>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Europy U21 - Izrael 2013 (5-18.06.)

Status
Zamknięty.
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
No faza grupowa za nami ???? świetnie to wyszło ????
Półfinały zapowiadają się rewelacyjnie, Włochy - Holandia i Hiszpania - Norwegia i życzyłbym sobie finał Holandia - Norwegia ???? Zwłaszcza awans Norwegów by mnie ucieszył, a podejrzewam że kursy będą moooocno zaniżone na obrońców tytułu ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
wer890 300

wer890

Użytkownik
Spodziewałem sie kursow o wiele nizszych na Norwegów cos w okolicy 4 a tu taka niespodzianka i kurs 10 ;oooooooo
Według mnie mocnym betem bedzie pogranie hendi +1.5 @ 1.88
 
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
15.06. 17:30
Hiszpania - Norwegia Norwegia +1,25 @2.16 2/10 188bet , BTS @2.1 2/10 unibet, Norwegia dnb @9 1/10 bet365
Nie rozumiem faworyzowania Hiszpanii na poziomie @1.3. To już nawet @1.6 można było dostać na obrońców tytułu z Rosją w fazie grupowej. Hiszpania prezentuje się tu bardzo dobrze jeśli chodzi o defensywę, ze strzelaniem goli już jest gorzej, skuteczność mocno szwankuje. Mecz z Holandią która zagrała totalnie rezerwowym składem traktuję z przymrużeniem oka. Norwegia gra kapitalny turniej, stawia na ofensywny futbol który przynosi efekty. Mało brakowało, żeby w ogóle zajęli pierwsze miejsce w grupie bo w decydującym meczu w grupie z Włochami prowadzili już 1-0 po karnym w 90 minucie, ale jednak stracili gola w 94. Zdobywają mnóstwo stałych fragmentów, mieli najwięcej rożnych w fazie grupowej. Fachowcy zgodnie potwierdzają, że jest to najlepszy zespół jaki miała Norwegia od 98 roku, kiedy to Norwegia zajęła 3 miejsce na euro u21. Wtedy w półfinale przegrali z ... Hiszpanią po złotym golu w dogrywce.
Głównymi typami dla mnie są handi +1,25 na Wikingów i BTS. Leciutko na dnb Norwegów. Wg mnie są naprawdę spore szanse na niespodziankę dzisiaj.
 
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
15.06. 20:30
Włochy - Holandia BTS @1.8 4/10 bet365

Szykuje się świetny mecz, Włochy rzutem na taśmę uniknęły Hiszpanii w półfinale, ale wg mnie wcale nie trafili łatwiej. Holandia ma potężną siłę ognia na tych mistrzostwach i strasznie ciężko będzie ją zatrzymać. Jednocześnie Holendrzy popełniają błędy i potrafią nadziać się na kontrę. Typować zwycięstwo którejś z drużyn to jak grać czarne/czerwone w ruletce. Natomiast BTS uważam za bardzo prawdopodobną propozycję.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Norwegia gra kapitalny turniej, stawia na ofensywny futbol który przynosi efekty. Mało brakowało, żeby w ogóle zajęli pierwsze miejsce w grupie bo w decydującym meczu w grupie z Włochami prowadzili już 1-0 po karnym w 90 minucie, ale jednak stracili gola w 94. Zdobywają mnóstwo stałych fragmentów, mieli najwięcej rożnych w fazie grupowej. Fachowcy zgodnie potwierdzają, że jest to najlepszy zespół jaki miała Norwegia od 98 roku, kiedy to Norwegia zajęła 3 miejsce na euro u21. Wtedy w półfinale przegrali z ... Hiszpanią po złotym golu w dogrywce.
Może i grają kapitalny turniej, ale na Hiszpanie będzie to zdecydowanie za mało co mają do zaoferowania.
Z Izraelem grali fajnie, ok sędziowie ich skrzywdzili, potem wykończyli słabych Anglików, ale jak przyszło do meczu z Włochami to już wyglądało to bardzo słabo. A Włosi wystwaili w połowie rezerowy skład. Oszczędzali Verrattiego, Florenzji, Immobile, Gabbiadini, Insigne nie grał z powodu kontuzji. No i własnie z tymi rezerwami Italii za bardzO Norwegia nie poszalała, ba może ze dwie groźne akcje stworzyła. A dla mnie to zdecydowanie za mało by byli w stanie coś pokazać w meczu z Hiszpanią, która ma na każdej pozycji kapitalnych graczy począwszy od De Gei przez Bartre, Illaramendiego, Thiago, Isco kończąc na ... Moracie, który jak zerknąłem w składy znowu jednak zaczyna na ławce. Cóż, widocznie trener znowu go wpuści jako jokera ;)
Dla mnie Hiszpania zdecydowana wygrana. A co do drugiego meczu to popieram BTS w Italia - Holandia. Powinno być ciekawie.
 
tomeczekp90 157

tomeczekp90

Użytkownik
Włochy - Hiszpania
Typ: Hiszpania -0,5 @1,725 Bet365 ✅✅✅
O godz. 18 na Teddi Malcha Stadium w Jerozolimie w ramach finału Mistrzostw Europy U-21 zmierzą się ze sobą ekipy Hiszpanii oraz Włoch. Uważam że dzisiejsze spotkanie będzie powtórką seniorskiego finału EURO 2012 gdzie również mierzyły się ze sobą ekipy Włoch i Hiszpanii. Kieruję się oczywiście ku zwycięstwu Hiszpanii, jednak nie uważam by było to zwycięstwo tak okazałe jak w seniorskim finale (4:0).

Gracze z Półwyspu Iberyjskiego mają wszystko by sięgnąć dzisiaj po trofeum. Nie umniejszając dokonań Włochów, którzy wygrali swoją grupę oraz pokonali w drodze do finału piekielnie silnych Holendrów, to reprezentacja Hiszpanii posiada w swoich szeregach prawdziwe gwiazdy (De Gea, Isco, Bartra, Muniain, Tello czy też Morata), które w turnieju nie zaznały nawet rozczarowującego remisu. W każdym ze spotkań Hiszpanie detronizowali swojego rywala. Wygrana grupa (po 1:0 z Niemcami oraz Rosją oraz 3:0 nad rezerwami Holandii) oraz przejechanie się po zdolnych Norwegach (3:0 przy żadnym celnym strzale ze strony Skandynawów) świadczą o olbrzymiej sile młodych Hiszpanów.

Reprezentacja Włoch jako wygrany z grupy (z jednym remisem z Norwegią (1:1) oraz zwycięstwami nad Izraelem (4:0) oraz słabiutką Anglią (0:1)) w półfinale zmierzyła się z 2. miejscem grupy B czyli Holadnią. Wyrównany mecz i jednobramkowe zwycięstwo otworzyły furtkę do prestiżowego finału z Hiszpanami. Nie sądzę jednak by przeciwstawili się dziś idącym jak burza rywalom. Nie posiadają również takiego zgrania i polotu jakie ma Hiszpania, a do znanych nazwisk możemy zaliczyć jedynie Verattiego oraz Boriniego.

Przewiduję co najmniej jednobramkowe zwycięstwo Hiszpanów po dość solidnym kursie.
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Finał Mistrzostw Europy U-21
Spotkanie: Włochy - Hiszpania
Typ: Hiszpania wygra do zera ⛔ (2:4)
Kurs: 2,75
Bukmacher: Expekt
Analiza:

Pierwsza sprawa to finał. Wiadome, nikt nie będzie chciał stracić pierwszy bramki bo później może być to ciężko odrobić. A już na pewno Włosi. Jestem pewien, że nie będą zbytnio szarpać w pierwszej połowie a skupią się jak to mają w swoim zwyczaju na grze obronnej. Hiszpanie zapewne w charakterystyczny dla siebie sposób będą prowadzić grę wymieniając niezliczoną ilość podań i szukając tej jednej luki i szansy na gola.
Włosi stracili w tym turnieju tylko jedną bramkę (nie z gry a z rzutu karnego), Hiszpanie jak do tej pory z czystym kontem i myślę, że tak już pozostanie jeśli chodzi o drużynę z Półwyspu Iberyjskiego.
Wydaje się więc że under w tym meczu pewny jak nie wiem co i oczywiście bardzo polecam ten typ. Ja jednak idę w stronę Hiszpanów bo myślę, że z tą kadrą i z tym co grają na tym turnieju z drużyną Włoch są w stanie wygrać 1:0 lub 2:0. Powodzenia !
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom