>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Mistrzostwa Świata 2018 [9.09-30.09.2018]

Status
Zamknięty.
D 224

dboniem

Użytkownik
Pytanie techniczne, jako mistrz świata mamy zagwarantowany pewny udział w kolejnych MŚ 2022, czy również zakwalifikowaliśmy się do Pucharu Świata ? jak z Igrzyskami Olimpijskimi ?
 
portowiecmks 4,3K

portowiecmks

Użytkownik
GDYBY WLOSI WYGRALI MS TO NA BANK BYLBY HYMN I BAJERY do 2 w nocy. TERAZ TO SIE ODBYLO NA ZASADZIE : FAJNIE ZE WYGRALISCIE ALE JUZ JEDZCIE SOBIE DO TEJ POLSKI, SMIECH NA SALI MS I NIE ZAGRAC HYMNU MISTRZOW SWIATA KABARET !
 
dspk666 5,7K

dspk666

Użytkownik
Pytanie techniczne, jako mistrz świata mamy zagwarantowany pewny udział w kolejnych MŚ 2022, czy również zakwalifikowaliśmy się do Pucharu Świata ? jak z Igrzyskami Olimpijskimi ?
nie pamietasz jak walczylismy o IO z Niemcami Heynena , a wtedy tez bylismy Ms . ????
na tym polu tez zasady sa dziewne
 
luken7 121

luken7

Użytkownik
Dokładnie &quot;PortowiecMKS&quot; byłyby cuda na miarę 22wieku. A tak spiker powiedział &quot; ciauuu arivederchi Roma&quot;
 
zworek 174

zworek

Użytkownik
Czas powoli zamykac ten turniej, ale serio... przez lata w bukmacherce tyle sie nie oblowilem.. 7/7 mega betow. Dzieki Polsko! ✅ Jestescie wielcy!
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Obonilismy tytu MS :sun::sun::sun::sun::sun::sun::sun::sun::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart:
El Kapitano Kubiak !!!! kocham tego goscia ,Kurek jak Hulk a Kochanowski jak Pirlo w noge :sun::sun::sun::sun::sun::sun::sun::sun:
 
izzi 80

izzi

Użytkownik
Siatkarze zarobią &quot;grosze&quot; w porównaniu do piłkarzy.
Polscy siatkarze zdobyli mistrzostwo świata, dzięki czemu Polski Związek Piłki Siatkowej (PZPS) wzbogaci się o 200 tys. dolarów.
Za sam awans na piłkarskie mistrzostwa świata FIFA wypłaciła PZPN-owi 8 mln dolarów, czyli... 40 razy więcej niż za złoty medal otrzyma PZPS.

Macie porównanie do kopaczy. ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
#10 19,8K

#10

Użytkownik
Brawo, coś pięknego.
Ja się tego kompletnie nie spodziewałem. Kurek wspaniale, jak on się odrodziło, co on grał i to w najważniejszych momentach kiedy było najważniejsze granie. Jak grała cala nasza druzyna, szczególnie stara gwardia. Kubiak, Kurek prawdziwi liderzy. Końcówki kiedy była największa presja najważniejsze punkty robili miazgę , świetna psychika , potrafili sprzedać swoje umiejętności kiedy trzeba było ich najbardziej. Heynen przygotował to genialnie, Polacy blyszczeli w kluczowym momencie turnieju.
Lewandowski? Kurek go zjadł, jeśli mamy tu porównywać. Gra przeciw najlepszym graczom na świecie Wallace&#39;owi , Sanderowi , Andersonowi , Atanasijeviciowi w najważniejszym turnieju i to on blyszczy, jest najlepszy na boisku. Cały zespół był najlepszy jeśli chodzi o ostatnie dni.
Polska Mistrzem Świata. Coś pięknego. Szacunek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
luken7 121

luken7

Użytkownik
Prawda jest taka że każdy dołożył cegiełke do tego sukcesu, niby kwolek i wojtaszek nie mieli szansy się wykazać prócz epizodów z Kubą Portoryko i meczu z Włochami to jestem pewien że robili świetna atmosferę
 
zworek 174

zworek

Użytkownik
Zworek, a co obstawiles jeśli można wiedzieć ?
Czysty win Polakow dzisiaj. A wczesniej tez tylko zwyciestwa poszczegolnych druzyn. Kilka podalem w dziale ;)
Dobry turniej dla mnie. Ja sie nie bawie w zadne dziwne bety. Od dawna obstawiam tylko zwyciestwa ew. handicapy setowe.
 
grzesznik 800

grzesznik

Użytkownik
Gratuluję Wam koledzy i koleżanki trafnych typów na tych mistrzostwach świata. Dla mnie zarabianie skończyło się na pierwszej rundzie, gdzie byłem mocno na plus, a później już było co raz gorzej, między innymi z uwagi na postawę reprezentacji Polski w meczu z Argentyną czy Serbii z w meczu z Polską.
Co do postawy polaków to nie spodziewałem się takiej dominacji. A już na pewno po pierwszej rundzie nie spodziewałem się, że Bartek Kurek zostanie MVP. Gość, który cały ubiegły sezon borykał się ze zdrowiem, w LN tułał się po świecie walcząc o powrót do formy, nagle niszczy USA i Brazylię w kluczowych meczach MŚ.
Piękna historia.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Każdy zdroworozsądkowy człowiek, po meczach z Argentyną i Francją nie dawał Polsce większych szans na medal, nie mówiąc o złocie (pomijam pieniaczy, którzy wtopili kieszonkowe i wylewali swoją frustrację). Wynikało to z obiektywnej oceny faktów ???? .
Całe szczęście sport rządzi się swoimi prawami i nagle te &quot;niemożliwe&quot; zostało zrealizowane. Osobiście przed imprezą nie nastawiałem się na jakieś fajerwerki, miejsce w szóstce zaliczyłbym jako sukces. A tu złoto i to w jakim stylu! W finale, to my graliśmy na pełnej koncentracji, bez nerwów, wiedząc po co kroczymy. Brazylijczycy, tylko dzięki kilku zrywom na zagrywce nie dostali łomotu w małych punktach. Świetny mecz!
I co najważniejsze, 4 lata temu było jasne, że Polska 2014, to była akcja &quot;wszystkie ręce na pokład&quot; i zwyczajnie główni aktorzy tamtego widowiska zakończą przygodę z kadrą (Wlazły, Winiarski, Zagumny) Teraz ten zespół osiągnął taki wynik a jest jeszcze w budowie i apogeum możliwości przed nami ???? . Kurek i Kubiak - 30 lat, jeszcze spokojnie parę sezonów pograją, Zatorski może cisnąć na libero jeszcze niemal dekadę. Na środku mamy spokój, chyba nasza najmocniejsza formacja. Dojdzie Leon, zdrowy (miejmy nadzieję) Mika. Jeszcze bardziej dojrzeje Szalpuk a w obwodzie są jeszcze choćby Bednorz czy Fornal. No cóż, takich finałów jeszcze przed nami trochę będzie ???? . A do Canarinhos - do zobaczenia w Tokio ???? !
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
raindropz 30

raindropz

Użytkownik
Kednak
Powiem tak, mamy wreszcie trenera ktory wie co robi. Do tego zawodników którzy się go słuchaja. Liczyć się będzie dyspozycja dnia.
A z innej beczki ja jestem kibicem real Madryt, cala wiosnę słyszałem od kolegów co losowanie i dwumecz taki tekst &quot;teraz to odpadną&quot; i tak do finału. To samo mówicie z Polską, ja mam nadzieję że skończy się jak właśnie z Realem.
No i naprzeciw niedowiarkom polacy jak Real w trzecim z rzędu triumfem w lidze mistrzów. Kto wie może i Polacy z 4 lata zrobia trzeci tytuł z rzędu.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
No to może ja zacznę typować od spotkań długoterminowych na MŚ. Do MŚ pozostało już niewiele czasu - 6 dni więc powoli można coś rozkminiać...
Czy Polska wygra wszystkie spotkania pierwszej fazy grupowej?
Tak 3,00 forBet
Polska wygra grupę D 2,20 fortuna
Może na początku zacznę od drużyn Portoryko i Kuba - raczej nikt nie ma wątpliwości, że poradzimy sobie z tymi rywalami. Kolejnym rywalem jest Finlandia, zespół nieco lepszy ale to już nie jest ta drużyna co parę lat temu z M. Oivanen, M. Esko, A. Siltala, J. Heikkinen itd... Dziś jest to młody zespół średni więc Polacy powinni sobie także z nimi poradzić.
Pozostały 2 drużyny Bułgaria i Iran.
Bułgaria niby współgospodarz ale to na tyle z jego atutów, drużyna jest rozbita i nie widać tam ani jednego % pozytywów. Ze składu odpadła ich największa gwiazda T. Sokolov oraz jego zastępca B. Yordanov z kolei brak powołania podstawowego rozgrywający G. Bratoev oraz libero Ivanov także nie wystąpi na MŚ po kłótni z trenerem. No jest kiepsko i Bułgaria także nam nie powinna zagrozić.
No i został nam Iran - Moim zdaniem Iran także swój czas miał 4 lata temu jeżeli w tamtym czasie nie wygrali gdzie byli naprawdę bardzo mocnym zespołem to teraz już nie wygrają.
Myślę, że warto postawić taki zakład bo tak naprawdę MOIM zdaniem jedynie Iran może nam zagrozić.
Który zawodnik zdobędzie więcej punktów w pierwszej rundzie ?
J. Kochanowski - L. Saatkamp 1,95 forBet 30:45
Moim zdaniem warto przemyśleć taki zakład.
Po 1 Kochanowski nie będzie grał wszystkich meczy ponieważ doskonale wiemy, że Nasz trener lubi rotować składem między meczami. Po 2 mamy doskonałych 3 środkowych i każdy z nich może grać.
Po 3 teraz o Lucasie po stracie w Brazylii Lucareliego oraz Mauricio to On będzie musiał wziąść dużo częściej grę na swoje barki. Jest to doświadczony zawodnik.
Ma dużo lepszą zagrywkę, dużo lepszy blok i czucie gry no i w ataku także nie odstaje od Kuby.
USA - Brazylia 3:2
USA 1,70 STS
O Brazylii także można powiedzieć, że swój najlepszy okres mają za sobą a ten jest lekko średni...
Dodatkowo doszły poważne osłabienia przed MŚ po kontuzji wraca Lucarelli ale nie zdąży z formą i nie wystąpi, z kolei kontuzji niedawno nabawił się Mauricio kolejny przyjmujący i jest problem...
USA w swoim składzie na każdej pozycji ma gwiazdy światowego formatu...
W ataku Anderson na przyjęciu Russell, Sander rozegranie Christenson środek Holt, Smith i libero Shoji.
Już w lidze Narodów USA pokonała dość łatwo Brazylię 3:0.
Bułgaria - Słowenia 11:12
Słowenia 3,21 STS

Tutaj wysoki kurs dość ryzykowny ale... poparty solidnymi argumentami.
O problemach Bułgarów już pisałem więc nie będę się powtarzał...
Dodam tylko, że namawiany do powrotu był nawet M. Kazijski ale i on nie zgodził się.
Słowenia to bardzo solidna drużyna ze świetnymi graczami... Gasparini, Sket, Urnaut, Cebulj, Vincic, Kozamernik czy Pajenk - Te nazwiska nie są anonimowe.​
Dziś rozpoczynają się Mistrzostwa Świata, ja dorzucę jeszcze parę typów długoterminowych...
Na Słowenię mocno kurs poleciał w dół z 3,21 że wygrają z Bułgarią wyrównał się i już jest 1,85...
Oby był na plus, ok do rzeczy.
Słowenia 1-3 w grupie A 2,1
Słowenia 1-2 w grupie A 3,25
Nie mogę przejść obojętnie obok takich kursów... Słowenia w moim odczuciu będzie dużo mocniejsza niż pokazują to kursy, już w meczach towarzyskich pokazali, że potrafią... Mają naprawdę bardzo mocną i wyrównaną pierwszą szóstkę - oczywiście problem zaczyna się już na ławce, chociaż i tam znajdziemy parę mocnych punktów jak np. drugi atakujący.
Grupę mają dość wyrównaną, prócz Włochów, którzy powinni odstawać są Belgowie, Argentyńczycy i Japończycy, których także bym nie przekreślał.
Oczywiście nie mówię, że Belgia czy Argentyna są drużynami słabymi ale w moim odczuciu nie są aż takimi faworytami aby na Belgie był kurs 1,25 w pierwszej 3-ójce a na Słowenie 2,1...
Ogólnie dość mocno wszedł bym w taki dubelek...
Słowenia 1-3 w grupie A 2,10
Polska wygra grupę D 2,00
W AKO wychodzi 4,20 ✅✅✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom