>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Świata 2018 [9.09-30.09.2018]

Status
Zamknięty.
grzybu 193

grzybu

Użytkownik
Trzeba tu polować na Bułgarię która jest współgospodarzem i może śmiało wygrać słabą polską grupę.
Po cichu też liczę na Kubę. Oni zawsze przyjeżdżali na zawody w nieznanym składzie i zadziwiali świat, a po zawodach drugi raz zadziwiali świat uciekając w świat, byleby nie wracać do ojczyzny.
Jak można wskazywać na Bułgarów jako faworytów mistrzostw? W takim składzie? Wystarczy popatrzeć na pierwszy mecz z Finlandią, przecież to był dramat z ich strony, Polacy powinni ich gładko 3-0 objechać. Dalej, Kubańczycy? serio? oni to MOŻE z grupy wyjdą, a co dopiero dalej...
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Nie zaliczam Polakow do faworytow ms bo tu bedzie rzadzic czworka potentatow.ale no z bulgaria maja przegrac? bez przesady XD Bułgaria stoczy boj z iranem o 2 miejsce. 4 miejsce dla Kuby
 
M 150

mattanderson

Użytkownik
Nie zaliczam Polakow do faworytow ms bo tu bedzie rzadzic czworka potentatow.ale no z bulgaria maja przegrac? bez przesady XD Bułgaria stoczy boj z iranem o 2 miejsce. 4 miejsce dla Kuby
Gdzie są moderatorzy tego działu ja się pytam? Przecież ten kompletny kosmita udaje tutaj od dwóch tygodni, że ma jakiekolwiek pojęcie o siatkówce a co najważniejsze większość w to wierzy XD gość by 10 zawodników grających w siatkę nie wymienił, uroił sobie jakiś potentatów i pier... tutaj głupoty, że uszy więdną jak sie to czyta. Ludzie banujcie takich typów bo to forum upadnie zaraz na samo dno. Dajcie mu range znawca jeszcze to sie wszyscy pośmiejemy XD
Jacy potentaci kosmito XD Brazylia bez Lucarelliego i Mauricio na lewym nie istnieje, Francja zje ich na śniadanie jak Ngapeth zagra. Także powodzenia, najpierw poznaj personalia drużyn bo nazwy nie grają mistrzu
Ode mnie jeden typ na jutro :
Serbia (2.54) marathonbet
Mecz oceniam na 50/50. USA ma swoje problemy, grają bez Jaeschkego . W przypadku gorszego spotkania Sandera, czy Russela (a obaj są w moim mniemaniu bardzo chimeryczni) nie ma kto ich zastąpić i jest problem. Serbia jak zwykle kosmiczna na środku siatki, Lisinac i Podrascanin to najlepsza para środkowych na świecie i nie mam co do tego wątpliwości. Na bombie genialny Atan. Dużo będzie zależało od Urosa na przyjęciu bo gość potrafi seryjnie źle przyjmować nawet kompletne kartofle, ale potrafi zagrać też genialnie. Personalnie oceniam szanse na 50/50, być może nawet 55 dla Serbów. Anderson nie zawsze na prawej stronie gra swoje, jak sie jutro zatnie Serbia bierze to miękko
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Gdzie są moderatorzy tego działu ja się pytam? Przecież ten kompletny kosmita udaje tutaj od dwóch tygodni, że ma jakiekolwiek pojęcie o siatkówce a co najważniejsze większość w to wierzy XD gość by 10 zawodników grających w siatkę nie wymienił, uroił sobie jakiś potentatów i pier... tutaj głupoty, że uszy więdną jak sie to czyta. Ludzie banujcie takich typów bo to forum upadnie zaraz na samo dno. Dajcie mu range znawca jeszcze to sie wszyscy pośmiejemy XD
Jacy potentaci kosmito XD Brazylia bez Lucarelliego i Mauricio na lewym nie istnieje, Francja zje ich na śniadanie jak Ngapeth zagra. Także powodzenia, najpierw poznaj personalia drużyn bo nazwy nie grają mistrzu
Moderatorzy cały czas obserwują Wasze poczynania i przez całe MŚ nie będzie taryfy ulgowej dla wzajemnych obelg i przekrzykiwania się kto jest większym znawcą. Pożyjemy, zobaczymy kto ma rację. Jeśli się z nim nie zgadzasz to przedstaw swoje argumenty i dyskutujmy. Wyzywanie nie będzie tolerowane, a jak ktoś będzie szedł w zaparte to MŚ będzie mógł komentować jedynie do własnego telewizora oglądając mecze, bo tu zostanie zawieszony.
Turniej jest bardzo długi (moim zdaniem, aż za długi) i wiele może się wydarzyć. Szeroka ławka, zmęczenie, ilość rozegranych setów i ich częstotliwość - to wszystko będzie miało znaczenie gdy zacznie się końcowa faza turnieju. Najlepsi pewnie tą pierwszą fazę będą starać się grać mocniejszą rotacją co może powodować zaskakujące wyniki z outsiderami. Warto przyglądać się handicapom lub overowej ilości punktów w meczach gdzie mamy pojedynek Dawida z Goliatem.
e/Istnieje taka funkcja jak ignoruj
 
M 150

mattanderson

Użytkownik
Sumada90 - No widać jak te poczynania obserwujesz skoro tolerujesz to takie absolutne brednie jak jakiś 4 potentatów XD jakiś czterech potentatów? Brazylia to potentat bo sie nazywa Brazylia a już Francja z Ngapethem, Boyerem, Toniuttim to nie potentat i dlatego ich Brazylia łatwo pokona?
To dobry moderator z Ciebie skoro popierasz wypisywanie tych koszmarnych, nielogicznych bredni.
aczkolwiek pozdrawiam i udanych Mistrzostw życzę. Mam nadzieję, że nie usuniesz tego postu, aczkolwiek działem siatkówki powinni zarządzać ludzie związania z siatkowką jak kiedyś Redwitz, gdzie takie brednie o potentatach byłyby kasowane na miejscu. No ale cóż

Mogę zapytać dlaczego warto się przyglądąc overom, a nie np. underom w meczach Dawida z Goliatem? bo nie za bardzo rozumiem. To jakaś reguła, że jak Dawid z Goliatem gra to akurat Dawid zrobi over? bo jak dla mnie to może być też under xd zależy od value na dany mecz a nie od regułki jakiejś. No, ale co ja wymagam od takiego moda, przecież nie myślenia. O jakiej rotacji mówisz? pierwsze mecze będą traktowane na 100 procent przez wszystkich, dopiero w razie kalkulacji można mówić o rotacjach jakis. Pozdro
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Sumada90 - No widać jak te poczynania obserwujesz skoro tolerujesz to takie absolutne brednie jak jakiś 4 potentatów XD jakiś czterech potentatów? Brazylia to potentat bo sie nazywa Brazylia a już Francja z Ngapethem, Boyerem, Toniuttim to nie potentat i dlatego ich Brazylia łatwo pokona?
To dobry moderator z Ciebie skoro popierasz wypisywanie tych koszmarnych, nielogicznych bredni.
aczkolwiek pozdrawiam i udanych Mistrzostw życzę. Mam nadzieję, że nie usuniesz tego postu, aczkolwiek działem siatkówki powinni zarządzać ludzie związania z siatkowką jak kiedyś Redwitz, gdzie takie brednie o potentatach byłyby kasowane na miejscu. No ale cóż

Mogę zapytać dlaczego warto się przyglądąc overom, a nie np. underom w meczach Dawida z Goliatem? bo nie za bardzo rozumiem. To jakaś reguła, że jak Dawid z Goliatem gra to akurat Dawid zrobi over? bo jak dla mnie to może być też under xd zależy od value na dany mecz a nie od regułki jakiejś. No, ale co ja wymagam od takiego moda, przecież nie myślenia. O jakiej rotacji mówisz? pierwsze mecze będą traktowane na 100 procent przez wszystkich, dopiero w razie kalkulacji można mówić o rotacjach jakis. Pozdro
To jest forum gdzie każdy może przedstawić swoje zdanie. Po to właśnie wymieniamy się tu poglądami. Kto ma rację, a kto się myli dowiemy się pod koniec września. Widzę jednak, że jak ktoś myśli inaczej niż Ty to już jest przez Ciebie atakowany.
Poprzedni post choć tyczy się wszystkich to skierowany jest do Ciebie tym bardziej że dopiero wróciłeś po banie za zaczepki. Widzę, że wniosków nie wyciągasz i dalej atakujesz mając się za najmądrzejszego.
Możesz też liczyć na myślenie takiego moda jak ja gdy będzie trzeba działać.
Ja nie poprę tego co mówisz, a więc że pojedynki będą kalkulowane. Już tyle razy to słyszałem na tym forum i wiem jak to się kończyło. Turniej jest długi więc najmocniejsze kraje tą pierwszą fazę będą chcieły przejść jak najmniejszym nakładem sił. To szansa na łapanie punktów czy nawet setów przez tych słabszych. Nigdzie też nie wspominałem, że to reguła, jedynie statystyka.
PS. Jeśli kogoś przemyślenia nie są dla Ciebie akceptowalne to możesz dodać do ignorowanych.
Jeśli masz jeszcze jakieś zastrzeżenia do moderowania zapraszam na PW. Tu rozmawiajmy o MŚ.
 
#10 19,8K

#10

Użytkownik
Kuba - Polska

Dobry rywal dla Polski na rozpoczęcie według mnie. Może być podobnie jak podczas objęcia reprezentacji przez Heynena gdzie fajnie, szybko i zdecydowanie ogrywali Polacy słabsze od nas drużyny w Lidze Narodów. Można zbudowyć dobry nastrój, nabrać pewności i spokoju na turnieju. Możemy zacząć mocno. Kuba siedzi obecnie w drugiej lidze reprezentacji narodowych i tam bez błysk specjalnego. Polska lubi takich przeciwników, którzy zbytniego oporu mogą nie postawić a oni damy mogą się rozwinąć. Jak dla mnie może być bez większych problemów.
Polska -2.5 @1.37 ⛔ ⛔ ⛔ (1-3) ????

Holandia - Kanada

Kanada ostatnio bardzo mocno poszła do przodu. Mają swoich siatkarzy już od jakiegoś czasu grających w lidze Włoskiej, Polskiej. Maar, Sanders to już solidne nazwiska , a Kanada ma więcej takich może nie spektakularnych ale solidnych siatkarzy którzy poziom trzymają, nawet na ławce. Mają możliwość rotacji nie tracąc zbytnio na poziomie. Ostatnimi czasy Kanada biła się i odgrywała z dużo mocniejszymi. Holandia obecnie to druga liga, nie mogą postawić się Kanadzie.
Kanada -1.5 @1.68 ✅ ✅ ✅ (0:3)

Iran - Portoryko

Co trochę ciekawe 4 lata temu na mundialu w Polsce obie te drużyny mierzymy się w grupie i Irańczycy wygrali do zera, ale wtedy Persowie byli w większym gazie. Ostatnimi meczy Iran mógł się podobać, pokonaliśmy Polaków w Chicago w Lidze Narodów. Są stare dobrze znane nazwiska, fajnie ostatnio prezentował się Ebadipour i on wyrósł na lidera w offensywie ale widać też wprowadzanych przez trenera nowe, młode twarze które już zdążymy pokazać się z dobrej strony. Portoryko ma tą dobrze znaną strzelbę Polskim kibicem ostatnio czyli Torresa i pewnie on będzie wiodącą postacią swego zespołu ale ciekawe jak poradzi sobie z Irańskie blokiem? Irańczycy znacznie bardziej zbilansowanie. Mają na kilku pozycjach fajne nazwiska, ograja Portoryko.
Iran -2.5 @1.74 ✅ ✅ ✅ (3:0)

Australia - Rosja

Trochę głupio grać ze Australia seta nie ugra bo z wieloma zespołami przy ich możliwościach to nie problem ale jutro grają z Rosją. Mocny styl gry Rosjan świetny blok ofensywa serwisy. Jeśli Rosja wejdzie od początku mocno to z Australii nie będzie co zbierać. Na niemal każdej pozycji w Rosyjskim zespole najwyższy światowy poziom.
Rosja -2.5 @1.51 ✅ ✅ ✅ (0:3)
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
kosmita28 30

kosmita28

Użytkownik
Ale burza na forum . Moim zdaniem Sobolek może mieć trochę racji (ostatnie mecze trochę to potwierdzają)
Dla mnie osobiście faworytem do złota są Usa i Rosja.
Tuż za nimi Brazylia, Włochy i Francja.
Serbia i Polska powinny walczyć o szóstkę, chociaż naszej reprezentacji tym składzie będzie bardzo trudno to osiągnąć. W bezpośrednich meczach wszystko się jednak może zdarzyć i każdy może wygrać z każdym.
Ode mnie taki tripple na dziś :
Chiny +18,5 pkt, Kanada win, Rosja -2,5s✅✅✅
Mecze Rosji i Kanady zostały już opisane wyżej. W pełni się z tym zgadzam, wybieram jednak bezpieczniejszą opcję bez handi przy Kanadzie. Jeżeli chodzi o Francję- Chiny myślę, że skończy się podobnie jak w meczu Włochów. 19 punktów to jednak spora różnica, Chiny powalczą ale pewnie mecz skonczy się po 3 setach.
Dodatkowo myślę jeszcze nad Argentyną +1,5 seta ⛔ i Brazylią- 2,5 s ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Ja przynajmniej mam niezmienne poglady i przekonania co do siatkowki od lat. A teraz zaprezentuje wam logike niektorych . Rosja pogrywala sobie w jakichs jarmarkach - przegrywala (nie jestem pewny ale nawet w tym roku chyba to mialo miejsce na poczatku ligi narodow) , ja pisalem ze bedzie faworytem mistrzostw swiata. A niektorzy tutaj pisali mi zebym sie puknal w glowe bo niby nazwy nie graja a Rosja to miala potencjal personalny x lat temu XDD - Rosja to przeciez nie potentat XDD wystarczylo ze wygrali kilka meczow i juz Rosja na piedestale na tym forum, personalia nagle sa XDD Teraz mam sie puknac w glowe ze Brazylia to potentat a zaloze sie ze jezeli Brazylia wyrozni sie i rozbije Francje to spokojnie wystarczy to zeby na tym forum powrocila na piedestał. Ogolnie beka wiec nawet nie rozpoczynam dyskusji bo to bez sensu. Moze kiedys przekonacie sie ze realia prawdziwego potencjalu druzyn to nie kilka ostatnich meczy i nie ligi swiatowe , zycze wam tego. (Nie mowie do wszystkich bo kilka osob w tym temacie serio sie wyroznia jesli chodzi o typy). A poki co zajmijmy sie typami.
Do swoich typow dolaczam jeszcze jeden bardzo ciekawy typ:
Kamerun vs Tunezja (-1,5) 2 2.30 iforbet
W innych bukach 1,85-1,90. Wprawdzie tu jest podatek ale i tak wyjdzie korzystniej.
Spotkanie dwoch slabych druzyn ale wydaje mi sie ze Tunezja jest jednak poleczke wyzej. Kamerun gra glownie z Afrykanskimi druzynami, rzadko kiedy wyjezdza poza. Wszyscy wiemy jaki tam jest poziom. Tunezja to zespol juz zdecydowanie bardziej ograny na arenie miedzynarodowej. Duzo czesciej gra mecze z lepszymi rywalami. Wydaje mi sie ze Tunezja bez wiekszych klopotow bierze to spotkanie
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
A tą Argentyne warto atakować? Kurs poszedł sporo do góry. Ktoś ważny nieobecny czy jak?
Warto, moim zdaniem value dosc spore. Belgia jest bardzo przeceniana u bukow i to jest widac od razu - zupelnie nie wiem dlaczego. Przesledz sobie ostatnie mecze Argentyny. Oprocz tego ostatniego dziwnego meczu z Holandia ciagle wygrane - a wcale nie grali z ogorkami. Kurs na Argentyne tu powinien byc z 1.50-1.60 wg mnie
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Francja - Chiny 3:0
Suma w secie z najniższą liczbą punktów (włącznie z 5 setem ) Powyżej 40,5 1,70 forBet
Chiny +18,5 1,70 Totolotek
Francja dziś bez N&#39;gapetha jest to spore osłabienie. Chiny z roku na rok prezentują się lepiej, nie mówię, że ugrają coś w tym spotkaniu, 1 set byłby już moim zdaniem niespodzianką ale liczę, że powalczą i te 16 punktów w każdym secie zdobędą - żeby pierwszy typ był na plus.
Dorzucam do tego handi 18,5, chociaż moim głównym typem jest powyżej 40,5 punktów w każdym secie.
Kamerun - Tunezja 3:0
Tunezja -4,5 1,75 forBet
Jeżeli miałbym zaproponować jakiś typ na ten mecz to właśnie ten.
Kamerun to słaba drużyna, Tunezja też do dużo lepszych nie należy lecz powinni sobie poradzić z Kamerunem.
Nic mądrego nie napiszę o tych drużynach.
Piszę w 1 poście bo niezły śmietnik się zrobił w dziale.... Admin powinien usunąć 3/4 wpisów tutaj bo nic nie wnoszą...
Holandia - Kanada 0:3
Holandia +11,5
1,60 Totolotek

Handi mocno przesadzone moim zdaniem o jakieś 3 punkty.
Kanada fakt mocna nawet bardzo mocna i są faworytem w tym meczu ale Holandia pokazała w meczach towarzyskich, że są w niezłej dyspozycji.. Nazwiska Abdel-Aziz, Van Garderen, Ter Horst nie są przypadkowe, szkoda, że kontuzji doznał Andringa.
Myślę, że Holandia postawi się Kanadzie, która ma swoje problemy nadal z kontuzjami.
Iran - Portoryko 3:0
Suma w secie z najwyższą liczbą punktów (włącznie z 5 setem ) Poniżej 47,5 2,60 forBet

Tutaj nieco ryzykowny typ, stawiam, że w żadnym secie nie będzie 25:23 i wyżej.
Myślę, że Iran bez problemu poradzi sobie z przeciwnikiem dość słabym.Sam Torres nic nie zdziała, owszem swoje punkty zdobędzie ale na Iran to nie wystarczy.
Typ oczywiście do gry w singlu.
Dominikana - Słowenia 1:3
poniżej 136,5
1,50 Fortuna

Tutaj mecz zapowiada si szybkie 3:0 dla Słowenii i przekroczenie 20 punktów przez Dominikane w którymś secie będzie bardzo trudne.
Słowenia w dobrej formie i powinni zacząć z wysokiego C. Stawiam bezpieczny under do jakiegoś dubelka.
Brazylia - Egipt 3:0
Suma w secie z najwyższą liczbą punktów (włącznie z 5 setem ) Poniżej 46,5 1,90 forBet

Brazylia mocny faworyt do zwycięstwa 3:0. Nie wydaje mi się aby Egipt przekroczył w którymś secie granicę 21 punktów.
Egipt z samym Abdelhay, który już ma swoje lata i właśnie najlepsze lata ma już za sobą.. Nie ma kto tam za bardzo trzymać poziomu. Brazylia będzie odskakiwać z końcem seta i nie da przekroczyć granicę 21 punktów.
Belgia - Argentyna 3:1
Argentyna 2,05 Fortuna
powyżej 179,5 1,50 Fortuna
Mecz 50 na 50 więc pobieram wyższy kurs. Argentyna w moim odczuciu jest drużyną nieco lepszą, skład mają bardziej wyrównany, jest De Cecco, Conte więc gra będzie niebo lepsza.
Oczywiście over w tym meczu jest priorytetem bo 3:0 dla żadnej drużyny nie wchodzi w grę moim zdaniem.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
M 150

mattanderson

Użytkownik
Grajcie wszystko w stronę Francji na live. Najmocniejszy możliwy skład gra z Ngapethem razem, personalnie wyglądają kosmicznie wręcz
uner 136.5 pkt (1.90) fortuna live

Sobolbolek - czy jak ci tam. Realia potencjału drużyny to nie nazwa gościu XD i też nie kilka ostatnich meczów, ale skład. Czaisz? Skład Ngapethem, Boyerem, Toniuttim i Grebennikovem nie przestraszy sie Brazylii bo to Brazylia, tylko ich rozjedzie bo Brazole grają bez lewego skrzydła na tym turnieju. Ty z kolei nie masz zielonego pojęcia o potencjale danych zawodników, tylko tworzysz tutaj komiczne brednie o potentatach, dla Ciebie potentat to nazwa mam rozumieć? ogarnij sie
Podobnie pierdzielenie o tym,że USA dzisiaj zjada Serbie bo to potentat XDDDD koleś jak Serbia z Grbicem i Miljkovicem już była potentatem to w USA dopiero pierwsi ludzie się siatkówką zaczeli interesować ???? ale co ty możesz o tym wiedzieć. Tak samo teraz Lisinac, Podrascanin i Atanasijevic (wiesz kto to jest w ogóle) ludzie być może najlepsi na swiecie na pozycjach to nie potentaci? no ludzie trzymajcie mnie
 
friendly 421

friendly

Użytkownik
Bardzo ciekawe wypowiedzi. Forum opanowane przez dziwnych ludzi ???? Porownywanie Francji, Brazylii, Rosji itd to po pierwsze głupota, bawienie się w jasnowidzów też nic nie wnosi. Gdyby się skupić to wszystkie drużyny składy mają magiczne, oczywiście kontuzje najlepszych zawodników obniżają szansę, ale na ławce są prawie porównywalni zawodnicy. Bezpośrednie starcie między tymi zespołami to będą loterie, to tak jak grać we włoskiej Lube vs Perugia , kto jest lepszy. Ano nikt. Jeżeli mam być szczery to czuję , że z nieprzesadnie zachwalanych przez Was zespołów namieszać mogą Włosi. Kadrowo świetnie, na poziomie reszty zespołów, własne podwórko , może to wyjść naprawdę nieźle. Wniosek, co grać na tych ms? Ano na pewno nie zwycięzcę. Na dziś warto pograć po 3;0 dla Rosji i Brazylii, no gdzie tam oni straca seta , jest taka możliwość, ale wtedy tylko i wyłącznie z głupoty/lekceważenia, a to mistrzostwa i każdy set zmęczenie +10 , więc nie sądzę. USA zniszczy Serbię, która niestety jest himeryczna i przeciwko tak strategicznie ułożonej drużynie moim zdaniem wiele nie zdziała. Zgadzam się też do Kanady, nikt chyba nie sądzi , że przegrają. Ogrywają się wsrod najlepszych, będzie dobrze!
3:0 Rosja 1.5 ✅
3:0 Brazylia 1.23 ✅
Kanada i USA 1.33, 1.47 ✅
Kursy efortuna
 
M 150

mattanderson

Użytkownik
Na ławce Brazylii są prawie porównywalni zawodnicy do Lucarelliego i Mauricio? nie skomentuje tego nawet, bo aż zęby bolą xd
Jeszcze jeden typ na dziś:
Dominikana - Słowenia under 136.5 (1.50) fortuna
wydaje sie to być formalność. Dominikana grała przed turniejem dwa sporkania z tragiczną Tunezją i zbierała tam koszmarne baty, więc można sobie tylko wyobrazić jak słabiutki jest to zespół. Tutaj starczają sety do 20 i ostro by sie Słowenia musiała zbłaznić, żeby nie klepnąć w ten sposób tak słabej ekipy
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Podobnie pierdzielenie o tym,że USA dzisiaj zjada Serbie bo to potentat XDDDD koleś jak Serbia z Grbicem i Miljkovicem już była potentatem to w USA dopiero pierwsi ludzie się siatkówką zaczeli interesować ???? ale co ty możesz o tym wiedzieć. Tak samo teraz Lisinac, Podrascanin i Atanasijevic (wiesz kto to jest w ogóle) ludzie być może najlepsi na swiecie na pozycjach to nie potentaci? no ludzie trzymajcie mnie
Z tym Podrascaninem to cię poniosło. Gość ma doświadczenie ale w ataku czy bloku to nie jest obecnie już żaden chociażby top 10srodkowych aco dopiero najlepszy. Francja też uczyła.sie grać w siatkówkę gdy grali Grbic czy Ivan a co to ma do rzeczy. Na papierze obie ekipy są wyrównane ale.dla.mnie USA zjadają Serbów przede wszystkim PROFESJONALIZMEM. Amerykanie jak już coś robią to.robia to albo chcą to robic najlepiej. Jada na olimpiadę albo MS i tam ma być wynik. Serbowie mają lekka przewage tylko i wyłącznie na środku ale przyjęcie i rozegranie na korzyść USA. Anderson i Atanasijevic wydawało by się się równowaga jednak Amerykanin wygrał już tyle więcej trofeów.w.karierze, że wolę zaufać ekipie w której on gra. Atanasijevic jeszcze nie jest tak do.konca opierzony i nie ma tego cwaniactwa oraz jakby to.powiedziec &quot;segregacji ataków&quot;. Do tego przychodzi do.przyjecia jakiś armat to Anderson staje sobie jako czwarty do.przyjecia jako nominalny przyjmujący z Zenitu i jest tutaj kolosalna przepaść między tymi reprezentacjami.
Piszesz też o Lisinacu ale póki co.to niech gość coś wygra wielkiego w życiu bo mlucenie ogórków w plus lidze swoim zasięgiem to na razie nie jest rzecz uprawniającą to bycia najlepszym. Zobaczymy teraz albo.pozniej w Trentino.
 
sajm00n 821

sajm00n

Użytkownik
Grajcie wszystko w stronę Francji na live. Najmocniejszy możliwy skład gra z Ngapethem razem, personalnie wyglądają kosmicznie wręcz
uner 136.5 pkt (1.90) fortuna live


Podobnie pierdzielenie o tym,że USA dzisiaj zjada Serbie bo to potentat XDDDD koleś jak Serbia z Grbicem i Miljkovicem już była potentatem to w USA dopiero pierwsi ludzie się siatkówką zaczeli interesować ???? ale co ty możesz o tym wiedzieć. Tak samo teraz Lisinac, Podrascanin i Atanasijevic (wiesz kto to jest w ogóle) ludzie być może najlepsi na swiecie na pozycjach to nie potentaci? no ludzie trzymajcie mnie
Teraz to Ty dowaliles chooptasiu. Akurat wystarczy spojrzeć na przynajmniej IO 2008, GDZIE nazwiska takie jak Stanley, priddy, lambourne czy Lee doprowadzili USA do złota, a wtedy Twoi potentaci nie mieli nic do powiedzenia chociażby w ćwierćfinale (akurat milijkovic to mój ulubiony siatkarz) więc nie mów bzudr, że jak Serbia była mocna, to w USA dopiero zaczeli raczkować bo w tym momencie Twojej argumentacji jest tyle, co mięsa w parowce
 
friendly 421

friendly

Użytkownik
Na ławce Brazylii są prawie porównywalni zawodnicy do Lucarelliego i Mauricio? nie skomentuje tego nawet, bo aż zęby bolą xd
Jeszcze jeden typ na dziś:
Dominikana - Słowenia under 136.5 (1.50) fortuna
wydaje sie to być formalność. Dominikana grała przed turniejem dwa sporkania z tragiczną Tunezją i zbierała tam koszmarne baty, więc można sobie tylko wyobrazić jak słabiutki jest to zespół. Tutaj starczają sety do 20 i ostro by sie Słowenia musiała zbłaznić, żeby nie klepnąć w ten sposób tak słabej ekipy
Tak się składa, ze siatkowa to gra zespołowa, jeżeli oglądałeś trochę siatkówki to zauważysz, że katowanie co drugiej piłki na Lucarelliego w przeszłości nie wychodziło im najlepiej. Owszem zawodnik świetny, ale czasy kiedy Brazylia opierała grę glownie na nim wcale nie dawaly im ogromnych korzyści. To trochę tak jak w piłce nożnej Argentyna ustawia wszystko pod Messiego i wiemy jak wychodzi. Według mnie ja zdrowie wyjdzie Brazylii jego brak, a jeszcze kolejna sprawa jest to, że jeżeli ktoś myśli że kraj z Ameryki Pld. Ma tylko 2 lewych i nikogo więcej, no to trochę smutna sprawa. Życie zweryfikuje, ale obok tych bujd i bajan nie można przejść obojętnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
lazan 642

lazan

Użytkownik
Wiadomo bez spiny ale Kamerun ostatnie mecze towarzyskie gral z Polakami, po za tym potrafil tam nawiazac walke w pierwszym secie grajac na przewagi, dlateog piszac ze gra glownie z druzynami afrykanskimi i nie wie jak sie gra w siatke to nie wprowadzajcie w blad ... Wiadomo ze nikt nie wie jak oni graja ale badz co badz to juz nie ma slabych druzyn a jesli sie juz znalezli na ms to na pewno wiedza jak sie gra w siatkowke ... Moze i nie wygraja z tunezja ale jakies umiejetnosci musza miec skoro tutaj sa. Dotyczy sie to wszystkich druzyn na MS, ze nie sa tylko do bicia. Wszyscy atakuja dzisiaj Polakow ze zmiazdza Kubanczykow, aczkolwiek nie bedzie latwo poniewaz oni pokazuja sie co turniej jako ekipa bez kompleksow i wyjda zmotywowani, wiadomo ze Technicznie odstaja od naszych ale ile juz bylo tkaich przypadkow? Mozna przypomniec sobie mecz legii ktora odpada z Luksemburgiem, lub wczorah faworyzowana Polska ratuje remis z Irlandia ktora przyjezdza bez nikogo znajomego z pilkarzy. Odlecialem od tematu troche ale wracajac do meczu Polska - Kuba -&gt; sila w ataku i zagrywce bedzie lezec po stronie Kuby, ale technika i ogranie po stornie Polakow.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom