>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Europy Mężczyzn 2017 - Polska (24.08 - 03.09)

Status
Zamknięty.
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Czas na Wielki Finał i na Finał Pocieszenia. Dla niektórych turniej zwanym &quot;jarmarkiem&quot; takie potęgi jak Rosja odpuszczają .... a tu proszę taka niespodzianka, wygrywają z każdym 3:0 czy dziś będzie podobnie?
Widać, Rosja w formie, ogólnie po paru latach mizerii jaką pokazywali znowu mogą wejść na wysokie tory. Mają doskonałą młodzież z Volkovem na czele.
Oczywiście dziś czekam na rozstrzygnięcie mojego typy z przed paru dnie gdzie to postawiłem, że Rosja wygra Mistrzostwa Europy po kursie 5.
Ok, czas na dzisiejsze mecze.
Mały Finał:

Serbia - Belgia 3:1 3,15 eFortuna
Rosja - Niemcy 3:1 3,10 eFortuna

Dziś takie 2 typy. Serbia chyba najwięksi przegrani tych półfinałów. Po 1 byli wielkimi faworytami w swoim meczu półfinałowym, po 2 prowadzili już 2:0 a po 3 w drugim secie rozbili Niemców aż 25:15 i raczej nikomu się nie wydawało, że się podniosą jeszcze a tu taki &quot;come-back&quot; ze strony Niemców. W drugim półfinale Rosja nie dała szans Belgom i idą po trium we wspaniałym stylu bo póki co same 3:0 i czy dziś kolejny mecz 3:0?
Ja dziś idę w stronę takich wyników czyli 2 razy po 3:1.
Serbia faworyt w meczu o 3 miejsce, Belgowie będą bardziej zmobilizowani ale jednak to Serbia jest siatkarsko lepszą drużyną i pokażą to. Myślę, że Grbić ich zmotywuje do tego spotkania.
W finale Rosja musi Niemcy mogą tak to można nazwać... Jednak to Rosja wygra myślę, tylko, że Niemcy postawią się bardziej aniżeli poprzedni rywale Rosjii, 1 set ugrają.
Powodzenia.
 
P 67

prz3m4s

Użytkownik
Serbia - Belgia typ Belgia kurs 4.0 Bet 365
Serbów wczoraj przegrała wygrany mecz i nie świadczy to o nich dobrze. Jeżeli mówimy o mentalności Serbów zgadzam się ,że są wojownikami jednak kiedy mecz nie układa się po ich myśli nie jest tak różowo zaczynają się niepotrzebne dyskusje, kwestionowanie decyzji sędziów dlatego w ostatnich latach bez większych sukcesów chociaż potencjał olbrzymi. Natomiast Belgowie staja przed wielką szansa i graja dobry turniej mimo,że wczoraj Rosjanie ich rozbili. Ja wierzę, że dzisiaj się odrodzą i zagrają na swoim poziomie. Zawiedli wczoraj Deroo i van De Dries. Serbowie dzis na pewno będą przytłoczeni porażką zagadka pozostaje na kogo postawi Grbic (Luboric czy Anatasijevic) wczoraj obaj nie zachwycili. Moim zdaniem dzisiaj bardziej na zwycięstwie będzie zależało Belgom i to może przechylić szalę zwycięstwa na ich korzyść. Pamiętajmy, że Belgowie grali później to grali bardzo krótko w przeciwieństwie do rywali co tez świadczy na korzyść Belgów.
Co to za stek bzdur? No tak, Serbowie zapewne powiedzą sobie w szatni przed meczem: wczoraj przegraliśmy chociaż mieliśmy już w garści finał, odpuszczamy dzisiaj mecz o brąz. Słyszałeś kiedyś o czymś takim jak sportowa złość? Serbowie będą stawać na rzęsach żeby udowodnić samym sobie na co ich stać i gwarantuje, że zrobią wszystko żeby w jak najlepszym stylu rozprawić się z Belgami.
Co do długości trwania meczu, faktycznie to iż przegrali 3:0 do 14,17 i 17 przełożyło się na długość meczu i jak najbardziej świadczy na korzyść Belgów. A może właśnie po to Belgowie się podłożyli Rosjanom, żeby mecz trwał krótko, gdyż wiedzieli już, że Serbowie przegrali po 5-cio setówce i będą mieli łatwy mecz o brąz?

Serbia - Belgia
Serbia - 1.5
1.57
Źli, wkurzeni Serbowie zrobią wszystko, żeby zrehabilitować się po wczorajszej porażce i na pewno będą chcieli zdusić rywala jak najszybciej. Maximum jeden set dla Belgów poprzez ewentualną chwile utraty koncentracji przez bałkańską drużynę daje nam spokojny handicap w stronę Serbii.
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Dzisiaj ostatni dzień.. Serbowie po wczorajszym słabszym meczu i odpadnięciu w 1/2 z Niemcami grają dziś o 3miejsce z Serbią... na pewno zagrają na 100% i będą chcieli zdobyć brąz... Czułem, że Serbia wygra cały turniej ale niestety wczoraj a własne zyczenie odpadli z walki o złoto.. za to Belgia mlody zespol szokuje dobrą gra ale do czasu... Wczoraj Rosja ich zmiotła... bez szans byli belgowie...Luburić, Lisinac dzisiaj pokaza co najelpsze i pewne 3:0... a co do Rosji.. kazdy 3:0 pisze ale Niemcy pokonujac Serbie pokazali ze są gotowi o walke o złoto...Wydaej mi sie ze bedzie 5setowy bój i wygraja rosjanie to gdyz Niemcy mogą odczuwać pod koniec meczu zmeczenie...
 
adik1992 398,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Rosja - Niemcy
DW 2:0 po dwóch setach @1,75 STS ⛔
Co do zwycięscy tego turnieju to chyba nikt nie ma wątpliwości. Rosjanie górują nad wszystkimi i bez problemów pokonali rywali w drodze do finału. Dziś też nie powinni mieć problemu z ograniem Niemców, dla których osiągnięcie finału jest i tak dużym sukcesem, zwłaszcza po tak ciężkim meczu. Jeżeli Niemcy mieliby wygrać choć seta to wydaje mi sie że tylko w momencie wyraźnego prowadzenia Rosjan którzy pozwoliliby sobie na chwilę rozluźnienia. Sam Grozer to za mało na tak dobrze dysponowaną reprezentację Rosji.
Można też spróbować Serbia dw 2:0 po dwóch setach 2,05 STS ⛔
Serbia półkę wyżej niż Belgia dla których i tak dużym sukcesem jest półfinał. Dla mnie Serbowie to profesjonaliści i wczorajsza porażka jeszcze tylko ich zmobilizuje i dzis powinni sobie spokojnie poradzić z Belgami. Argument że grali 5 setów trochę jest nad wyraz bo Belgowie kończyli swój mecz kilka godzin później.
tak samo zaczęli, pierwszy set łatwo wygrany a później wtopa, Serbia miał nawet 7:3 w drugim ale cóż, na live odrobione z nawiązką na meczu finałowym
 
main1991 799

main1991

Użytkownik
Serbia - Belgia

Typ: Serbia 3:0 2.61 Fortuna

Ostatni dzień mistrzostw europy i mamy mecz o brąz. Serbowie napewno w słabych humorach po przegranej z Niemcami, ktorych to juz mieli na przysłowiowym widelcu. Napewno 5 setów dało im troche w kosć, najbardziej boje sie o pare przyjmujacych którzy graja non stop cały turniej. Wiele sie słysze o nastawieniu Serbów do tego meczu ale ja myśle że zawodnicy pokażą charakter i wygrają ten mecz.
Belgowie dostali sromotne lanie od Rosjan, zresztą jak każdy kto stanął na przeciw Sbornej. Wymowny był obrazek z trzeciego seta gdzie nawet ich trener odpuścił i czekał na końcowy gwizdek.
Podsumowując: w tym meczu biore pod uwagę bardziej nastawienie i cechy wolicjonalne niż suche statystyki i myśle że Serbowie mają sobie coś jeszcze do udowodnienia a Belgowie będąc w 4 najlepszych na tym turnieju nie postawią twardych warunków na boisku.
 
R 125

roger12

Użytkownik
Szczerze ja bym tak nie szalał z tymi dw 3-0. Dla Serbów tu celem nr 1 był sam finał.Wczoraj mieli mecz niemalże w kieszeni i dali się rozegrać Niemcom gdzie przegrali. Dla Belgów zaś to że znależli się w strefie medalowej to już mega sukces wczoraj oglądając ich miałem wrażenie że bardziej myślą o tym meczu o 3 miejsce wiedząc że, Rosja jest poza ich zasięgiem.Pewno Belgowie woleli by Niemcy o te 3 miejsce, ale myślę że z Serbami także mogą powalczyć. Dodatkowo nie wierze w to że, Serbowie nie będą mieli w głowach tego wczorajszego meczu.Podsumując u Belgów jeśli nic nie zawiedzie to nawet tu mogą wygrać, myślę że seta przynajmniej wygrają jak i ogólnie w setach będą różnice minimalne..
Typ.
Over 175,5 1,7@ unibet
 
B 212

bulek78

Użytkownik
Serbia - Belgia powyżej 180,5 1,80 forBet ✅
Nie mam ostatnio najlepszej passy, więc można się tym postem nie sugerować. Niemniej uważam, iż Serbowie mogą mieć problem z odpowiednią mentalnością na ten mecz. Ich celem był finał i bardziej zmotywowani będą Belgowie. Oni wiedzą doskonale, iż z Rosją wygrać się nie dało, więc tego meczu rozpamiętywać nie będą. Serbowie wręcz przeciwnie. Umiejętności siatkarskie leżą po stronie Serbów, ale Belgowie są rewelacją tego turnieju, ich blok działa bez zarzutu, a Deroo bryluje w ataku. Serbowie mają więcej indywidualności: Luburic-Atanasijevic, Podrascanin, Lisinac i być może sobie w tym meczu jednak poradzą, ale też nie sądzę, by Belgia tak łatwo oddała pola.Typuję zacięte spotkanie, rozstrzygające się w końcówkach setów. Podopiecznych Heynena stać, by ugrać 1 seta, a w pozostałych te choćby 20 pkt ugrać.
 
kitex 738

kitex

Użytkownik
Serbia - Belgia
Typ: Serbia -2,5 pkt (1 set handicap punktowy) ✅
Kurs: 1,87
Fortuna

Jakie odpuszczenie meczu przez Serbów?! Jeszcze zrozumiałbym, gdyby to było spotkanie o jakąś dalszą lokatę w turnieju, ale to jest spotkanie o trzecie miejsce i o brązowy medal! Więc o odpuszczeniu spotkania przez Serbów nie może być żadnej mowy.
Serbia wczoraj przegrała wygrany mecz i dlatego od samego początku będą bardzo zdeterminowani żeby wygrać to spotkanie i zdobyć medal. A mają kim straszyć w ofensywie. Świetny środek, zawsze nieprzewidywalny Uros Kovacevic, który swoją lewą ręką potrafi skończyć każdą piłkę. W ataku nawet jeśli nie idzie Luburicowi to jest na zmianę Anastasijevic, który wczoraj w meczu z Niemcami pokazał się z bardzo dobrej strony jako zmiennik.
Belgia natomiast wczorajszy mecz przegrała nie tylko umiejętnościami, ale także w głowach. I dziś może być podobnie, bo też będą grali pod sporą presją zdobycia brązowego medalu.
Rosja - Niemcy
Typ: Rosja -3,5 pkt (1 set handicap punktowy) ✅
Kurs: 1,98
Fortuna

Myślę, ze nie odkryję Ameryki jeśli napiszę, że zdecydowanym faworytem tego spotkania jest Sborna. Grają na tym turnieju najlepszą siatkówkę ze wszystkich drużyn. Powiem więcej są jedyną drużyną na tym turnieju, która jest w formie. Praktycznie nie mają słabych punktów w zespole. Świetni środkowi, Mikhailov w ataku, no i na przyjęciu ten młody Volkov. Obstawiam, że będzie to MVP całego turnieju. Jeszcze jak dzisiaj odpalą serwisem to może to być jeden z najkrótszych finałów w historii ME. Do tego nie przegrali jeszcze na tym turnieju nawet seta! Bilans 15:0! Dlatego stawiam, że wygrają 1 seta co najmniej do 21. A kurs w okolicach 2 zeta jest ciekawy do zagrania.
Nie powiem Niemcy mnie wczoraj zaskoczyli odwracając mecz z Serbami. Świetną zmianę dał środkowy Bohme. Jednak na tak rozpędzonych Rosjan jest to zdecydowanie za mało i będzie im bardzo ciężko ugrać choćby seta.
 
B 212

bulek78

Użytkownik
Niemcy - Rosja poniżej 3,5 seta 1,75 forBet ⛔
Niemcy są pozytywnym zaskoczeniem tych mistrzostw. Osiągnęli niewiarygodny sukces, największy w ostatnich latach nie licząc brązu MŚ. Grozer i Fromm to bezwzględnie gwiazdy tej ekipy, którzy są świetnie obsługiwani przez Kampę. Jednak Rosjanie to dominator. Rzadko kiedy jedna drużyna tak jechała po innych rywalach jak właśnie Sborna. Każdego przeciwnika pokonują pewnie 3:0, imponując praktycznie we wszystkich elementach siatkarskiego rzemiosła. Błysk geniuszu Grozera może zdecydować o wygraniu seta, ale czy tak się stanie? Ja stawiam mimo wszystko na łatwe 3:0.
Edit: Nie doceniłem jednak Niemców.
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Co to za stek bzdur? No tak, Serbowie zapewne powiedzą sobie w szatni przed meczem: wczoraj przegraliśmy chociaż mieliśmy już w garści finał, odpuszczamy dzisiaj mecz o brąz. Słyszałeś kiedyś o czymś takim jak sportowa złość? Serbowie będą stawać na rzęsach żeby udowodnić samym sobie na co ich stać i gwarantuje, że zrobią wszystko żeby w jak najlepszym stylu rozprawić się z Belgami.
Co do długości trwania meczu, faktycznie to iż przegrali 3:0 do 14,17 i 17 przełożyło się na długość meczu i jak najbardziej świadczy na korzyść Belgów. A może właśnie po to Belgowie się podłożyli Rosjanom, żeby mecz trwał krótko, gdyż wiedzieli już, że Serbowie przegrali po 5-cio setówce i będą mieli łatwy mecz o brąz?

Serbia - Belgia
Serbia - 1.5
1.57
Źli, wkurzeni Serbowie zrobią wszystko, żeby zrehabilitować się po wczorajszej porażce i na pewno będą chcieli zdusić rywala jak najszybciej. Maximum jeden set dla Belgów poprzez ewentualną chwile utraty koncentracji przez bałkańską drużynę daje nam spokojny handicap w stronę Serbii.
Kolego naucz się czytać ze zrozumieniem. Gdzie napisałem, że Serbowie odpuszczą mecz. Masz przykład właśnie podczas meczu o czym pisałem. Serbowie w pierwszym secie gładko ograli Belgów w drugim wyraźnie prowadzili kiedy jednak Belgowie zaczęli grać lepiej u Serbów zaczęły się błędy i o tym właśnie pisałem . Serbska drużyna jest silna mentalnie gdy mecz się układa kiedy zaczynają się schody ta drużyna ma problem. Jeśli chodzi o długość meczu jeżeli nie ma znaczenia , ze jedna drużyna gra 2,5 godziny a druga godzinę dzień wcześniej to trzeba pozostawić to bez komentarza.
 
luczyk 95

luczyk

Użytkownik
Rosja - Niemcy +11,5 @ 1,9 fortuna
Niemcy sprawili mega niespodziankę, eliminując Serbów, jednak Sborna jest na tych mistrzostwach poza jakimkolwiek zasięgiem. Można zachwalać Niemców, że zaszli tak daleko, ale musimy pamiętać z kim i w jakich rozmiarach wygrywali swoje spotkania. Szczerze, to ciężko coś wytypować, bo kursy na minusowy handicap w Ruskich lecą po dość niskim kursie. Finał może rządzić się swoimi prawami i o ile wygrana Rosjan wydaje się być pewna, to trzeba by się zastanowić nad jego rozmiarami. Przeglądając ofertę chyba najciekawsze wydaje się granie plusów na Niemców i overów. Nie wyobrażam sobie, żeby Rosjanie rozgromili Helmutów w trzech setach jak miało to miejsce wcześniej, a granie na to, że Niemcy zdobędą seta może być ryzykowne. Trochę zastanawia to, że Niemcom zdarzały się sety, w których dostawali ostre bęcki i jednym setem handicap i over może się pójść dmuchać. Ja wierzę w to, że mimo zmęczenia i formy Rosjan, to Niemcy powalczą i zagram ich z handi +11,5.
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Niemcy - Rosja
Typ: Niemcy @6,20 Fortuna⛔ (Editka: a prowadzili już 5:2 w tie-breaku..., boli)
Dobra, ja spróbuję pod prąd (jak zawsze), najwyżej stracę swoje pieniądze. Niemcy pod wodzą fenomenalnego trenera Gianiego, który zdobywa (jeszcze nie wiadomo jakiego koloru) kolejny medal na ME (wcześniej z reprezentacją Słowenii). Rosjanie zmiażdżyli wczoraj Belgów, natomiast Niemcy po 5 setowym boju pokonali Serbów. Fakt pierwszy. Rosjanie mają 15:0 w setach i dzisiaj chcą podtrzymać passę. W reprezentacji Rosji jedyne co mnie kłuje w oczy to osoba trenera, kompletna mimoza (z całym szacunkiem), statystycy podali że w trakcie całego turnieju tylko 2 udane challenge. Jak brał czas zawodnicy sami pomiędzy sobą rozmawiali, on raczej stał z boku i pozwalał mówić im między sobą. Naprzeciw siebie dzisiaj dwie potężne armaty Michaiłow vs Grozer. W meczu o 3 miejsce komentatorzy podali już informację, że Kliuce odnowił się lekki uraz, dlatego powinien dostać dzisiaj końcówki (to podanie inf. ku statystyce). Niemcy to nie ogórki, żeby wystawiać na nich kurs jeszcze większy niż na Belgów. Wczoraj na Rosjan zwycięstwo był kurs nawet do znalezienia 1,30, a dzisiaj tylko 1,10 a nawet 1,05!? No przecież to finał. Walka do końca. Wierzę, że dzisiaj Kampa, Kaliberda Boehme, czy właśnie Grozer staną na wysokości zadania i wygrają z reprezentacją Sbornej. Niech wygra lepsza siatkówka!
Stawka 2/10.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom