>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mistrzostwa Świata 2018 [9.09-30.09.2018]

Status
Zamknięty.
fazer77 2,7K

fazer77

Użytkownik
Kanada - Egipt -2,5 h Kanada 1.61 efortuna✅
Godzina 16:00

Egipt nie jest lepszy od Holandii, a wczoraj Kanada pokazała, że nadal trzyma poziom z ligi narodów, na pewno są skoncentrowani, nie chcą tracić setów, nie są potentatem dlatego kiedy mają okazję to muszą wygrywać 3-0, mają w grupie Francję i Brazylię, będzie ciężko o wyżej niż 3 miejsce w tabeli, ale kto wie. Wczoraj osłabiona Brazylia nie miała większego problemu by wygrać 3-0 z Egiptem, uważam, że Egipt to zespół o 2 klasy słabszy od Kanady, a zauważyłem, że najczęściej gdy Kanada jest faworytem to wygrywa 3-0.

USA - Australia -2,5 h USA 1.53 efortuna⛔
Godzina 17:00

Wczoraj USA miało pięciosetowy mecz, dobry aby się zaaklimatyzować, dziś łatwy rywal i powinni skorzystać z okazji aby szybciej zejść z parkietu, nie powinni tracić setów z takimi rywalami i podejrzewam, że po wczorajszym meczu dziś celem będzie wygrać bez straty seta. Wygranie grupy C bardzo się opłaca, a więc aby to osiągnąć muszą wygrywać 3-0, na górze tabeli C może się mieszać i mogą decydować sety. A jeden z rywali Rosja ograła Australię 3-0, mecz bywał wyrównany, ale zawsze w końcówkach Rosja odskakiwała, więc nie sądzę aby Rosjanie grali wczoraj na 100%, jak również Australia nie wytrzymywała końcówek seta.
Japonia - Dominikana 3-0 1.68 efortuna✅
Godzina 17:00

Japonia w pierwszym meczu trafiła na Włochów, więc ci gospodarze wypadało aby wygrali 3-0 i nie oddali choćby seta. Jednak Japonia w lidze narodów grała nieźle, mają dobrą zagrywkę, po klęsce z Włochami trzeba odwrócić kartę a rywal to tego najlepszy z możliwych, dlatego też potrzebne im zwycięstwo w 3 setach z najsłabszym rywalem w grupie, z którym prawie każdy wygra 3-0 ( oprócz Słowenii ). Grupa po za Włochami i Dominikaną jest wyrównana i praktycznie każdy może zająć zarówno 2 jak i 5 miejsce, a jeszcze trzeba pamiętać, że Włochy zrobią wała żeby zająć 2 miejsce, ale czy tylko oni chcą zająć 2 miejsce?. Japonia jest od Dominikany lepszym zespołem, lepiej zgranym, grali w lidze narodów, może Słoweńcy oddali wczoraj seta dlatego, że też kombinują aby nie zająć 1 miejsca w grupie, ale w następnych wygrali do 13,13,17 więc to pokazuje klasę Dominikany, a Japonia z Włochami w każdym secie przekroczyła 20 pkt.
Iran - Bułgaria Godzina 19:40
Iran wygra 1.78✅
Iran -1,5 seta 2.48 fortuna✅ to był mega hit dnia????

Iran jest personalnie lepszy od Bułgarii z aktualnym składem, o absencjach gospodarzy było już napisane, nie gra 4 zawodników z pierwszego składu. Ze słabiutką Finlandią jeszcze wygrali 3-0, ale w Finlandii grają nowi młodzi zawodnicy, którzy w tym roku przegrywali 2 x z Rumunią, 2 x z Estonią, w meczu z Danią wygrali 3-2, a gdzie jest Dania w siatkówce -3 świat. Przegrywali też z Hiszpanią i Portugalią. Uważam, że Finlandia zajmie ostatnie miejsce w grupie. Iran gra dobrze, z Portoryko nawet na chwilę nie dali im powąchać prowadzenia w secie, cały czas kontrolowali mecz na dystans 4-5 pkt, zagrali lepiej niż wczoraj Polska. Jedyny Atut Bułgarów to własna hala, ale to nie może wiele pomóc z takim składem, jak również przerwa 4 dni od ostatniego meczu, ale może to nawet lepiej dla Irańczyków, którzy dzień po dniu zagrają, a wczoraj się nie namęczyli tylko rozgrzali.
Serbia - Kamerun 3-0 1.37 fortuna✅
Godzina 20:30

Serbia podobnie jak USA, zagrali 5 setów więc czas na wygranie 3-0, aby mieć siłę na kolejne mecze, jak pisałem bardzo się opłaca wygrać grupę C, więc również potrzebne im 3-0. Kamerun owszem ograł Tunezję, ale drużyny z Afryki to najsłabszy poziom na tym mundialu. Polska w sparingach pokazała, że jak tylko się przyciśnie to Kamerun leży.

Włochów wolę dziś nie ruszać, z tą grupą od przegranego seta przez Słoweńców jestem ostrożny. Uważam, że jeśli nie Włosi to Słoweńcy wygrają tą grupę, ale może być dziwnie. Zwycięzca w grupie A zagra w następnej fazie z Brazylią lub Francją, z Serbią lub USA lub Rosją, oraz z Polskiej grupy D Bułgaria lub Kuba lub Portoryko. Więc była by to grupa śmierci w następnej fazie.
Dodatkowo taśma:
Kanada - Egipt -1,5 seta Kanada 1.15✅
Polska - Portoryko -1,5 seta Polska 1.04✅
USA - Australia -1,5 seta USA1.12⛔
Japonia - Dominikana -1,5 seta Japonia 1.15✅
Iran - Bułgaria +2,5 seta Iran 1.13✅
Serbia - Kamerun -1,5 seta Serbia 1.07✅
AKO 1.86⛔

można dodać
Brazylia - Francja over 141,5 pkt 1.25✅
AKO 2.32

Wczoraj tego typu taśma by weszła

 
kosmita28 30

kosmita28

Użytkownik
To i ja dorzucę swoje typy:
Egipt + 20.5 pkt, ✅
Polska - 2.5s, ✅
over 143.5 pkt Brazylia -Francja, ✅
over 146.5 Bułgaria- Iran ✅
1.Egipt wczoraj przegrał 3-0 ale walczył. Dzisiaj pewnie będzie podobnie ale 20 pkt różnicy to dużo.
2.Portoryko to jednak poziom niżej niż Kuba. Oby dzisiaj udalo się bez straty seta.
3 i 4. Dla mnie faworytem jest Bułgaria i Francja ale wybieram bezpieczniej. 4 sety wystarczą na pokrycie obu linii
 
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Witam wszystkich, pierwszy mój post w tym dziale. Wczoraj niestety nie zdążyłem niczego napisać ale sam pograłem wygrana USA i do tego Kube +20,5 więc ledwo ledwo ale się udało.
Dzisiaj gram:
Egipt - Kanada 0:3 @1,61 ✅
Oczywiście Kanada jest zdecydowanym faworytem, dość spokojnie pokonali Holandie 3-0 to i ze słabiutkim Egiptem powinni sobie poradzić, solidna drużyna z zawodnikami na wysokim poziomie ale jednak się raczej na tyle zmanierowani jak kilka topowych ekip by odpuszczać sobie i lekceważyć mecz z takim outsiderem.
Portoryko - Polska 2 drużyna under 75,5pkt @1,50 ✅
Bardzo negatywnie podchodzę do naszej obecnej reprezentacji ale jak nie z nimi to z kim? Łatwe 3-0 bez gry na przewagi to dla nas obowiązek. Rywale nie są na tyle silni fizycznie i utalentowani jak młodzi Kubańczycy którzy zgraniem, parametrami, atakiem i zagrywką urwali nam seta. Dzisiejszy rywal to też brak techniki lecz już nie taka fizyczność.
Australia (+20,5) - USA 1 @1,61 ✅
Australia to nie są chłopcy do bicia, kilku ciekawych graczy. Wczoraj z Rosją (moim zdecydowanym i jedynym faworytem całej imprezy) linie taką pokryli. Dodatkowo USA po ciężkim i długim meczu z Serbią skończonym o późnej godzinie. 3-0 dla USA ale nie sądze by w każdym secie potrafili wygrać do 18, w jednym jak nie dwóch &quot;kangury&quot; spokojnie mogą doczłapać się do 20pkt. Generalnie takie linie na poziomie 20,5+ są do grania w wielu meczach. Poza paroma outsiderami nie ma tu przypadkowych drużyn, takie linie są wysokie a faworycie nie zawsze podchodzą do sprawy na wielkim spięciu i nie zależy im by przeciwnika tak zdemolować.
Iran - Bułgaria 1 @1,9 (HIT DNIA) ✅
Oglądałem pierwszy mecz Bułgarów. Męczyli się ze słabą i młodą Finlandią. Poza środkowymi są to gracze średniej półki, do tego różne problemy i nerwowa atmosfera w związku jak i często w drużynie na boisku. Iran to nie jest wygodny przeciwnik, dobra poukładana i waleczna drużyna. Może dziś pod siatką iskrzyć bo to bardzo ważny mecz dla obu ekip. Jedynym atutem Bułgarii jest własna hala i doping kibiców ale i ten nie powinien rywali sparaliżować bo są przyzwyczajeni do grania w &quot;gorącej atmosferze&quot; i głośnym dopingu.
AKO: 7,39
Stawka: 37zł
EW: 240,62 ✅ ✅ ✅

(Wszystkie kursy z fortuny)
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDI4NjU2NDYwNjYwMDrVRuWq585/PTLS7M8=&amp;kind=MAIN
 
Otrzymane punkty reputacji: +69
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Na dziś stawiam oto taki kuponik na podwojenie...
Egipt - Kanada (-1,5 seta) Kanada 1,20 (0:3)
Portoryko - Polska poniżej 135,5 1,50 (0:3 116)
Brazylia - Francja powyżej 176,5 1,50 (3:2 211)
AKO: 2,70 STS ✅✅✅
Wczoraj Kanada pokazała się z bardzo dobrej strony, pokonali bez żadnego problemu Holandię na którą po cichu liczyłem, że sprawi niespodziankę. Nic bardziej mylnego, tylko 1 set wyrównany a tak to Kanada rozbiła rywala. Dziś przeciwnik jeszcze o 2 klasy słabszy.
Egipt wczoraj przegrał 0:3 z Brazylią dość łatwo bo aż 16 punktami. Nadal w drużynie Egiptu najlepszy jest Abdelhay, który już ma swoje lata. Dziś nie widzę innej opcji niż wygrana Kanady za 3 punkty.
Polacy pokonali Kubę 3:1 ale tylko przez własne błędy i przez przestój czy jak to nazwać nie wygrali 3:0... Każdy set, który wygrali był prowadzony od początku do końca pod ich dyktando a Portoryko nie pokazało kompletnie nic z Iranem, porażka 0:3 bez żadnego podejścia. Stawiam na dość pewny under meczowy.
No i hit dzisiejszego dnia w którym nie widzę zakończenie meczu w 3 setach. N&#39;gapeth jeszcze nie jest w 100% dysponowany, to było widać wczoraj. W Brazylii także swoje problemy mają. NA Francuzów kurs już jest za niski by stawiać na nich. Stawiam na over który może być pokryty bez żadnych problemów w 4 setach.
Polska - Portoryko 3:0
Suma punktów w secie z najniższą ich liczbą (włącznie z 5 setem) powyżej 39,5 1,85 forBet

Jesteśmy mega faworytami, wczoraj w 3 secie Polska rozbiła Kubę do 14 i by nie wszło ale tam przecież było 10:10 ..kosmiczna seria. Portoryko w 2 secie z Iranem także przegrało do 14.
Dziś wydaje mi się, że w każdym secie Portoryko przebije barierę 15 punktów. Liczę także na zmiany w Polsce/
Australia - USA 2:3
Australia +21,5
1,53 Fortuna

No takie handi jest lekką przesadą moim zdaniem, mimo, że USA jest murowanym faworytem.
Wczoraj w 2-óch setach Australia postawiła się Rosji i były to sety naprawdę wyrównane do 20 punktów, potem Rosja odskakiwała. USA wczoraj ciężki mecz 3:2 z Serbią. Czy da odpocząć zawodnikom? Wątpię ale nie wydaje mi się aby rozbili Australię tak wysoko.
Dominikana - Japonia 0:3
Japonia -14,5 1,60 forBet

Wczoraj Dominikana wygrała 1 seta ze Słowenią ale w pozostałych już została sromotnie rozbita... Dlatego nie zaryzykuję 3:0 dla Japonii wydaje mi się, że handi jest bezpieczniejsze, bo wydaje mi się, że min 1 set to będzie wysokie zwycięstwo Samurajów, którzy jeśli myślą o awansie muszą ten mecz wygrać.
Iran - Bułgaria 3:1
powyżej 179,5
1,52 Fortuna

Mecz który może zaważyć o 1 lub 2 miejscu, bardzo ważny dla obu ekip. Bułgaria osłabiona lecz Bułgaria grająca u siebie zapewne nie podda się bez walki. Iran wczoraj rozbił Portoryko, nie zmęczył się zbytnio.
Stawiam na min 4 sety i over w tym meczu, możemy nawet zobaczyć mecz 5 setowy.
Kamerun - Serbia 0:3
Serbia -15,5 1,60 Totolotek

Jeżeli Serbia potrafi rozbić USA do 15 to tym bardziej Kamerun. Mimo, że Kamerun wygrał mecz 3:0 z Tunezją to nadal wydaj mi się, że jest o 2 klasy słabszy dlatego idzie handi w kierunku Serbii, która pokazała się z dobrej strony wczoraj.


Matimotorfan....
Wydaje mi się, że lepiej pobrać na Australię. Po 1 USA zagrała wczoraj ciężki mecz a po 2 jednak Kamerun to dalej niewiadoma przy mocnym rywalu..​
 
P 102

para00

Użytkownik
DZisiaj jak dla mnie niektorzy faworyci beda mieli pod gorke.
Canada gra dobrze ale w mojej opinie zrobi sporà wpadke w ktoryms meczu bo nie zagra kilku meczy na bardzo wysokim poziomie
Ja juz dzis licze na minimum seta a moze 2 Egiptu ktory przy sredniej dyspozycji Canady ma spore szanse urwac cos.Jesli chodzi o mecz Bułgaria - Iran to jak juz ktos pisal Bułgarzy powinni byc faworytem przy słabiutkim Iranie i nikt mi nie powie ze grali tak jak przeciwnik pozwala bo przeciwnik to byl Madagaskar.
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik
Wydaje mi się, że Japonia powinna dziś wygrać 3:0, ale przyznam szczerze, że nie oglądałem ani meczu otwarcia, ani też wczorajszego meczu Dominikany ze Słowenią.
Różnica potencjałów olbrzymia, ale zastanawia mnie ten wczorajszy set ze Słoweńcami - może wypowiedzieć się ktoś, kto oglądał oba mecze? ????
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Czy w jakimś buku można stawiać żółtą kartkę na dane spotkanie? Moja kobieta, która interesuję się siatkówką uważa, że w spotkaniu Bułgaria-Iran atmosfera może być mocno napięta i takie coś możemy tam zobaczyć.
Over 3.5 seta Brazylia - Francja x Over 3.5 seta Bułgaria-Iran x Polska 3:0
AKO: 2.46/unibet

Mogę się wypowiedzieć tylko na temat spotkania Polaków. We wczorajszym pojedynku przeciwko Kubie graliśmy dobrze i tak naprawdę w 3 secie mieliśmy potężny zastój i słabe przyjęcie. Reszta wyglądała poprawnie. Portoryko to najsłabsza drużyna w naszej grupie, która wczoraj nie miała żadnych szans z Iranem i przegrała gładko 3:0. Pozosałe dwa overki to przynajmniej jeden set dla przegranego. Obie pary wydają się mocno zbliżone i nawet jeżeli Brazylia to nie ta sama reprezentacja to spokojnie ugra seta. Bułgarzy również we własnej hali nie powinni przegrać do 0. Ode mnie siatkówka delikatnie, bo oglądam tylko z kobietą i moje wnioski są raczej nie do końca podparte trafnymi spostrzeżeniami eksperta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
power30 18K

power30

Forum VIP
Tak wygląda drabinka dla fazy II
Grupa E (Mediolan)
1A
2B
3C
4D

Grupa F (Bologna)
1B
2A
3A
4C
Grupa G (Sofia)
1C
2D
3D
4B
Grupa H (Warna)
1D
2C
3B
4A
Jesteś pewien że tak wygląda drabinka? Włosi na pewno by sobie tak w kolano nie strzelili (patrz 2010 rok ???? ). Na stronie PZPS widnieje taka rozpiska:
Grupa F:
1A
2B
3A
4C
W takim wypadku jak najbardziej opłaca wygrać się im to grupę, bo praktycznie mają autostradę do 3 fazy.
 
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
kolejny typ
Kuba vs Finlandia 1. 2.05
nie no moim zdaniem kursy wogole nie maja nic wspolnego z rzeczywistościa. Kubanczycy maja zrywy. Duza sila,skocznosc, mlodosc. Od finow az bije przecietniactwem i motywacji to chyba tez tu nie ma zbyt wiele. Jednym slowem obie druzyny technicznie mizeria ale po stronie Kuby aspekty fizyczne. Na Finlandie wystarczy
 
fazer77 2,7K

fazer77

Użytkownik
Jesteś pewien że tak wygląda drabinka? Włosi na pewno by sobie tak w kolano nie strzelili (patrz 2010 rok ???? ). Na stronie PZPS widnieje taka rozpiska:
Grupa F:
1A
2B
3A
4C
W takim wypadku jak najbardziej opłaca wygrać się im to grupę, bo praktycznie mają autostradę do 3 fazy.
Drabinka została zmieniona po losowaniu grup, a na stronie pzps jest ta przed zmianæ, pierwsza wersja była opublikowana w styczniu i chyba z tamtego czasu jest artykuł bo też mi się to przewineło podczas wyszukiwania
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Drabinka została zmieniona po losowaniu grup, a na stronie pzps jest ta przed zmianæ, pierwsza wersja była opublikowana w styczniu i chyba z tamtego czasu jest artykuł bo też mi się to przewineło podczas wyszukiwania
Faktycznie na oficjalniej stronie jest tak ja podałeś, tak więc zwracam honor ????
 
lazan 642

lazan

Użytkownik
Tak jak myslalem ze wczoraj Cuba postawi sie naszym i sie nie mylilem ????
na dzisiaj typuje ostroznie ale w strone Brazylii a no dlaczego? Poniewaz idzie masowka na Francje ale i nie tylko dlatego ...
a) dlaczego idzie masowka na Francje? poniewaz Brazylia zagrala bez rewelacji w meczu z Egiptem, a Francja latwy spacerek z Chinami
b) Brazylia nie gralo wczoraj na 100% , trener jak i sztab wiedzieli jaki mecz graja jutro i o co graja bo graja o pierwsze miejsce w grupie, dlatego mieli po prostu wyjsc, zagrac bez rewelacji i wygrac najmniejszym jak to mozliwe nakladem sil, szykujac i oszczedzajac sile na jutrzejsze spotkanie to wykonali profesjonalnie
c) wszystkie szachy taktyczne zostaly takze zaoszczedzone, poniewaz nie pokazali swojej siatkowki wczotaj tylko grlai najprostszymi rozwiazaniami, tak aby Francuzii nie mogli podpatrzec(a na pewno bacznie obserwowali ten mecz)
d) Kurs 2.30 - 1.50 na Francje ????? czym jest spowodowany tym kurs, a no wlansie tym ze ludzie widzieli jak gra Brazylia wczoraj, ale dlaczego tak grali to juz napisalem, po za tym Egipt tez nalezy do druzyn z ktorymi trzeba sie liczyc i zagral bardzo dobry mecz
To jest moja analiza na to spotkanie, a wynik koncowy zferyfikuje czy trafna, poniewaz nie zakladam ze Francja nie wygra tego spotkania daje szanse 55/45 na korzysc Brazill
 
S 1,5K

saruman27

Użytkownik
Wiem że to dopiero 2 mecz ale USA wykreślam już ze swojej listy faworytów, ogromne przestoje w grze i słabe przyjęcie .Wczoraj myślałem że to dlatego że Serbia mocna , ale po meczu z Australią nie mam złudzeń
 
lazan 642

lazan

Użytkownik
po 2 meczach wykluczasz druzyne z walki o medale. To co mozna powiedziec o kanadzie wczoraj ładny mecz i łatwa wygrana a dzisiaj z egiptem słabiutko
Kanada nie zagrala slabo dzisiaj, to Egipt zagral dobrze ???? Wczoraj z Brazil tez grali b.dobrze
 
S 1,5K

saruman27

Użytkownik
Raczej 3-0 bez kalkulacji.Belgia bardzo słabo wygląda
Nie wydaje się wam że strasznie zaniżone kursy na Słowenie z Japonią?1.25-1.3 to mocna przesada.Japończycy z Włochami wyglądali dużo lepiej niż dzisiaj Belgia .Mocno się postawią jutro Słoweńcom , myśle że mogą urwać punkty a nawet wygrać
 
#10 19,8K

#10

Użytkownik
Kurła co za mecz Francji i Brazylii. Wszystko na styk , potentat mógł paść i już miał strach w oczach. 3 punkty w końcówce na plus no ale już w samej końcówce doświadczenie i indywidualności Brazylii . Te bloki na Ngapethcie. Szkoda bo było więcej do wyciągnięcia dla Europejczyków. No ale to dopiero druga kolejka, trzymał kciuki za Francuzów żeby zaszli dalej od Cannarinhos bo jest na to szansa. Brak Francji tego młota na ataku jaki ma Wallace czy Eder bo na razie w kluczowych momentach tego brak im. Fajnie trener rotował Francuzami bo miał kim, z Brazylią zobaczymy jak będzie z tym składem. Brazylia nie rozbiła Francji i dla mnie nie powróciła jak na razie na piedestał.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom