>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mistrzostwa Europy Mężczyzn 2017 - Polska (24.08 - 03.09)

Status
Zamknięty.
S 1

sanitari

Użytkownik
Mecz: Serbia Finlandia
Typ: +15.5pkt Finlandia
Kurs: 1.7
Buk: iforbet

ME w Polsce pokazują, że największe potęgi borykają się z różnymi problemami, braki kadrowe, kontuzje, brak formy. Poza Rosjanami każdy z faworytów pokazał już swoje słabości na tym turnieju i myślę że o ile Serbowie raczej wygrają to tak wysokiej linii nie pokryją. Podobnie jak Polacy dwa dni temu. Finowie to zespół solidny który może nie ma wielkich tradycji ale od kilkunastu lat utrzymuje się w gronie zespołów których nie można lekceważyć. Ojansivu powiniene punktować, a przy choćby jednym wygranym secie skandynawów linia rośnie do poziomu minimum +17.5pkt. Powodzenia
 
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
Staram sie ogladac wszystkie mecze. Poza tym siatkowka to nieco szersze pojecie niz 10 ostatnich meczy. Na tym forum jak jedna druzyna zagrala super 3 ostatnie mecze albo wygrala jeden turniej to juz jest guru, i lepsza od druzyny ktora ma siatkarskie tradycje od lat. Dla mnie personalnie Bulgaria jest lepsza od Slowenii i nie mam co do tego zadnych watpliwosci. Slowenia pograla dobrze jak narazie jeden turniej - 2 lata temu. Po obu meczach w tym turnieju tych druzyn nie mozna wyciagac wnioskow bo wygladaly one bardzo podobnie.
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Witam
Na dzisiaj tak na szybko zagrał bym coś takiego
Serbią -Finlandia
over 3.5 seta kurs 2.1 lub
Finlandia + 15.5 punta kurs 1.70
Ew. +2.5 seta dla Finów kurs 2.0
Myślę że Finowie jakiegoś seta ugraja Serbowie praktycznie 1 miejsce a Finowie będą napewno walczyć żeby wyprzedzić gosp. turnieju.
Słowenia - Bułgaria
Over 180.5 punktu kurs 1.55
Takie same wyniki z tymi samymi rywalami. Ciężko wytypować zwycięzcę ale mecz powinien być zacięty i powinno być więcej niż 3 sety a co za tym idzie 181 punktów obie druzyny powinny ugrac.
Belgia - Holandia 1 kurs 1.4
Belgowie wszystko wygrywają Holendrzy przegrywaja. Jeżeli chcą zająć pierwsze miejsce nie mogą sobie pozwolić na porażkę.
O siatkówce mam male pojęcie. Mniej więcej wiem kto jest mocny kto ogórek ale typy czysto wzięte z tabel.
Co o tym sądzicie mam zamiar zagrac to jako trible.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
ogromna masowa na Belgow po 1,40 i na overy punktowe i setowe w meczach Bulgarii ze Slowenia. Jak co wielka impreze wyrastaja specjalisci (niczym grzyby po deszczu) od dyscyplin i podaja typy. Nie pamietam jeszcze turnieju zeby to wyszlo na plus wiec na dzisiaj dubelek

Holandia 3,00 fortuna ⛔( jeszcze wczoraj 2,20..) - 50/50 tak naprawde no ale przeciez Belgowie wygrali z Francuzami a Holendrzy przegrali to ladujemy w Belgie 1,40 hehe
3 sety Slowenia-Bulgaria 2,96 fortuna ✅ - 2 rowne ekipy, obie takie same wyniki no to przeciez musi byc dzisiaj wyrownany mecz bo kazdy chce uniknac Polski(?!). Mecz meczowi nierowny szybkie 3-0 dla kogos i wszyscy leza.

Dla mniej odwaznych ponizej 186,5 pkt fortuna 1,86 i +1,5 seta Holandia
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Dziś ostatnia kolejka i decydujące rozstrzygnięcia, dlatego w mojej analizie postaram się skupić na wszelkich mozliwych wariantach wydarzeń w najbardziej nas wszystkich interesującej polskiej grupie.
Najważniejsza informacja jest taka, że los jest nadal w naszych rękach i jeśli pokonamy Estonię, to pozostaniemy w turnieju i o to nam wszystkim chodzi - bez względu na to, z kim przyjdzie nam się spotkać w późniejszych rundach. Może się jednak okazać, że pokonanie Estonii nie będzie konieczne i Polacy mogą nie chcieć tego spotkania wygrać, żeby trafić w 1/4 finału na Serbię i uniknąć prezentującej się jak dotychczas bardzo dobrze Rosji. Prześledźmy po kolei:
Jeśli padnie najbardziej oczekiwany wynik (jednak póki co w tym turnieju bardzo mało takich pada) w potyczce Serbów i wygrają oni z Finami za 2 lub 3 punkty, nikt i nic nie odbierze im zwycięstwa w grupie i bezpośredniego awansu do 1/4. W takiej sytuacji to Polacy będą decydować, czy wybierają Rosję czy Serbię w 1/4 w przypadku teoretycznej wygranej w barażu (jeśli padnie wynik 3:2 dla Serbii, to Finlandia i Polska będą miały tyle samo punktów, ale Finlandia ma gorszy bilans setowy i żeby ich wyprzedzić wystarczy wygrać jeden set z Estonią - 5:8 Finów do 4:6 Polski). Wydaje się jednak, że Polacy po przejściach w tym turnieju nie będą kalkulować ani myśleć, co będzie, gdy, tylko postarają się o kolejną wygraną, która podbuduje morale zespołu i z optymizmem będą oczekiwać meczu barażowego. Musimy jednak chłodno analizując wziąć pod uwagę, że zaczynając mecz będziemy znali wynik spotkania Serbia - Finlandia i różne pomysły mogą zacząć chodzić po głowie...
Jeśli zdarzy się tu niespodzianka i Serbia ulegnia Finom za 2 punkty, ich i tak ciężko będzie dogonić ze względu na gorsze sety (nawet w przypadku wygranej 3:0 my będziemy mieć 6:3, a Serbia 8:5 - nie jestem pewien, czy liczy się sucha różnica setów, czy jeśli oba zespoły mają +3 i nawet jeśli Serbowie wygrali tych setów więcej, to od razu liczymy małe pkt), ale wtedy Finlandia zakończy udział w grupie z 4 oczkami i nam już potrzebna jest wygrana z Estonią dla świętego spokoju i uniknięcia kalkulacji.
Jeśli natomiast Finlandia wygra za 3 punkty, to otwiera się nam piękna furtka do zdobycia 1 miejsca w grupie i awansu bezpośrednio do 1/4 finału i unikniecia baraży, jesli wygramy swoje spotkanie 3:0 lub 3:1.
Kibicujmy więc Finom i oglądajmy, co się wydarzy - aż sam jestem ciekaw ;)
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Co wtedy ? Polska pewny awans, Estonia musi wygrać, więc wygrywa i kończymy grupę na 3.mscu. Co to daje ? Est.awans, a my - Słowenię lub Bułgarów i tak, a potem ew. rewanż z Serbią i ew.Niemców... 2.połówka = Rosja, Włochy, francuskiej grupy i tak nie będziemy wiedzieć czy Francja chce być 3 czy 2 ew... nie wiem, czy nie lepiej nam grać w górnej połowie no i poza tym sportowo kursy ~ 8 na Estonię walczącą o awans z pewną awansu Polską mogącą odpuścić, żeby wybrać ścieżkę do medali..
Rzeczywiście trzeba mieć to na uwadze, tym bardziej, że przy wygranej Serbii nasz zespół może wyjść paroma grajkami stojącymi na co dzień w kwadracie. To byłby dobry moment na sprawdzenie zaplecza przed decydującą fazą. Kolejnym faktem jest celowanie w potencjalnego rywala. Takie sytuacje już nie raz się zdarzały na ME. Trenerem jest Włoch, a oni lubią sobie wycyrklować tak by grać o medale.
Oczywiście nie oznacza to, że tak będzie jednak trzeba mieć na uwadze jakie wyniki będą zapadać w grupie A. Polacy grają po 20 więc już połowa kart będzie odkrytych.
Ja dziś decyduje się na powyżej 3 sety w meczu Francuzów. Wczoraj zaczęli bez Ngapetha ale sytuacja zrobiła się na tyle dramatyczna, że dwa ostatnie sety wszedł na boisku. Zdobył jak na niego tylko 8 punktów i bardziej wykorzystywany był w obronie. Kontuzja pleców nadal doskwiera, bo w ataku mało widoczny. Bez niego Francja dużo traci w atakui co pokazały dwa poprzednie mecze.
Turcja pozytywnie zaskakuje. Wygrana z Holandią i zacięta walka z Belgią pokazują, że to ekipa ciężka do pokonania. Sądzę, że dziś także zobaczymy wyrównany pojedynek ponieważ w tej grupie jeszcze wszystko może się zdarzyć.
Turcja - Francja powyżej 3,5 seta 1,89 fortuna
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Czas na ostatnie rozstrzygnięcia w grupach, póki co idzie tak średnio ale... Zawsze może być lepiej.
1.
Holandia - Belgia powyżej 3,5 seta 1,43 eFortuna ⛔ 0:3
2. Finlandia - Serbia (-13,5) 2 1,60 Totolotek ✅✅✅ 0:3
3. Słowacja - Niemcy poniżej 136,5 1,84 eFortuna ⛔ 0:3
4. Słowenia - Bułgaria 1 1,90 eFortuna ⛔ 0:3
5. Polska - Estonia (+13,5) 2 1,80 eFortuna ✅✅✅ 3:0
6. Czechy (+18,5) - Włochy 1 1,77 LVbet ✅✅✅ 0:3
7. Hiszpania - Rosja (-15,5) 2 1,55 STS ✅✅✅ 0:3
8. Turcja (+16,5) - Francja 1 1,70 eFortuna ✅✅✅ 0:3
To są moje typy na dziś.
4. Słowenia - Bułgaria jest dziś najciekawszym spotkaniem i stawiam na Słowenię. Na dzień dzisiejszy jest zespołem dużo lepszym od Bułgarii moim zdaniem i nie ważne, że Bułgaria grała kapitalnie parę lat temu jak kolega wyżej napisał.. To już jest nie ważne, na dzień dzisiejszy Bułgaria to zespół średniak europejski. Oglądałem mecz Bułgarów z Hiszpanią i tam widać, że zawodnicy z trenerem nie żyją w najlepszych stosunkach. Trener swoje, zawodnicy swoje a to nigdy się nie uda. Słowenia zespół zgrany i samo to, że Gasparini jest na ławce pokazuję jak mocnym zespołem jest Słowenia. Oczywiście grają bez Cebulji - najlepszy zawodnik Słowenii ale i bez niego radzą sobie póki co.. Z Rosją gdyby końcówki im się udały to mogli wygrać nawet mecz.
Co do innych meczy to typuję handi dodatnie przeciwko Francuzom, grają póki co padake...
Rosja ma już pewny awans ale z Hiszpanią powinni sobie nawet rezerwowi poradzić.
+18,5 na Czechy? Duży, pewnie to jest spowodowane nieudanym wczorajszym meczem z Niemcami, dziś nowy dzień i myślę, że tak nieudanego meczu nie zagrają ponownie.
Niemcy aby utrzymać 1 miejsce muszą wygrać mecz i zapewne skład wyjdzie najmocniejszy aby załatwić to w 3 setach, do 20 max każdego seta po tym co pokazują.
Holandia sie pokazała w końcu od dobrej strony dlatego z Belgią powinni zagrać na maxa i walczyć o awans. 4 sety powinny wpaść gładko.
Powodzonka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
Polska - Estonia Powyżej 139.5 1.53 Fortuna

Do dubelka w sam raz. Z jednej strony dla Estonii mecz o wszystko, z drugiej strony nikt w Polsce nie dopuszcza do głowy myśli, że moglibyśmy przegrać. Dodatkowo taki scenariusz może nas wyeliminować z ME. Wniosek - zapowiada się naprawdę wyrównane spotkanie. Jak graliśmy z Serbią każdy widział, jak z Finlandią też. Estonia moim zdaniem rozkręca się ze spotkania na spotkanie i na pewno postawi na wysoko poprzeczkę. Jeśli Estończycy będą tak serwowali jak z Serbami, nasze słabe przyjęcie może mieć duże problemy. Z drugiej strony jeżeli Kurek po raz kolejny nie uratuje nas kilka razy zagrywką również możemy mieć problemy. A przecież każdy wie jak w tym elemencie Bartek słabo spisywał się przed ME. Linia 139.5 dosyć bezpieczna, bo pozwala na pokrycie linii nawet przy wyrównanym trzysetowym pojedynku. Polecam!
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Polska - Estonia (+2.5 seta) @1.80 forbet
Nieustannie przeciwko naszym. Jedyne co trzyma naszą reprezentację to przeblyski geniuszu Kurka oraz bardzo mocna młodzież. Lemański potwór 217 cm nie potrafi nikogo zablokować przy krótkich. Ciężko się na to patrzy. Estonczycy wyrastają na jedna z większych niespodzianek tego turnieju. Pomimo dwóch porażek naprawdę spisują się wyśmienicie. Byli bliscy wygrania z Serbami A w dodatku zagrali bardzo obiecująco z Finami. Finami którzy zdominowali nas w pierwszym secie ale nie ma wytłumaczenia na to dlaczego ostatecznie go przegrali. Estonczycy znakomicie serwowali z Serbami i być może uda im się ten serwis podtrzymać , co spowoduje chaos wśród naszych. Te mistrzostwa pokazują że każdy mecz może zakończyć się w trudny do przewidzenia sposób. Często gospodarze i murowani faworyci muszą bronić się przed przegraniem meczu. Uważam że podejdziemy do meczu z respektem dla Estonii która ma dodatny bilans z nami jeśli chodzi o pojedynki bezpośrednie. To że stracimy jakiegoś seta jest wielce prawdopodobne.

Dodatkowo:
Turcja (+2.5 seta) -Francja @1.82 fortuna
 
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
No i easy kasa, Bulgarzy latwiutko pokonują Słoweńców. Oba typy na plus. Postaram sie jeszcze nie jeden raz pokazac wam ze na siatkowke trzeba patrzyc troszeczke szerzej. Buki w tej dyscyplinie wogole nie wyciagaja wnioskow. Czekamy na kolejne mecze ale ja juz wiem w jaki sposob buki zareaguja. W meczu Polakow ze Slowencami nie liczylbym na value ale juz w spotkaniach Polakow lub Francuzow z Rosją value bedzie OGROMNE. Buki juz przeszacuja szanse Rosji w sposob nieprawdopodobny. Nie obchodzi wogole ich mentalnosc tej ekipy, cele , przygotowania do pewnych imprez. Takie podejscie jest bardzo naiwne. Podczas IO traktuja Rosjan jako dogow z np Francją a podczas ME bedzie odwrotnie. Smiech na sali. Trzeba powiedziec sobie jasno - Rosja to potentat i razem z wlochami maja najwieksze mozliwosci i potencjal ale Francuzi czy Polacy maja inna mentalnosc i na kazdy turniej beda sie przygotowywac w 100%. Wlosi czy Rosjanie juz nie koniecznie. no ale nic - ja sobie bede na tym dalej spokojnie zarabial.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
I 365

iczasopisma

Użytkownik
A 0

archi86

Użytkownik
To jest, niestety, poziom tego forum, z roku na rok zbliżający się do poziomu Żuław Wiślanych.

Co do dokładnych statystyk, tutaj macie wszystkie: http://www.cev.lu/Competition-Area/CompetitionView.aspx?ID=840

Też się zdrowo naszukałem. To jakaś ciężka ignorancja, żeby nie było ich na oficjalnej stronie ME. Ważne, że w stu miejscach są do linki do zakupu biletów czy pamiątek.
racja, przepraszam za wprowadzenie w bląd ????
 
main1991 799

main1991

Użytkownik
Polska - Słowenia
Mistrzostwa Europy dotarły do fazy pucharowej.
Polska trafiła na Słowenie która zajęła 3 miejsce w swojej grupie,
pokonując tylko słabych Hiszpanów 3:0 i przegrywając z Rosją i Bułgarią.
Dla mnie osobiście zawiedli właśnie w meczu z bułgarami, gdzie nie potrafili ugrać nawet seta.
Warto zauważyć że te reprezentacje spotkały się na Euro dwa lata temu w ćwierćfinale,
gdzie górą byli słoweńcy.
Reprezentacja Polski moim zdaniem jeszcze nie pokazała na co ich stać w tym turnieju,
szybkie lanie z serbami i dwie wygrane ze słabszymi drużynami to nie to po co się przygotowywali 7 tygodni.
Przytaczam kilka wartości statystycznych które wskazują na to że Polacy powinni odrzucać przeciwnika od siatki,
a także lepiej przyjmować i spokojnie prowadzic grę.
Perfekcyjne przyjęcie: Urnaut 13% Sket 22% Kovacić 25% &lt; Kurek 20%Kubiak 33% Zatorski 37%
Zagrywka (Asy/błędy) Słowenia 11/33 &lt; Polska 20/48
Blok Słowenia 11 = Polska 11
Podsumowując widze tu wygraną Polski 3:0 lub 3:1 dlatego pobieram under punktowy, który nie powinien zostać przekroczony
nawet przy 4 setach.
Typ na ten mecz to Under 182,5 pkt 1.70 STS
 
main1991 799

main1991

Użytkownik
Włochy - Turcja
Zacznę od tego że Turcja mnie bardzo zaskoczyła na tych ME, może nie odnieśli żadnego spektakularnego zwycięstwa
ale grali jak do tej pory z każdym jak równy z równym. Wiadomo że Francja ma lepszych personalnie graczy dlatego
ogrywała ich w końcówkach ale były momenty w których to Turcy przeważali.
Włosi na to Euro wybrali się bez Zajcewa i Juantoreny czyli swoich dwóch najlepszych armat, co widać po ich meczach
gdzie brakuje im siły rażenia i tylko Lanza trzyma poziom.
Typuje w tym spotkaniu handicap punktowy w stronę walecznej Turcji, myśle że serce do walki jednych i męczarnie drugich spowodują wyrównany mecz ze zwrotami akcji.
Typ na ten mecz to Turcja +11,5 pkt 1.65 STS
 
main1991 799

main1991

Użytkownik
Bułgaria - Finlandia
Bułgarzy na spokojnie wyszli z grupy na drugim miejscu, ulegli tylko mocnej Rosji.
Zaskoczyli mnie jak łatwo rozprawili się ze Słowenią, którą wielu w tym ja stawiali w roli faworyta w tym meczu.
Bułgaria ma szczęście bo obok Czechów to Finlandia jest najsłabsza w barażowej ósemce.
Finowie zapewnili sobie awans do baraży pokonując w pierwszym meczu Estonie, a później już dwa razy po 0:3.
Bułgarzy zaskakują dobrą grą którą to potwierdzają statystyki: aż 6 zawodników ze skutecznością powyżej 50%,
mieli 34 skuteczne bloki czyli najwięcej jak do tej pory ze wszystkich drużyn.
Moim zdaniem najbardziej prawdopodobny wynik w tym meczu to 3:0 dla Bułgarii, myśle że słabsze przyjęcie zrekompensują
dobrym blokiem i skutecznym atakiem. Tym samym nie pozwolą aby Finowie się rozbujali i uciekli im w którymś secie.
Typ na ten mecz to Bułgaria 3:0 2.00 STS
 
G 693

generalkaman

Użytkownik
Włochy - Turcja
Włochy - 1,5 seta
Kurs: 1.40
Buk: Fortuna
Zaczynamy fazę play-off czyli czas gdzie należy oddzielić chłopców od mężczyzn. W drugim meczu barażowym zmierzą się reprezentację Włoch i Turcji - w tym spotkaniu stawiam na wygraną Italii różnicą co najmniej dwóch setów. Całe mistrzostwa Włosi zaczęli od porażki 2-3 z Niemcami, widać było że końcówka meczu a szczególnie tie-break im nie wyszedł. Zabrakło im sił, pomysłu na grę oraz kogoś kto pociągnął by ich zespół ( na ME nie graja Juantorena oraz Zaytsev ). Po tej porażce Włosi zgodnie z planem rozbili Słowaków 3-0 oraz pokonali zespół Czeski również 3-0 ale w każdej części meczu o zwycięstwie decydowała gra na przewagi. Podopieczni Gianlorenzo Blenginiego pokazali zimną krew co dobrze rokuje przed fazą play-off.
Turcy natomiast są jak dla mnie na razie największą niespodzianką turnieju. Pokonali Holendrów, urwali dwa sety Belgii oraz rzucili wyzwanie Francji przegrywając co prawda 0-3 ale w każdym z setów walcząc do samego końca. Dziś trafiają na drużynę słabszą niż Francja, bo jednak Włosi bez dwóch wymienionych wcześniej zawodników tracą na wartości sporo. Mimo to wyraźny faworytem spotkania jest zespół z półwyspu Apenińskiego.
Kurs 1.40 na zwycięstwo Włochów co najmniej dwoma setami różnicy jest dla mnie bardzo dobrą opcją. Po pierwsze po stronie faworytów mamy doświadczenie wyniesione z innych imprez tego rodzaju oraz wielu spotkań o wysoką stawkę granych przez ich zawodników. Gdyby nie fakt, że nie ma w składzie Juantoreny oraz Zaytseva nikt by nawet takiego kursu nie to zdarzenie nie wystawił. Okej - Turcy potrafili pokonać Holendrów i urwać dwa sety mocnej Belgii. Ale tak - Holendrzy nie popisali się na tych ME a Belgom brak jeszcze doświadczenia + byli po ciężkim pojedynku z Francją. Włosi w meczu z Czechami pokazali, że potrafią przechylać na swoją korzyść końcówki setów a Turcy wręcz przeciwnie! Mimo walki w każdym secie nie byli wstanie wyrwać ani jednego Francuzom. Baraże to już nie czas na jakiś kombinowanie, tu nie ma miejsca na pomyłki. Dlatego moim zdaniem w pełni zmobilizowani Włosi ograją Turków na spokoju.
Wynik 3:0
Typ: ✅

Polska - Słowenia
Słowenia +12,5pkt
Kurs: 1.60
Buk: Fortuna
Polacy w dotychczasowych spotkaniach turnieju nie zachwycili. Na otwarcie przegrali 0-3 z Serbią następnie co prawda wygrali dwa spotkania kolejno z Finlandią i Estonią po 3-0 ale w każdym z nich bardzo mocno się męczyli, nie rzadko goniąc wynik lub wygrywając na przewagi. Mimo dość młodego i wydawać by się mogło &quot;energicznego&quot; pełnego temperamentu składu w grze Polaków nie widać ikry. Dziś w spotkaniu barażowym czeka ich trudny pojedynek z prezentującą dobrą siatkówkę Słowenią. W związku z tym mój typ na ten mecz to handicap punktowy dla Słowenii.
Polacy w swoich dwóch wygranych po 3:0 spotkaniach raz dokonali tego różnicą 9 pkt ( Estonia ) a raz 13 ( Finlandia ). Jak widzimy nawet to spotkanie, które nie pokryły linii z drużyną ze Skandynawii było tego bliskie. Polacy nie potrafią odskoczyć rywalom i spokojnie kontrolować meczu. Cały czas grają punkt za punkt, nie rzadko goniąc wynik. Na razie udawało im się za każdym razem złapać rywali, lecz poprzeczka idzie w górę i dziś taka pogoń nie koniecznie musi być udana.
Słoweńcy patrząc na wyniki zagrali odwrotnie do Polski. Pierwszy mecz z Hiszpanią wygrali 3:0 aby następnie w takim samym stosunku przegrać z Rosją i Bułgarią. Warto jednak w tym miejscu przytoczyć wyniku poszczególnych setów w tych rywalizacjach. Ze Sborną dwa pierwsze sety przegrane na przewagi, ostatni różnicą trzech punktów. Z Bułgarami pierwszy 3ma punktami, drugi na przewagi i dopiero w trzecim gra Słowenii się posypała i zdołali zdobyć jedynie 17 punktów.
Patrząc na dotychczasową postawę w spotkaniach grupowych zapowiada się nam wyrównane spotkanie. Dlatego w mojej opinii dobrym zagranie będzie dodatki handicap na Słowenię.
Wynik 0:3 / 59:75
Typ: ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom