>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Świata Elity 2018 ( Dania - Kopenhaga, Herning ) 04.05.18 - 20.05.18

Status
Zamknięty.
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Norwegia ov 19.5 strzalow na bramke i Korea ov 15.5? co o tym sadzicie, mysle ze dobre opcje
Jak dla mnie do ogarniecia kitajce sie rozstrzelały, Kanadzie ponad 20 wrzucili to 16 z USA tez powinno byc, a w meczu Norge spodziewam sie dosc wyrownanego spotkania wiec to 20 mysle spokojnie.
Tyle od mnie
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Śmieszny typ na Rosje...bez komentarza kolego przegrałem bardzo dużo pieniędzy przez ten typ ????
Co z tego ze Rosja cisnela??...jaki jest rezultat??
Chętnie poczytamy Wasze typy i argumenty.. No śmiało podawać bo pisać na kogoś można... Jesteście żałośni ...
Mark1973 świetne typy, chętnie czytam co masz do powiedzenia i pobieram co mi pasuje. Oby tak dalej a tymi wpisami się nie przejmuj ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
Śmieszny typ na Rosje...bez komentarza kolego przegrałem bardzo dużo pjieniędzy przez ten typ
Śmieszny typ na Rosje...bez komentarza kolego przegrałem bardzo dużo pieniędzy przez ten typ ???? [/QUOTEile przegrałęś żałosny gimnazjalisto??? 2,4,a może 10 złotych a co do Mark 1973 to bardzo dobrą pracę wykonujesz i nie przejmuj się krytyką jakiegoś cieniasa
 
alpha 758

alpha

Użytkownik
Pluję sobie w brodę, że nie pograłem odważniej na punktujących w meczu USA - Korea. Larkin, Kane, Gaudreau punktują aż miło.
Korea jest już kompletnie rozbita. Jutro mecz numer 6 z Danią także można się spodziewać, że będą w jeszcze gorszej dyspozycji niż dziś. Im dalej w turniej to wyglądają gorzej, fizycznie nie wyrabiają, łapią mnóstwo kar, morale widać już bardzo niskie i nie ma się co dziwić po takich batach od każdego.
Co do Danii to wszystko wskazuje na to, że przejdą do następnej fazy turnieju. Sprawili wielką niespodziankę pokonując Finów, dziś bez większych problemów pokonali Norwegów. Jutrzejszy mecz to czysta formalność, potem dopiero 15tego mecz z Łotwą także będzie czas na regenerację. W sumie sporo się okaże już przed meczem co z awansem, bo jeśli Łotysze nie zdobędą minimum 2 punktów jutro z Niemcami to Dania zgarniając pełną pule ma już pewny awans.
Nie ma jeszcze kursów na strzelców i punktację kanadyjską. Piszę dziś, bo jutro nie będę miał czasu.
Gram takie coś:
Boedker over 2.5 pkt ⛔
Nicklas Jensen over 2.5 pkt ⛔
Bjorkstrand over 2.5 pkt ⛔

Kursy powinny się wahać w granicach 3-3.50.
Dodatkowo mocniej wchodzę w overy:
o 6.5 @2.16 ⛔
o 7.5 @3.15 ⛔
2T over 2.5 @2.36 ✅
7-8 bramek Danii przed własną publicznością i przy coraz gorszej postawie Korei nie powinno być jakimś dużym problemem. Dalton musiałby chyba w bramce zagrać mecz życia, żeby jutro było poniżej tej linii, bo defensywa sobie kompletnie nie radzi. Spodziewam się też, że Korea znowu nałapie sporo kar, jeszcze się mecz z USA nie skończył a już prawie całą tercję grali w osłabieniu. Wynik 1-11 po 50 minutach mówi wszystko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
S 15,6K

sinus

Użytkownik
Gdzie macie kursy na overy zawodnika w meczu?
Przeglądałem fortunę, STS i LVBET i widzę jedynie overy na bramki.
Z góry dzięki za odp! ????
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Przepraszam ale mało czasu na analize wiec wrzucam co mysle
Mi od wczoraj chodzi typ na Finlandie plus 1,5. i 2,5 Mysle ze dzis Kanada moze miec lekki regres a Finowie beda chcieli sie zrehabilitowac.
kurs 1,85 i 1,47
dalej
Finlandia over 1,5 bramki kurs 1,47
Do tego Szwecja over 3,5 lekko i minus 2,5 kursy okolo 1,5-1,6⛔
I głowny typ na Szwecja 2 plus over 4,5 kurs 1,61 fajny⛔
Niemcy z x do dubla⛔
Ale sie porobilo, Szwedzi pokpili sprawę a remis Łotwy z USA nie przypadkowy
I popieram typy Alpha na forum w kierunku Danii na punkty
Ruskich nie tykam bo albo X2 Szwajcaria albo ich zniszczą
Strzelców dzis nie daje ale chodza mi po glowie Aho, Dadonov, Rakell.
Jak znajde czas to jeszcze cos wrzuce
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
mark1973 z rana już puściłem,a co sądzisz dzisiaj ruscy +4.5 i Finlandia z podpórą czy nie ma szans?
Spodziewam sie ze mecz ruskich bedzie zacięty ale tez może byc spokojny win rosjan i plus 4.5 do tego mysle wejdzie. Natomiast na Finow to sam sie czaje zeby z x dac bo napewno stac ich na to.
klusekh
Mecz Austrii jest o byc albo nie byc i chyba nie ma co tego ruszac wg mnie.
 
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Dania - Korea
Boedker strzeli bramkę
1,90 Fortuna

Bardzo wiele szkodliwych czynników musiałoby się na raz skumulować aby Mikkel w tym meczu bramki nie strzelił. Korea jest największym żartem tej imprezy i właściwie było to wiadome jeszcze przed Mistrzostwami. Pod względem sportowym - katastrofa, ale dla nas obstawiających gratka, bo niemal 90% kapitału który wypracowałem na tej imprezie pochodzi z gry przeciwko Korei - tutaj ukłon w stronę Fortuny, że pomimo tego cały czas konsekwentnie wystawia pełną ofertę w ich meczach. Nie będzie tutaj aż takiego upokorzenia jak wczoraj z USA (13-1 i to przy najmniejszym wysiłku ze strony jankesów), ale spokojnie 5-7 trafień. Boedker przyjechał do ojczyzny zmobilizowany jak nigdy, po mocnej końcówce regular season w NHL i całkiem udanych playoffach. W każdym z dwóch rozegranych meczów był pierwszoplanową postacią. Jest mocno chimerycznym strzelcem z quick release, ponarzekałbym też na celność strzału. Jako że w meczach przeciwko Korei nie można mówić o zone entries w kategoriach statystyki, bo w ich strefę obronną po prostu wjeżdża się jak do swojego własnego garażu, Mikkel w którymś z dynamicznych najazdów wpakuje krążek do bramki, a jeżeli nie to w każdy inny sposób także. Będę mocno rozczarowany i zaskoczony, jeśli zakończy mecz bez gola
 
jarrus 265

jarrus

Użytkownik
Ogólnie rzadko narzekam na drużyny, które gram, ale Dania dziś to jest prawdziwy kryminał. 20 strzałów na bramkę gdzie USA chyba w 1 tercji wczoraj tyle robiło. Ograli Finladnię, a dziś kompletna olewka. Mam nadzieję, że w 3 tercji Koreańce zepną poślady i wygrają ten mecz.
 
mikkizz 0

mikkizz

Użytkownik
Co ta Dania robi za zenade? Poszedl ostry ladunek w wysokie handi i pewnie wygraja max 2-3 bramkami... Ehh
Z każdym kolejnym dniem coraz więcej niespodzianek. Korea się dobrze trzyma bo nie dostaje kar. Dwie kary na 40 minut to prawie nic a Dania najwięcej strzela kiedy ma przewagę zawodnika.
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Szanuje Twoje typy , są niezłe , ale na siłę szukasz niespodzianek po co ? Kanada - Finlandia 1 , fortuna 1,60 ( naprawdę dobry kurs ) , Rosja - Szwajcaria 1 1,45 Fortuna AKO 2,32 . W obu tych meczach różnica klasy , gram grubo i pewnie :angel:
Tez sie zastanawiam nad tym typem. Kurs dubla dobry. Obawiam sie trochę Finlandii ale moze koniec na dzis niespodzianek.
Dwa dni mam slabe wiec moze trzeba pograc to co bym gral jakby sie turniej zaczynał.
Czasem dobrze kogos tez posłuchać.
To gramy to kolego.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom