>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Świata 2018 (21.04-7.05.2018)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Fu-Haotian
Fu - 1.5
Wy tak serio z tym Hoatianem ? Fu to Fu i mydlenie oczu jego problemami ze wzrokiem to zasłona dymna. Wszyscy grają Hoatiana a Fu to weźmie.
A jakieś argumenty merytoryczne poza &quot;grajmy na Barcę, Barca to Barca, przecież nie wtopi 0-3 i nie odpadnie z jakąś tam Romą...&quot;?
A tak serio to mam nadzieję, że masz jakies info na temat formy Fu, bo zdaje się nikt nie ma. Gość nie grał od stycznia, praktycznie od grudnia, bo w Mastersie to właściwie go nie było. Sam mówi że z okiem nie jest lepiej, ale też nie jest gorzej. No to jeśli jest tak samo jak w styczniu to nie ma o czym gadać, poleci z hukiem. Przypuszczam że jest trochę lepiej i żenady nie będzie, ale przy tylu wątpliwościach wolę wziąć wyższy kurs na doga, dzięki temu zaryzykować mniejszą stawkę niż modlić przy kursie @1.50 przy jak rozumiem większej stawce. Można też odpuścić ten mecz i mieć spokój.
 
isztwan 251,4K

isztwan

Użytkownik
A jakieś argumenty merytoryczne poza &quot;grajmy na Barcę, Barca to Barca, przecież nie wtopi 0-3 i nie odpadnie z jakąś tam Romą...&quot;?
A tak serio to mam nadzieję, że masz jakies info na temat formy Fu, bo zdaje się nikt nie ma. Gość nie grał od stycznia, praktycznie od grudnia, bo w Mastersie to właściwie go nie było. Sam mówi że z okiem nie jest lepiej, ale też nie jest gorzej. No to jeśli jest tak samo jak w styczniu to nie ma o czym gadać, poleci z hukiem. Przypuszczam że jest trochę lepiej i żenady nie będzie, ale przy tylu wątpliwościach wolę wziąć wyższy kurs na doga, dzięki temu zaryzykować mniejszą stawkę niż modlić przy kursie @1.50 przy jak rozumiem większej stawce. Można też odpuścić ten mecz i mieć spokój.
Argumenty może i sensowne po stronie Pana H. ale typowa sytuacja ma tu miejsce, często spotykana i doprowadzająca do utraty pieniędzy przez laików stawiających dany typ, opierających swoje postawienie na tym co wyczytali na forum. Kilka postów z tym samym type, psychologia tłumu. Ktoś kto się zna podał typ i zarz czterech następnych robi to samo. Odpuścić takie spotkanie najlepiej, zamiast &quot;sugerować&quot; innym aby stawiali.
I jeszcze jedno argumentów może być zawsze ZA mnóstwo ale argumenty nie grają, o czym się zaraz przekonają stawiający na Haotiana.
 
urbaneq 1,6K

urbaneq

Użytkownik
Isztwan jaki ty jesteś ograniczony, dwa świetne argumenty żeby stawiać na Haotiana, świetny kurs na początku bo pograłem mocno po 2,8 a ty będziesz się upierał że to głupota, głupota to odpuszczać takie value bety. Co do goscia co mi wypomnial typ na Perrego to mam nadzieję że pograłes te lokatę w stronę selbyego za grube pieniądze ???? w końcu taki pewniak. Ja za drobne na Joe poszedłem, szkoda tych pieniędzy wyrzuconych w bloto przeze mnie faktycznie( chociaż i tak się boje trochę o Joe i kontrę zamierzam puścić mała). Pozdrawiam ????
 
E 191

el-madridista

Użytkownik
isztwan, nigdy nie ma 100% pewności co do żadnego typu, grunt to wybierać typy gdzie jest value, a w tym typie było.
Sinus, Selby wygląda fatalnie, słabe sejfy, wiele błędów, mogło być nawet 0-9.
 
grzesznik 800

grzesznik

Użytkownik
Ja w tych MŚ gram na Trumpa. Nie był w Chinach by skupić się na mistrzostwach i myślę, że był to dobry ruch.
Co do Fu to zagrałem porażkę w 1 rundzie i jak narazie idzie to w dobrą stronę.
I jeszcze Ding, który zawodził mnie w lutym i marcu. Myślę, że na długim dystansie może zajść wysoko.
 
E 191

el-madridista

Użytkownik
Ja w tych MŚ gram na Trumpa. Nie był w Chinach by skupić się na mistrzostwach i myślę, że był to dobry ruch.
Co do Fu to zagrałem porażkę w 1 rundzie i jak narazie idzie to w dobrą stronę.
I jeszcze Ding, który zawodził mnie w lutym i marcu. Myślę, że na długim dystansie może zajść wysoko.
No i drabinka się trochę &quot;odblokuje&quot; z jego strony, gdyż Selby odpada. Z drugiej strony drabinki, jeśli Ronnie jutro odpadnie, podobna sytuacja, i tutaj też liczę na Dinga.
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Czas zdarzenia: niedziela, godz. 11:00
Mark Allen - Liam Highfield
Typ: Allen (-4,5 frejmy)
Bukmacher: LVbet
Kurs: 2,70
32-letni Irlandczykk Allen jest profesjonalistą od 2005 r. Zagrał dotąd w 209 turniejach, wygrał 10. Zbudował 360 brejków 100+, średnio 1 na 14 partii. Ma obecnie 16 ranking, zgromadzil 311.950 pkt., w rankingu rocznym jest 11 z 200.500 pkt.
27-letni Anglik Highfield jest profesjonalistą od 2010 r. Zagrał dotąd w 165 turniejach, wygrał 2. Zbudował dotąd 62 brejki 100+, średnio 1 na 38 partii. Ma obecnie 64 ranking, zgromadził 76.325 pkt., w rankingu jednorocznym jest 60 z 41.100 pkt.
H2H: 1 mecz w 2010 r., wygrał Allen 4:2.
Sezon 2017/2018:
Allen zagrał 65 meczy 43:22, 478 frejmów 280:198. Wziął udział w 20 turniejach, raz wygrał, po razie przegrał finał, półfinał i ćwierćfinał. Najlepszy wynik osiągnął w styczniu. Skonstruował 186 brejków 50+, w tym 48 &quot;setek&quot;.
Highfield zagrał 35 meczy 20:15 razem 243 frejmy 134:109. Wziął udział w 16 turniejach, raz odpadł w ćwierćfinale. Najlepszy wynik osiągnął w sierpniu. Skonstruował 67 brejków 50+, w tym 10 setek.
Forma Allena: wygrał 5 z ostatnich 10 meczy, 41 z 77 frejmów, skonstruował 34 razy brejka 50+, w tym 7 razy &quot;setkę&quot;.
Forma Highfielda: wygrał 6 z ostatnich 10 spotkań, 52 z 82 frejmów, zbudował 28 brejków 50+, u tym 5 &quot;setek&quot;.
Allen uczestniczył w 15 edycjach Mistrzostw Świata, w tym 11 razy w turnieju głównym, nieprzerwanie od 2007 r. Raz był w półfinale, 2 razy w ćwierćfinale, 5 razy był 1/8 finału. Od 4 sezonów 2 runda turnieju głównego jest to poziom, na którym odpada.
Highfield uczestniczył w 8 edycjach M.Ś., ale dopiero w tym roku po raz pierwszy zagra w turnieju głównym.
Podsumowanie i wnioski: porównanie osiągnięć tych graczy, również w tym sezonie, wskazuje na Allena jako faworyta. Allen od 10 lat mieści się w pierwszej 16 -tce rankingu na koniec sezonu, gdy Highfield przez całą karierę jest graczem 6-7 dziesiątki. Gdy wziąć pod uwagę ostatnie tygodnie, to mecz więcej wygrał Anglik, ale więcej rywali z topu miał Irlandczyk. Nie można zaprzeczyć, że Highfield prezentuje solidną formę, potwierdzoną ograniem w eliminacjach wymagającego rywala - Forda, a także powtarzalnym budowaniem brejków. Myślę jednak, że musiałby zagrać swoją najlepszą grę i liczyć na słabość rywala by odnieść tutaj sukces. Spodziewam się raczej, że Allen pokona młodszego rywala zdecydowanie. Dlatego opłaciłem beta na Irlandczyka ze znacznym handi ujemnym. Stawka umiarkowana - 4/10.

Rezultat: 10:5 ✅
 
C 581

czajnol

Użytkownik
Isztwan jaki ty jesteś ograniczony, dwa świetne argumenty żeby stawiać na Haotiana, świetny kurs na początku bo pograłem mocno po 2,8 a ty będziesz się upierał że to głupota, głupota to odpuszczać takie value bety. Co do goscia co mi wypomnial typ na Perrego to mam nadzieję że pograłes te lokatę w stronę selbyego za grube pieniądze ???? w końcu taki pewniak. Ja za drobne na Joe poszedłem, szkoda tych pieniędzy wyrzuconych w bloto przeze mnie faktycznie( chociaż i tak się boje trochę o Joe i kontrę zamierzam puścić mała). Pozdrawiam
Isztwan jaki ty jesteś ograniczony, dwa świetne argumenty żeby stawiać na Haotiana, świetny kurs na początku bo pograłem mocno po 2,8 a ty będziesz się upierał że to głupota, głupota to odpuszczać takie value bety. Co do goscia co mi wypomnial typ na Perrego to mam nadzieję że pograłes te lokatę w stronę selbyego za grube pieniądze ???? w końcu taki pewniak. Ja za drobne na Joe poszedłem, szkoda tych pieniędzy wyrzuconych w bloto przeze mnie faktycznie( chociaż i tak się boje trochę o Joe i kontrę zamierzam puścić mała). Pozdrawiam ????
Dla twojej wiedzy tak pogralem Selbiego ze wygra turniej za umiarkowana stawke wiec przezyje ????
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Mecz: Mark Allen - Liam Highfield
Typ: Mark Allen
Kurs: 1,33
Bukmacher: 1xbet
Analiza: Wczoraj sypnęło niespodziankami i to ogromnymi. Z turniejem pożegnał się Mark Selby, a duże problemy ma Ronnie O&#39;Sullivan. Coś mi mówi, że dzisiaj będzie spokojniej. W tym spotkaniu dużym faworytem dla mnie jest Mark Allen. Myślę, że w tym roku może trochę namieszać w mistrzostwach. Ten gracz jak ma dzień, to potrafi wbijać setkę za setką, choć miewa też takie dni, że nic mu nie wychodzi. Uważam, że nawet jak nie zagra najlepszego meczu, to na awans powinno wystarczyć. Highfield to dość solidny zawodnik, ale jego potencjał jest znacznie niższy niż Marka Allena. Nie sądzę, żeby Allen pożegnał się z mistrzostwami już w pierwszej rundzie. Można też próbować ujemnych handicapów na niego, jak np. zagrał Lusy_B.
 
urbaneq 1,6K

urbaneq

Użytkownik
Carter - Dott : Carter @ 4,24( 1xbet)
Kurs wg mnie zbyt duży biorąc pod uwagę umiejętności i psychikę obu graczy, obydwoje czesto nie wytrzymują ciśnienia , Dott nie jest wybitny front runnerem. Decydujące mogą być dwa pierwsze frejmy drugiej sesji, jak Carter je wygra to pomimo że będzie przegrywał to psychicznie będzie góra, jak Dott je zgarnie to będzie po meczu, sam wczoraj pograłem Dotta, ale po takim kursie zamierzam kontrować ten bet równając wygrana do tamtego betu.
Ding - Xiao (STS!!!!) typ na poniedziałek
Over 1,5 centuries @ 1,52
Kurs większy niż u zagranicznych buków, kieszenie są łatwe na tych MS i warto grać overowo setki jeśli grają gracze z potencjalem, a w tym meczu nie wątpliwe obydwoje potrafią świetnie brejki budować. Myślę że 3-4 setki w meczu powinny wpaść spokojnie, dlatego jest to świetna opcja na podwyższenie ako do jakiegoś kuponu
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Ja w tych MŚ gram na Trumpa. Nie był w Chinach by skupić się na mistrzostwach i myślę, że był to dobry ruch.
Co do Fu to zagrałem porażkę w 1 rundzie i jak narazie idzie to w dobrą stronę.
I jeszcze Ding, który zawodził mnie w lutym i marcu. Myślę, że na długim dystansie może zajść wysoko.
Trump nie pojechał na China Open nie dlatego że chciał się skupić na MŚ, tylko dlatego że w styczniu wtopił kwalifikacje w żenującym stylu ze słabeuszem. http://livescores.worldsnookerdata.com/Matches/Result/14008/517289
Więc odpoczynek miał przymusowy, gwarantuję ci że nikt by nie odpuścił sobie turnieju z najwyższą pula nagród w historii. To tak gwoli ścisłości. Ale może faktycznie, gra na świeżości może być jego atutem, bo większość faworytów wygląda na zmęczonych. Ale nie dlatego że sobie sam Trampek zaordynował małe wakacje ????
================
Powiało wczoraj niespodzianką, mistrz świata out już po pierwszym dniu mistrzostw. W pełni zasłużenie, gdyby taką grę jak wczoraj Selby pokazał jakiś debiutant to wszyscy by mówili że jeszcze nie dorósł do takiego turnieju. I szykują się kolejne niespodzianki.
World Championship
Ronnie O&#39;Sullivan - Stephen Maguire (stan meczu 3-6, 3 setki)
Total Centuries: Over 4.5 @ 1.9 ⛔ 3 Ronnie odwrócił mecz bez ani jednej setki? tego bym nie wymyślił..
1xbet
Ale ja nie o tym. Jedno co na pewno wiadomo po tym pierwszym dniu to, że wszelkie typy na setki są do gry, oczywiście w przypadku bardziej ogarnietych breakbuilderów. A tu mamy najlepszych. Stoły i kieszenie są ustawione aż nieprzyzwoicie tolerancyjnie, że wpadają nawet ewidentnie spudłowane wbicia. I to pewnie się nie zmieni aż do półfinałów, bo wątpie żeby coś zmieniali ze stołami. Ronnie wynik w plecy i to też jest dobra okoliczność do setek, bo jeśli tu ma się zdarzyć mniejszy czy większy powrót to bez setek się chyba nie obędzie. Mimo że O’Sullivan grał wczoraj przeciętnie to i tak wbił 2 setki, a Maguire dołożył jedną, a powinien i drugą. Linia na poziomie pięciu, więc wystarczą tylko 2 a to już nawet Rakieta w pojedynkę może się pokusić. Zwłaszcza że w tym meczu może nas czekać jeszcze sporo gry i sporo wysokich brejków.
I jeszcze jedno: UPRASZA SIĘ O KULTURALNĄ DYSKUSJĘ. MOŻNA I TRZEBA DYSKUTOWAĆ NA ARGUMENTY MERYTORYCZNE, NIE POTRZEBNE SĄ DO TEGO WYCIECZKI OSOBISTE.
 
K 691

kalsat

Użytkownik
A.Carter - G.Dott 15:30 Druga sesja stan meczu 3-6
A.Carter (+3.5) @ 1.70 Unibet
Według mnie w tym meczu najbardziej możliwy powrót, Kapitan chodź przegrywa grał nieźle jedn &quot;setka&quot; i dwa wygrywające brejki ponad 50 . Dott po swojemu czyli walka o każdy punkt i jak widać przynosi to efekty , ale według mnie jak Ali wygra mini sesje 3-1 czy nawet jak będzie 2-2 to dla mnie dalej będzie walczył o wygraną. Dott w tym sezonie pokazywał ze miewa przestoje i zapewne dziś znów mu się takie przytrafią i jak Anglik będzie potrafił jej wykorzystać szykuje się według mnie ciekawa druga sesja i te 4 frejmu Ali powinien wygrać a wynik według mnie będzie decydował się na 2 ost partiach i przewiduje wygrana szkota, ale 10-9,10-8.
M.Allen - L.Highfield 11:00( druga sesja Jutro o 11:00)
M.Allen (-3,5) @ 2 Unibet
Po odpadnięciu Selbiego w górnej drabince zrobiło sie luźno co najbardziej cieszy wygranego tego pojedynku bo właśnie wygrany w tym meczu spotka sie z Perrym. Ja gram tak jak wskazują buki na faworyta czyli Allena z handi. Mark w tym sezonie całkiem dobre wyniki finał ICH i porażka z Selbym i przede wszytkim wygrana w Mastersie z Wilsonem po kapitalnej 2 sesji . Później kilka słabszych turniejów ale w chinach znów pokazał pazury i chodź odpadł w 3 rundzie to po bardzo dobrej grze z &quot;borsukiem&quot; (wcześniej wygrał super meczu z rewelacyjnym w tym roku Bingtao). Jestem przekonany z jest dobrze przygotowany to tych MŚ i kto wie czy nie powalczy o nawet wygraną na to według mnie spokojnie jego stać
Jego rywal to debiutant w Crucible , wczoraj pokazał Lü Haotian jak należy grać w pierwszym meczu w świątyni snookera, ale nie oszukujmy się ma łatwiejszego rywala bo każdy wiedział ze Fu po kontuzji może nie mieć za wielkiej formy i jego rywal dobrze o tym wie. Tu Liam nie będzie miał tak łatwo na pewno, tu każdy błąd Allen będzie umiła wykorzystać po każdy kto się interesuje snookerem wie jak dobrym budowniczym brejków jest Allen, z drugiej strony nie ma nić to stracenia juz sam awans jest dużym osiągnięciem dla niego chodź rywali w Q miał bardzo słabych (jedynie Ford z bardziej uznany ) i na pewno bez walki nie odda pola rywalowi.
Według mnie jak Allen zagra na swoim normalnym poziomie nie będzie miał najmniejszych problemów z Highfield i wróże wynik 10-5,10-6 przy naprawdę dobrej grze Anglika
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
H 1K

horosz

Użytkownik
Mark Allen : Lian Highfield
Typ: Highfield over 0.5 centuries ,,Niemożliwy pech - Liam dwukrotnie wbił 99&#39;&#39;

Kurs: 2.5
ixbet

Szybka analiza bo niedługo spotkanie. Dla mnie fajna oferta z odpowiednio wysokim kursie. Allen pewnie to wygra ale nie gra on przekonująco i nie można mówić o jakiejś większej stabilizacji formy. Highfield przeszedł pewnie przez kwalifikacje gdzie w każdemu przeciwnikowi wbił setkę. Nie jest on może wirtuozem budowania breków ale od Allena powinien dostać szansę. Młodszy Anglik nie ma nic do stracenia. Jeżeli wytrzyma psychicznie to powinien coś tam pograć, w tym liczę na podejście over 100 ????
 
sajmon654 1,2K

sajmon654

Użytkownik
Marco Fu - Lyu Haotian (wznowienie 3:6) - Over 15.5 frame
@1.35 1xbet 20:00
Jak na razie reprezentant Hongkongu potwierdza, że jest w ciężkiej sytuacji. Myślę, że w pełni sił i w przyzwoitej formie wynik byłby obrócony o 180 stopni po tej pierwszej sesji. Młody dobrze sobie radzi, nie widać stresu czy nerwowości w Jego grze, ale myślę, że może mu zabraknąć cennego doświadczenia w końcówce tego meczu. W sumie w meczu padły trzy setki, w tym dwie Haotiana, więc całkiem dobre widowisko prezentują Azjaci, ale dla mnie jeszcze Marco Fu nie przegrał i ma jakieś tam argumenty na postraszenie Chińczyka. Malutki kurs, ale uważam, że minimum 16 frejmów zobaczymy w tym spotkaniu. Głównie Fu musi wygrać 3 partie, aby typ był na plus.
Shaun Murphy - Jamie Jones - Shaun Murphy (handicap -2.5 frame)
@1.78 LV BET 15:30
Bardzo zdziwiły mnie dosyć wysokie kursy na Anglika. Myślę, że warto to wykorzystać, gdzie na handicap -2.5 frame oczywiście po stronie Murphy&#39;ego jest aż 1.78. Pewnie jest to spowodowane tym, iż Jamie wygrał 10:0 z Liangiem w kwalifikacjach. Szczerze mówiąc nie wiem co w tym spotkaniu się wydarzyło, ale w głównym turnieju z Shaunem będzie mu bardzo ciężko. Anglik dla mnie może i dojść do co najmniej półfinału. W sezonie zanotował aż 4 finały turniejów rankingowych, gdzie niestety nie wygrał ani jednego. Głównie były to pojedynki z Ronniem, więc poniekąd można zrozumieć. O&#39;Sullivan jest praktycznie w szczytowej formie. Jeden raz, dokładnie 10:8 Shaun wygrał z 5-cio krotnym mistrzem świata w tym sezonie ale w turnieju nierankingowym. Jamie Jones to kompletny debiutant i tak jak Lyu nie sparaliżował Teatr Marzeń, tak właśnie Walijczyka może to dopaść. Murphy jest zbyt doświadczony i pomimo kontuzji która mu dolegała moim zdaniem wygra wysoko ten mecz.
 
grzesznik 800

grzesznik

Użytkownik
Psotnik faktycznie masz rację. Trump umknął mi w kwalifikacjach do China Open. Trochę burzy to mój typ ale i tak myślę, że zajdzie daleko.
Podoba mi się gra tutaj Wilsona. Co prawda Stevens nie stawia poprzeczki zbyt wysoko, wręcz spadła i nie może jej podnieść, ale spokój w grze jest i jak już wchodzi wózek na otwarciu sesji to jest to wyraźny sygnał, że forma jest.
 
R 367

radnydrozda

Użytkownik
Barry Hawkins-Stuart Carrington
1 1,28
-1.5 frejma 1.36
-2.5 frejma 1,56
Najważniejszą rzeczą która przemawia za Hawkinsem jest to że zawsze na MS jest bardzo dobrze przygotowany i nawet jak cały rok niewiele pokazuje to w Crucible jest zawsze niezwykle cięzki do pokonania.
2013 finał 2014r pólfinał 2015 pólfinał 2016 ćwiercfinał 2017 pólfinał to wyniki Barrego z ostatnich 5 lat w Crucible!!
Niewielu zawodników może się pochwalić tak stabilną formą w MŚ.
W tym roku droga do ćwierćfinału również otwarta.
 
urbaneq 1,6K

urbaneq

Użytkownik
Brecel - Walden:
over 1,5 centuries @ 2 1xbet // 2.31 betsafe /// 2.2 Unibet

Jak już powszechnie wiadomo stoły w Crucible a dokładniej kieszenie są bardzo przyjazne snookerzystom i wybaczają niewielkie błędy, dlatego warto grać overowo setki póki kursy są przyzwoite, gdzie niegdzie pospadały mocniej, a gdzie niedzie kursy trzymają fajny poziom i tak jest w tym meczu. Walden w eliminacjach wbił 7 setek, na 3 mecze co średnią nam daje ponad 2 na mecz(mecze były na tym samym dystansie), Brecel też potrafi setki wbijać, może nie jest w tym mistrzem, ale preferuje ofensywny styl gry i często dązy do podtrzymania brejka na siłe co nie zawsze korzystnie wpływa na wynik ale na możliwość zagrania setek overowo już tak.
Walden win @ 1.83
Walden rozegrał się w eliminacjach, pokazywał się momentami z bardzo dobrej strony i zdaje się że z meczu na mecz nabierał wiatru w żagle, natomiast Brecel ostatnio mizerne wyniki, na ostanie 10 meczy tylko jedna wygrana, dla porówniania Walden 7, do tego doświadczenie,cierpliwość i chłodniejsza głowa również po stronie Anglika
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Mecz: Luca Brecel - Ricky Walden
Typ: Luca Brecel
Kurs: 2,12
Bukmacher: 1xbet
Analiza: Bukmacherzy w roli faworyta widzą Waldena, ja jednak większe szanse daję Brecelowi. Brecel to zawodnik, który ma ogromny talent. Od czasu do czasu potrafi pokazać jak ogromny potencjał w nim drzemie. Niestety z jego formą bywa różnie. Po prostu liczę na to, że do mistrzostw przygotował się dobrze i że to będzie taki Brecel jakiego wszyscy chcą oglądać. Ricky Walden od dłuższego czasu nie błyszczy, ma jakieś problemy z plecami. Najwyższy czas, żeby Luca Brecel pokazał wreszcie swój talent również w tym najważniejszym turnieju jakim są mistrzostwa świata. Widzę tu zwycięstwo młodego Belga.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom