>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Europy w koszykówce kobiet - Węgry i Rumunia 2015

Status
Zamknięty.
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Mistrzostwa Europy w koszykówce kobiet - Węgry i Rumunia 2015




Data: 11-28. czerwca 2015

Miejsce: Węgry (Budapeszt, Debreczyn, Győr, Szombathely, Sopron) i Rumunia (Oradea, Timiszoara)

Oficjalna strona: http://www.eurobasketwomen2015.com/en/default.asp



Podział na grupy:

Pierwsza faza grupowa:

Grupa A: Francja, Czechy, Ukraina, Czarnogóra, Rumunia
Grupa B: Turcja, Białoruś, Polska, Włochy, Grecja
Grupa C: Serbia, Chorwacja, Łotwa, Rosja, Wielka Brytania
Grupa D: Hiszpania, Słowacja, Litwa, Szwecja, Węgry


Druga faza grupowa:

Grupa E: A1, B1, A2, B2, A3, B3
Grupa F: C1, D1, C2, D2, C3, D3



Drabinka fazy pucharowej:




Kursy na końcowe zwycięstwo (BetCity):




Zapraszam do dyskusji i pisania analiz
 
gruby85 183

gruby85

Użytkownik
Slowacja - Wegry -----&gt; 2.4 bet365 8/10
Slowaczki bardzo niedoceniane na tych mistrzostwach przez oddsmakerow. Jak zobaczylem kurs to sie lekko zdziwilem, ale na szczescie pozytywnie bo grzechem byloby nie zagrac. Teraz kilka argumentow:
- h2h 2-0 dla Slowaczek
- Swietne mecze zarowno z Hiszpania, Litwa i Szwecja
- Wegierki przegraly z wszystkimi wyzej wymienionymi druzynami po kolei -23, -6, -9 gdzie Slowaczki -1, +6, +3
- Za Wegierkami, jedyne co przemawia to wlasny parkiet, ale patrzac na obecna forme, to bedzie za malo by powstrzymac nasze sasiadki
 
wakabayashi 304

wakabayashi

Użytkownik
15.06.2015 19:00
Serbia - Rosja
Rosja @ 2,80
Ónibet
3/10

53-77✅
Nie wiem skąd oni wzięli ten kurs na Rosję,ale biorę.Kto wygra,ten wyjdzie z pierwszego miejsca w grupie.Rosjanki powinny zdecydowanie zdominować tablicę.Są drugą najlepiej zbierającą drużyną na tych mistrzostwach ze średnią 43,3 zbiórki na mecz przy 39,7 Serbii.W szczególności powinna dominować Osipova 8,7 zb i 8,3 pkt oraz Vadeeva 6,0 zb i 8,3 pkt.W drużynie Serbii na tablicy walczyć będzie Page 6,3 zb i 9 pkt,ale sama myślę,że sobie tam nie poradzi.
Dodatkowo Rosjanki są drugą najlepiej broniącą drużyną,pozwalają przeciwnikom na ledwie śerdnio 56,7 pkt.Serbki mają obecnie pierwszy atak,a jak dla mnie to po prostu na chwilę obecną nie miały przeciwko sobie takich stoperek jak Rosjanki.
Serbki również więcej faulują,co może mieć w tym meczu kluczowe znaczenie,średnio 4 faule więcej od Rosjanek w każdym meczu.Dodatkowo mają dużo więcej strat,niby rownież więcej przechwytów,ale czy Rosjanki im na te przechwyty pozwolą tak jak pozostałe drużyny? Nie sądzę.
Myślę,że kolejnym argumentem są asysty.Rosja zajmuję trzecie miejsce w tym względzie ze średnią 19 na mecz.Uważam,iż Prince która notuje bardzo dobry turniej średnio 14 pkt i 4 asysty,dodatkowo rzuty za 3 pkt na 45,5%,poprowadzi Rosjanki do zwycięstwa.
15.06.2015 19:00
Słowacja - Węgry
Słowacja @ 2,47
Pinnacle
6/10

74-86⛔
Na jakiej podstawie jest wystawiony ten kurs to nie mam pojęcia,ale biorę z pocałowaniem ręki.Węgierki nie grają po prostu nic.Przegrały wszystko co się dało.Nawet wygrywając 12 pkt po połowie ze Szwedkami utopiły ten mecz 9 pkt.
Fatalna skuteczność Węgierek za 3 pkt na poziomie 16,7%,przy UWAGA 42,5% Słowaczek.
Na tablicach dominacja Słowacji jest więcej niż pewna.35,3 zbiórki na mecz,przy 28 zbiórkach Węgierek.Za 2 pkt wskaźnik na poziomie 50% Słowaczek,gdzie 41,1% mają Węgierki.Tu po prostu nie ma nawet najmniejszego punktu zaczepienia w stronę Węgierek po za tym,że grają u siebie.Tylko,że tutaj nikt meczu nie będzie odpuszczał,ponieważ Słowaczkom obecne zwycięstwa będą liczyć się w kolejnej fazie turnieju.
Wczoraj zaskoczyły niesamowicie i przegrały tylko 1 pkt z obecnymi mistrzynami Europy,Hiszpankami 81-82.
Co do asyst to również średnio o 4,3 więcej mają ich Słowaczki.
Gospodynie swoją grę opierają praktycznie tylko na Quiegley śr 14 pkt oraz Honti śr 10 pkt.To zdecydowanie za mało na Słowaczki w których szeregach grają,Toliver śr 16,7 pkt i 5 asyst,czy Zirkova śr 16 pkt i 3,7 asysty.
Uważam,że to może być jeden z największych prezentów jakie będą na tych mistrzostwach.Nic tylko grać!
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Francja - Grecja
Francja over 73 pkt
@ 1.87 by Betsyfy ⛔

Nie będę udawał znawcy kobiecego basketu, bo nigdy nie oglądałem tej dyscypliny w piękniejszym wydaniu, ale ten mecz mi wpadł w oko.

Zawodniczki z Francji w tym turnieju wrzucały rywalkom odpowiednio 79 pkt (Ukraina), 85 (Czechy), 76 (Rumunia), 79 (Czarnogóra).
Jak widać w każdym meczu na luzaku robiły overa na takiej linii.

Pomyślałem sobie, że może te Greczynki jakieś zajebiste w obronie no i rzeczywiście w turnieju tylko Białoruś im nawrzucała (82 pkt), w pozostałych traciły 61, 50, 46 pkt.

Tylko wydaje mi się, że Polki czy Włoszki to się chyba za bardzo nie zbliżają poziomem do Francuzek.

W sparingu w maju było 83-54 dla Francji, a więc luzacki over, mimo, że Gruda rzuciła tylko 12 pkt.
 
K 276

koguttt

Użytkownik
Podpisuję się pod typem wyżej, aby nie powielać proponuje zagrać over 125.5 za 1.85 w pinnacle . Mam Przeczucie że i Greczynki swoje rzucą, można znalesc typ over 53.5 pkt . Francuzki sporo rzucają, ale też sporo tracą, były faworytkami a straciły 2 razy po 67 pkt ( w tym z Rumunią, kurs na Rumunie 17 (bet365).
Grecja - Francja over 125.5
kurs - 1.86
pinnacle
godz. - 20 30
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom