>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Europy u19 - Litwa 2013 (20.07 - 1.08.)

Status
Zamknięty.
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
Kolejna juniorska impreza przed nami ????

W dniach 20 lipca do 1 sierpnia odbędą się Mistrzostwa Europy do lat 19 na Litwie. 8 zespołów zostało podzielonych na dwie grupy, z których po dwie najlepsze awansują do półfinałów.
Grupa A:
Litwa
Holandia
Hiszpania
Portugalia
Grupa B:
Serbia
Turcja
Gruzja
Francja
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
23.07. 15:30
Holandia - Portugalia bts @1.7 3/10 tobet, over 2,5 @1.88 3/10 5dimes

W pierwszej kolejce Holandia po ciężkim meczu wyrwała zwycięstwo 3-2 z gospodarzami strzelając gola w .... 95 minucie. Oranje sami sobie taki horror zafundowali, kiedy prowadzi się w 29 minucie już 2-0 trzeba spokojnie kontrolować mecz, a nie bawić się. Litwa zaimponowała grą z kontry. Portugalia z kolei swój mecz przegrała, 0-1 z Hiszpanią nie pokazując nic specjalnego. Widać było brak Brumy, który grał jeszcze podczas Elite Round, ale potem dokoptowano go do składu u20 na mundial. Ale w dalszym ciągu Portugalczycy mają klasowy zespół i wiele świetnych nazwisk. Dzisiaj grają o życie. Jeśli przynajmniej nie zremisują to skończą się ich marzenia o medalu. Ale Holandia mając w perspektywie mecz z Hiszpanią w ostatniej kolejce też ma o co grać. Zdziwię się jeśli nie padnie tu kilka goli, także bts i over 2,5 wg mnie spokojnie do grania.

✅ ✅ 1-4, +4,74j.

23.07. 17:30
Serbia - Gruzja Gruzja dnb @3.2 2/10 marathon

Jak to się mówi? Jest walju ???? Gruzja zremisowała 0-0 z Francją w pierwszym meczu, trochę szczęścia, ale trzeba docenić mimo wszystko dyscyplinę taktyczną. Gruzja w ogóle zaskakuje in plus w tej edycji u19. Już sam fakt, że w Elite Round zdystansowała Anglię i Belgię mówi sam za siebie. Serbia mimo zwycięstwa z Turcją 2-1 w pierwszym meczu zaprezentowała się dość słabo. Turcja była mocno osłabiona. Dzisiaj do składu Gruzji wraca dwóch ważnych pomocników. Trener Serbów narzeka, że jego zespół pod koniec spotkań odstaje pod względem kondycyjnym i to mocno. W kwietniu obie drużyny rozegrały dwa sparingi, raz wygrała Gruzja 3-2, raz Serbia 2-1. Myślę, że po tak wysokim kursie warto zagrać w stronę Gruzinów.

⛔ 1-0, -2j.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
elano07 1K

elano07

Użytkownik
Francja U19-Serbia U19 1 1,70 100=170 bet365 1-1 ⛔
Serbia jest już pewna awansu, a Francuzi jeszcze nie. W Serbii nie wystąpi 6 piłkarzy podstawowego składu którzy złapali w ostatnim meczu żółte kartki, nawet trener potwierdził w wywiadzie ze ich na ten mecz nie wypuści. Francuzom wystarczy remis aby wyjść z grupy. Przy osłabieniu Serbów Francja może się pokusić o zwycięstwo ponieważ w półfinale może uniknąć silnej Hiszpanii. Z kolei Serbowie grali przed turniejem mecz towarzyski z Portugalia i przegrali 6-2 wiec może się wydawać że bardziej korzystne dla nich będzie gra z Hiszpania. Francja ma silny zespół, połowę składu jest taki jaki grał w Mistrzostwach Świata Juniorów w 2011 roku, gdzie Francuzi grali bardzo fajną piłkę i pokonali przyszłych triumfatorów Meksykan.
 
tomeczekp90 157

tomeczekp90

Użytkownik
Po obejrzeniu meczu Portugalczyków z Holendrami stwierdzam, że obrona Oranje razem z bramkarzem to jedno olbrzymie nieporozumienie. Masa błędów, brak zrozumienia między zawodnikami w defensywie no i bezmyślność bramkarza (dużo niedochodzących podań po ziemi itp.). Gra ofensywna to walenie głową mur, non stop miękkie dośrodkowania szczególnie z lewej strony. Wyszedł im tylko strzał w doliczonym czasie gry po którym padła bramka. O 20. rozgrywają mecz z Hiszpanią i skłaniam się by pograć ku Hiszpanom AH(-1) po kursie 2.10. Nie śledzę jednak na bieżąco gier reprezentacji młodzieżowych i kieruję pytanie do &quot;zorientowanych&quot; czy gra na nich jest warta świeczki (i przede wszystkim jak prezentuje się na tą chwilę Hiszpania), szczególnie po tym co Holendrzy pokazali w meczu z Portugalią (porażka 1:4). Pozdrawiam!
 
kubuevil 77

kubuevil

Użytkownik
To tak oglądałem mecz Hiszpanii z Portugalią. Bramka strzelona w 1 połowie ustaliła wynik, Hiszpanie zaczeli grac swoje czyli do tyłu, długie wymiany podań itp.. Momentami jak podkręcali tempo to robiło się groźnie, ale prawie takie granie zachowawcze by ich zgubiło, bo 2-3 sytuacje miała drużyna Portugalii na gola. w drugim meczu ograli Litwę 2:0 ale tego nie ogladałem nie mniej Litwa jest tam do golenia. Meczów Holandii nie widziałem ale traca sporo goli 4 z Portugalia i 2 z Litwą. Pytanie czy trener Hiszpanów wystawi podstawowy skład? Remis daje 1 miejsce w grupie. Kurs urósł do 1,70 w Tobet, może dobra opcja jest że Holandia nie strzeli gola?
 
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
Półfinał:

29.07. 15:30
Portugalia - Serbia Portugalia @1.88 5/10 pinnacle

Nie przekonuje mnie gra Serbów, ot są solidni, ale żeby coś ponadto to nie. O wiele lepiej w moim odczuciu prezentuje się Portugalia, w ogóle grupa A była silniejsza. Serbia ma ogromny problem z pressingiem, nie potrafi go w ogóle wykorzystywać. A Portugalia? Najlepszym przykładem była 1 połowa meczu z Holandią, gdzie Pomarańczowi nie wiedzieli co się dzieje i nie potrafi wyjść na połowę przeciwnika.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
Serbia - Portugalia @ 1.86 Pinnacle


Ciekawe spotkanie na dzisiejsze popołudnie. Serbia dobrze poradziła sobie w grupie pokonując Gruzję i Turcję. Portugalia miażdzyła natomiast Holandię i uporała się z najsłabszą w grupie Litwą. Jedyną porażkę zantowała w meczu z Hiszpanią. Ogólnie mówiąc Serbia do najmocniejszych rywali nie należy i Portugalia powinna sobie z nią poradzić.





Hiszpania - Francja @ 1.97 Pinnacle



Hiszpania w grupie bezbłędna. Wszystkie spotkania wygrała. Francja natomiast wypadła w niej po prostu przeciętnie. Najpierw remis z Serbią potem wymęczone zwycięstwo z Turcją(dzięki niemu tak naprawdę awansowali) a na koniec bezbramkowy remis z najsłabszą w grupie Gruzją. Jak dla mnie kursy na Hiszpanów się mocno zawyżone dlatego korzystam z okazji. Francja w takiej dyspozycji nie ma tu czego szukać.
 
elano07 1K

elano07

Użytkownik

Serbia U19-Francja U19
Serbia i Francja już się ze sobą spotkały w grupie, wynik był remisowy, a Serbowie zagrali w rezerwowym skaldzie bo trener chciał wyczyścić sobie kartowiczów z poprzednich meczy żeby w pełnym składzie mógł zagrać w półfinale. W półfinale spotkali się z Portugalczykami gdzie wcześniej byli skazywani na porażkę, ponieważ ich wcześniejszy mecz towarzyski skończył się wynikiem 6-2 dla Portugalczyków. O przypomniała mi się ciekawostka przed meczem półfinałowym organizatorzy puścili hymn nie Serbii tyło byłej Jugosławii… W mecz z Portugalczykami szybko zdobyli bramkę kto wie może to ich tak rozwścieczyło że od razu wzięli się za ostry atak ;), później niestety gra wyglądała gorzej i Serbowie przegrywali już 2-1 ale w 85 minucie Gacinovic uratował skórę swojemu zespołowi i doprowadził do dogrywki. Patrząc na dwa mecze półfinałowe i mecz w grupie pomiędzy tymi zespołami to granie w stronę Francji jest nieopłacalne bo nie wydaje mi się żeby Serbowie aż tak odstawali od Francuzów.
Moje propozycje:
Serbia DNB 2,62 6/10 bet365 ✅
Serbia strzeli pierwsza gola 2,5 4/10 bet365 ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom