>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mistrzostwa Polski w Pokera

B 25

bacius93

Użytkownik
Miło jest mi poinformować, że po długiej przerwie w końcu Polski Związek Pokera uzgodnił warunki Mistrzostw Polski w Pokera Online z firmą Unibet.

To zupełnie inna formuła niż była dotychczas na rynku.

UWAGA !


W środę zostanie otworzona strona na której będziecie mieli możliwość do rejestracji 5 osobowych drużyn z kapitanem (czytaj rejestrującym) na czele, który dobierze sobie 4 zawodników. Można również ztz. &quot;Wolnego Strzelca&quot; i zapisać się automatycznie do przypadkowej drużyny.

24 lutego odbędzie się turniej klasyfikacyjny do lig Mistrzostw Polski 2013 w Pokera Online. Na platformie U*****. Większość szczegółów poznacie wkrótce ale część już dziś.

Działamy systemem piłki nożnej. Czytaj ... 5 zawodników - każdy gra na drużynę. Zapytacie pewnie ... kogo stać na końcowe wpisowe 20 Euro. Przyjmijcie taktykę, która Wam na to pozwoli. W końcu to gra umiejętności.

Pierwsze kwalifikacje są najważniejsze. Wszystkie drużyny walczą w lidze. Tylko 18 x 5 drużyn wejdzie do ekstraklasy.

Reszta będzie walczyć w tym samym turnieju między sobą.

Wyniki jak na boisku piłkarskim. 5 w osób w drużynie oznacza 0 remisów.



Spotykamy się przy wirtualnych stołach przez 20 tygodni a 23go czerwca rozgrywamy wielki finał.


jakie jest wasze zdanie na ten temat? ???? ;)
 
alkoterror 1,4K

alkoterror

Użytkownik
Jaram się ???? jeśli ktoś by chciał utworzyć drużynę to jestem chętny ????
da ktoś linka do strony na której można się rejestrować ?
 
M 19

maras89

Użytkownik
Są jacyś wolni strzelcy ze Szczecina? Znajomi pokerzyści mam na myśli bo samemu to ciężko ????
 
waldu2 44

waldu2

Użytkownik
Jaram się ???? jeśli ktoś by chciał utworzyć drużynę to jestem chętny ????
da ktoś linka do strony na której można się rejestrować ?
moze razem cos podzialamy w kwestii druzyny ?
 
pawczak9 76

pawczak9

Użytkownik
ja bede mial troche wolnego czasu w przyszlym tygodniu wiec moglbym sie tym zajac, prosilbym jednak zeby osoby chetne potwierdzily swoj udzial do tego czasu. pozdrawiam
 
B 25

bacius93

Użytkownik
ja się zdeklaruje jutro ???? musze sprawdzic jak z cashem stoje ????

Może tak za zgoda forum zagrać jako reprezentacja forum ? ????
 
madizks 7

madizks

Użytkownik
A czy ten turniej jest w pełni legalny ?? Żeby się nie okazało że któregoś pięknego niedzielnego dnia będę miał wizytę funkcjonariuszy służby celnej i policji w moim domu !!!
 
B 25

bacius93

Użytkownik
A czy ten turniej jest w pełni legalny ?? Żeby się nie okazało że któregoś pięknego niedzielnego dnia będę miał wizytę funkcjonariuszy służby celnej i policji w moim domu !!!
gra u buka internetowego wiec chyba nie ma problemu ;)
 
mubyk 7

mubyk

Użytkownik
gogomis może założymy drużynę bo coś tych wolnych strzelców mało biorą. Pewnie większośc ludzi zakłada team i bierze swoich znajomych. Co ty na to ? Ktoś jeszcze chetny ?
 
Do góry Bottom