>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mistrzostwa Polski w Pokera

esiok5121 313

esiok5121

Użytkownik
jak dla mnie organizacja ok, tylko te rebuye najgorsze. Ale zrozumiale jest że ze względów finansowych nie zorganizują freezeouta ????
 
kaczor5533 91

kaczor5533

Użytkownik
Ogólnie fajnie, że coś takiego zostało zorganizowane i ludzie, którzy się tym zajmują, naprawdę się starają, w razie wątpliwości lub problemów szybko pomagają.
Formuła drużynowa jest ciekawym pomysłem, nie ma szans że wygra przypadkowa drużyna, a indywidualnie szczęście może mieć większy wpływ. Podział na ligi to już jednak wg. mnie słaby pomysł. Turniej kwalifikacyjny zabrał niektórym możliwość rywalizacji o najwyższe cele. Wciąż nie wiadomo o co tak naprawdę gramy, oprócz wiecznej sławy, pucharów i bransolet, ale to niewielki problem. Dwu-godzinna faza nieograniczonych re-buy&#39;ów zapewnia jak ktoś z forum Mistrzostw ładnie napisał: &quot;emocjonujący festiwal all inów&quot;. Niektórzy gracze chcą po prostu wyrobić w fazie re-buy potężny stack nie bacząc na koszta. Możliwe, że to jedyny sposób na zajęcie wysokiego miejsca, ale wymaga zasobnego portfela. Doszedłem dwukrotnie do pierwszej 50 i powiem, że jedynie na początku można było czasem zobaczyć flop. Później przy każdym rozdaniu trzeba było się liczyć z czyimś all-in&#39;em. Kiedy kończą się re-buy&#39;e można chwile pograć normalnie, ale krótką chwilę, bo zaraz blindy wymuszają wóz albo przewóz.
Podchodziłem do tych Mistrzostw z myślą o fajnej rywalizacji i może jakiejś niewielkiej wygranej, ale na razie trochę się zniechęciłem.
Może w płatnych turniejach coś się zmieni, tylko 1 godzina re-buy&#39;ów.
 
alkoterror 1,4K

alkoterror

Użytkownik
Wystarczył jeden turniej z minimalnym wpisowym 0.25e żeby liczba graczy spadły o ponad połowę. Wielka szkoda że większość graczy potraktowała te &quot;mistrzostwa&quot; jako freerolle...
 
kaczor5533 91

kaczor5533

Użytkownik
Myślę, że wpisowe to nie jedyny powód zmniejszenia liczby graczy. Zobaczymy w kolejnym freerollu ilu będzie graczy. Trochę osób pewnie odpuściło sobie z powodu ligi, w której wylądowali. Po co grać jak najwyżej można wygrać np. 3a ligę a to nie wiadomo czy będzie nagrodzone czymkolwiek, bo szczegółowe informacje o nagrodach mają być podane po 9. kolejce. Druga sprawa, że regulamin uległ zmianie i faza re-buy będzie trwała w każdym turnieju 2h. Na innym forum czytałem, że teraz nawet re-buye były do 22:25 żeby M_Wisniewski mógł sobie nabudować stacka. Tak napisał ktoś, kto siedział z nim przy stole. Trochę nie chce mi się wierzyć, ale dziwna długość fazy re-buy. Inna osoba była podobno świadkiem chip-dumpingu w drużynie Wisni. Myślałem, że ten turniej będzie ciekawszy z racji godzinnej fazy re-buy, ale oczywiście musieli to zmienić. Rezygnuję chyba z jakichkolwiek re-buyow, tylko wpisowe i freerolle.
 
K 0

kibol1302

Użytkownik
haha mam bekę z tego M_Wisniewski, odpadłem dziś przy BB 30, jak on mógł osiągać sukcesy wszyscy foldują on na późnej, ja na sb mam 10 10. on wchodzi tuż przede mną ALL IN zgadnijcie co miał, JJ gdzie normalny gracz by dał w wczesnej fazie gry all in z JJ na późnej? No chyba, że ja kompetny fish. Nie mam spiny, ale typek jest słaby...
 
kaczor5533 91

kaczor5533

Użytkownik
Nie będę oceniał gry Wiśniewskiego, bo jeszcze się z nim nie spotkałem przy stole ale co do zagrania to przy poziomie turnieju nie jest to taka zła decyzja, bo potrafią sprawdzić coś takiego z Asem i czymś niższym od 10 nie w kolorze myśląc, że ktoś chce zgarnąć blindy. Zresztą w tym turnieju to mogą sprawdzić all-ina z każdą kartą. Nie jestem jakimś super graczem i to moja prywatna opinia, ale dla mnie to zagranie nie jest takie głupie.
 
jakubbb 29

jakubbb

Użytkownik
haha mam bekę z tego M_Wisniewski, odpadłem dziś przy BB 30, jak on mógł osiągać sukcesy wszyscy foldują on na późnej, ja na sb mam 10 10. on wchodzi tuż przede mną ALL IN zgadnijcie co miał, JJ gdzie normalny gracz by dał w wczesnej fazie gry all in z JJ na późnej? No chyba, że ja kompetny fish. Nie mam spiny, ale typek jest słaby...
W sumie nie gram tam ale chyba są nie ograniczone re-buy&#39;e przez 2h ? Jeżeli tak to jak najbardziej słuszne zagranie jeżeli dodatkowo ma się zaplecze finansowe na re-buy&#39;e
 
B 25

bacius93

Użytkownik
W fazie rebuy nic dziwnego nie ma w takim zagraniu ???? Ciekawi mnie czy sprawdziłeś skoro znasz jego ręke czy BB sprawdził ???? no chyba że limperzy wczesniej ale wtedy jego decyzja jeszcze bardziej słuszna mi się wydaje
 
enriquess 697

enriquess

Farmaceuta
Grałem kiedyś z Wiśniewskim przy jednym stole kilka kolejek w Blefie Wiśniewskiego. Nic specjalnego nie pokazywał. Przez pierwszą godzinę jak miał wysoką kartę to za każdym razem all-in bo re-buy&#39;e były nieograniczone za 1 ojro. Ale z niską kartą też trzeba umieć grać
 
B 25

bacius93

Użytkownik
uroki turniejów rebuy jak kogoś stać to nikt nikomu nie zabroni tak grac, ja w lidze na forum grałem podobnie w fazie rebuy i zawsze wychodzilem na + ;)
 
G 0

gosztu

Użytkownik
Grałem kiedyś z Wiśniewskim przy jednym stole kilka kolejek w Blefie Wiśniewskiego. Nic specjalnego nie pokazywał. Przez pierwszą godzinę jak miał wysoką kartę to za każdym razem all-in bo re-buy&#39;e były nieograniczone za 1 ojro. Ale z niską kartą też trzeba umieć grać
W tych turniejach Michał ma dostarczać rozgrywki, a nie pokazywać kunszt pokerowy. Mistrzem to on nie jest, ale na pewno stać go na więcej, niż pokazuje w blefie Wiśniewskiego.
 
kaczor5533 91

kaczor5533

Użytkownik
Ktoś ma ochotę dołączyć do drużyny DrinkingTeam? Zamierzamy pograć tylko w tych turniejach z wpisowym max 10€ chyba że by wpadła jakaś większa wygrana. Nie mamy wielkich ambicji, ale trochę ciekawiej by to wyglądało jakby była pełna drużyna. Chętnych zapraszam na PW.
 
Do góry Bottom