>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Świata 2017 (15.04-1.05.2017)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Finał to starcie Higginsa z nową, ulepszoną wersją Higginsa, czyli Selbym. Pytanie tylko, czy John będzie potrafił nawiązać do swoich najlepszych lat, bo jak na mój gust za dużo tych niewymuszonych błędów w podejściach, wygrywanie frejmów na 3-4 razy to z Mareczkiem nie przejdzie, Selby to nie Hawkins. Jeśli musi podnieść swój poziom znacząco, żebyśmy mieli prawdziwy mecz, bez tego może nawet nie będzie potrzebna ostatnia sesja. Wystarczy popatrzeć jaki kapitalny mecz rozegrał Ding, błędów jak na lekarstwo, wbitych 6 setek, dorównywał mu na odstawnych, a i tak brakło 2 frejmów.. Nie wiem czy Jasiek jest w stanie grać w tej chwili na takim poziomie i przez taki długi dystans meczu.
Selby, Mark - Higgins, John
Highest Scoring break: Selby, Mark @ 1.72 ⛔ 121-141

Selby, Mark - Higgins, John
Total Century breaks: Higgins, John Under 2.5 @ 2.05 ✅ 2 (141, 131)
Unibet

Selby zdecydowanie lepiej punktuje w tym turnieju od Higginsa, a w półfinałach ta różnica była jeszcze bardziej widoczna. Anglik 2 setki i 2 prawie setka (99, 96) plus kilka kolejnych wygrywających brejków. Tymczasem Szkot w trakcie demolki Hawkinsa w półfinale (17-8) punktował mizernie, ledwie parę brejków 50+, 2 solidniejsze podejścia (89, 85), a na setkę trzeba było czekać aż do ostatniego frejma meczu, kiedy już wszystko było jasne. O ile typ na wyższy brejk obarczony sporym ryzykiem to under setek, zwłaszcza przy takiej linii, wyższej niż u konkurencji wydaje się ciekawą opcją. Przede wszystkim Higgins z takim zamula torem i demonem defensywy z automatu będzie miał mniej szans na punktowanie, już nie mówiąc o tym, że nawet dobre szansę potrafił zawalić jakimś pudłem, a sporo ich było w półfinale. Po drugie, Jasiek jest jak najbardziej słusznym dużym dogiem, można się spodziewać, że to nie on będzie dyktował warunki i frejmów przypadnie mu dużo mniej niż wczoraj, więc mniej szans na setki. Dla mnie dobra opcja na finał.

World Championship. Matches of 35 frames.
Mark Selby - John Higgins
Selby to Win First Frame, Highest Break &amp; Win Match: Yes @ 3.74 ⛔ Tak, Nie, Tak
1xbet

Trochę dla zabawy typ, 3-częściowy, dwie ostatnie, czyli wygrana i wyższy brejk, już mniej więcej omówione wyżej. Zostaje do oszacowania najbardziej ryzykowny czyli kto wygra pierwszego frejma, ale przy takim kursie warto takie ryzyko podjąć.
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Mam takie pytanko, bo nie ogarniam zbytnio snookera, to jak dzisiaj zaczna spotkanie to rowniez dzisiaj je zakoncza?.
Skąd, mecz zaplanowany na 4 sesje po 8 frejmów. Dzisiaj 2 o 14ej i 20 i jutro podobnie. Wiec mecz na pewno nie zakończy się dzisiaj, ale może nie być potrzebna ostatnia sesja. Wszystko zalezy od wyniku, do wygrania potrzeba 18frejmów. Tu masz wykaz (z prawej strony meczu).
http://www.snooker.org/res/index.asp?player=237
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
5567 719

5567

Użytkownik
Skąd, mecz zaplanowany na 4 sesje po 8 frejmów.
Pozwolę sobie tylko uściślić, iż nie jest możliwe zagranie 4 sesji po 8 frejmow, gdyż final jest rozgrywany w systemie &quot;best of 35&quot;. Na dzisiaj zaplanowano 17 partii, a dokończenie jutro.
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Pozwolę sobie tylko uściślić, iż nie jest możliwe zagranie 4 sesji po 8 frejmow, gdyż final jest rozgrywany w systemie &quot;best of 35&quot;. Na dzisiaj zaplanowano 17 partii, a dokończenie jutro.
Racja, dzięki za doprecyzowanie. Czyli grają systemem: 9 frejmów =&gt; 8 frejmów =&gt; 8 frejmów =&gt; ile będzie potrzebne (i jeśli będzie potrzebne)
 
vertigo 9,5K

vertigo

Użytkownik
Racja, dzięki za doprecyzowanie. Czyli grają systemem: 9 frejmów =&gt; 8 frejmów =&gt; 8 frejmów =&gt; ile będzie potrzebne (i jeśli będzie potrzebne)
Czyli dziś rozegrają 17 frejmów. Dla mnie wystarczający dystans, by już zobaczyć, że jeden z nich jest po prostu totalnym produktem treningu, treningu i jeszcze raz treningu połączonym z determinacją a drugi będzie grał na tyle, ile mu Selby pozwoli. Jasiek to doświadczenie i jego awans do finału to ogromny sukces i piękny wpis do jego snookerowego CV. Selby jednak bierze ten finał.
Selby to be leading after 1st Day @ 1.53
 
5567 719

5567

Użytkownik
Czyli dziś rozegrają 17 frejmów. Dla mnie wystarczający dystans, by już zobaczyć, że jeden z nich jest po prostu totalnym produktem treningu, treningu i jeszcze raz treningu połączonym z determinacją a drugi będzie grał na tyle, ile mu Selby pozwoli. Jasiek to doświadczenie i jego awans do finału to ogromny sukces i piękny wpis do jego snookerowego CV. Selby jednak bierze ten finał.
Selby to be leading after 1st Day @ 1.53
Awans do finału ogromny sukces? John Higgins to czterokrotny mistrz swiata. Za sukces to będzie mogl uznać piąty tytul, a nie samo zagranie w finale. Ostatnio wygrywal tu w 2011 roku, wiec nie bylo to wieki temu.
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Awans do finału ogromny sukces? John Higgins to czterokrotny mistrz swiata. Za sukces to będzie mogl uznać piąty tytul, a nie samo zagranie w finale. Ostatnio wygrywal tu w 2011 roku, wiec nie bylo to wieki temu.
Nie przesadzajmy, to jest sukces Jaśka. Na jesieni miał kapitalny okres, co wygrał po sobie w 2 tygodnie 2 duże turnieje China Championship i Champion of Champions, zgarnął gruby hajs za nie, potem jeszcze finał Scottish Open. Ale to było dawno, jeszcze przed świętami, w Nowym Roku straszna mizeria, więc finał to wynik ponad stan, bądźmy szczerzy. Obaj są wielokrotnymi mistrzami świata, Jasiek to legenda tego sportu, ale też patrzmy obiektywnie.
 
5567 719

5567

Użytkownik
Nie przesadzajmy, to jest sukces Jaśka. Na jesieni miał kapitalny okres, co wygrał po sobie w 2 tygodnie 2 duże turnieje China Championship i Champion of Champions, zgarnął gruby hajs za nie, potem jeszcze finał Scottish Open. Ale to było dawno, jeszcze przed świętami, w Nowym Roku straszna mizeria, więc finał to wynik ponad stan, bądźmy szczerzy. Obaj są wielokrotnymi mistrzami świata, Jasiek to legenda tego sportu, ale też patrzmy obiektywnie.
Dojście do finału byłoby sukcesem dla takiego Kyren&#39;a Wilsona, ale nie dla czterokrotnego mistrza świata. Trzeba na pewne rzeczy spojrzeć trochę szerzej, a nie patrzeć tylko czy w ostatnich tygodniach coś wygrał i na tej podstawie oceniać. Higgins ma swoje lata i to oczywiste, ze nie będzie się spinał na każdy turniej w sezonie. To samo jest z Federerem w tenisie - co z tego, ze nie wygrywa regularnie, skoro w kazdej chwili jest w stanie ograć czołówkę światową? (w tym sezonie wygrał nawet turniej wielkoszlemowy). Co do Higginsa, to juz sam fakt wygrania China Open juz mi osobiście dał znak, ze Jasiek jeszcze nie zardzewial i jest zdolny do wielkich rzeczy, co zresztą tylko potwierdza dzisiaj.
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
M.Selby vs J.Higgins (Aktualny wynik 2-6 )
Zdobywca najwyższego brejka: Selby, Mark @ 11.00 ⛔ 121-141
Marathon

Pojechali z tym kursem. Higgins wbił w pierwszej sesji 141, wysoki brejk, ciężko będzie pobić, ale Mareczek nie takie brejki robił. Nie trzeba daleko szukać: parę dni temu w meczu z z Fu z niemożliwego układu wyczyścił stół wbijając 143. Dopiero jedna sesja za nami, do końca jeszcze trzy kolejne, czyli dobre 20 frejmów do gry, masa czasu i miejsca, żeby coś powbijać. A pewnie się trafią dużo łatwiejsze układy niż tamten. No i ma co odrabiać.
 
5567 719

5567

Użytkownik
Po pierwszym dniu finału, patrząc z perspektywy Higginsa, na pewno szkoda, że nie usadził całkowicie Mareczka, który w pewnym momencie zdawał się wyglądać już na mocno sfrustrowanego swoją grą. Jednak przy 10-4 John zaczął rozdawać prezenty (spudłowana prosta różowa przy otwartym układzie) i odrodził rywala. Selby opuszczając arenę z wynikiem 7-10 i z zaciśniętą pięścią, dał wszystkim sygnał, ze na 3 sesję powróci z pełną determinacją i wiarą w końcowy sukces. Sytuacja niemal bliźniaczo podobna do finału z O&#39;Sullivanem, który wypuścił prowadzenie 10-5 w 2014r. No cóż, dla widowiska na pewno lepiej. Szykuje się dziś wojna, oby z końcowym zwycięstwem Szkota ????
 
C 581

czajnol

Użytkownik
Powiem szczerze ze jestem bardzo zaskoczony tak slaba dyspozycja Marka wczoraj byc moze zmeczenie dalo sie we znaki, w koncu robot to nie jest mial duzo bardziej wyczerpujacy polifinal I do stanu 10-4 gral moze na 30% swoich umiejetnosci , w kolejnych 3 partiach wzbil sie na swoj poziom I nie dal Higginsowi nawet wstac, dzis nowy dzien mysle ze Selby juz gorzej zagrac nie moze a i wg mnie Higgins oklapnie w pewnym momencie, przy tym wyniku sprawa jest otwarta , Mark bedzie wypoczety i maksymalnie skupiony , czeka nas napewno zaciety i ineresujacy final.
Mark Selby zdobedzie mistrzostwo swiata 1.95 Unibet ✅✅✅
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
World Championship. Matches of 35 frames.
Mark Selby - John Higgins (current score 7-10)
Individual Total Centuries: John Higgins Under 1.5 @ 2.875 ⛔ 2 (141, 131)
1xbet

Higgins ciągle z jedną setką z 1 sesji, w drugiej bez szału w grze punktowej, tylko jedno podejście 50+ (76), za to pozwolił Selbyemu na mini powrót do meczu z komfortowego prowadzenia 10-4 na dające szansę rywalowi 10-7. No więc tak: Higgins potrzebuje do tytułu 8 frejmów, a jeśli Selby miałby odwrócić wynik to nawet mniej. Więc nie tak dużo znowu pola na fajerwerki brejkowe. Można się również spodziewać, że Selby będzie w swoim stylu dążył do psucia układów, bo w brudnych frejmach czuje się najlepiej. Cierppliwa i uważna gra na odstawne, wymusić błąd rywala i zapunktować ile się da, potem znowu odstawne i tak aż do wygrania frejma. To jest jego gra i to mu daje kolejne frejmy na liczniku. W takich okolicznościach na stole może być trudniej o łatwe układy do budowania wysokich brejków i myślę że Higgins będzie na tym cierpiał. Zresztą na tym etapie finału, kiedy decyduje się sprawa tytułu to setki stoją na drugim miejscu, liczą się frejmy. Oczywiście typy z setkami zawsze obarczone ryzykiem, ale wydaje mi się, że w tym przypadku to całkiem niezła opcja po dobrym kursie.
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Powiem szczerze ze jestem bardzo zaskoczony tak slaba dyspozycja Marka wczoraj byc moze zmeczenie dalo sie we znaki, w koncu robot to nie jest mial duzo bardziej wyczerpujacy polifinal I do stanu 10-4 gral moze na 30% swoich umiejetnosci , w kolejnych 3 partiach wzbil sie na swoj poziom I nie dal Higginsowi nawet wstac, dzis nowy dzien mysle ze Selby juz gorzej zagrac nie moze a i wg mnie Higgins oklapnie w pewnym momencie, przy tym wyniku sprawa jest otwarta , Mark bedzie wypoczety i maksymalnie skupiony , czeka nas napewno zaciety i ineresujacy final.
Mark Selby zdobedzie mistrzostwo swiata 1.95 Unibet
Denerwują mnie takie wpisy &quot;znawców&quot; snookera. Czy Ty oglądaleś mecz Higgins w trzech ostatnich partiach powinien dwie wygrać. 15 partia i błąd na rózowej do srodka gdy do frejma brakowało kilka bil a układ był otwarty. 16 partia piękne wbicie Higginsa i pechowe rozbicie dało szanse Markowi. Jedynie 17 frejm to typowa przepychanka na odstawne i blad przy odstawnej Johna.
Moim zdaniem kluczowa będzie sesja o 15 jeżeli Higgins utrzyma trzy frejmy przewagi i zagra sesję na remis powinien wieczorem świętować 5 tytuł.
Snookerem zainteresowałem się dzięki transmisjom w Eurosporcie około 10 lat temu wcześniej praktycznie miałem zerową wiedzę o tej dyscyplinie. Uważam , że Eurosport przesadza ze snookerem powinny być transmitowane najważniejsze turnieje MŚ, UK, Masters oraz jeden azjatycki. Jednak MŚ to wspaniałe ukoronowanie sezonu staram sie ogladać wszystkie mecze. Ja postawiłem grubo na Higginsa przed meczem bo denerwowało mnie faworyzowanie Marka i wierzę , że stary lis Higgins mnie nie zawiedzie.
 
C 581

czajnol

Użytkownik
Kolego dla twojej wiedzy ja obserwuje snookera I gram dluzej niz 10 lat , I wiedze na temat tego sportu posiadam , zreszta przesledz moje typy w tych mistrzostawch , czy ty ogladales mecz ? Mark gral slabo jak na siebie I tyle a ostatnie 3 partie rozegral idealnie i to ze Higgins popelnil blad na rozowej to nie argument bo Selby tez popelnial proste bledy ( czerwona na partie bodajze w 5 frejmie ) ,mozna sobie gdybac , pograles na Higginsa bo cie denerwoalo faworyzowanie Marka? no rzeczywiscie argument wlasnie pokazales jakim jestes znawca skoro kierujesz sie takimi rzeczami przy obstawianiu, tak czy inaczej zycze powodzenia , ja pogralem w 2 strone I tyle. Pozdrawiam
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
No no no, co Mark Selby robi w tej sesji, Prowadzenie 6:1 i z wyniki 4:10 zrobiło się 13:11 dla Marka. Mistrzostwo i ten finał chyba będzie jednak jego, chyba, że znowu będzie zwrot akcji... ;)
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Wszyscy spodziewali się, że w końcu Selby powróci do meczu no i to się stało nawet z nawiązką. Wygrał 9 z 10 ostatnich frejmów, a gdyby nie spudłowana czarna z punktu to byłby komplet. Wydaje się, że Selby już złamał wolę walki Higginsa, choć może to przedwczesne stwierdzenie. O&#39;Sullivan w studiu brytyjskiego Eurosportu po sesji nawet powiedział, że Jasiek gdyby dostał rozrzucone czerwone i kolory na punktach to nie wbiłby nawet 30, tak był rozbity pod koniec sesji i coś w tym jest. Na dobrą sprawę przerwali sesji w dobrym momencie dla Szkota, bo sam tej serii Mareczka by nie przerwał, a tak zrobili to za niego i jakaś szansa jeszcze jest. Jak dostanie w 2 pierwszych frejmach szanse na łatwe punktowanie i wyrówna to może może... A tak to chyba już będzie wsteczne odliczanie, niestety
M.Selby vs J.Higgins (current score 13-11)
Zakłady z handicapem: Selby, Mark (-3.5) @ 2.07 ⛔ 18-15
Zakłady z handicapem: Selby, Mark (-4.5) @ 3.02 ⛔ Zakłady z handicapem: Selby, Mark (-5.5) @ 5.40 ⛔
Marathon
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom