>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Świata Elity 2018 ( Dania - Kopenhaga, Herning ) 04.05.18 - 20.05.18

Status
Zamknięty.
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Mam duże przeczucie, że Dadonov dziś zagra świetny mecz i zdobędzie 2-3 punkty.
Zagrałem solo, że strzeli po 2.6. Dodatkowo powyżej 1.5 pkt również po 2.60 oraz powyżej 2.5 po 6.50.
Ja zagralem dubla ma pkt. Dadonov 0,5 + McDavid 1.5 kurs ako 2.13
 
F 98

funnygames

Użytkownik
Czechy-Rosja
Po Finlandii kryzys dopadł tez USA. 1 tercja o malo nie przegrana i podobnie jak u Finow niemoc strzelecka. Ale nie o tym w wątku rosyjsko-czeskim. Faworytem napewno sa rosjanie. W składzie większość to czołowe postaci KHL Datsjuk, Shipasiov, Kaprizow, Grigorenko, Shalunov, Andronov, Nesterov. I Gusiew ktory nie ma pewnosci czy dzis zagra. Zza oceanu przykecieli Zajcev, Anisimov, Buchniewicz, Dadonov. Druzyna jest zgrana i widac chemie wsrod nich. Po drugiej stronie Czesi, ktorzy tutaj jakos specjalnie nie błyszczą. Remisy ze Słowacja i Szwajcaria po 60 min to nie to na co liczył trener Jandacz. Napewno chłopaki potrfia grac dobrze w hokeja a liga jest coraz mocniejsza. Wielu z nich gra lub gralo w KHL wiec z pewnością wiedzą jak grac przeciwko Rosjanom. W bramce bedzie stał David Rittich, ktory ładnie sie pokazuje w Calgary, obrone maja doswiadczona ale tez nie bardzo wiekową w ataku maja kim postraszyc i taki znak zapytania nad Krejcim i Pasternakiem. Przylecieli dzis i rano trenowali ale ponoć fizycznie troche pod kreską i nie wiadomo czy zagrają bo to duże wzmocnienie. Mimo ze faworyci zawiedli mnie wczoraj i dzis to stawiam ze Rosja wygra ten pojedynek. Dwa typy
Rosja reg. Kurs 1.52
Rosja minus 1.5 kurs 1.89
Powodzenia. Strzelców ciezko mi tutaj okreslic. Sklanialbym sie w kierunku Dacjuka, Dadonowa i Kaprizowa.
Tarsenko odmowil gry a Malkin chce doleczyc kontuzje z która gral przez cale PO
Pochwalić gościa i od razu wszystko na czerwono
Pochwalić gościa i od razu wszystko na czerwono
Lekcja hokeja dla słabej Rosji
 
M 5

meydey

Użytkownik
mark1973
Ogólnie to dzięki za typy, bo często tu zaglądam, żebyzasugerować się Twoją analizą. Ale ode mnie taka sugestia jeśli macie konto w STS. Generalnie jeśli ktoś typuje strzelców to polecam STS ze względu na zdecydowanie wyższe kursy niż na fortunie. Rożnice to często nawet 0.3, 0.5 w kursach więc są dość pokaźne. Oczywiście w STS oferta na hokej jest bardziej uboga.
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Pochwalić gościa i od razu wszystko na czerwono
Lekcja hokeja dla słabej Rosji
Nie zawsze wszystko wychodzi, najprościej kogoś skrytykować.
Ja chętnie przeczytam Twoje analizy i typy i zobaczymy jak to wyjdzie.
Rosja nie była słaba, w trzeciej tercji zdecydowanie dominowali i roznie mogło sie skończeć. Wzmocnienia w druzynie Czeskiej w osobach Pastrnaka i Krejciego dały wiecej niz sie spodziewano.
mark1973
Ogólnie to dzięki za typy, bo często tu zaglądam, żebyzasugerować się Twoją analizą. Ale ode mnie taka sugestia jeśli macie konto w STS. Generalnie jeśli ktoś typuje strzelców to polecam STS ze względu na zdecydowanie wyższe kursy niż na fortunie. Rożnice to często nawet 0.3, 0.5 w kursach więc są dość pokaźne. Oczywiście w STS oferta na hokej jest bardziej uboga.
Dzięki, a czy w STS też sa typy na punktacje kanadyjską,? bo na ten moment nie widzę
 
adi0391 306

adi0391

Użytkownik
Śmieszny typ na Rosje...bez komentarza kolego przegrałem bardzo dużo pieniędzy przez ten typ ????
 
M 5

meydey

Użytkownik
No właśnie to jest minus STS. Generalnie oferta dużo biedniejsza i oczywiście typów na punktację kanadyjską nie ma, lecz za to kursy na strzelców nadrabiają ;) Pkt. kanadyjską pogrywam na fortunie.
Śmieszny typ na Rosje...bez komentarza kolego przegrałem bardzo dużo pieniędzy przez ten typ ????
To po co w ogóle grasz takie typy? Ktoś poświęca tutaj swój czas, aby podzielić się swoją opinią i typami na różne mecze, a Ty potrafisz tylko to krytykować. Jeśli uważasz, żeten typ był śmieszny to po co go zagrałeś?
 
F 98

funnygames

Użytkownik
No właśnie to jest minus STS. Generalnie oferta dużo biedniejsza i oczywiście typów na punktację kanadyjską nie ma, lecz za to kursy na strzelców nadrabiają ;) Pkt. kanadyjską pogrywam na fortunie.
To po co w ogóle grasz takie typy? Ktoś poświęca tutaj swój czas, aby podzielić się swoją opinią i typami na różne mecze, a Ty potrafisz tylko to krytykować. Jeśli uważasz, żeten typ był śmieszny to po co go zagrałeś?
Co z tego ze Rosja cisnela??...jaki jest rezultat??
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Francja-Austria czysta 1?,jak sądzicie bo fajny kurs ???? )?
Ostatnio zauważyłem, że miałes nosa do typów i generalnie by Ci weszły.
Ja osobiście poszedłbym w handi w kierunku Austrii lub nawet z x. Austriacy w meczu ze szwecja nie wygladali na grajacych na 100%, zreszta najlepsi zawodnicy byli na lodzie dosc krótko dla przykładu lider Raffl ze Słowacja zagrał 17 min a ze Szwecja tylko 8, był drugi bramkarz w ekipie Austrii wiec napewno wszyscy mieji świadomosć ze od meczu z Francja a poźniej Białorusią bedzie zależeć być albo nie być w dywizji. Kursy na Austrie bardzo dobre i napewno Francuzi w zasiegu
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
mark1973
Ogólnie to dzięki za typy, bo często tu zaglądam, żebyzasugerować się Twoją analizą. Ale ode mnie taka sugestia jeśli macie konto w STS. Generalnie jeśli ktoś typuje strzelców to polecam STS ze względu na zdecydowanie wyższe kursy niż na fortunie. Rożnice to często nawet 0.3, 0.5 w kursach więc są dość pokaźne. Oczywiście w STS oferta na hokej jest bardziej uboga.
NaprAwdę? A ja wlasnie wczoraj widziałem roznice w kursach ale na korzyść Fortuny . Chcialem pograc bramke Schwartza i kurs na Sts wynosil @2,00 a na Fortunie @3,00 .. spora roznica prawda ? No i na Fortunie mozna pograc na 2 bramki lub wiecej danego zawodnika i kurs na gole McDavida 2+ wynosił 3,60 .
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
NaprAwdę? A ja wlasnie wczoraj widziałem roznice w kursach ale na korzyść Fortuny . Chcialem pograc bramke Schwartza i kurs na Sts wynosil @2,00 a na Fortunie @3,00 .. spora roznica prawda ? No i na Fortunie mozna pograc na 2 bramki lub wiecej danego zawodnika i kurs na gole McDavida 2+ wynosił 3,60 .
Powiem Wam Panowie , że nie analizowałem tego pod tym kątem nigdy, hokej od lat obstawiam w Fortunie bo myslę że oferta jest całkiem przyzwoita, ale dobrze, że ktoś sygnalizuje rózne rzeczy bo czasem róznice w kursach mogą sprawic róznice w portfelu
 
M 5

meydey

Użytkownik
NaprAwdę? A ja wlasnie wczoraj widziałem roznice w kursach ale na korzyść Fortuny . Chcialem pograc bramke Schwartza i kurs na Sts wynosil @2,00 a na Fortunie @3,00 .. spora roznica prawda ? No i na Fortunie mozna pograc na 2 bramki lub wiecej danego zawodnika i kurs na gole McDavida 2+ wynosił 3,60 .
Oczywiście, masz rację jeśli chodzi o bramki chociażby 2+. Jeśli dokładnie przeczytasz mój post to dowiesz się że zwróciłem uwagę na to ze oferta jest duzo biedniejsza i gracze maja mniejsze pole do popisu. Jeśli chodź i o Kursy na pojedynczych strzelców to wiadomo, że nie zawsze będzie to na korzyść jednego bukmachera, ponieważ różnice kursowe są zawsze. W swojej wypowiedzi chciałem tylko zwrócić uwagę aby analizować co bardziej nam się opłaca. Wczoraj jeśli chodzi o mecz Amerykanów to na cały drugi atak USA Kursy były o około 0.5 wyższe w STS natomiast zdarzają się mecze, że to inny bukmacher góruje. Jeśli ktoś jest zainteresowany to polecam zajrzeć na stronie lvbet bardzo fajna promocja na mecze MŚ w Danii. Sam gdybym wcześniej o niej wiedział to bym skorzystał ;) dlatego polecam odwiedzać różnych bukmacherów w miarę możliwości. ;)
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Kilka przemyśleń co do meczu Danii z Norwegią. Teoretycznie wszystko przemawia za Danią, mają fajne posiłki z NHL, O.Bjorkstranda, F.Nielsena, M.Boedkera i J.Hansena , w bramce cuda robi kolejny NHLowiec Andersen, mają wielu doświadczonych i ogranych w dobrych klubach europejskich zawodnikow (Hardt, Storm, Regin, Lauridsen, Jensen) za soba całą hale, moze i po częsci jakieś sędziowskie decyzje, zagrali dobry i wygrany mecz z faworyzowanymi Finami ,wszystko fajnie więc co pewna jedynka??, moze tak. Idzie masówka na Danie kursy lecą w dół i własnie to zawsze powód do niepokoju z 1,7 robi sie 1,3. kursy handi tez w dół , To powiem tak że kurs zaniżony wg mnie na Norge. Rozumiem, że Norwegowie grali wczoraj , ze nie ma Thoresena i Zucarello ale to zawsze był bardzo waleczny i twardo grajacy zespół, mają kilka nazwsk co potrafia zagrać dobry hokej, jezeli ustrzega sie kar, których łapią mnóstwo nie pozwalając Duńczykom na rozegranie PP to spodziewam sie dość wyrównanego pojedynku, i trzeba sobie jeszcze zadac pytanie na ile słabo zagrała reprezentacja Finlandii a na ile na wyzyny wzniesli sie Dunczycy i czy Andersen znów bedZie miał taki dzień ze wyciągnie co trzeba.
Moze trzeba by pojść w kierunku Norwegii z handi. W tym meczu moze zdarzyc sie wszystko. Dunczycy moga rozjechac ich kilkoma bramkami a moze i wygrac Norwegia po pieknym kursie. Niemniej jednak kurs 1,3 na Danie nie za bardzo do gry.
Aż kusi zagrać dubla Norwegia, Austria
Albo dwa remisy
 
gats 12,9K

gats

Użytkownik
Moze trzeba by pojść w kierunku Norwegii z handi. W tym meczu moze zdarzyc sie wszystko. Dunczycy moga rozjechac ich kilkoma bramkami a moze i wygrac Norwegia po pieknym kursie.
Albo dwa remisy
Po kursie 6.40 to grzech nie zagrac NOR. Zaryzykuje.
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Po kursie 6.40 to grzech nie zagrac NOR. Zaryzykuje.
Fortuna daje 7, chyba troche przesada ale jak mówisz grzech nie dać
Jeżeli chodzi o warte gry wysokie kursy to jeszcze myśle, o Martinezie(USA, Kings) w meczu z Koreą , jest to taki gość od zadań specjalnych, uprzykrza zycie innym ale strzelic tez potrafi. A jak ma strzelic to kiedy jak nie z Koreą. Kurs 5 fajny, szkoda, ze w punktacji kanadyjskiej go nie ma bo narazie ma tutaj zerowy dorobek a gra w 1 piatce z Kanem więc i asysta i bramka mogła by wpasć.
 
P 152

polon_2

Użytkownik
Ładny kurs w STS @2,10 na gola strzeżonego przez Larkina. Moim zdaniem coś strzeli dziś ???? zwłaszcza, że ostatnio próby były a jednak gola zabrakło. Pora na przełamanie, szansa duża ????
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Ładny kurs w STS @2,10 na gola strzeżonego przez Larkina. Moim zdaniem coś strzeli dziś ???? zwłaszcza, że ostatnio próby były a jednak gola zabrakło. Pora na przełamanie, szansa duża ????
Trzeba to zagrać w STS bo w Fortunie jest tylko 1,70 i tez mysle ze dzis trafi bo do dwoch spotkan posucha
 
seba30 44

seba30

Użytkownik
Oglądał ktoś jakieś spotkania Francji, szczególnie ostatnie ze Słowacją? Myślę tutaj pod kątem Auvitu - ponad 25 min na lodzie w ostatnim spotkaniu, kurs 6,50 w fortunie na brameczkę dzisiaj, natomiast nie wiem jak jego uczestnictwo w ofensywie. Słowacja nie pozwoliła im na oddanie wielu strzałów stąd się nie sugeruje ilością jego prób, natomiast z Austrią tych szans powinno być chyba więcej, a zapewne jako najwartościowszy chyba zawodnik tej kadry znów będzie miał spory icetime (swoją drogą trafiłem Cajkovskiego, który zakończył strzelanie na 10 sekund przed końcem, ale inne zdarzenie położyło sprawę ???? ).
Dzięki za sugestie na Seidenbergów ostatnio, wybrałem Yannicka na strzelca i bardzo ładny kupon w ako z innymi dwoma zdarzeniami dał dobry kapitał na grę ???? Nad Martinezem też już kombinowałem, ale narazie średnio wygląda, chociaż wiadomo z Koreą to każdy może ukłuć. Kursy na faworytów i handicapy dzisiaj jak dla mnie nie do pobierania - trzeba się troszkę oszczędzać.
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Oglądał ktoś jakieś spotkania Francji, szczególnie ostatnie ze Słowacją? Myślę tutaj pod kątem Auvitu - ponad 25 min na lodzie w ostatnim spotkaniu, kurs 6,50 w fortunie na brameczkę dzisiaj, natomiast nie wiem jak jego uczestnictwo w ofensywie. Słowacja nie pozwoliła im na oddanie wielu strzałów stąd się nie sugeruje ilością jego prób, natomiast z Austrią tych szans powinno być chyba więcej, a zapewne jako najwartościowszy chyba zawodnik tej kadry znów będzie miał spory icetime (swoją drogą trafiłem Cajkovskiego, który zakończył strzelanie na 10 sekund przed końcem, ale inne zdarzenie położyło sprawę ???? ).
Dzięki za sugestie na Seidenbergów ostatnio, wybrałem Yannicka na strzelca i bardzo ładny kupon w ako z innymi dwoma zdarzeniami dał dobry kapitał na grę ???? Nad Martinezem też już kombinowałem, ale narazie średnio wygląda, chociaż wiadomo z Koreą to każdy może ukłuć. Kursy na faworytów i handicapy dzisiaj jak dla mnie nie do pobierania - trzeba się troszkę oszczędzać.
Ja bym pogral go na punkt jezeli jest opcja , tak jak piszesz to najwartosciowszy gracz Francji
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom