>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Świata 2018 [9.09-30.09.2018]

Status
Zamknięty.
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Chłopie ile razy to będziesz jeszcze powtarzał ? z Ukrainy jesteś czy z Rosji że takie masz żale wielkie do Polaków . Przez ostatnie 20 lat nie tylko wygrywaliśmy te twoje jarmarki ale też Mistrzostwo Świata , byliśmy też na 3 stopniu podium, czego więcej oczekujesz ?że co 4 lata będziemy wygrywali? świat też gra w siatkówkę, a my naprawdę zawsze trzymamy wysoki poziom .Jedyny jarmark to ty tutaj robisz tymi swoimi wpisami.
Alez ja nie cisne Polakom ja tylko zaznaczam ze takie druzyny jak Francja czy Polska graja na maksa w KAZDYM meczu, i nie gra sie przeciwko nim w jarmarkach ! Nie mowie ze Polacy sa slabi bo ich potencjal personalny jest jedynie gorszy od czterech potentatow i moze delikatnie mniejszy od Francji (chociaz tu nie bylbym taki pewien). Poziom Serbii, wiec slabi na pewno nie są, raz na jakis czas mogą zaskoczyć ale w powaznych imprezach po prostu faworytami są potentaci
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
No to może ja zacznę typować od spotkań długoterminowych na MŚ. Do MŚ pozostało już niewiele czasu - 6 dni więc powoli można coś rozkminiać...
Czy Polska wygra wszystkie spotkania pierwszej fazy grupowej?
Tak 3,00 forBet
Polska wygra grupę D 2,20 fortuna
Może na początku zacznę od drużyn Portoryko i Kuba - raczej nikt nie ma wątpliwości, że poradzimy sobie z tymi rywalami. Kolejnym rywalem jest Finlandia, zespół nieco lepszy ale to już nie jest ta drużyna co parę lat temu z M. Oivanen, M. Esko, A. Siltala, J. Heikkinen itd... Dziś jest to młody zespół średni więc Polacy powinni sobie także z nimi poradzić.
Pozostały 2 drużyny Bułgaria i Iran.
Bułgaria niby współgospodarz ale to na tyle z jego atutów, drużyna jest rozbita i nie widać tam ani jednego % pozytywów. Ze składu odpadła ich największa gwiazda T. Sokolov oraz jego zastępca B. Yordanov z kolei brak powołania podstawowego rozgrywający G. Bratoev oraz libero Ivanov także nie wystąpi na MŚ po kłótni z trenerem. No jest kiepsko i Bułgaria także nam nie powinna zagrozić.
No i został nam Iran - Moim zdaniem Iran także swój czas miał 4 lata temu jeżeli w tamtym czasie nie wygrali gdzie byli naprawdę bardzo mocnym zespołem to teraz już nie wygrają.
Myślę, że warto postawić taki zakład bo tak naprawdę MOIM zdaniem jedynie Iran może nam zagrozić.
Który zawodnik zdobędzie więcej punktów w pierwszej rundzie ?
J. Kochanowski - L. Saatkamp 1,95 forBet
Moim zdaniem warto przemyśleć taki zakład.
Po 1 Kochanowski nie będzie grał wszystkich meczy ponieważ doskonale wiemy, że Nasz trener lubi rotować składem między meczami. Po 2 mamy doskonałych 3 środkowych i każdy z nich może grać.
Po 3 teraz o Lucasie po stracie w Brazylii Lucareliego oraz Mauricio to On będzie musiał wziąść dużo częściej grę na swoje barki. Jest to doświadczony zawodnik.
Ma dużo lepszą zagrywkę, dużo lepszy blok i czucie gry no i w ataku także nie odstaje od Kuby.
USA - Brazylia
USA 1,70 STS
O Brazylii także można powiedzieć, że swój najlepszy okres mają za sobą a ten jest lekko średni...
Dodatkowo doszły poważne osłabienia przed MŚ po kontuzji wraca Lucarelli ale nie zdąży z formą i nie wystąpi, z kolei kontuzji niedawno nabawił się Mauricio kolejny przyjmujący i jest problem...
USA w swoim składzie na każdej pozycji ma gwiazdy światowego formatu...
W ataku Anderson na przyjęciu Russell, Sander rozegranie Christenson środek Holt, Smith i libero Shoji.
Już w lidze Narodów USA pokonała dość łatwo Brazylię 3:0.
Bułgaria - Słowenia
Słowenia 3,21 STS
Tutaj wysoki kurs dość ryzykowny ale... poparty solidnymi argumentami.
O problemach Bułgarów już pisałem więc nie będę się powtarzał...
Dodam tylko, że namawiany do powrotu był nawet M. Kazijski ale i on nie zgodził się.
Słowenia to bardzo solidna drużyna ze świetnymi graczami... Gasparini, Sket, Urnaut, Cebulj, Vincic, Kozamernik czy Pajenk - Te nazwiska nie są anonimowe.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Tak sobie analizuje ta 1 kolejkę i wychodzi mi tak Rosja 3-0,Słowenia 3-0,Francja -1.5,USA win,Kanada -1.5 i bw8n daje mi @6 cowy na to ? Osobiście staram się 3-0 omijac
ojojoj chlopie z tymi 3-0 to bym raczej uwazal. Z dwoch powodow: Pierwszy to taki ze Rosja nie zepnie tylka az tak w meczu z takim zespolem bo po prostu i tak wiedza ze wygraja, a Australia to nie jest tez az taki totalny ogorek.
A co do Slowenii - jest oczywiscie dosc duza szansa ze wygraja 3-0 ale to jednak przecietny zespol i po takim kursie bym tego w zyciu nie zagral. Teraz podam moje typy na pierwsza runde:
USA vs Serbia 1 1,65 1xBet
Tu argumentacje podalem wyzej. Dokladam stawke
Belgia Argentyna 2 1,95 1xbet
Rowniez argument dawalem wyzej, a po dzisiejszym meczu towarzyskim jestem tego typu jeszcze bardziej pewny
Polska vs Kuba(+17,5) 2 1,82 1xbet
Przesadzili, Polacy w tym skladzie na pewno Kubanczykow az tyloma punktami nie rozgromia. Punkty sa po prostu niewiarygodnie przesadzone. Kuba to duza skocznosc dobre warunki fizyczne etc. Ładnych kilka lat temu byli potęgą, teraz oczywiscie to juz zupelnie inny poziom ale jestem zdania ze w dalszym ciagu sa niedoceniani. Jak dolozymy fakt ze w obecnym skladzie i formie Polacy juz nie są jacys bardzo bardzo mocni uwazam to za mocne value
Brazylia vs Egipt(+20,5) 2 1,92 1xbet
Tutaj oczywiscie potentat latwo bierze ten mecz, ale to bedzie raczej lajtowe granie w oczekiwaniu na powazne mecze. Nie sądze zeby byla spina zeby wygrac w godzine. 20 punktow to jest duzy zapas, jak na ten kurs bardzo duzy.
Bulgaria vs Finlandia 2 5,35 1xbet
Oczywiscie moim zdaniem Bulgaria wygra to spotkanie, potencjal personalny znacznie lepszy ale z tym kursem to juz buki pojechali zdecydowanie za daleko. Bulgaria ma wewnatrz zespolu ostatnio spore problemy.
Kursy na Kanade juz na tyle zmalaly ze chyba juz przestaje byc warto
 
C 229,9K

czary-mary

Użytkownik
Mistrzostwa Świata - Zwycięzca - USA kurs @ 8.0 Fortuna
Według mnie Amerykanie obok Rosjan i Włochów są głównymi faworytami do końcowego triumfu.
Pierwsza szóstka niebotycznie mocna. Gorzej z rezerwowymi, aczkolwiek Amerykanie słyną ze świetnego przygotowania kondycyjnego i siły na pewno im nie braknie. Od lat grają praktycznie tym samym składem, znają się nawzajem na pamieć. Są głodni sukcesu, gdyż ta genialna generacja nie ma jeszcze w swoim dorobku, ani złota Olimpijskiego, ani Mistrzostw Świata. Składu nikomu przedstawiać nie trzeba. Atakujący bombardier to Anderson, obok Michajłowa dwóch najlepszych bombardierów na świecie. Przyjęcie to fenomenalny Sander i mega skuteczny Russell. W razie potrzeby Anderson może zostać przesunięty do odbioru, a na atak wskoczyć może Ben Patch, który już rok temu świetnie pokazał się w Lidze Światowej - ciągnąc ultra rezerwowy skład USA do Top 4 turnieju. Rozegranie to Micah Christenson, który można by powiedzieć od zawsze występuje w najlepszej lidze świata, czyli Włoskiej i to w czołowych zespołach. To samo przyjmujący światowy top i pewne miejsce w najlepszych teamach. Środek to potężna siła zagrywki Holt i Smith, potrafią posłać po parę asów w meczu. Do tego niesamowicie skuteczni w ataku jak i pod siatką. Libero to bardzo solidny Shoji, który nie osłabia potencjału Amerykanów. Bardzo szkoda kontuzji Jaeschego, który mógłby wiele od siebie dodać i dać ciekawą alternatywę.
Jeżeli chodzi o przeciwników to na pewno groźni będą Rosjanie. Jednak gdy jeżeli do gry nie będzie gotowy Kliuka, będzie to wyrwa nie do załatania. Widać dobitnie było to w Memoriale Wagnera. Do tego wygrali już dwa wielkie turnieje z rzędu. ME i LN, czas na zmiany. Francuzi to poziom niżej od Amerykanów. Jak do tego dodamy problemy zdrowotne i możliwość braku N&#39;gapetha to nie mają o czym myśleć w tym turnieju. Brazylijczycy to samo, bez Lucarelliego to nie ten sam poziom. Przyjęcie mają najsłabsze od lat. Do tego kontuzja Mauricio i na przyjęciu mamy dwóch rezerwowych. Polacy to mocny, szeroki skład, jednak nie oszukujmy się. Dojście do Top 6 będzie mega wyczynem. Serbowie to potężna pierwsza szóstka, jednak tam zawsze czegoś brakuje i nie ma sukcesów. Ostatnim mocnym zespołem są Włosi. Grają u siebie, dysponują bardzo mocną pierwszą szóstkę z gwiazdami światowego formatu. Potencjał bardzo zbliżony do Amerykanów, jednak środkowi bloku to nie ta sama moc co przede wszystkim Holt. Do tego poprzednie Mistrzostwa Świata wygrali gospodarze. Nic dwa razy się nie zdarza. Według mnie Amerykanie po kursie 8 są bardzo dobrą opcją do gry. Na pewno będą walczyć do końca i każdy liczy się z ich końcowym zwycięstwem. Już w Lidze Narodów grając na pół gwizdka osiągnęli Top 4 i byli o krok od meczu finałowego. Tym razem motywacja o wiele większa i szanse na sukces ogromne.
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Argentyna z Holandia raczej na serio, zagralbym tu na Argentyne bo kursy przyzwoite. Slowenia zagra na serio , USA ma gdzies czy wygra czy nie ale buki chyba wzieli juz to pod uwage bo kursik 1.40. Kursy na Iran Kanada wyrownane a moim zdaniem jednak potencjal Iranczykow na chwile obecna jest wiekszy. Pogralbym zdecydowanie Iran
 
J 19

james18

Użytkownik
Moim zdaniem fajnie wygląda długoterminowy typ z forbeta &quot;Czy ktoś z trójki Bułgaria/Kanada/Argentyna awansuje do Top6 turnieju?&quot; Na NIE jest kurs 1,5. Bułgaria bez atakującego Sokolova i rozgrywającego Bratoeva, ostatnio podczas sparingu konflikt trenera z libero Ivanovem, co doprowadziło do opuszczenia zgrupowania przez tego drugiego. Kanada zrobiła spory postęp dzięki Antidze, ale w tym sezonie trochę męczą ich kontuzje, nie wiem czy będą w stanie rozegrać cały turniej na wysokim poziomie. Argentyna ostatnio też za bardzo nie błyszczy, co prawda wygrali niedawno Igrzyska Panamerykańskie i do składu wraca Conte, ale nie wydaje mi się, że to pomoże im w tak dużym stopniu. Potencjalne drużyny do top6 - Francja Brazylia Włochy Rosja USA Serbia Polska. To już jest siedem drużyn i nie wydaje mi się, żeby ktoś spoza wyskoczył do najlepszej szóstki.
 
#10 19,8K

#10

Użytkownik
Włochy - Japonia
W końcu pierwsze mecze można popatrzeć kto jak się prezentuje i coś na początek pozgadywać. Ja myślę, że Włosi nic wielkiego tu nie ugrają. Ok są jednym z potentatów (jednym z czterech) mają bardzo mocną pierwszą szóstkę, ale potem jest dużo słabiej. Ławka jest słaba w porównaniu do pierwszego składu, również za słaba jak na takiego potentata jak Włosi, a turniej trochę potrwa. Nie mniej dziś Włosi to absolutny faworyt, ale Japończycy już podczas Ligi Narodów nie raz potrafili zaskakiwać najmocniejszych. Dopiero zobaczymy jak obie drużyny będą wyglądać, ale we Włoskiej ekipie nie wszystko musi wyglądać idealnie i jakieś przestoje będą, a Japończycy jak złapią wiatru w żagle to pewnie jednego seta urwą no bo mają argumenty po swojej stronie.
Cztery sety @3.10 ⛔ ⛔ ⛔ (3:0) ciutke, ciutke ;p

Bułgaria - Finlandia
Na każdym kroku mówi się o osłabieniach Bułgarów o tej kłótni, złej atmosferze, ale nie od wczoraj grają bez Sokołowa. Uczikov już w kilku meczach pokazał, że grać potrafi. Pod koniec Ligi Narodów przyjmujący również się poprawili i bardzo dobrze wyglądał Rozalin Penchev przede wszystkim. Grają u siebie, będą chcieli coś udowodnić, przeciwnik powinien im odpowiadać, nie jest zbyt mocny. Myślę, że Bułgarzy może nie bez peryblemów, ale ostatecznie dosyć łatwo wygrają swój pierwszy mecz.
Bułgaria -2.5 @1.92 ✅ ✅ ✅ (3:0)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
S 1,5K

saruman27

Użytkownik
Dzisiejszych meczów nie gram bo to początek mistrzostw,ale co do typów to ja bym bardziej szedł w stronę Włochów na 3-0 niż Bułgarów.Sam mówisz że kadra włoska niezbyt szeroka więc na maratonach na początek nie będzie im zależało, a Bułgarzy to wiadomo że w którymś ustawieniu złapią przestój którego już mogą nie odrobić. Mnie nawet tiebreak u Bułgarów nie zdziwi
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dziś rozpoczynają się Mistrzostwa Świata, ja dorzucę jeszcze parę typów długoterminowych...
Na Słowenię mocno kurs poleciał w dół z 3,21 że wygrają z Bułgarią wyrównał się i już jest 1,85...
Oby był na plus, ok do rzeczy.
Słowenia 1-3 w grupie A 2,1
Słowenia 1-2 w grupie A 3,25
Nie mogę przejść obojętnie obok takich kursów... Słowenia w moim odczuciu będzie dużo mocniejsza niż pokazują to kursy, już w meczach towarzyskich pokazali, że potrafią... Mają naprawdę bardzo mocną i wyrównaną pierwszą szóstkę - oczywiście problem zaczyna się już na ławce, chociaż i tam znajdziemy parę mocnych punktów jak np. drugi atakujący.
Grupę mają dość wyrównaną, prócz Włochów, którzy powinni odstawać są Belgowie, Argentyńczycy i Japończycy, których także bym nie przekreślał.
Oczywiście nie mówię, że Belgia czy Argentyna są drużynami słabymi ale w moim odczuciu nie są aż takimi faworytami aby na Belgie był kurs 1,25 w pierwszej 3-ójce a na Słowenie 2,1...
Ogólnie dość mocno wszedł bym w taki dubelek...
Słowenia 1-3 w grupie A 2,10
Polska wygra grupę D 2,00
W AKO wychodzi 4,20​
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Bułgaria - Finlandia 3:0
Finlandia +2,5 seta
1,76 Fortuna
Ja konsekwentnie gram przeciwko Bułgarom, myślę, że będzie to opłacalne na dłuższą metę, oczywiście wygrać powinni ale czy to będzie takie łatwe i przekonujące zwycięstwo? Śmiem twierdzić, że nie.
O konfliktach, brakach kadrowych itd. już wspominałem wyżej dlatego nie będę tego powtarzał.
Finlandia zespół odmłodzony ale z kilkoma doświadczonymi graczami jak M. Esko czy U. Sivula.
Myślę, że na dość przeciętny zespół Bułgarski powinno to wystarczyć aby wygrać seta.
Włochy - Japonia 3:0
Japonia +16,5
1,87 Fortuna
Japonia w Lidze Narodów pokazała się z bardzo dobrej strony. Potrafiła wygrać seta chociażby z Serbią, z USA, z Francją czy potrafiła wygrać mecz z właśnie Włochami 3:2, z Niemcami 3:2 czy z Iranem 3:1.
Jest świetny atakujący T. Fukuzawa czy młody ale także już świetnie grający Y. Nishida.
Włosy oczywiście faworyt ale czy wejdę już od początku w wysokie obroty? Zobaczymy... Ale wydaje mi się, że nie. Nawet myślałem by zaryzykować na 1 seta dla Japonii na który dają ponad 2. Dla mnie pewniejszy jest handi +16,5 punkta. Nie wydaje mi się aby ten mecz byłaż tak bardzo jednostronny.
Jeżeli to połączymy mamy na 1 dzień dość dobre AKO 3,29​
 
lazan 642

lazan

Użytkownik
a wiec lecimy ... Typ dlugoterminowy a stawiam tutaj na zwyciestwo Russia w calym turnieju a dlaczego?
° Jest glownym kandydatem do koncowego triumfu
° niepowtarzalna sila ataku i parametry w bloku
° ... mozna by tak dlugo wymieniac(a na koncu i tak sie moze okazac ze nie wygraja turnieju)
° ALE zrobilem analize i tak patrzac ze swoja grupe to powinni wygrac i wyjsc z pierwszego miejsca (na tym kieruje wypowiedz) no i tu sie zaczyna: trafia na 2 i 3 miejsce grupy D czyli zapewne kogos z grona Polska, Iran, Bulgaria (kolejnosc nie przypadkowa) + 4 miejsce z grupy B, no to mamy zalozmy grupe: Rosja, Iran, Bulgaria, Holandia. No widze tutaj komplet po raz kolejny zwyciestw, moze z utratem dwoch setow max ... Wchodzi 3 grupa (smiech), grasz na MS a grasz w 3 grupach no ale to pozostawmy organizatorom ... odnosnie 3 grupy: tam to juz wystarczy jedno zwyciestwo w meczu i przejda do K.O runde
° zaczynajac K.O. Runde mozna juz natrafic na najlepsze zespoly bez watpliwosci zapewne bedzie tu Brazylia + 2 druzyny, aczkolwiek pytanie na sam koniec: NIE KTO WYGRA te MISTRZOSTWA, tylko KTO STAWI SIE ROSJI na MS ? Bo no widzac chlopakow i porownywujac OBECNA FORME Brazil, Francji, Wloch no to ciezko znalezc.
Aczkolwiek widze tutaj Ruskow na 1 Miejscu. Jak wasze opinie?
 
S 0

startowiec55

Użytkownik
Co powiecie odnośnie meczu Kanadyjczyków z Holendrami? Mecze towarzyskie kończyły się hmm.. dziwnie. Czy w nich był aż takie rotacje składami? Nigdzie nie mogę znaleźć informacji o składach. Czy reprezentacja Kanady nie będzie miała problemów z końcowym triumfem?
 
grzesznik 800

grzesznik

Użytkownik
Mam dziwne wrażenie, że Rosja może zdominować te zmagania. Jednak na początku turnieju postawić na ich win za 3,5 to trochę mało.
Trzeba tu polować na Bułgarię która jest współgospodarzem i może śmiało wygrać słabą polską grupę. Brazylia czy USA miały w d... ligę narodów i szykowali się tylko pod te mistrzostwa. Myślę, że będą mocni i śmiało mogą powalczyć z Rosją.
Po cichu też liczę na Kubę. Oni zawsze przyjeżdżali na zawody w nieznanym składzie i zadziwiali świat, a po zawodach drugi raz zadziwiali świat uciekając w świat, byleby nie wracać do ojczyzny.
W bezpośrednich pojedynkach drużyn poluję na overy punktowe i setowe. Moje AKO na stat:
Belgia-Argentyna --&gt; Belgia z handi -1,5 kust 1,40 ✅✅✅
USA-Serbia --&gt; over 172,5pkt kurs 1,35 ✅✅✅
Kuba-Polska --&gt; over 130,5 kurs 1,40 ✅✅✅
Brazylia-Egipt --&gt; over 126,5 kurs 1,35 ✅✅✅
Francja-CHiny --&gt; ober 132,5 kurs 1,35 ✅✅✅ z fartem o jeden punkt
AKO 4,82 zobaczymy co dziś z tego wyjdzie.
edit:
AKO na ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom