>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Europy Mężczyzn 2017 - Polska (24.08 - 03.09)

Status
Zamknięty.
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Słowenia - Hiszpania
Niespodziewani Wicemistrzowie Europy zaczynają marsz po powtórzenie sukcesu z Sofii, ale moim zdaniem bez kontuzjowanego Klemena Cebulji Słoweńcy nie będą wstanie zagrać tak fenomenalnie jak na Bułgarsko - Włoskim turnieju. Cebulji ciągnął całą grę, w gorszych momentach Dejan Vincic pchał wszystko na niego i to po prostu wychodziło. Nadal ta kadra jest mocna, bo są Alejn Pajenk czy chyba w tej chwili największa gwiazda kadry Slobodana Kovaca - Time Urnaut, przyjmujący Trentino. Hiszpanie to w mojej opinii najsłabasza reprezentacja na tych Mistrzostwach. Nie powinni postawić za dużego oporu żadnemu ze swoich grupowych rywali. Nie ma gwiazd w tym zespole. Można powiedzieć że wszyscy tam są na równym przeciętnym poziomie. Na ten mecz gram dwa typy. Jest to under 81,5 punktów Hiszpanów (2,00). Moim zdaniem Słoweńcy powinni rozprawić się z nimi w 3 setach, co by na spokojnie dało nam zwycięstwo, a taka linia pozwala nawet przy dobrym układzie ugrać Hiszpanom jednego seta. Drugi mój typ to handicap -3,5 w stronę Słoweńców w pierwszym secie (1,92).. Słoweńcy powinni rozpocząć ten mecz z wysokiego &quot;C&quot;. Moim zdaniem w pierwszym secie wygrają pewnie i wysoko. W drugim lub trzecim secie może wpaść lekkie rozprężenie i tutaj pojawi się szansa przed Hiszpanami na tego seta honorowego, ale na pewno nie w pierwszym secie. Słoweńcy to bardziej doświadczona drużyna, która ma dużo więcej jakości mimo braku największej gwiazdy.
Finlandia - Estonia
Finowie nie są już tam mocni jak byli kilka lat temu, kiedy bardzo młodym składem potrafili postraszyć potentatów. Młode Fińskie talenty nie rozwinęły się tak jak powinny z wiadomych względów. Podobnie jak w Polsce jest słabe finansowanie mniej popularnych sportów tak i w Finlandii duże nakłady pieniędzy są pchane głównie w hokej, unihokej czy biegi narciarskie. Oczywiście dzisiaj faworytem będą Skandynawowie, ale nie tak zdecydowanym jak mogło by się wydawać. Nie wiem jak Estończycy wytrzymają dalszą fazę meczu psychicznie, ale moim zdaniem w pierwszym secie są w stanie spokojnie postawić trudne warunki Finom. Stawiam więc na zacięty pierwszy set z wynikiem powyżej 45,5 punktów (1,72)
Rosja - Bułgaria
Oczywiście dużo słabsza Bułgaria jak ta z młodym (szczupłym) Todorem Aleksievem, jak z fenomenalnym atakującym Matejem Kazinskim, czy będącym w niebotycznej formie Salparovem, ale to nadal jeden z czołowych zespołów na Świecie. Dlatego nie wiem skąd aż takie niskie kursy w kierunku Rosji. Wydaje się że Plamen Konstantinov powoli, powoli odradza Bułgarską siatkówkę. Powołał możliwie najmocniejszy skład, mimo kilku anonimowych nazwisk jak spojrzy się na podstawowy skład to na prawdę mogą nawet ograć Rosjan. Giorgi Bratoev na rozegraniu, Josifov z Nikolovem na środku, Todor Aleksiev i Nikolai Penczev na przyjęciu i chyba dwie największe gwiazdy, Teodor Salparov na libero i Cwetan Sokolow w roli atakującego. A Rosja, na pewno trochę &quot;obita&quot; skandalem dopingowym, w roli głównej z największą gwiazdą Dmitri&#39;em Muserskim. Na ostatnim sprawdzianie przed turniejem podopieczni Siergieja Szliapnikowa na Memoriale Huberta Wagnera zagrali dość przeciętnie. Przegrali z Polską i Francją, wygrali tylko 3:1 z Kanadą. Na ten mecz mam również dwa typy. Pobieram wystawioną bardzo wysoką linię handicapu na cały mecz +11,0 w stronę Bułgarii (1,72), oraz na zacięty pierwszy set powyżej 45,5 punktów (1,80)
Polska - Serbia
Na koniec zostawiłem sobie najciekawsze spotkanie pierwszej kolejki, zarówno z perspektywy czysto sportowej jak i z perspektywy Polskiego kibica. Widzę powyżej wszyscy w stronę Serbów. Ja mimo że w ostatnim czasie to Serbowie sprawiali lepsze wrażenie to idę bardziej w stronę Polaków. Dla Serbów docelową imprezą tego sezonu była Liga Światowa, w której to zdobyli brązowe medale, natomiast dla podopiecznych de Giorgiego docelową imprezą był Eurovolley (nie mogło być inaczej). Ważne aby dobrze rozpocząć ten turniej a doświadczenie z gry z Serbami w meczu otwarcia mamy znakomite, bowiem ograliśmy ich wysoko i spokojnie na otwarcie Mistrzostw Świata. Co prawda wtedy mieliśmy dużo mocniejszą kadrę z Piotrkiem Nowakowskim i KArolem Kłosem w znakomitej formie na środku, z Mariuszem Wlazłym w ataku czy z największym brakiem tej kadry - Mateuszem Miką na przyjęciu. Mateusz trzymał znakomicie przyjecie, do tego imponował spokojem i bardzo wysokim procentem skutecznych ataków. Bartek Kurek może &quot;armata&quot; w ataku, ale na pewno nie ta klasa przyjęcia co Mika. Dawid Konarski mniej regularny w ataku co był Wlazły a na środku mamy młodość i przebojowość, ale nie mamy doświadczenia jakie dawali Kłos z Nowakowskim. Jednak myślę, że jesteśmy dzisiaj w stanie ograć Serbów i dobrze rozpocząć turniej. Moim zdaniem wygramy dziś na Narodowym 1,52, ale Serbowie stworzą nam bardzo trudne warunki, dlatego stawiam na over 95,5 punktów Polaków (1,85).. Aby ta linia okazała się trafiona wystarczy jak wygramy 3 sety, to daje nam 75 punktów, dodatkowo jeden przegrany set maksymalnie do 21. Myślę że taki scenariusz jest bardzo prawdopodobny.
Wszystkie kursy z LVBET
Powodzenia!
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Polska - Serbia
Typ: 1 @1,70 iForbet
Kursy wszędzie na naszych na łeb na szyję w dół, a w kochanym forbecie jeszcze można taki wysoki pułap znaleźć. Dlaczego idę w stronę &quot;biało - czerwonych&quot;. Jeszcze do niedawna mówiło się, że &quot;Bieniu&quot; ME obejrzy z trybun, na szczęście kontuzja okazała się nie aż tak poważna, żeby musiał go zastąpić Wrona (może to była zasłona dymna?). Wczorajszy trening opuścił wcześniej Konarski. To tyle z informacji kadrowych. Z kolei u Serbów na europejskim czempionacie zabraknie gwiazdy światowej, czyli Ivovicia, który nie gra z powodu kontuzji stawu skokowego. Nie chcę się rozpisywać nad wyższością poszczególnych zawodników z jednej czy drugiej ekipy właśnie nad swoimi przeciwnikami z boiska, gdyż jest to głupie, a każdy może odpalić. Warto wspomnieć, że w naszej ekipie jest kilku zawodników, którzy MŚ zakończyli ze złotym medalem, czyli: Michał Kubiak, Dawid Konarski, Fabian Drzyzga, Paweł Zatorski, czy Rafał Buszek. Dla ekipy popularnego Fefe turniejem docelowym miały być ME, dlatego podobnie jak w przypadki Antigi wierzę, że pierwsza wielka impreza z kadrą selekcjonera skończy się przynajmniej z medalem koloru brązowego. Do boju Polacy!
 
S 26,2K

sobolekk

Użytkownik
No to zaczynamy jarmark, potentaci oczywiscie pod formą . Mozna smialo grac domy na Francje ktora wszystkie swoje sily daje na KAZDA impreze i spina zawsze (wygrac moze oczywiscie tylko ME i LŚ). Dwojka potentatow czyli USA i Brazylia nie gra z wiadomych powodów. Pozostala dwojka potentatow czyli Rosja i Wlochy będą szykować formę za rok, bo po co teraz? Przeciez to tylko ME. Oprocz Francji wielka spina w Polsce, bo przeciez to u nas gramy, sklad optymalny, beda gryzc parkiet zeby wygrać . Jedyna druzyna ktora moze zagrozic w jakis tam sposob tej dwojce to Serbowie ktorzy w ostatnim czasie nie osiagali zbyt wiele i nawet jarmark im wystarczy do szczescia.
Jesli chodzi o dzisiejsze mecze secik Bulgarow z Rosjanami ktorzy sa ewidentnie pod forma? czemu nie, kursy zachecaja. Finowie to jednak nieco wyzszy poziom niz Estonia polecam pograc czysty win. Pozostale mecze - kursy dobrze wystawione raczej no bety.
 
maer 210,7K

maer

Typer A-League
Finlandia - Estonia
Zainteresował mnie kurs w forBET w tymmeczu na poniżej 3.5 seta w meczu i moim zdaniem wystawiony kurs na to zdarzenie 2.70 to można spróbować gdyż Finlandia jest moim zdaniem dużo lepszym zespołem od Estonii i jak kolega wcześniej napisał może w Finlandii gdzie indziej idą nakłady finansowe lecz moim zdaniem to zawodnicy grają a nie pieniądze i Finowie w 1 meczu tych mistrzostw powinni pokazać swoją wyższość i taki obrót spraw jest możliwy.
 
friendly 421

friendly

Użytkownik
Forbet oferuje ciekawe mecze H2H.
Wypatrzyłem dwie naprawdę fajne opcje, które w dubelku dają nam dobry kurs:
Belgia - Estonia 1,35
Słowenia - Serbia 1,3
Rozważyłem chyba wszystkie możliwości układów tabeli, drabinki itd. W pierwszym przypadku Estonia od razu dzisiaj może pożegnać się z turniejem, Belgowie 2 miejsce, w najgorszym przypadku 3 przy jakimś potknięciu w swojej grupie. Dla mnie to po prostu chyba najlepsza opcja ze wszystkich zaproponowanych pojedynków przez forbet.
Drugi typ, Serbia niedoceniana, a naprawdę moim zdaniem to top 4 tych mistrzostw. Mają pakę i oni pograją, sprzedawanych meczy być nie powinno, za duża skala imprezy. To gadanie, że jarmark, że komuś nie zależy. Bez jaj. Mistrzostwa Europy, to jest tytuł, to na Ligę Światową można wywalić jaja, ale nie na tego typu turnieje. Co oni grają 200 meczy w roku, żeby sie oszczędzać na ME? Oczywiście, że nie. W związku z czym uważam, że Serbia dojdzie tutaj nawet do Półfinału, a Słowenia niezależnie czy awansuje z 2 czy 3 miejsca(bo tak pewnie będzie), to czeka ich dużo cięższa przeprawa. Specyfikacji składów, nazwisk, tego nie będę wypisywał bo już posty wcześniej obrazują potencjał danej drużyny. Gdyby w Słowenii grał Cebula to jeszcze bym się zastanawiał, ale tak...Można dorzucić Floyda w boksie i mamy ako około 2,1 , a naprawdę nie wiem co by musiało się wydarzyć, żeby te typy nie poskutkowały. Pozdrawiam i zbijam piąteczkę!
 
tom3kt 100

tom3kt

Użytkownik
No to zaczynamy jarmark, potentaci oczywiscie pod formą . Mozna smialo grac domy na Francje ktora wszystkie swoje sily daje na KAZDA impreze i spina zawsze (wygrac moze oczywiscie tylko ME i LŚ). Dwojka potentatow czyli USA i Brazylia nie gra z wiadomych powodów. Pozostala dwojka potentatow czyli Rosja i Wlochy będą szykować formę za rok, bo po co teraz? Przeciez to tylko ME. Oprocz Francji wielka spina w Polsce, bo przeciez to u nas gramy, sklad optymalny, beda gryzc parkiet zeby wygrać . Jedyna druzyna ktora moze zagrozic w jakis tam sposob tej dwojce to Serbowie ktorzy w ostatnim czasie nie osiagali zbyt wiele i nawet jarmark im wystarczy do szczescia.
Jesli chodzi o dzisiejsze mecze secik Bulgarow z Rosjanami ktorzy sa ewidentnie pod forma? czemu nie, kursy zachecaja. Finowie to jednak nieco wyzszy poziom niz Estonia polecam pograc czysty win. Pozostale mecze - kursy dobrze wystawione raczej no bety.
Obejrzalem sporo meczow Rosjan i nigdy nie odpuszczali meczu zawsze grali z zaangazowaniem. Od 2 lat trwa przebudowa zespoly i od tego czasu widac progres w grze. Na kazdym kolejnym turnieju od tamtej pory graja lepiej. Przyjechali do Polski mocnym skladem, trenerzy wiedza ze po ewantualnym sukcesie duma zespolu podskoczy a to w tej chwili brakuje w grze Rosjan. Umiejetnosci maja, od 2 lat sie zgrywaja takze jak dla mnie sa w 3 faworytow do koncowego zwyciestwa
 
arthas-orc 334

arthas-orc

Użytkownik
mógłby ktoś siedzący w siatkówce napisać jak mniej więcej będą wyglądać kursy live po 1 secie meczu Bułgarii z Rosją? Zarówno w przypadku pierwszego seta dla Ruskich jak i Bułgarów. z góry dzięki
 
sparta 309

sparta

Użytkownik
mógłby ktoś siedzący w siatkówce napisać jak mniej więcej będą wyglądać kursy live po 1 secie meczu Bułgarii z Rosją? Zarówno w przypadku pierwszego seta dla Ruskich jak i Bułgarów. z góry dzięki
Drukuje i wieszam nad łóżkiem ;)

Czy rozpisać Ci też kursy w zależności od tego jak dana drużyna będzie prezentować się na boisku?
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Dlaczego warto być ostrożnym w stawianiu na Polaków
Jako że analiz mamy w tym temacie bez liku, postanowiłem podzielić się przed rozpoczęciem mistrzostw moimi spostrzeżeniami w temacie hurraoptymizmu i obstawiania na nasz zespół zarówno z Serbami, jak też i na wysokie miejsca w całym turnieju.
W bukach wrze i kurs na naszych od momentu wystawienia zaczął lecieć na łeb, na szyję, dochodząc w niektórych punktach nawet do poziomu 1,50 za wygraną z Serbami, a ja zastanawiam się, skąd u nas tyle optymizmu, bo niewątpliwie to dzięki kibicom obserwujemy taką tendencję. Niestety, jak zawsze byłem optymistą i często przed rozpoczęciem jakiegokolwiek ważnego turnieju mówiłem - Eee tam, o czym wy gadacie, przecież Polska to Polska i na pewno będzie medal, tak tutaj niestety rozsądek mówi mi nieco inaczej. Co gorsza, nie widzę zbyt wielu przesłanek, świadczących o tym, że poradzimy sobie w meczu otwarcia, jak również o tym, że powalczymy o medale.
Dlaczego? Po pierwsze, droga, która czeka na nas w rozpoczynającym się turnieju, nie jest usłana różami, i wynika z niej, że dzisiejsze spotkanie jest o być albo nie być zespołu, co oznacza ni mniej ni więcej, tylko zwiększenie i tak istniejącej już od kilku tygodni presji, jak również niepotrzebnego napięcia w drużynie. No bo wyobraźmy sobie sytuację, że przegrywamy z Serbami (co jest bardzo prawdopodobne i kursy na to spotkanie wcale, ale to wcale nie odzwierciedlają poziomu zespołów) - co dalej? Przypuszczając, że Rosjanie poradzą sobie w grupie B, mamy w barażu Bułgarię, z którą zawsze ciężko nam się grało lub rewelacyjną od ostatnich ME Słowenię, a w 1/4 finału Rosję, a nawet gdybyśmy i te przeszkody przeszli, w 1/2 czeka niechybnie Francja! Owszem, mówi się, że aby zwyciężać w turnieju trzeba umieć pokonywać potęgi, ale zważywszy na fakt, że występuje tu 16 zespołów, z których 6 jest na zupełnie innym poziomie, można liczyć na nieco łatwiejszą drogę... Spójrzmy z drugiej strony na Francję - oni mają tak prostą połówkę, że praktycznie turniej dla nich rozpocznie się od wymienionego powyżej przeze mnie półfinału!
Jeśli natomiast z nieszczęsnymi Serbami wygramy, droga wygląda zupełnie inaczej - brak barażu, w 1/4 Bułgaria lub Słowenia, a w półfinale osłabieni Włosi... Niestety wniosek jest taki, że wszystko sprowadza się do tego jednego, dzisiejszego meczu. I w tym momencie zastanawiam się, jakie to mądre głowy dumały nad turniejem i po analizie (swoją drogą ciekawe, czy w ogóle zostanie taka dokonana) możliwych drabinek dla Polaków zdecydowały, że właśnie to niezwykle ważne spotkanie odbyć się ma już na inaugurację... Tradycje tradycjami, ale to, co miało miejsce 3 lata temu, nie ma prawa powtórzyć się dzisiaj. Nie sądzę więc, by Serbowie drugi raz przestraszyli się publiki i dali się stłamsić w podobnym stylu, co w tamtym pamiętnym spotkaniu, w którym nie wyszli nawet w żadnej partii z 20.
W polskim zespole mamy wielu nowych i młodych zawodników i obawiam się, że to właśnie ich prędzej przytłoczy ta presja (zarówno stadionu, jak też i ciśnienie związane z tym, że muszą pokonać Serbię, choćby nawet 3:2) niż doświadczonych serbskich wyjadaczy. Zostało ich w składzie z tamtego turnieju więcej niż Polaków i na pewno, znając ich temperament i charaktery, pałają żądzą rewanżu. Co więcej, mają już tyle doświadczeń z gry na otwartych przestrzeniach (co prawda dach będzie zamknięty, ale to i tak nie zmienia sytuacji), że na pewno nie będzie to dla nich dziś żadnym zaskoczeniem.
Reasumując, życzę naszym wojownikom złota i trzymam za nich kciuki, ale wszystko układa się w taki sposób, że na pewno nie zagrałbym na miejsca medalowe Polski ani tym bardziej po śmiesznym kursie 1,50 na wygraną w dzisiejszym meczu otwarcia. Raczej skłoniłbym się ku grze na over punktowy, bo mecz będzie zacięty, i ze spokojem obserwował, co się wydarzy.
Życzę wszystkim miłego oglądania i wielu emocji ????
 
arthas-orc 334

arthas-orc

Użytkownik
Drukuje i wieszam nad łóżkiem ;)
Czy rozpisać Ci też kursy w zależności od tego jak dana drużyna będzie prezentować się na boisku?
Widzę, że dla Ciebie trzeba specjalnie 2 razy napisać, a więc powtórzę - jak kursy będą się prezentować MNIEJ WIĘCEJ. Logicznym jest więc, że chodzi o przedstawienie mi klasycznych ruchów kursów w siatkówce, kiedy jest duża dysproporcja kursowa między zespołami i jak te kursy się zmieniają po 1 secie. Bo na przykład wiem jak po 1 golu w piłce nożnej, po 1 gemie w tenisie, czy też jednym trafieniu w koszykówce. Trudno Ci zapewne było wpaść na to, że nie mam tu na myśli skrajnych sytuacji takich jak wygrana jednej z drużyn 25:3 lub też 10 jednoczesnych kontuzji w którymś teamie. Więc reasumując - powieś siebie nad łóżkiem lepiej jeżeli masz pisać takie nic nie wnoszące posty podreślające, że masz braki w czytaniu ze zrozumieniem.
 
sparta 309

sparta

Użytkownik
Chodzi o to że mniej więcej nie istnieje.
Rosja może rozbić w pierwszym secie Bułgarów kompletnie i kursy poleca do 1.05, może Bułgarzy świetnie zagrają i będzie to zacięte widowisko, a może to Rosja stanie, a Bułgarzy zagrają kosmicznie?
Przy wygranej Rosji nie liczył bym na coś wyżej niz 1.1, w przypadku wygranej Bułgarów na Rosje powinno być ok 1.5. Wszystko zależy jednak od tego czy jedna z drużyn nie zagra perfekcyjnie, a druga kompletnego dna. Wtedy kursy mogą polecieć diametralnie
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Finlandia - Estonia typ 2 kurs 2.1 Forbet⛔3-2
Dziś moim zdaniem obok meczu Polaków najbardziej wyrównany mecz. Estończycy pod wodza rumuńskiego trenera Cretu grają coraz lepszą siatkówkę wygranie III Dywizji Ligi Światowej i awans o oczko wyżej. w lipcu zacieta walka do ostatniego meczu o awans na MŚ niestety góra jeszcze tym razem Belgowie. Drużyna Estonii ma kilku zawodników znanych z ligi polskiej Taht dawniej Kreek , Toobal. Natomiast Finowie ostatnio raczej słabo II Dywizja Ligi Światowej , ale czy lepsi od Estończyków śmiem wątpić. Parę lat temu osiągneli maksimum jeszcze z Esko oraz braćmi Oivanen czyli czwarte miejsce na ME w Moskwie, teraz niby awans na MŚ pokonanie Czechów i Hiszpanów, ale ja mimo wszystko stawiam na Estonię
 
K 73

kolumbo

Użytkownik
Nie widziałem ostatnio meczów naszej repy i stąd odczuwam pewien dysonans. Na forum nie ma przesadnego optymizmu - raczej większość typuje Serbów - w prasie też jakiegoś hurra, idziemy po medale, a tu wg buków Polska, może nie zdecydowanym, ale faworytem. Sama gra u siebie, to chyba za mało żeby tak zbić kurs. Ciekawe. Chyba no bet.
Chyba, że 1set Serbia+2,5 1,57 uni
Nasi, z tego co pamiętam, rzadko zaczynali z wysokiego C, a Serbowie to nie są spięci goście, którym nawet tak ogromny doping dla naszych popląta nogi, więc szanse że nasi ich rozjadą w 1 secie oceniam niżej niż kurs.
 
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
Polska - Serbia Powyżej 181.5 1.66 Fortuna

Typ loteria, ale jednak wydaje się dosyć prawdopodobny, biorąc pod uwagę poprzednie spotkania. Od 2010 r. obie drużyny spotkały się ze sobą aż 14 razy i tylko w trzech pojedynkach powyższa linia nie została przekroczona. Dwa razy były to wyniki 3:0 i raz 3:1 w 2010 r., gdzie obie drużyny zdobyły łącznie 181 punktów przy rezultacie 25:19, 25:18, 21:25, 25:23. Kursy mówią same za siebie. Polska faworytem, bo jest gospodarzem, bo w ostatnich latach spisywała się lepiej, ale na pewno nie jest faworytem zdecydowanym. Serbia według wielu może być czarnym koniem mistrzostwo, bo grać potrafią, co pokazali już niejednokrotnie i nawet ostatnio w Lidze Światowej, gdzie toczyli równorzędne pojedynki ze światową czołówką. Linia jest na tyle możliwa do osiągnięcia, że przy rezultacie 3:1 daje bardzo duże prawdopodobieństwo trafienia. Gorzej jak spotkanie zakończy się rezultatem 3:0. Obie drużyny w ostatnich meczach zaliczały jednak dosyć często spore przestoje, więc szansa na to, że mecz zakończy się rezultatem powyżej 3.5 seta jest bardzo duża. Ja w to wchodzę i polecam innym.
 
chamberlain 443,1K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Czechy – Słowacja
Czechy Handicap -5.5 pkt 1.85 Lvbet ✅

Czechy w ostatniej fazie przygotowań do mistrzostw rozegrali 3 spotkania z Kanadą, pierwsze spotkanie przegrali 0:5, choć sety były zacięte, drugi mecz również przegrany 1:3, ale już ostatni wygrana 3:0, po tych meczach trener podał 14-nastkę, którą wybrał na mistrzostwa, Jana Hadrave możemy kojarzyć z AZS Olsztyn, reszta z wyjątkiem dwóch zawodników to już zawodnicy z rodzimej ligi. Pierwsze spotkanie będzie bardzo ważne dla obu drużyn, ponieważ tak naprawdę to spotkanie o 3 miejsce w grupie, wątpię, by któraś z drużyn wygrała z Włochami, bądź Niemcami. Słowacy w swoich ostatnich spotkaniach przygotowujących zmierzyli się z Finlandią, oba spotkania przegrali po 3:1, w pierwszym meczu zagrali dobrze liderzy Finlandii, w drugim trener dał im już odpocząć, a to i tak nie przeszkodziło w ponownym zwycięstwie. Czechy w ostatnich latach brali górę nad Słowakami, a co ciekawe niecałe dwa miesiące temu obie drużyny zmierzyły się w Lidze Światowej, wtedy Czesi na terenie Słowaków wygrali 0:3, w setach 16, 23 i 17, także zwycięstwa bardzo zdecydowane. Z tamtego spotkania, aż 10 Czechów zagra na mistrzostwach, tak samo jak 10 Słowaków, czyli w obu drużynach od tamtej pory za dużo się nie zmieniło.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Jeśli ktoś gra w BetCity, to jak zawsze rozdają prezenty z okazji otwarcia dużych imprez...

Konarski over 7.5 @ 1.85
Konarski (+0.5) - Podrascanin 1 @ 1.85
Konarski + Podrascanin over 16.5 @ 1.85

Pomylili Konarskiego z kimś... Atakujący kontra środek, linia o minimum 1 z przodu za niska.

Dodatkowo zawyżona linia na Kurka, bo aż 19.5, a co za tym idzie Atanasijevic z nim w parze @ 1.85
prezenty haha i za ile Ci to pozwalają zagrać? więcej niż 1 euro czy mniej? xd

Oczywiste typy na pierwszą kolejkę to:
Serbia +7.5
Belgia +17.5
Niemcy +10.5
Rosja


Już samo to, że nasz zespół jest faworytem w pierwszym meczu z Serbami to dla mnie jakaś kpina. Ten zespolik to jest kompletne dno, co pokazała już z resztą Liga Światowa. Coś takiego jak Konarski w pierwszym składzie pretendenta do medali na kluczowych imprezach (jakim niewątpliwie jest Polska) to jest jakiś żart, gość jest mierniakiem i co najwyżej może popykać z Gdańskiem w lidze jak mu Toniutti siatkę wyczyści. Kubiak + Kurek? strach się na to patrzeć jak wejdzie ktoś kto potrafi poserwować porządnie. Nie chce mi się nawet pisać o atutach Serbów, ale tutaj spokojnie może być nawet gładki win tego zespołu. Aż boję się o Polskę na tych mistrzostwach

Belgia +17.pkt? No szkoda, że nie 25 dali ???? Francja wygra, być może nawet w trzech, ale to nie jest jakaś Austria żeby takie linie wystawiać, tylko naprawdę czołowa europejska drużyna

Kolejne promo to Niemcy, drużyna personalnie chyba nawet lepsza od Włochów na tych mistrzostwach. Kto k..a mądry obstawi na Włochów po 1.30 bez Juantoreny i Zajcewa? ???? No przecież to niedorzeczne. Vettori + Lanza na skrzydłach? No ja wybieram Grozera i Fromma ???? chyba każdy mądry człowiek wybierze taką opcje a kurs na Włochów po 1.30 ????

Rosja raczej bezproblemowo, wrócił Michajłow, będzie rzeź z Bułgarią marniutką już od kilku lat
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
skilorrpl 12

skilorrpl

Użytkownik
Pomijając mecz otwarcia XXX Mistrzostw Europy siatkarzy, czyli starcie Polski z Serbią, spośród trzech pozostałych pojedynków zapowiada nam się rywalizacja Bułgarów z Rosjanami.Przy okazji tego spotkania zdecydowałem się zagrać zakład na to, że Cwetan Sokołów zdobędzie więcej punktów niż jego vis-a-vis, czyli Maksim Michajłow. Typ przede wszystkim oparty na czutce.Najistotniejszy dla mojego wyboru był jednak styl gry obu reprezentacji. Sokołow to zdecydowanie opcja numer jeden Bułgarów w ataku. Zwłaszcza, kiedy wychodzą na lewym z Penczewem, którego obecność często sprowadzana jest przez rozgrywającego de facto do roli drugiego libero.Maksim Michajłow w Sbornej też najczęściej robi za opcję numer jeden w ataku, ale w momencie, kiedy na sypie mamy Grankina, to rozkład ataku jest zdecydowanie bardziej równomierny niż u Bratojewa, po drugiej stronie siatki. Grankin lubi wrzucać piłki do środkowych nawet z trzeciego metra. Do tego uruchamia pipe czy pcha niemało szybkich na lewe. W związku z tym Michajłow powinien dostać mniej piłek od Sokołowa. Stad mój typ Sokołow v Michajłow - Sokolow więcej pkt 1,7
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Atanasijevic vs Konarski @ 1,8 Lvbet
Wczesniej typ rzucony i ja go mocno popieram. Konarski to sobie byc gwiada w plus lidze gdzie ze Skra mial jak zwykle jakis dzien mega konia ale nie tutaj. Atanasijevic zawsze ma duza mobilizacje jak widzi Polaków. Do niego bedzie szło jakies 50% piłek w ataku, u Nas to bedzie bardziej rozłożone. Do tego Aleksandar moze zapunktowac sporo z zagrywki, fakt Konarski ma lepszy blok ale tutaj dużo nie ugra.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom