>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Świata 2018 (21.04-7.05.2018)

Status
Zamknięty.
airkordan23 118

airkordan23

Użytkownik
Zrozumiałem, że sam grasz po kursach i się nie znasz. Zobacz, że w tych MS można było ładnie zarobić. Były podawane typy przeciwko FU, Selbyemu , Szonowi, dodatni przeciwko Osie więc można było ładnie ugrać. Ja na typach z działu w tych MS mam 100% więc idzie zarobić.
Dzięki panowie za dobrą dobote : ) oby w popołudniowej sesji odpalił kangur i zrobił over setek podprzytmujac 100% skuteczność. Dzisiejsza sesja bardzo mierna z jego strony i szczęście sprawiło że jest 3-6 zamiast 2-7.
Z fartem!
 
urbaneq 1,6K

urbaneq

Użytkownik
Higgins - Un-Nooh , over 14,5 frames 1xbet @ 1,71
Un-Nooh over 0,5 centuries @ 2,2
Un-Nooh wyższy brejk @ 2,96

To nie będzie łatwa przeprawa dla Jaśka na jaką wskazują kursy i odnosząc się do wcześniejszych wypowiedzi granie go po kursie 1,1 to słaba opcja, lepiej zagrać już na Taja po kursie ponad 7 ???? , taktycznie w tym meczu wiadomo że Taj nie dorasta do pięt Johnowi, ale pod względem wbijania i budowania brejków już trochę lepiej, a pod wzgledem podejmowania szalonych decyzji na kontynuacje brejków Un-Nooh przewyższa Johna co absurdalnie może być zaletą w tym meczu, myśle że jest w stanie spokojnie ugrać parę partii Taj jednym wysokim podejściem, a łatwe kieszenie będą mu sprzyjać w jego stylu gry.
Day - McGill , over 1,5 centuries betsafe @ 1,88
Bardzo przyjemny kurs od tego bukmachera, Day w świetnej formie ciągle, McGill jak mu siedzie to też ładuje setka za setką, myśle że bedzie to bardzo wyrównane widowisko na wysokim poziomie gdzie zobaczymy 2-4 brejki stu punktowe.
 
sajmon654 1,2K

sajmon654

Użytkownik
Anthony McGill - Ryan Day: Ryan Day (handicap -1.5 frame)
@1.93 1xbet 20:00
Ostatni mecz pierwszej rundy, który zacznie się o 20:00, a skończy w czwartek w drugiej sesji od 14:00. Kursy lecą w dół na Walijczyka, więc warto się pośpieszyć, bo jest faworytem tego meczu i ja zgadzam się z tą opinią. Ogólnie Ryan wygrał dwa turnieje z rzędu przed Mistrzostwami - Romanian Masters nierankingowy oraz Gibraltar Open rankingowy. Patrząc na oba turnieje i Jego drogę do tytułów - trzeba przyznać, że wcale łatwo nie miał. W Gibraltarze pokonał m.in Joe Perrego 4:1 czy w finale Cao aż 4:0. W Bukareszcie cała droga była już wymagająca, bo kolejno Hawkins (4:2), Higgins (4:1), K.Wilson (5:0) i w finale Bingham (10:8). Później jeszcze w Players Championship w pierwszej rundzie odesłał z kwitkiem Selby&#39;ego i w drugiej fazie zatrzymał go dopiero Mark Williams. Do Chin nie pojechał, ale za to w kwalifikacjach do MŚ poradził sobie bardzo dobrze. 10:2 z Figueiredo, 10:1 z Mann&#39;em oraz 10:6 z Ebdonem. Każdy mecz pod kontrolą, szybka i pewna gra po stronie Walijczyka, a więc widać, że jest w formie. Do tego uważam, iż zawodnicy, którzy brali udział w turnieju eliminacyjnym - bardzo dobrze radzą sobie w głównych zawodach. Może to była dobra rozgrzewka. Jeśli chodzi o Szkota - Jego forma przed Mistrzostwami mnie nie przekonała. Może wygrał 3 rundy w Gibraltarze z mało wymagającymi rywalami - (Davison, Grace i O.Lines) przegrywając z Walkerem w 1/8 finału oraz w WGP z Binghamem i Cao 4:1 - zatrzymując się na Dingu, ale to nie jest to. W Pekinie szybki powrót do domu (4:2 z Honghao w pierwszej rundzie). Uważam, że Day wygra mecz nie doprowadzając do frejma decydującego

Neil Robertson - Robert Milkins (wznowienie 3:6): Neil Robertson (handicap +2.5 frame)
@1.55 1xbet 15:30
Tutaj dużo nie ma co się rozpisywać. Dla mnie bardzo słaba gra Robertsona, chociaż znam jego ambicje i umiejętności, które na pewno wykorzysta w drugiej sesji. Szczęśliwie wygrał ostatniego frejma na 3:6, co daje dużo większe szanse na wygranie całego spotkania. Tak na prawdę zakład dotyczy samego Australijczyka, który musi wygrać minimum 5 partii. Gdyby licząc, iż druga sesja to początek meczu, wówczas Neil musiałby wygrać mini mecz do 5-ciu wygranych (nawet 5:4). Jest na spokojnie w stanie to zrobić, bo Milkins dawał dużo szans rywalowi. Niestety nie oglądaliśmy wysokich brejków (mam na myśli 100+), ale wszystko jeszcze przed nami. Kluczowy będzie sam początek tego wznowienia. Osobiście gram na zwycięstwo Australijczyka, ale dla mniej odważnych handicap +2.5 to dobra opcja.
 
R 367

radnydrozda

Użytkownik
Oczywiścię że się da zarobić, lepiej niż na innych sportach.
Tylko jak wszędzie nie grają kursy!!
To jest sport indywidualny, najważniejsza jest forma a nie zasługi I rankingi!
 
D 1,5K

dawid3009

Użytkownik
Anthony-Mcgill-Ryan Day
Day over 1,5 centuries @2,625
1xbet
Imponuje mi w tym sezonie Walijczyk. Wygrane 2 turnieje, mnóstwo wysokich podejść. Obstawianie &quot;setek&quot; w tym turnieju może przynieść spory zysk patrząc na to, że kieszenie w Crucible sporo wybaczają. Mecz z Mcgillem nie powinien być krótki, Dynamite będzie miał sporo okazji do wysokich breaków. Brejków +50 Ryan w kwalifikacjach zrobił mnóstwo, z setkami było trochę gorzej, bo tylko w 1. rundzie z Figueiredo wbił trzy breaki stupunktowe. Skusił mnie kurs, linia 1,5 setki na zawodnika zwykle jest linią zaporową, ale liczę na dosyć długi mecz (w innym kuponie myślę o pograniu over 16,5 frejmów). Day może tymi mistrzostwami skończyć sezon w top16, bo cały sezon balansuje na tej granicy. W tym sezonie ma na koncie 35 breaków stupunktowych i liczę, że na koniec turnieju (również sezonu) dojdzie do granicy 40 &quot;paczek&quot;.
 
psotnick 839,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Czy ktoś z was moze powiedziec z reka na sercu ze regularnie wychodzi na jakiś sensowny plus na snookerze? Obstawilem go juz pare razy po kursach dosyc niskich i wiekszej patologi nie spotkalem. I z obserwacji widze ze czesto gracze z kursami pokroju 1.10 - 1.15 przegrywaja mecze z kretesem albo męczą sie niemiłosiernie.
To nie graj takich kursów, zwłaszcza jak nie śledzisz regularnie. Trzeba szukać value w kursach, gdzie szanse zawodnika są większe niż wskazują kursy, w tym sezonie o to łątwiej bo większość faworytów zawodziło przez cały sezon albo mieli inne problemy i można to wykorzystać, ale pewności i tak nie znajdziesz. W snookerze jak w każdej innej dyscyplinie zdarzają się niespodzianki czy sensacje i to jest normalne. Chcesz pewności zysków to bukmacherka nie jest dobrym wyborem, wtedy lepiej wykupić rządowe obligacje. Z tych MŚ ja jestem na niewielkim plusie (z tych rozliczonych już meczy bo jeszcze parę w toku), mimo że w pierwszym dniu mistrz świata położył mi 2 fajne i grube taśmy.
======
Neil Robertson - Robert Milkins (stan meczu 3-6)
Match Winner: Robert Milkins @ 1.685 ✅ 5-10 Robertson najsłabszy od lat..
1xbet
No nie wiem czy te kursy są adekwatne do aktualnej sytuacji w meczu, wystawione jakby Robertson był w najlepszej formie i wbijał setkę za setką, a pierwsza sesja po prostu mu nie wyszła. To prawda że wczoraj Australijczyk nie miał swojego dnia, a Milkinsowi wychodziło wszystko, problem w tym że nie ma żadnej pewności że dzisiaj będzie odwrotnie. Robbo to nie O’Sullivan, nie jest już maszynką do setek, nieregularność aż bije w oczy, a wynik jest bardzo niekorzystny, a mógł być jeszcze gorszy, bo Milkins ostatniego frejma dał sobie wyrwać. Pewnie wynik na koniec będzie ciaśniejszy, ale nie wierzę że nagle Robertson zacznie grać bezbłędnie, a tego by potrzebował by odwrócić mecz i wygrać. Dlatego myślę, że Milkins dowiezie prowadzenie do końca, ma wrodzoną łatwość wbijania, a szanse od rywala pewnie dostanie, sam też kilka sobie kilka wykreuje i te 4 frejmy zgarnie.
 
psotnick 839,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Judd Trump - Chris Wakelin
Total Centuries: Over 1.5 @ 1.55 ⛔ 1 (Wakelin 141) Trump słabiutki, Wakelin dużo lepszy w budowaniu brejków..
1xbet
Tu jest chyba jakiś błąd. Na over 1.5 samego Trumpa kurs @1.36, a na over 1.5 w całym meczu @1.55. Najpewniej ktoś się machnął z linią i u Judda powinno być 0.5, ale biorę to co jest. Trumpek nie musi być nawet w dobrej formie by samemu ogarnąć 2 setki, potrzebuje tylko fajnych układów na stole. A przecież Wakelin też potrafi wbić setkę, co udowodnił w kwalifikacjach wbijając 2 setki i dużo więcej brejków 70+. Dlatego taka linia wydaje się bardzo do zrobienia.
 
grzesznik 800

grzesznik

Użytkownik
W STS pojawiła się opcja typowania zwycięzcy MŚ. Kierując się sondą z forum O&#39;Sullivan ma tytuł w kieszeni. Kurs na O&#39;Sullivana to 2,50 podczas gdy na mojego faworyta Trumpa 8.00.
Ja widzę tu w półfinale zwycięstwo Trumpa nad O&#39;Sullivanem i po dzisiejszej pierwszej rundzie Trumpa podejmę ostateczną decyzję co do wkładu własnego w ostateczny sukces Trumpa.
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Czas zdarzenia: 25 kwietnia 2018 r. środa, godz. 11:00
Dyscyplina: snooker, M. Ś., runda Last 32
Zdarzenie: John Higgins - Thepchaiya Un-Nooh
Typ: Higgins (-4,5 frejma)
Bukmacher: LVbet
Kurs: 1,85
Analiza: mecz odbędzie się w formacie do 10 wygranych frejmów. Higgins awansował do turnieju głównego z racji rankingu i został rozstawiony, Un-Nooh jest nowicjuszem w teatrze Cruccible. Na ostatnim szczeblu eliminacji pokonał Alfiego Burdena, wcześniej miał dość łatwych oponentów.
42-letni Szkot Higgins jest profesjonalistą od 1992 r. Zagrał w 382 turniejach, wygrał 47. Zbudował dotąd 707 brejków 100+, średnio 1 na 16 partii. Ma 5 ranking, zgromadził 604.525 pkt., w rankingu rocznym jest 6 z 269.500 pkt.
33-letni Taj Un-Nooh jest profesjonalistą od 2009 roku, z przerwą. Zagrał dotąd w 119 turniejach, wygrał 2. Zbudował 75 &quot;setek&quot;, średnio 1 na 296 partii. Ma 58 ranking, zgromadził 89.900 pkt., w rankingu rocznym jest 64 z 47.500 pkt.
H2H: 2 mecze w latach 2013 - 2016 r., 2:0 (4:3,6:1).
Sezon 2017/2018:
Higgins zagrał 82 mecze 63:19, 508 frejmów 321:187. Wziął udział w 19 turniejach; 3 razy wygrał, 3 razy przegrał w półfinale, 4 razy w ćwierćfinale. Najlepszy wynik osiągnął we wrześniu i w marcu. Skonstruował 214 brejków 50+, w tym 46 &quot;setek&quot;.
Un-Nooh zagrał 41 meczy 25:16, 243 frejmy, 332 frejmy 175:157. Uczestniczył w 16 turniejach, raz przegrał finał. Najlepszy wynik osiągnął we wrześniu. Ma na koncie 96 brejków 50+, w tym 20 &quot;setek&quot;.
Forma Higginsa: wygrał 7 z ostatnich 10 meczy, 43 z 76 frejmów. Przegrał, przy tym wysoko, 3 z ostatnich 5 meczy, ale z klasowymi rywalami (Lisowski, McGill, Day). Innych trudnych oponentów pokonał (Osa, McGill, Hawkins). Zbudował 28 brejków 50+, 8 &quot;setek&quot;.
Forma Un-Nooha: wygrał 7 z ostatnich 10 meczy, 54 ze 102. Przegrał z M. Williamsem, Day&#39;em, Steadmanem. Wygrał m. in. z Kingiem i Burdenem. Zbudował 32 brejki 50+, w tym 8 &quot;setek&quot;.
Higgins od 24 lat jest graczem ścisłej światowej czołówki, nie spadł w tym czasie poniżej 13 miejsca na koniec sezonu. 25 razy uczestniczył w M.Ś. Ogromne doświadczenie w tej imprezie i liczne sukcesy stawiają go w roli jednego z głównych pretendentów do tytułu.
Un-Nooh od początku kariery budował ranking średnio o 10 pozycji rocznie, po zeszłym sezonie dotarł do miejsca 33. W tym sezonie, jak dotąd, nie utrzymał tej tendencji i spadł o 25 miejsc. Od 2010 r. uczestniczył w 6 edycjach M.Ś., po raz pierwszy zagra w turnieju finałowym.
Podsumowanie i wnioski: Higgins jest faworytem porównując jakiekolwiek osiągnięcia obu rywali. Un-Nooh jest typem ofensywnego gracza, który ma możliwość postawić trudne warunki gry każdemu, gdy ma swój dobry dzień. Jednak debiut w turnieju głównym sam w sobie będzie trudnością dla utalentowanego Taja. Do tego konfrontacja z jednym z najlepszych czynnych graczy i jednocześnie jednym z najlepszych w historii to wyzwanie samo w sobie. Nie sądzę, by Un-Noohowi udało się pójść śladem Lisowskiego, który wczoraj błyskotliwie pokonał Binghama, gdy świetnie dysponowany postawił piekielnie trudne warunki dobrze grającemu Stuartowi. Lisowski od początku sezonu pokazuje stabilną, wysoką formę, gdy Un-Nooh przeżywa regres, a awans do turnieju głównego M. Ś. należy traktować jako niespodziankę po tak słabym sezonie. Drabinkę eliminacyjną miał stosunkowo łatwą (Ursenbacher, Stefanów, Burden). Nie sądzę by ostatnie porażki Johna dawały Tajowi jakieś większe nadzieje na dobry wynik. Stawiam na wyraźną wygraną Higginsa. Stawka średnia - 6/10.

Rezultat: 10:7 ⛔
 
K 691

kalsat

Użytkownik
J.Trump - C.Wakelin 15:30 (druga sesja jutro o 20)
Trump (-4.5) @ 1.95 Unibet
W tym spotkaniu po prostu nie wierze aby Chris dalej grał tak jak podczas Q gdzie wbijał wysokie breaki jak na zawołanie, ale jak popatrzymy na cały sezon to już tak różowo nie bywało co prawda miał kilka dobrych meczów ( 6-0 z &quot;Szonem&quot; zawsze robi wrażenie ), ale przeważnie kończył swoja przygodę z turniejami na 2-3 rundzie . Według mnie na pewno będzie atakował bo co innego mu zostaje z takim graczem ja Judd.I jak będzie trafiał to powalczy, ale ja będą pudła to będzie zostawił zapewnię proste układy z którymi Judd nie powinien mieć kłopotów.
Judd w tym sezonie raz lepiej raz gorzej ( 2 finały kilka 1/2), ale też kilka zaskakujących porażek ( dla mnie najbardziej pamiętliwa z J.Jones w Q China Open). W Chinach nie grał, wiec miał mały rozbrat z snookerem na arenie turniejowej ale w lidze snookerowej pod koniec marca pokazał ze forma jest stabilna bo w każdym meczy , chodź na krótkim dystansie umiał wbić kilkanaście 100 a jak nie było setki to i tak miał wygrywającego breaka.
Dla mnie jak Chriss nie zagra kosmicznego meczy to po prostu nie ma argumentów na Judda i stąd mu typ na tak duży handi dla niego
 
urbaneq 1,6K

urbaneq

Użytkownik
Haotian - Hawkins
over 1,5 centuries @ 1,57
Skoro wchodzą te setki to trzeba je grać. 2 runda mistrzostw i gramy best of 25. Czyli więcej okazji na wbijanie setek ???? . Haotian pokazał w pierwszej rundzie, że potrafi to robić kapitalnie, wbił 2 setki, ponadto dwa wysokie brejki wygrywające i 3x50. Dobra forma, czuje sukno. Hawkins natomiast w pierwszej rundzie nie zachwycił, ale początki sesji takie złe nie były, potem przychodziły kryzys, ale ostatnio forma Barrego była zwyszkująca i jedna gorsza jaskółka wiosny nie czyni, potrafi świetni budować brejki i tyle w temacie. Ponadto 3 sesje w tym meczu będą rozgrywane przez 3 dni, co także jest plusem, ponieważ gracze w tych późniejszych sesjach nie będą tak zmęczeni jakby grali na przestrzeni dwóch dni. Z fartem ;)
Haotian 4,08
zdecydowanie za duży kurs na Chińczyka młodego po tym co widzieliśmy w 1szej rundziej. Zwyczajnie Haotian pozostawił po sobie lepsze wrażenie, większe brejki, lepsza i to duża gra w każdym aspekcie, ale pamiętajmy że to jest snooker i to co było wczoraj, jutro może być już nieakutalne, tak czy siak kurs zaprasza do stawiania na Haotiana.
 
sajmon654 1,2K

sajmon654

Użytkownik
Lyu Haotian - Barry Hawkins: Over 20.5 frame w meczu
@1.66 1xbet 20:00
Będzie to mecz już drugiej fazy, gdzie gramy do 13. wygranych. Młody Chińczyk pomimo słabej formy Marco Fu pokazał się bardzo dobrze. Wbił dwie setki, kilka ładnych podejść i całkowity brak nerwów u zawodnika. Nie zdziwi mnie tutaj wygrana Haotiana z Hawkinsem. Barry męczył się z Stuartem Carringtonem oraz samym sobą. Ostatnią sesję grali do bardzo późnej godziny pomimo tak małego dystansu jeśli chodzi o Mistrzostwa Świata. Bardzo nudny mecz, choć wyrównany. Myślę, że w tym pojedynku będzie podobnie i zobaczymy wiele frejmów. Over 20.5 to zakład na wynik 13:8 lub wyżej, więc po takim kursie myślę, że to bardzo dobra opcja.

Joe Perry - Mark Allen: Over 21.5 frame w meczu
@1.59 LV BET 14:00
Tutaj mecz niespodziewanego w drugiej rundzie Perrego ze spodziewanym Allenem. Dla mnie ten mecz może zakończyć się nawet w deciderze. Dwaj aktualnie równi zawodnicy, gdzie na przestrzeni dwóch dni mają do rozegrania cały mecz. Podejrzewam, ze w drugiej i trzeciej sesji frejmy będą przebiegały szybciej z wieloma błędami i właśnie takimi łatwymi podejściami rywala. Stąd zakład na over frejmów. Wynik 13:9 dla któregoś z Panów da zakład na plus. Joe pokonał Mistrza Świata Marka Selby aż 10:4, z kolei Mark Allen odesłał z kwitkiem Highfielda (10:5). Zawodnicy blisko siebie okupują miejsca w rankingu światowego Snookera, a w historii grali ze sobą aż 9 razy. Wynik 5:4 dla Allena w meczach, więc na prawdę wszystkie statystyki bardzo przybliżone. Na tak długim dystansie się jeszcze nie mierzyli.
 
psotnick 839,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
J.Trump vs C.Wakelin
Number of Century Breaks (Trump, Judd): Under 0.5 @ 2.40 ✅ 0
1xbet
Typ trochę jako kontra do przedmeczowego Over 1.5 setek w meczu, ale nie tylko. Trump wprawdzie prowadzi po pierwszej sesji dość komfortowo (6-3), ale jego gra nie zachwyca, zwłaszcza w grze punktowej gdzie wbijał niskie 50tki (58, 64, 72, 51). Na jego tle dużo lepiej wyglądał w tej kwestii debiutujący Wakelin który nie tylko wbił najwyższego brejka turnieju 141, ale też dołożył 95 i 69. Biorąc pod uwagę że Trumpowi zostały tylko 4 frejmy żeby wbić setkę, a do tej pory jakoś nie potrafił skutecznie rozwiązywać układów na stole to myślę, że może nie być łatwo o jego setkę, a wiadomo że priorytetem jest awans i na tym się skupi. Dlatego tak wysoki kurs na jego brak setki trochę dziwi. Szczerze mówiąc ja bym odwrócił te kursy. Zwłaszcza że dzisiaj mają być od nowa ustawiane stoły i można się spodziewać że kieszenie już nie będą tak wybaczające jak przez pierwsze 5 dni turnieju. Więc jeśli Trump nie był w stanie wić setki na wszystko przyjmujących kieszeniach to teraz może być o to jeszcze trudniej.
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Czas: czwartek, godz. 14:00
Joe Perry - Mark Allen
Typ: over 22,5 frejma
Bukmacher: Unibet
Kurs: 2,10
Analiza: mecz odbędzie się w formacie do 13 wygranych frejmów.
43-letni Anglik Joe Perry jest profesjonalistą od 1992 r. Zagrał 355 turniejó, wygrał 4. Zbudował 255 brejków 100+, średnio 1 na 29. Ma 22 ranking z 210.450 pkt., w rankingu rocznym jest 21. ze 108.000 pkt.
32-letni Irlandczykk Allen jest profesjonalistą od 2005 r. Zagrał dotąd w 209 turniejach, wygrał 10. Zbudował 360 brejków 100+, średnio 1 na 14 partii. Ma obecnie 16 ranking, zgromadzil 311.950 pkt., w rankingu rocznym jest 11 z 200.500 pkt.
H2H: 13 meczy, 7:6. Nie grali ze sobą na dystansie dłuższym niż do 6 wygranych.

Sezon 2017/2018: Perry
zagrał 63 mecze, 42:21, 498 frejmów 234:164. Wziął udział w 19 turniejach, 4 razy przegrał ćwierćfinał. Zbudował 132 brejki 50+, w tym 21 &quot;setek&quot;. Allen zagrał 66 meczy 44:22, 493 frejmy 290:203. Wziął udział w 20 turniejach, raz wygrał, po razie przegrał finał, półfinał i ćwierćfinał. Najlepszy wynik osiągnął w styczniu. Skonstruował 193 brejków 50+, w tym 48 &quot;setek&quot;.
Forma Perry: wygrał 8 z 10 ostatnich meczy, 65 z 95 frejmów, skonstruował 41 brejków 50+, w tym 7 &quot;setek&quot;.
Forma Allena: wygrał 5 z ostatnich 10 meczy, 47 z 87 frejmów, skonstruował 36 razy brejka 50+, w tym 7 razy &quot;setkę&quot;.
Perry i Allen mają duże doświadczenie w turnieju głównym M. Ś.Z racji wieku i dłuższej kariery wieksze ma Anglik. Rzadko jednak wykraczali poza rundę Last 16, w której dzisiaj zagrają. Perry zrobił to 2 razy, Allen 3 razy.
Podsumowanie i wnioski: trudno tutaj wskazać jednoznacznego faworyta. Wyżej notowany jest Allen, który notuje wyraźnie lepsze wyniki w bieżącym sezonie. Z kolei Perry ma lepsze statystyki w ostatnich tygodniach. Dobrą dyspozycję potwierdził ostatnio wyraźnym zwycięstwem nad Selby&#39;m. Lepszym, bo bardziej kompletnym graczem wydaje mi się jednak Allen. To spostrzeżenie potwierdza większa liczba tytułów na jego koncie, mimo krótszej kariery. Statystyki H2H są wyrównane. Rzadko, bodaj 2 razy, mecze między tymi graczami były jednostronne. Dlatego rozsądnym typem na dzisiaj wydaje mi się zagranie na wyrównaną rywalizację i wysoką liczbę rozegranych frejmów. Stawka średnia - 6/10

Rezultat: 8:13 ⛔
 
R 367

radnydrozda

Użytkownik
Barry Hawkins- Lyu Haotian
Typ: Hawkins 1.3 LVBet
Typ: Hawkins -2.5 frejma 1,59 LVBet

Wielu po analizie 1 rundy w tym meczu widzi niespodziankę. Nie umniejszając zasług Haotiana to jednak w 1 rundzie gral z Marco Fu który ma fatalny sezon i problemy zdrowotne, a w eliminacjach do MS 2 wyniki na styku 10-8 z Xiongmanem i 10-9 z O&#39;Donellem i jedno pewne zwycięstwo z Mcleodem 10-2. Mnie te zwycięstwa mimo kilku fajnych braków wygrywających nie przekonują.
O Hawkinsie już pisałem 5 razy z rzędy min, ćwierćfinał MS.
Fatalna 2 sesja z Carringtonem, ciężko to było oglądać-chyba najsłabszy mecz jak narazie, ale trzeba pamiętać że ten najsłabszy okres Hawkinsa zdażył sie przy wyniku 7-3 dla niego, więc mogło to być po prostu rozprężenie przy wysokim prowadzeniu.
Haotian pewnie powalczy ale czasem mecze wygrywa się doświadczeniem, a to zdecydowanie po stronie Anglika.
Joe Perry-Mark Allen
Typ: Allen 1,6 LvBet

Ciężki mecz na który w 2 rundzie najbardziej czekam, wydaje się byc najbardziej wyrównany, szkoda że wpadają na siebie bo obaj mogli by postawić się faworytom.
To też 2 snookerzystów przeciwko którym nigdy nie stawiam, ponieważ są w stanie nie w przeciągu całego turnieju ale w pojedynczym meczu wygrać z każdym gdy mają swój dzień, tak jak Perry pokazał to w 1 rundzie ogrywając w świetnym stylu Selbego wbijając 8 breaków +50. Allen miał znacznie łatwiejszego przeciwnika, więc i mobilizacja mniejsza ale także 7 breaków +50.
H2H 3;3
Typ zdecydowanie na wyczucie , uważam że Perry swój najlepszy mecz w turnieju już zagrał, teraz czas na najlepszy mecz Allena.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom