>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mistrzostwa Polski w Pokera

pawczak9 76

pawczak9

Użytkownik
Sa plany zgloszenia druzyny forumowej, narazie jest trzech chetnych graczy, jesli jest ktos zainteresowany prosze o kontakt, chcemy to zalatwic w tym tygodniu.
pozdrawiam
 
mubyk 7

mubyk

Użytkownik
Jak pisałem jestem już zarejestrowany jako wolny strzelec. Wystarczy, że mnie wybierze z listy wolnych strzelców
 
kaczor5533 91

kaczor5533

Użytkownik
Mam pytanie, bo nie wiem czy dobrze rozumiem te Mistrzostwa. Będzie w niej kilka lig, ale wszyscy zawodnicy będą grali w tych samych turniejach i dopiero punkty sumowane wg. lig? Zastanawiam się jeszcze czemu pula to podobno 25 000 Euro. 17 turniejów x 100 + turniej kwalifikacyjny 300 + finałowy 1000 + bounty za M.Wisniewskiego 50 i za aktualnego Lidera Pucharu Polski w wysokości 25 Euro, 17 x 75. Razem powiedzmy 4,5 k, to bransolety i puchar będą warte 20 000 Euro?
 
mubyk 7

mubyk

Użytkownik
Potrzebna piata osoba do drużyny. Taka która jest już zarejestrowana na stronie mistrzostw i jej status jest &quot;dopuszczony&quot;. Jeżeli ktoś spełnia te wymogi i nie ma jeszcze drużyny to niech klika w &quot;APLIKUJ&quot; na stronie mistrzostw przy drużynie FB TEAM.
 
Do góry Bottom