>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Europy U-21 - Czechy 2015

christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Mistrzostwa Europy U-21 - Czechy 2015




Data: 17-30. czerwca 2015

Miejsce: Czechy (Praga, Ołomuniec, Uherské Hradiště)

Oficjalna strona: http://www.uefa.com/under21/season=2015/finals/index.html



Podział na grupy:

Grupa A: Czechy, Dania, Niemcy, Serbia
Grupa B: Anglia, Włochy, Portugalia, Szwecja



Faza pucharowa:

Półfinały (1A-2B, 2A-1B) - 27. czerwca 2015
Finał - 30. czerwca 2015



Informacja o kwalifikacji olimpijskiej (źródło: http://en.wikipedia.org/wiki/2015_UEFA_European_Under-21_Championship):

The four semi-finalists will qualify for the 2016 Summer Olympics men&#39;s football tournament, to be held in Brazil. However, as England is not an Olympic nation, their team is ineligible for the Olympics. If England reach the semi-finals, the last Olympic spot will go to the winner of the Olympic play-off match between the two group third-placed teams. The Football Association had originally declared on 2 March 2015 its intention to enter and run teams on behalf of the British Olympic Association at the 2016 Olympics should England qualify. However, following strong objections from the Scottish, Welsh and Northern Irish football associations, as well as a commitment from FIFA that they would not allow entry of a British team unless all four Home Nations were in agreement, the Football Association announced on 30 March 2015 that they would not seek entry into the Olympic tournament.



Jeśli Anglia awansuje do półfinału, to taki dodatkowy mecz o kwalifikację olimpijską (3A-3B) zostanie rozgrany 28. czerwca 2015. Jeśli natomiast Anglia nie wyjdzie z grupy, to nie będzie potrzeby rozegrania takiego dodatkowego spotkania.



Kursy na końcowe zwycięstwo (BetCity):




Zapraszam do dyskusji i pisania analiz
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Mistrzostwa Europy U-21 (Czechy)
Mistrzostwa Europy U-21 w piłce nożnej 2015 - turniej piłkarski, który odbędzie się w 2015 roku w Czechach. Będzie to dwudziesta edycja tych rozgrywek.
Gospodarz został wybrany podczas posiedzenia komitetu UEFA 20 marca 2012 w Stambule[1]. W turnieju będą mogli brać udział wyłącznie piłkarze urodzeni po 1 stycznia 1992 roku[2].
Awans do meczów półfinałowych Mistrzostw oznacza, że dana reprezentacja automatycznie uzyskuje prawo do występu na Igrzyskach Olimpijskich w 2016 roku[3], które odbędą się w Rio de Janeiro.
Narodowości zostały podzielone na dwie grupy :
Grupa A
-Czechy
-Niemcy
-Dania
-Serbia
Grupa B
-Anglia
-Włochy
-Portugalia
-Szwecja
Składy postaram się dopisać w ciągu dnia,

Zapraszam do komentarzy, oraz analizowania :!:
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Czy tam jakiegoś błędu nie ma?
&quot;W turnieju będą mogli brać udział wyłącznie piłkarze urodzeni po 1 stycznia 1992 roku&quot;
Czy nie powinno być po 1994? Skoro to U-21?

Proszę potem o usunięcie tego posta ????
 
blady9mks 154

blady9mks

Użytkownik
Jak dla mnie jest tylko jeden faworyt tych mistrzostw i sa to Niemcy.
Zaprezentuja sie oni bardzo mocnym skladem jak na taka impreze ( pomimo, ze odmowili Götze i Draxler). Do tego jest to druzyna zgrana i majaca bardzo dobrego trenera, ktory juz osiagal sukcesy z mlodzieza. Maja oni bardzo latwa grupe , ktora powinni wygrac ( kurs tylko 1.40) Kurs na wygrana Niemcow to 3.25 i ja to pobieram, do tego warto dolozyc tez krol strzelcow Kevin Volland kurs 4.5 . Jest to kapitan druzyny, wiec i jak na napastnika bedzie dlugo przebywal na boisku, do tego jak juz wspominalem latwa grupa gdzie powinnien nabic wiecej goli niz jego konkurent z Angli Harry Kane.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Ja natomiast uważałbym też na Anglików którzy mają sporo atutów Butland, Jenkinson, Keane, Chambers, Ward-Prowse, Chalobah , Cheek, Kane czy Ings. Także będa na pewno groźni, dziwi mnie skład Włochów którzy mam wrażenie nie wystawili najmocniejszego składu.
 
M 98

mokatoopl

Użytkownik
Dzisiaj zaczęła się właśnie impreza na którą długo czekałem. Mam nadzieję, że uda się coś na tych mistrzostwach zarobić. Codziennie będę podawał typy, które gram w tym temacie. Na dzisiaj proponuję jeden bet. Po głębszej analizie odpuściłem sobie typowanie (całkowicie słusznie) meczu otwarcia pomiędzy Czechami a Danią skończył się on całkowicie odwrotnie niż podpowiadała mi logika, ale nie o tym. Rozgrywane dziś będzie jednak jeszcze jedno ciekawe spotkanie obok którego nie mogę przejść obojętnie, a mój typ na dzisiaj to :
Niemcy U21 - Serbia U21 typ : 1 kurs : 1.52 stawka: 8/10 buk : Exbinog
Zacznijmy od tego, że Niemcy przyjechali na tą imprezę właściwie w najsilniejszym możliwym na ten moment zestawieniu, tak naprawdę z tych najlepszym, którzy mogli by tu zagrać to zabraknie u nich tylko Draxlera i Goetze. Serbowie też nie mają tego składu najgorszego, ale jednak do zestawienia Niemców im daleko, brakuje im jakości na niektórych pozycjach. Kursy na ten mecz wystawione przez bukmacherów jeszcze bardziej zachęciły mnie do grubszego zagrania na naszych zachodnich sąsiadów. 1.50 to kurs, który biorę po prostu z pocałowaniem ręki, bo uważam, że jest zdecydowanie za wysoki, odpowiedni stał by moim zdaniem na poziomie 1.30-1.35. Dodatkowo uważam, iż Niemcy to w ogóle jest faworyt do końcowego zwycięstwa na tych mistrzostwach, a to po jakim kursie buki proponują nam zagranie na ich zwycięstwo w grupie jest po prostu śmieszne. Kurs 1.40 na to, że Niemcy wygrają tą grupę ! Nie rozumiem kompletnie kto to wystawiał, ale moim zdaniem jest to kurs wzięty za przeproszeniem z dupy, no bo z kim Niemcy mieli by tu zgubić punkty ? Czesi zaprezentowali się żenująco w dzisiejszym meczu z Danią, a sami Duńczycy też niczym nie zachwycili i obie te drużyny to co najmniej poziom niżej niż Niemcy. Gram też dzisiaj dodatkowo :
Niemcy wygrają grupę kurs : 1.45 stawka : 6/10 buk : Exbinog
Podsumowując to pograłem dziś :
Niemcy U21 - Serbia U21 typ : 1 kurs : 1.52 stawka: 8/10 buk : Exbinog
Niemcy wygrają grupę kurs : 1.45 stawka : 6/10 buk : Exbinog
 
deserteagle 180

deserteagle

Użytkownik
Bardzo zachęcająco wygląda kurs na Anglię - solidną drużynę, która przyjeżdża nie tylko z mocnym składem i z bramkostrzelnym Keanem ale która może pochwalić się 4 zwycięskimi meczami towarzyskimi w tym z Niemcami i właśnie z Portugalią. Ktoś powie - to mecze towarzyskie. Fakt ale też prawdą jest, że każda wygrana, nawet w meczu o przysłowiową &quot;pietruszkę&quot; zawsze dobrze wpływa na morale drużyny.

Młoda Portugalia to rzecz jasna nie są &quot;chłopcy do bicia&quot; jednak myślę, ze Anglicy którzy w listopadzie 2014 w towarzyskim spotkaniu pokonali swoich portugalskich kolegów 3-1 mają wielkie szanse na powtórzenie tego wyniku i tym razem. Oczywiście ranga czwartkowego meczu jest zupełnie inna niż jesienią jednak myślę, że to tylko jeszcze bardziej zmotywuje angielską drużynę.

Anglia U21 - Portugalia U21
Typ: 1 ⛔
Kurs: 2.45 (STS)
Wynik: 0:1


Mimo wszystko jestem trochę zaskoczony. Wiadomo - pewniaków nie ma ale spodziewałem się chociaż remisu i to po bramkach z 2 stron a tu taki zonk.
 
B 12

bum

Użytkownik
Typ ▶ Portugalia over 3.5 rzutu rożnego 1.70 Unibet ✅ 7-6 dla Portugalii

Mam ten mecz rozpracowany bardzo dobrze. Kursy pre mnie nie zadowalały póki nie ujarzałem tej okazji. Portugalia ma piłkarzy, którzy umieją utrzymać się na połowie rywala np. Ivan Cavaleiro czy Bernardo Silva, i te 4 rożne to dla mnie pewnika w tym meczu. Jeszcze kilka statystyk, w eliminacjach w 10 meczach za każdym razem pokrywali ta linie, w dodatku w towarzyskim meczu o którym wspomniał kolega wyżej z Anglią na ich terenie w mocno rezerwowym składzie wygrali w rożnych 3-5.

Linia za niska, value, kurs na to że będą mieli więcej rożnych w meczu w oklicach 2.50 też mocno przesadzone ale ja gram tą linie bo wydaje mi sie mega pewna. Pograne w Unibecie, nie wiem czemu się nie wyświeta ich nazwa, w bet365 ta sama linia po 1.61.

Warto dodać jeszcze że ze składu Anglii wypadł ich najlepszy strzelec z eliminacji Berahino, którego chyba nie trzeba przedstawiać, i niektóre buki nie mają, albo nie skorygowały jeszcze tej informacji i można coś fajnego wyłapać.

Jak ma ktoś jakieś pytania odnośnie tego meczu to pytać, postaram się odpisać, ja na jakieś inne typu czekam na live.

Można pograć Anglie z podpórka po 1.45 w bet365 bo według mnie tego meczu nie przegrają, ale po informacji że wypada Berahino, 2 razy bym się nad tym zastanowił i odpuszczam to i czekam na live.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
J 127

jester72

Użytkownik
18.6. 20:45
Anglia u21 - Portugalia u21
over 4,5 kartek @1.8 4/10 bet365
Wczoraj kartki idealnie, dzisiaj znowu overowy sedzia, szafuje kartkami zwlaszcza jak sedziuje miedzynarodowe mecze. http://de.soccerway.com/referees/danny-makkelie/48766/ A to powinien byc zaciety mecz, w kwalach zarowno Anglia i Portugalia regularnie mialy kartkowe mecze.
Co do sędziego pełna zgoda. A co do kartek zespołów w kwalach to juz tak różowo a właściwie &quot;żółto&quot; nie jest, niestety.
Anglia w 12 meczach 12 ŻK i jedna czerwona, Portugalia w 10 meczach 14 ŻK.
Anglia w meczach z Chorwacją decydujących o awansie odpowiednio 2 i 1 ŻK. Tylko, można by rzec.
Dla porównania dwie inne druzyny tej samej grupy - Włosi średnia 2,9 Żk na mecz a Szwedzi 2,6 ŻK w kwalach.
Za typem przemawia na pewno młody wiek piłkarzy, sędzia i ranga imprezy, dobrze jednak byłoby nie &quot;podkolorowywać&quot; analiz. Choćby z uwagi na tych, którzy czytają i stawiają swoje własne ciężko wygrane pieniądze ???? .
 
silesian93 0

silesian93

Użytkownik
Witam.
Też się zastanawiam nad meczem U21 Anglia vs Portugalia.
Wydaje mi się, że śmiało można zagrać typ BTS po kursie 1,83 na Bet365.
Obie drużyny mają w swoich szeregach graczy, którzy potrafią pograć ładna piłkę co zaowocuje bramką.
Jakie wasze zdanie na ten temat?
 
dzodzo1908 365

dzodzo1908

Użytkownik
Niemcy - Czechy
Niemcy over 2.5 gola @3.5 caloroczny

Ostatnia 3 kolejka fazy grupowej mistrzostw Europy do lat 21. Niemcom do awansu wystarczy remis ale czy beda kalkulowali? Wydaje mi sie, ze nie. Druzyna prowadzona przez Horsta Hrubescha jest wymieniana przez wielu jako glowny kandydat do tytulu. Kadra Niemiec wyglada piekielnie mocno, wielu zawodnikow ogranych juz na boiskach Bundesligii jak Volland, Ginter czy Bittencourt oraz zawodnicy z jeszcze wyzszej polki jak Can czy zwyciezca LM Ter Stegen. Tyle o ile pierwszy mecz z Serbia zakonczony remisem 1-1 wygladal nie za ciekawie, widac bylo lekki brak zgrania, to w meczu przeciwko Danii sila ofensywna wygladala juz o wiele lepiej co zaowocowalo strzeleniem 2 goli, a moglo ich byc jeszcze kilka gdyby dysponowali tego dnia lepsza skutecznoscia. Czesi, gospodarze turnieju musza dzisiaj wygrac jesli chca awansowac z grupy i przypieczetowac kwalifikacje do Igrzysk w Rio. Po falstarcie w pierwszym meczu przeciwko Serbii, zmasakrowali dunczykow 4-0. Osobicie oczekuje bardzo otwartego spotkania z ktorego zwyciesko wyjdzie ekipa Niemiec gdyz jakos pilkarska jest zdecydowanie po ich stronie.
 
szkarlatny 1,2K

szkarlatny

Użytkownik
Godzina: 20:45
Spotkanie: Czechy U21 - Niemcy U21
Typ: over 3,5 kartek ✅✅✅ 5 kartek
Kurs: 1,90
Bukmacher: Bet365


Co przemawia za typem:


  • sędziuje pan D. Makkelie, Holender dość regularnie wyciąga kartki co najmniej 3-4 w każdym meczu

  • oba zespoły nie są pewne wyjścia z grupy, Niemcy muszą przynajmniej zremisować, natomiast Czesi muszą wygrać by myśleć o awansie bez oglądania się na mecz Duńczyków z Serbami, oba zespoły mają o co walczyć więc nikt tu nie będzie odpuszczał żadnej piłki

  • powołując się na h2h między tymi zespołami, ostatnio zmierzyli się w meczu towarzyskim w 2014 roku, kilku zawodników z obecnych kadr pamięta tamto spotkanie, druga połowa była bardzo zacięta i pan sędzia Manuel Schüttengruber musiał pokazać 5 żółtych kartek, liczę że dzisiaj także zawodnicy będą agresywni skoro w meczu towarzyskim nie brakowało ostrych starć
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
J 127

jester72

Użytkownik
Godzina: 20:45
Spotkanie: Dania U21 - Serbia U21
Typ: over 4,5 kartek
Kurs: 1,85
Bukmacher: Bet365
No to ja też pójdę w stronę kartek.
Piłkarze Serbii w meczach eliminacyjnych do ME w 10 meczach zobaczyli aż 34 ŻK i 4 CZK. W trwających ME z kolei odpowiednio 2 i 3. Duńczycy w każdym z dotychczasowych meczów zobaczyli po 2 ŻK, a w eliminacjach 15 ŻK w 12 meczach.
Sędzią spotkania będzie Anastasios Sidiropoulos, który sędziował już jedno spotkanie na tych ME. W meczu Włochy - Szwecja pokazał 6 ŻK 2 CZK i podyktował 2 karne. Żartów z nim jak widać nie ma ????
Jego średnia w meczach międzynarodowych to 4,35 ŻK na mecz, sędziował w tym roku także mecz U21 Holendrów i Portugalczyków gdzie pokazał 6 ŻK.
Duńczycy żeby być pewni awansu bez oglądania się na wynik meczu Niemcy - Czechy muszą ten mecz wygrać. Serbowie żeby mieć jakąkolwiek szansę tym bardziej. Spodziewam się twardego meczu obfitującego w faule. CZK niewykluczona!
&lt;table border=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot; width=&quot;100%&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td style=&quot;text-align:left&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;text-align:left&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;td&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;text-align:left&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
 
blady9mks 154

blady9mks

Użytkownik
Mam jedno z ciekawszych pytan do was ???? Czy bramki w meczu barazowym o olimpiade ( o ile do niego dojdzie ) wliczaja sie w klasyfikacje krola strzelcow.
Bo jak juz tutaj podawalem mialem granego Vollanda na krola strzelcow , i moglem przed meczem zamykac z malym plusem, a teraz moge juz zamknac ze 80 % zyskiem ze stawki ?
Wedlug beta bramki z barazu raczej sie nie beda wliczac . Ma ktos jakies dokladne informacje na ten temat ? ;)
 
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
Polfinaly i jedziemy z kartkami. Portugalie z Niemcami sedziuje Sidiropoulos, ktory wciaz musi sie sporo uczyc jako sedzia. Popelnia bledy, ratuje je kartkami. W meczu Wlochy - Szwecja polecial mocno, w nastepnym tez sie nie oszczedzal. Waga spotkania ogromna, Niemcy pod presja bo zrobili spore nadzieje w kraju na zloty medal.
Drugi mecz to derby Skandynawii wiec walki nie zabraknie. A ze to polfinal Euro to juz w ogole. Sedziuje Karasev. Nie jest specjalnie wylewny z kartkami, co bylo widac zwlaszcza w meczu Niemcow z Dunczykami gdzie spokojnie mogl ze 3 kartoniki wiecej pokazac, ale takie derby to inna para kaloszy.
Niemcy u21 - Portugalia u21 over 4,5 kartek @1.9 4/10 bet365
Dania u21 - Szwecja u21 over 4,5 kartek @1.9 4/10 bet365
 
A 6,6K

alex.bp

Użytkownik
Polfinaly i jedziemy z kartkami. Portugalie z Niemcami sedziuje Sidiropoulos, ktory wciaz musi sie sporo uczyc jako sedzia. Popelnia bledy, ratuje je kartkami. W meczu Wlochy - Szwecja polecial mocno, w nastepnym tez sie nie oszczedzal. Waga spotkania ogromna, Niemcy pod presja bo zrobili spore nadzieje w kraju na zloty medal.
Pełna racja co do tego sędziego. Wystarczyło obejrzeć 10 minut meczu, żeby się przekonać, że koleś nie ma pojęcia o sędziowaniu. Zawodnik atakujący prowadzi piłkę, a obrońca przez 5 sekund ciągnie go za koszulkę. Sędzia każe mu grać dalej i ten zaraz traci pilkę, bo obrońca całkowicie wybił go z rytmu. Oczywiście był faul na kartkę. Następna sytuacja, 16 metr i kosa od tyłu Niemca (pewna żółta kartka), akcja trwa dalej i sędzia nie wraca to tego faulu.
Nie rozumiem dlaczego takie zera bierze się w ogóle do sędziowania meczów międzynarodowych. Wiadomo, że do młodzieżówek nie biorą arbitrów z topu, ale takie dno? Przecież nawet nasi ligowi spece maja więcej wyczucia w takich sytuacjach. Z resztą gdzieś muszą ten syf poupychać, bo nie wierzę, że taki nieudacznik będzie sędziował poważne mecze klubowe lub reprezentacyjne.
 
Do góry Bottom