak jak się skończyło.
Co do Belgów grają solidną siatkówkę, ale mnie nie urzekli - i to nie wiem czemu (poprostu nie i już ;). Co się tyczy ich ostatniego meczu z Włochami to nie Belgowie zagrali fenomenalnie tylko Włosi zagrali słabo. Patrząc na Belgów to tak: atak 48%, 4 punkty z zagrywki, 14 bloków i 47% przyjęcia zagrywki.
Warto jeszcze zaznaczyć, że jeśli boisko ma tu znaczenie to na korzyść Rosji, którzy w Krakowie rozegrali wszystkie swoje mecze (czyli teoretycznie mają ograne boisko) a Belgowie jeszcze nie grali tu żadnego meczu na tych ME (za to mają ograną halę w Katowicach ;)
Rosja - Belgia @ 1.25 Fortuna
Rosja - Belgia DW 3-0 @ 2.51 Fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Z 615,4K
Rosja - Belgia
typ under 151,5
kurs 2,37
Fortuna
Moim zdaniem ten typ ma wszelkie dane żeby wszedł.Rosja zdecydowanie gra najlepiej w tym turnieju i jeszcze niestraciła żadnego seta.Myśle że teraz z rewelacyjną Belgią również uwiną się szybko i wygrają pewnie3-0.Najsilniejszą bronią rosji jest zdecydowanie bardzo mocna zxagrywka i szczelny blok.Pewne zwycięstwo i tyle w temacie
Drugim meczem który polecam jest typ że Rosja wygra 3-0.Kurs2,51 w fortunie.Argumenty podobne jak w poprzednim typie.Belgia co mogła wygrać w tym turnieju już wygrała.Gładka wygrana w ćwiercfinale z Włochami niezmienia mojego odczucia że do Rosji im bardzo dużo brakuje.Moim zdaniem typ wchodzi jak w masełko,warto grac
 
kitex 738

kitex

Użytkownik
Rosja - Belgia
Typ: Rosja -2,5 pkt (1 set handicap punktowy) ✅
Kurs: 1,83
Fortuna
Zdecydowanym faworytem w tym spotkaniu jest Rosja i stawiam, że wygrają dziś pierwszego seta z -2,5 handicapem punktowym. Rosja gra bardzo dobrze na tym turnieju. Co więcej nie przegrała jeszcze nawet seta! Bilans 12:0. Świetnie spisuje się młody Volkov oraz Mikhailov. Do tego środkowi. Siła ataku na pewno po stronie Rosjan. Zresztą w ogóle ciężko znaleźć słaby punkt w tym zespole.
Co do Belgii. To jedna z rewelacji turnieju, ale grają w kratkę. Patrząc na suchy wynik ćwierćfinału z Włochami to 3:0 robi wrażenie. Jednak wynik ten jest odzwierciedleniem nie tyle wyśmienitej gry Belgów co kiepskiej gry Włochów. Poza tym obecna kadra Belgii nigdy nie grała na tym etapie rozgrywek i może być zestresowana szczególnie w pierwszym secie. Również hala może mieć znaczenie. Rosjanie grali tu ćwierćfinał i niedawno Memoriał Huberta Wagnera, a Belgowie zagrają tu po raz pierwszy na tym turnieju. A jak pokazał pierwszy półfinał Niemcy też długo wchodzili w mecz grając po raz pierwszy na tej hali.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
przesledzilem kilka duzych imprez i zauwazylem zaleznosc ze jesli przegrywa sie 2-3 polfinal prowadzac w nim to przegrywa sie potem mecz o 3 miejsce. chyba tu chodzi o podlamanie i brak motywacji.
dorzucajac do tego ze serbowie grali 5 setowke a belfia szybkie baty i aspekt motywacyjny braz dla belgii to szczyt marzen a serbowie przyjechali tu po zloto.
Belgia 3.88 to chyba value ?
 
Z 615,4K
Rosja - Belgia
typ under180,5
kurs 1,84
Fotrtuna
W tym spotkaniu pocieszenia czyli o brązowy medal zdecydowanym faworytem jest zespół Serbi.Co prawda w polfinale prowadząc z Niemcami 2-0 w setach znacznie pokpili sprawe przegrywając całe spotkanie 3-2,ale teraz stawiam że łatwo uporają się z swoim przeciwnikiem.Myśle że zdecydowanie padnie mniej niż 180,5 punkta.Belgia w spotkaniu pólfinałowym z Rosją wyglądała tragicznie i nieprzypominała drużyny która wcześniej wygrała z Francją czy Włochami.Napewno czysto siatkarskie umiejętności lepsze ma Serbia prowadzona przez Nikola Grbica
 
Z 615,4K
Rosja - Niemcy
typ Rosja -2,5 seta
kurs 1,66
Fortuna.
Skład finałowy jest w pewnym stopniu niespodzianką.Napewno Rosja która w tym turnieju nieprzegrała jeszcze żadnego seta łatwo powinna sobie poradzić w finale z swoim przeciwnikiem.W tym turnieju naprawde prezentują się wspaniale i przewyższają zdecydowanie pozostałe zespoły.Spotkania z Belgią w półfinale to była prawdziwa kanonada w wykonaniu Rosjan i ich spacerowe zwycięstwo Praktycznie wszyscy zwidnicy sbornej prezentują się doskonale.A tacy zawodnicy jak Wołkow,Michajłow czy rozgrywający Grankin pokazuja jak powinna wyglądac współczesna siatkówka.Niemcy ich przeciwnik poza siłą fizyczną niemają zawiele argumentów.Napewno dodatkowo bedą bardzo zmęczeni wyczerpującym pojedynkiem z Serbią w półfinale.
 
chamberlain 445,9K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Serbia - Belgia
Over 181.5 pkt @ 1.94 1xbet

W tym meczu pójdę w over, choć tak jak kolega wyżej napisał warto zagrać również na Belgię. Serbia wielki przegrany turnieju, prowadzili 2:0 w setach, wygrali 25:15 i... chyba za szybko w siebie uwierzyli, Niemcy wygrali kolejne dwa sety i sprawdziło się powiedzenie, kto nie wygrywa 3:0 prowadząc 2:0, przegrywa 2:3. Serbia bardzo nierówna, gra bez odpoczynku, po 5 setowym pojedynku, jednak nie spodziewam się, że oddadzą ten mecz bez walki, brąz to też medal. Belgowie po szybkim 3:0 od Rosji będą bardziej wypoczęci i oczywiście brąz będzie dla nich też sukcesem, Rosjanie wczoraj świetnie wyłączyli z gry Deroo i Den Driesa, obaj zawodnicy razem zdobyli tylko 9 pkt i jedyna nadzieja była w Rousseeux, do którego było kierowanych najwięcej piłek. Liczę tu na zacięte spotkanie, obie drużyny grały ze sobą 3 miesiące temu w Lidze Światowej, składy wręcz niezmienione, jedynie w Serbii brakuje Ivovicia, wtedy Belgia wygrywała u siebie 3:0 i również Serbia w meczu domowym wygrała 3:0, oczywiście nie ma co brać tych wyników pod uwagę, bo teraz mamy całkiem inne okoliczności, ale patrząc na ten mecz wątpię w wynik 3:0 bądź 0:3, chyba że Serbowie weszliby na swój najwyższy poziom, zapominając o wczorajszym spotkaniu, a to wątpię.
Rosja - Niemcy
Under 173.5 pkt @ 1.94 1xbet

Tu krótko, myślę, że Rosja po raz kolejny wygra 3:0, tak jak każde poprzednie spotkanie, grają świetnie, wczoraj łatwo odprawili Belgię i zmęczenia raczej nie będzie po ich stronie, inaczej Niemcy, którzy zagrali 5 setów. Niestety oglądałem mecz z Serbią tylko przez 2 pierwsze sety, gdzie Niemcy odstawali bardzo mocno, Grozer całkowicie nie mógł się wstrzelić w mecz, tu już będzie po raz kolejny bardzo pilnowany i myślę, że Rosja od początku będzie prowadzić i nie odda inicjatywy nawet na chwilę.
 
S 1

sanitari

Użytkownik
1.Niemcy-Rosja
Kurs 5.0

Nie mówię, że kursy są źle wystawione, chociaż spodziewałbym się bardziej czegoś koło 4.0 na Niemców. Wyszarpali wczoraj oni ten półfinał Serbom. Zmęczenie turniejem jak i samym wczorajszym meczem pewnie ogromne. Co innego u Sbornej która rozjeżdża kolejnych przeciwników, grając niesamowicie skutecznie blokiem i popełniając śladowa ilość niewymuszonych błędów. Nie zapominajmy jednak, że nasi zachodni sąsiedzi maja w składzie Grozera, a także że w finale gra się na 200%, zapominając o zmęczeniu. Dobrze gra się Niemca w Polsce, publiczność pewnie będzie za nimi, a te okoliczności, stawka meczu mogą sprawić, że zagotuja się Rosjanie. Kurs 5.0 bardzo kusi i za średnią stawkę można zagrać. Powodzenia
 
Z 615,4K
Rosja - Niemcy
typ Rosja over 5,5 punkta asów serwisowych
kurs 1,85
Buk 1xbet
Patrząc jak Rosjanie dotej pory serwują to można założyć że napewno zdobedą więcej niż 5,5 asów serwisowych.Praktycznie każdy siatkarz tej drużyny ma atomowy serwis i co szczególne na podkreślenie prezentują bardzo wysoką skutecznosc.Przy takich bombach jak prezentują prawie zawsze trafiają w boisko.Tak na marginesie nasi siatkarze:Kurek,Kubiak czy inni powinni się wiele od nich nauczyc.Bomby Kliuki,Michajłowa czy Wołkowa sieją spustoszenie w każdym zespole.Myśle ze w tym meczu będzie podobnie i Rosjanie saserwują więcej niż 5,5 asów.
 
G 693

generalkaman

Użytkownik
Serbia - Belgia
Over 3.5 seta
Kurs : 1.53
Bukmacher : Fortuna
W spotkaniu o trzecie miejsce mistrzostwa Europy typuje ilość setów powyżej 3.5. Po pierwsze Belgowie to czarny koń imprezy, pokazali już że potrafią grać z lepszymi drużynami (Francja, Włochy) i podczas tych spotkań nie pękają. Wciąż aktualnych mistrzów Europy pokonali po tie breaku. Serbowie grali do tej pory bardzo dobrą siatkówkę. W półfinale z Niemcami zaprzepascili swoją szansę na występ w finale. Ich morale na pewno jest niższe od tego Belgów ponieważ Ci porażkę z Rosją mogli mieć wkalkukolowaną, jedynie rozmiary mogą dziwić. Spotkanie w mojej opinii będzie bardzo wyrównane. Dlaczego? Otóż faworyt czyli Serbowie są tak jak wspomniałem rozbici po wczorajszym półfinale, dla nich brąz nie będzie dużym sukcesem. Belgia natomiast będzie walczyła o ten medal jak o złoto. Ambicja i chęć wygrania tego meczu zmniejsza potencjalną różnicę poziomów między zespołami. Obie drużyny do tej pory grały po dwa mecze z tie breakami. Dziś nie wierzę w wygraną 3:0 którejś z ekip dlatego stawiam ten bet.

Wynik 3:2
Typ: ✅
 
lara_perkins 76

lara_perkins

Użytkownik
Serbia - Belgia
dokładny wynik: 3:0
Kurs: 2.61
Bukmacher: Fortuna
Nie byłabym taka przekonana, że czarny koń tegorocznych ME nadal będzie dziś w formie...
Kto wczoraj widział spotkanie z wielką potęgą Rosji, widział &quot;dzieciaków&quot; zlęknionych, przestraszonych (twarze jak i gra Belgów mówiły wszystko). Pięknie szli przez cały turniej, ale wczoraj ich passa się wg mnie zakończyła.
Uważam, że dzisiejszy mecz SERBIA vs. BELGIA zakończy się wynikiem 3:0 dla faworytów spotkania, którzy odpadli z finału na własne życzenie, byli zbyt pewni siebie, dostali ogromną nauczkę i dziś już nie oddadzą nawet seta swoim kombinowaniem i oszczędzaniem zawodników na ławce. Owszem obie drużyny powinny grać na luzie, bo to mecz o 3 miejsce, ale jeśli od wczoraj duża presja nadal siedzi w Belgach to nie ugrają nawet seta.
Nie zapominajmy, że tak samo omal Serbia przegrałaby w grupie z Estonią (wygrali wtedy 3:2), oszczędzając najlepszych na ławie. Dlatego uważam, że po sromotnym oddaniu złota, już trzeci raz tak nie zagrają, trener już naprawdę byłby za przeproszeniem idiotą, bez poszanowania kibiców.
Rosja - Niemcy
dokładny wynik: 3:0
Kurs: 1.97
Bukmacher: Fortuna
Po prostu nie wierzę, aby Rosjanie oddali tytuł Mistrza Europy, który już mają lada chwila w garści ????
Oglądając przez cały turniej grę Rosjan i Niemców, z wielkim szacunkiem do tych drugich, ale mecz zakończy się uważam, również wynikiem 3:0. Wielki Grozer daje wrażenie przez 2/3 meczu, że jest już zmęczony tym turniejem, czasem mam przebłyski swojego talentu. Reszta ekipy wydaje się bardziej zmotywowana, ale to nie wystarczy na Rosjan. Niemcy mieli szczęście, wykorzystali pychę Serbów, przegrywając już 2:0 odwrócili swój los wygrywając 3 sety pod rząd, zdobywając już tym samym tytuł Wicemistrzów... (i tak jeden z lepszych ugranych tytułów od lat w ME).
Całkowity kurs: 5.14

p.s.Brawo dla Tych, którzy postawili wcześniej po pięknym kursie na Win Rosji w całych ME ????
 
marti55 6,6K

marti55

BOSS
Serbia- Belgia @4 bet365
Serbia przegrala polfinal prowadzac 2-0...2-1 23-22...2-2 10-8.... Uwazam ze mentalnosc serbow + zmeczenie po tb+ psychika po przegranym wygranym meczu dzis zawazy i serbowie klasycznie odpuszcza. Belgia wczoraj sie spalila i zagrala najgorszy mecz na ME. Dzis juz zagraja na luzie i wygraja braz.
 
lara_perkins 76

lara_perkins

Użytkownik
Rosja - Belgia
typ under180,5
kurs 1,84
Fotrtuna
W tym spotkaniu pocieszenia czyli o brązowy medal zdecydowanym faworytem jest zespół Serbi.Co prawda w polfinale prowadząc z Niemcami 2-0 w setach znacznie pokpili sprawe przegrywając całe spotkanie 3-2,ale teraz stawiam że łatwo uporają się z swoim przeciwnikiem.Myśle że zdecydowanie padnie mniej niż 180,5 punkta.Belgia w spotkaniu pólfinałowym z Rosją wyglądała tragicznie i nieprzypominała drużyny która wcześniej wygrała z Francją czy Włochami.Napewno czysto siatkarskie umiejętności lepsze ma Serbia prowadzona przez Nikola Grbica
Rosja - Belgia? to już było wczoraj ???? chyba chodziło Ci o Serbia - Belgia, ale rozumiem, oczy zaspane z rana ;)
 
kojiro 290

kojiro

Użytkownik
W mojej opinii Serbowie nie odpuszczą tego spotkania. Taka możliwość w ogóle nie wchodzi w grę. Jako przykład niech posłużą Mistrzostwa Europy z 2013 roku, gdzie współgospodarzem były Dania i Polska. Tam Serbowie grali co najwyżej przyzwoicie przez cały turniej, w meczu półfinałowym z Rosją nie wykorzystali wtedy swoich szans i w pojedynku o 3 miejsce mieli mierzyć się z prowadzoną wówczas przez Camilo Placiego Bułgarią. Wtedy też się wydawało, że to Bułgarzy będą bardziej zdeterminowani i włożą więcej serca w ten mecz. Pomimo 3 setów pojedynek był bardzo wyrównany i to Serbowie zdobyli brąz. Możemy mówić o innym składzie, innych okolicznościach, ale medal zawsze jest cenny. Nie zmienia to jednak faktu, że ten wczorajszy mecz może zostać im w głowach i przez pewien okres meczu, szczególnie w początkowej fazie będzie ciężko. Brąz dla Belgów to w tej chwili priorytet. Oni już wczoraj w meczu z Rosją się przygotowywali do tego pojedynku. Zmiany Heynena dobitnie o tym świadczą. I to jest faktycznie czynnik przemawiający za tą reprezentacją. Z oczyszczonymi głowami i dyspozycją z poprzednich meczów Belgów absolutnie stać na zwycięstwo. Po pierwsze czynnik większej determinacji, a nie odpuszczania rywala, po drugie dobra współpraca na linii blok – obrona co naprawdę w tym turnieju funkcjonowało nieźle, oraz duża skuteczność w ataku. Cały czas jestem zdania, że Reprezentacja Serbii ma potencjał niesamowity, wczorajszy mecz może zostać w głowach. Byłem wczoraj zaskoczony zapąścią gry Petricia w drugim fragmencie meczu. Ważne pytanie co z pozycją atakującego ? Luburić gaśnie z meczu na mecz, wczoraj zmiana Atanasijevicia nienajgorsza i według mnie to dziś na niego postawi Grbić. Ten mecz może przysporzyć wielu emocji. Siatkarsko lepsza Serbia, lecz brak regularności i zdarzają się zapaści w grze. Belgowie zdeterminowani ze świadomością, że to właśnie dziś rozgrywają swój najważniejszy mecz na tym turnieju.
Moja propozycja na to spotkanie:
Belgia +11,5 pkt @ 1,60 Milenium
EDIT: Trener wie zawsze najlepiej. Postawił na Luburicia i dokonał dobrego wyboru.
Co do pojedynku reprezentacji Niemiec z Rosją to sprawa jest oczywista. Niemcy muszą pokazać najlepszą dyspozycję serwisową jaką mają w zanadrzu. Jak na razie we wszystkich meczach Rosjanie mieli niezachwiane przyjęcie i to rzutowało pozytywnie na ich dalszą grę. Jeśli Niemcy dołożą blok, zmiany zadaniowe sprawdzą się to może powalczą. Wczorajszy mecz Rosjan to bardzo dobre wejście Kliuki i sygnał, że w przypadku problemów Bierieżki czy Volkova jest wartościowy zmiennik.
We wczorajszej transmisji Wojciech Drzyzga wypowiedział się na temat rozegrania Lukasa Kampy w Jastrzębskim Węglu i Reprezentacji. Zwrócił uwagę, że w trudnych momentach Kampa za dużo gra Grozerem i było tu mowa o wysokich piłkach, często także tych sytuacyjnych do których potrzeba graczy technicznych i niebywale sprytnych. Grozer często ten blok próbuje siłowo obić w takich sytuacjach bądź na siłę go przełamać co nie zawsze dobrze się kończy. Jeśli Niemcy podejmą walkę na siatce z Rosją to Kampa musi grać dużo Frommem, który ma niesamowity zasięg. Nie może być tak, że podbiją coś w obronie i natychmiast piłka idzie do Grozera. W mojej opinii jeśli zespół będzie grał dobrze to takim zawodnikiem też jest Kaliberda naprawdę potrafiący grać z blokiem.
Niech wygra dobra siatkówka.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Jeśli chodzi o mecz o 3. miejsce sądzę, że poziomem Serbia przewyższa swego rywala. Ma dobrą zagrywkę i mecz może okazać się podobny do wczorajszego gdzie Belgia nie miała żadnego argumentu. Trochę niepoważne jest podejście i mówienie, że Serbii zależało tylko na wygranej całego turnieju. Każdej drużynie na tym zależy ale kolejne dni wszystko weryfikują. Serbowie prócz zwycięstwa w LŚ w roku olimpijskim ostatnio bez medali, dlatego sądzę, że porażkę szybko wymażą z pamięci i pokażą to co prezentują w tym turnieju. Jeśli zagrają na swoim poziomie wróżę im szybkie zdobycie medalu brązowego.
W finale Rosja i tego można się było spodziewać. Mega łatwa drabinka. Do tej pory najtrudniejszym przeciwnikiem wydaje się Bułgaria z pierwszej kolejki, a jak wiadomo oni grali coraz lepiej z biegiem turnieju. Na przeciw nich staną Niemcy. Może trochę niespodziewanie ale można było ich uznawać za czarnego konia. Mają dobry team i świetnego trenera. Dzięki tym atutom udało im się pokonać rywali i dojść tak daleko.
Ja tym razem nie spodziewałbym się kolejnej łatwej wygranej Rosji. Nareszcie rywal który może się im postawić i sprawić by ten mecz trwał długo. Miejmy nadzieję, że tak będzie. Spotkanie będzie można obejrzeć na antenie Polsatu.
Rosja - Niemcy powyżej 3,5 seta 1,65 STS
 
hallik 7,1K

hallik

Użytkownik
Serbia- Belgia @4 bet365
Serbia przegrala polfinal prowadzac 2-0...2-1 23-22...2-2 10-8.... Uwazam ze mentalnosc serbow + zmeczenie po tb+ psychika po przegranym wygranym meczu dzis zawazy i serbowie klasycznie odpuszcza. Belgia wczoraj sie spalila i zagrala najgorszy mecz na ME. Dzis juz zagraja na luzie i wygraja braz.
Jaka jest mentalność Serbów? Odpuszczą? Mecz o brązowy medal? Toż to taki stek bzdur, że aż się czytać nie chce. Serbowie chcą medalu, co prawda liczyli na finał, ale wczoraj jednak dali ciała. Jestem pewny, że zrobią wszystko aby w ostatecznym rozrachunku wyjechać z tej imprezy z brązem, bo są zwyczajnie lepszą drużyną.
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Serbia - Belgia typ Belgia kurs 4.0 Bet 365⛔3-2
Serbia wczoraj przegrała wygrany mecz i nie świadczy to o nich dobrze. Jeżeli mówimy o mentalności Serbów zgadzam się ,że są wojownikami jednak kiedy mecz nie układa się po ich myśli nie jest tak różowo zaczynają się niepotrzebne dyskusje, kwestionowanie decyzji sędziów dlatego w ostatnich latach bez większych sukcesów chociaż potencjał olbrzymi. Natomiast Belgowie staja przed wielką szansa i graja dobry turniej mimo,że wczoraj Rosjanie ich rozbili. Ja wierzę, że dzisiaj się odrodzą i zagrają na swoim poziomie. Zawiedli wczoraj Deroo i van De Dries. Serbowie dziś na pewno będą przytłoczeni porażką zagadka pozostaje na kogo postawi Grbic (Luboric czy Anatasijevic) wczoraj obaj nie zachwycili. Moim zdaniem dzisiaj bardziej na zwycięstwie będzie zależało Belgom i to może przechylić szalę zwycięstwa na ich korzyść. Pamiętajmy, że Belgowie grali później to grali bardzo krótko w przeciwieństwie do rywali co tez świadczy na korzyść Belgów.
 
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
Rosja - Niemcy poniżej 179.5 1.69 Fortuna
Już wiele zostało napisane, ale dla mnie sprawa wygląda prosto. Rosja gra zdecycowanie najlepiej i pisanie o łatwej drabince nie do końca jest prawidłowe. Trafili po prostu z formą. Volkov gra świetne zawody i daje swojej drużynie naprawdę dużo. Rosja nie straciła jeszcze seta i tylko w pierwszym meczu ze Słowenią tak naprawdę pozwoliła rywalom na piłki setowe. Niemcy wiadomo. Grają również niezłą siatkowkę ale w przeciągu całego turnieju rozegrali więcej setów i momentami notowali spore przestoje. Linia na poziomie 179.5 pozwala na jej pokrycie również przy trzysetowym pojedynku co daje pewien margines błędu. Dla mnie świetny typ i choć już w tym temacie ktoś podawał podobny to ja jak najbardziej się pod tym podpisuję.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom