>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Świata Elity 2018 ( Dania - Kopenhaga, Herning ) 04.05.18 - 20.05.18

Status
Zamknięty.
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Jesli chodzi o wieczorne mecze to mam kilka ciekawych przemyśleń. Napisze krótko bo niestety jestem w pracy...
Szwecja - Łotwa
Typ 1/-5,5 @ 1,92 Fortuna ✅✅✅
1 tercja under 1,5 bramki @ 1,75 Fortuna✅✅✅
Rakell gol @1,85 Fortuna⛔⛔
Czas na lodzie - Rakell +18,31 @ 1,89 Fortuna (?? Ktos wie , gdzie moge sprawdzic bo nie rozliczone dalej ?)

Na tym turnieju Łotwa przedewszystkim imponuje świetną defensywa i dzis przeciwko Szwedom nie moga sie otworzyć , myślę , ze nawet jesli Szwedzi szybko otworza wynik to Lotysze nie otworza sie za bardzo i bedzie niski wynik do koncowych minut. Jesli ktos ma tam zlamac blok defensywny Szwedów to jest spora szansa , ze bedzie to Rakell i jesli Szwedzi nie odjada to napewno bedzie przebywał na lodzie jak najdłużej .
Finlandia - Szwajcaria
Finlandia handicap -1,5 @2,10 Sts⛔⛔
Finlandia ilosc goli +3,5 @2,08 Fortuna⛔⛔
Aho gol @2,10 Fortuna⛔⛔
Rantanen gol @3,00 Sts✅✅✅
Teravainen gol @2,70 Fortuna⛔⛔
Uwazam , ze Finowie przejada sie po Szwajcarach bo jak dla mnie to wlasnie sa najwieksi faworyci do zwycięstwa w tym turnieju. A jesli chodzi o strzelców to kto ma tam strzelac jesli nie oni ? ????
 
miles87 63

miles87

Użytkownik
Wykrakałeś. Szkoda Finów bo suomi na tym turnieju spisywali się dla mnie powyżej oczekiwań(mecz z Kanadą i wynik z łotwą z perspektywy czasu, usa też można podpiąć), ale Szwajcarzy maja pomysł na grę na tych mistrzostwach. Będzie ciekawie ????
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Wykrakałeś. Szkoda Finów bo suomi na tym turnieju spisywali się dla mnie powyżej oczekiwań(mecz z Kanadą i wynik z łotwą z perspektywy czasu, usa też można podpiąć), ale Szwajcarzy maja pomysł na grę na tych mistrzostwach. Będzie ciekawie ????
Oj będzie, bo Szwajcaria w meczu z Kanadą nie stoi na straconej pozycji.
Tak patrze na kursy na mecz Kanada-Szwajcaria i jest 1,35 na Kanade. Chyba ktos zartuje
Dzisiaj niewiele zabrakło by były same niespodzianki. Rosja z Kanada grała jak równy z równym ale Kanada miala McDavida i wykorzystała przewagi. Pepikom tez duzo nie zabrakło by pokonać USA, nawet Łotysze dzis mogli sprawic sensacje nad sensacjami i ograc Szwedów, fakt Ci cisneli ale Łotysze grali madrze i szkoda tej gry 5-3 bo mogli wyjsc na prowadzenie 2-1. Ale koniec koncow zasłuzony win Szwedow.
 
B 434

boca-juniors

Użytkownik
Tak jak ktoś wcześniej napisał, Finlandia to taka bezjajeczna trochę ekipa, grająca na fali jak idzie wynik ale jak nie idzie to leżą i kwiczą. Grali fajnie ale dostali 3 bramy w 4 minuty i się skończył mecz, grali bez pomysłu, wolno, nieskutecznie. Te wyniki z grup są w ogóle nie adekwatne do poziomu drużyn, bo widać niektóre se odpuściły oszczędzając się na fazę pucharową a niektóre się wypsztykały. Finlandia poszalała w grupie a dziś wyszła ich wartość. Kanada se odpoczywała a dziś pokazała siłę z bardzo dobrze grającą Rosją. Ta formuła grupowa powoduje, ze Ci najlepsi bez wysiłku mogą sobie wyjść z grupy przegrywając nawet 2 mecze i ogrywając tylko ogórków. Przykład Kanadyjczyków dziś a w grupie.
 
alpha 758

alpha

Użytkownik
Dobrze, że dziś odpuściłem mocniejsze granie. Chciałem iść w kierunku Czechów i Rosji, ostatecznie poszedł over 5.5 w obu meczach w dublu. Na wieczór pograne dla lepszego oglądania na gola Aho oraz Rakella i również lipka.
Co do pófinałów to w meczu Kanada-Szwajcaria liczę na bramki i pogram over 5.5. Drugie spotkanie jeżeli już ruszać to chyba jedynie na strzelców. Może Atkinson i Zibanejad.
Kanada miala McDavida
Ręce same składają się do oklasków jak jest przy krążku. To podanie w dogrywce do O&#39;R. majstersztyk.
 
alpha 758

alpha

Użytkownik
Tak jak ktoś wcześniej napisał, Finlandia to taka bezjajeczna trochę ekipa, grająca na fali jak idzie wynik ale jak nie idzie to leżą i kwiczą. Grali fajnie ale dostali 3 bramy w 4 minuty i się skończył mecz, grali bez pomysłu, wolno, nieskutecznie. Te wyniki z grup są w ogóle nie adekwatne do poziomu drużyn, bo widać niektóre se odpuściły oszczędzając się na fazę pucharową a niektóre się wypsztykały. Finlandia poszalała w grupie a dziś wyszła ich wartość. Kanada se odpoczywała a dziś pokazała siłę z bardzo dobrze grającą Rosją. Ta formuła grupowa powoduje, ze Ci najlepsi bez wysiłku mogą sobie wyjść z grupy przegrywając nawet 2 mecze i ogrywając tylko ogórków. Przykład Kanadyjczyków dziś a w grupie.
Taki jest kolego hokej. Grupa to jest grupa, możesz przejechać się po wszystkich jak walec a odpadniesz w 1/4 z teoretycznie słabszym rywalem. Możesz zagrać przeciętnie i dojść do finału. W tym sporcie dużo częściej niż w innych grach zespołowych decydują detale, czasem zwykły przypadek. Bardzo dużo zależy od dyspozycji bramkarzy, w swoim życiu widziałem sporo spotkań gdzie jakiś goalie miał dzień konia i rywal, który cisnął cały mecz, oddał 3-4 razy więcej celnych strzałów na bramkę, przegrywał.
Nie można pisać, że dziś wyszła kogoś wartość. Finlandia ma wartość i to dużą, dziś nie wyszło a weź pod uwagę, że nie grali przeciwko ogórkom. Masz rację, że zbytnio nie ma co się sugerować fazą grupową, bo dzisiejsze spotkania pokazały, że mógł wygrać każdy z każdym. Nawet Łotwa była o włos od wyjścia na prowadzenie i kto wie jakby się mecz dalej potoczył. Nillson przynajmniej dwukrotnie wykazał się nie lada refleksem.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Jak gdzieś mamy zobaczyć niespodziankę to najszybciej tutaj.
Czesi z dogrywką 2,65
⛔
Nie da się wygrać pozwalając sobie tracić takie dwie bramki jakie strzelił P.Kane no bez jaj. Dwa szybkie kontrataki i właściwie jest po wszystkim czyli półfinale. To jak wyj...ł się obrońca z Czech przy drugiej to już w ogóle. Pierwsza bramka Kane&#39;a też z mocno wymowną postawą Franzuca. Co jak co, ale Czesi zawsze mają kłopot w bramce albo inaczej, nie mają tam mocnego ogniwa. Generalnie strasznie szkoda Czechów, w drugiej tercji gdzie wrócili do remisu mieli kilka super sytuacji na wyjście na prowadzenie.
W równoległym meczu, Rosjan wykończyły kary i o ile faktycznie Kanada w ofensywie standardowo jest mega groźna tak defensywa + bramkarz bez szału. A wiadomo, że bez tych formacji nie ma co myśleć o medalu a na pewno nie o złocie. Ruscy nie kiedy w pojedynkę kręcili defensywą jak kilka razy Barabinov czy Anisimov z bramką na 4-4. Kanada pozwoliła sobie na powrót Rosjan do remisu aż trzykrotnie.
----------------
Od początku turnieju stawiałem na zwycięstwo całości przez Szwedów. I dalej utwierdzam się w tym przekonaniu + po obserwacji tego jak wygląda Kanada. Szwecja &quot;u siebie&quot; z bardzo dobrze skrojoną kadrą, powinni to ugrać. Spodziewałem się wczoraj underu z Łotwą i tak faktycznie było bo tylko 3 bramki Szwedów choć Łotwa zaskoczyła tymi dwoma, ale sam mecz był nijak do obstawienia. Nic się tam nie opłacało.
Szwecja - USA 1 @2,05
Szwecja wygra MŚ @4,00

Jeszcze tylko słowo co do Szwajcarów z Finami. COŚ PIĘKNEGO cała 2 tercja w ich wykonaniu + cała akcja z bramką na 3-1 chapoeau bas.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
ajlex 52

ajlex

Użytkownik
mark1973 em Szwecja +4.5 weszło rosja z podpora tez no i czechy z podpora niestety nie,finów nie ruszałem tak jak mówiłem.Co do półfinałów ?,Kanada i -6.5 oraz USA z podpórą bądź awans USA?,bo po meczu Szwecji z łotwą juz mam inne odczucia co do nich,no niby każdy ma ten słaby mecz,ale nie wiem.Pomóż mi dokonać dobrej decyzji to fajny kupon złożymy ????
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
mark1973 em Szwecja +4.5 weszło rosja z podpora tez no i czechy z podpora niestety nie,finów nie ruszałem tak jak mówiłem.Co do półfinałów ?,Kanada i -6.5 oraz USA z podpórą bądź awans USA?,bo po meczu Szwecji z łotwą juz mam inne odczucia co do nich,no niby każdy ma ten słaby mecz,ale nie wiem.Pomóż mi dokonać dobrej decyzji to fajny kupon złożymy ????
Powiem Ci tak:
Kanada-Szwajcaria
Juz i tak pograłem Szwajcarie po kursie 6,2✅ wczoraj ( bo nie sposob przejsc obok takiego kursu po tym co w obronie wyprawia Kanada) wiem, ze pewnie ktos powie zebym sie popukał w czoło bo to przecież Kanada ale chce zwrocic na cos uwage(Grac45 te o tym napisał). Rosjanie stracili trzy gole w osłabieniu , McDavid to profesor, oczy dookoła głowy, precyzja, szybkość, wychodziło mu praktycznie wszystko. Pierwsze co Szwajcarzy beda sie starali zrobic to unikanie kar, na ile sie uda zobaczymy. I co sie stanie jezeli McDavidowi nie wyjdzie taki super mecz, mielismy okazje sie o tym przekonac w meczu Łotwą, gdzie nie szło mu , fakt ze koledzy tez partolili ale maszynka nie funkcjonowała. Wiadomo ze to półfinał i gra bedzie wygladać inaczej, tylko po drugiej stronie bedie tez mocy kolektyw. Szwajcarzy z roku na rok graja coraz lepiej, Fischer madrze to wszystko układa, pisałem juz o Szwajcarii są młody zdolny Kevin Fiala i Roman Josi (obaj Predators) jest Niederreitner z Wild, Andrigetto z Avalanche i następny młody zdolny szwajcat Timo Meier( Sharks) jest Diaz z przeszłoscia z NHL sa dobrzy europejscy gracze, bramkostrzelny Corvi, doświadczeni i ograni w takich turniejach Kukan, Untersander , Schappi, Moser, solidni bramkarze. Berra i Genoni. Szwajcaria gra tutaj solidny hokej. W pewnym sensie zetrą sie dwa podobne style gry, bo Fischer prowadzi Helvetow na wzór kanadyjski. Kursy wystawione przez buków jakby Kanada grała mecz z ogórkami, nie twierdze ze nie wygraja ale okolo 1,3 na czysta jedynke to lipa. Bo remis tez moze byc. Rosjanie jak przycisneli to obrona nie wiedziala co sie dzieje a Kuemper byl jak dziecko we mgle. I tu jest szansa dla Helvetow. Dobrze sie bronic , pilnowac McDacvida, nie faulowac i grac z kontry(pokazali to z finami , Fiala ma motor w tyłku jak rusza z krażkiem, tak samo Corvi i Meier.) Kanada napewno jest faworytem ale czy az takim by postawic na nich? Szwajcarzy dostali porzadnego kopa po zwyciestwie nad Finami, rok temu o tej porze był remis i w dogrywce to Helveci sie cieszyli, Kanada z zaciagniem z NHL a Szwajcarzy europejski garnitur wtedy. To są półfinały i moze zdarzyc sie wszystko , nie sposób kogos przekonywać do typu w kierunku Szwajcarii, bo roznie moze byc, to sport sle tez tutaj nikt sie nie połozy na lodzie. Win trzeba bedzie wyszarpać jutro. Mam nadieje ze sedziowie byle dupereli nie beda gwizdac a pozwolą grać
Ja chciałem zwrocic uwage na takie typy:
1 tercja x2 kurs 1,84✅
Szwajcaria over 1,5 kurs 1,65✅
Szwajcaria over 2,5 kurs 3,05(bramka wiecej a skok niesamowity)✅
Szwajcaria plus 1,5 kurs 2,3✅
Szwajcaria plus 2,5 kurs 1,64✅
over 5,5 kurs 1,84( chociaz nie lubie grac na bramki bo dzien konia bramkarz wszystko kładzie)⛔
no i Szwajcaria z x kurs 3,15✅
Fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Szwecja-USA
Bedzie sie działo, oj bedzie. Mysle, że nie mozna patrzec ne ten półfinał tylko przez pryzmat meczy o ćwiartke.
USA dobry mecz ale i fura szczęscia bo Pepiki mogli wyjsc na prowadzenie w drugiej tercji i mogło sie inaczej skonczyc. Szwecja dosc niemrawo z Łotwa , która tez mogla wyjsc na prowadzenie grajac 5-3. Ale doswiadczony zespół jakim jest Szwecja nie dal sobie wydrzec wygranej. U Szwedów prawie cały skład NHL dojechał tez Forsberg i zaraz widac chemie z Arvidssonem (obaj Predators) Solidna obrona( chociaz miałem wrazenie ze Lotyszy troche lekcewazyli), mnóstwo gwiazd. Amerykanie tez z zaciagiem NHLowym na czele z Patrikiem Kanem. Spodziewam sie szybkiego meczu i wymiany ciosow( niekoniecznie z efektem bramkowym)
Zdania nie zmieniłem, to Szwedzi sa dla mnie faworytem do złota(jakos nie chce mi sie wierzyc w północno-amerykanski finał) widze u nich wiecej jakości z głebią składu. Poz tym Szwedom bardziej lezy taki rywal który idzie na wymiane ciosów i prowadzi otwarta gre. Myśle, że mecz bedzie na styku ze wskazaniem na Skandynawów.
Typy
Szwecja win kurs 1,61✅
Szwecja mecz kurs kurs 2,02✅
Szwecja i under 5,5 kurs 3,45⛔
under 5,5 kurs 1,75⛔
1 tercja under 1,5 kurs 1,76✅
Fortuna
Ale nokaut , az tyle sie nie spodziewalem. Po profesorsku rozegrany mecz. Szkoda bramki do pustej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
T 2,2K

tomek009966

Użytkownik
Nie przeceniałbym drużyny Szwajcarii. Uważam, że Kanada powinna dość spokojnie wygrać.
Finowie zagrali fatalnie. Wręcz, powiedziałbym, że tego dnia to nawet reprezentacja Polski miałaby szansę nawiązać walkę. Pomijam już zachowanie trenera, który nie potrafił odpowiednio przed meczem i w trakcie zmotywować swojego zespołu (trener do wylotu). Wystarczy wspomnieć o sytuacji kiedy w ciągu 4 minut Finowie tracą, aż trzy bramki i trener dopiero prosi o czas (jak już jest praktycznie po meczu). Zamiast trochę ożywić zespół, jakieś emocje z nich wydobyć to im tłumaczy tak jakby był dla nich korzystny wynik (dziwne zachowanie). Motoryka zespołu straszna, Szwajcarzy byli znacznie szybsi, walka przy bandach również wyglądała tak jakby seniorzy grali z juniorami. Dodatkowo bramkarz fiński to tragedia. Przy tych trzech bramkach mógł się lepiej zachować. Dobrze podsumowuje to sytuacja kiedy chciał wybić krążek za bramką dość niezdarnie i mało to się nie zakończyło utratą bramki.
Zresztą jak już wspomniałem wcześniej, jaki klasowy zespół traci w ciągu 4 minut 3 bramki?
Finowie zagrali fatalnie i ciężko ocenić siłę Szwajcarów na podstawie tego spotkania (bo pomijam fakt, że drużynie może przytrafić się gorszy dzień i można przegrać, ale nie w taki sposób, Finowie motoryka - tragiczna, wyglądali tak jakby z miesiąc grali dzień w dzień).
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Jasny gwint, ale Szwajcaria gra hokej. Większość była zdania, że to Finlandia prędzej przegrał jak Szwajcaria wygrała. Ale to co wyczyniają za równo w 2 tercji z Finami i teraz od początku meczu i przez całe pierwsze 20 minut to coś mega zaskakującego. Dawno nie byłem tak pozytywnie zaskoczony grą kogoś z poza topu w MŚ. Zero strachu, na tej słabej zasadzie murowania i drżenia do straconej pierwszej bramki. Bo w końcu to półfinał bo to w końcu Kanada, noc zero strachu jadą swoje, brawo. PS. ktoś wie co to za techniawa leci za każdą bramką Szwajcarii, z Finami też się powtarzała.
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Ależ półfinały. Działo sie . Szwedzi wypunktowali amerykanów, co mieli strzelic strzelili, wszystko im wychodziło, Nilsson na posterunku. Zasłuzył na SO dzis. Obrona tez sie spisała, chociaz za duzo pozwalali strzelac amerykanom jak dla mnie ( żeby nie było różowo).
Ale to co zrobili Szwajcarzy to pszeszło moje oczekiwania. Miałem nadzieje na wyrównany mecz bo Helveci sie rozkrecali cały turniej, w ćwiartce nie bez wysylku ale zasłużenie pokonali Finów , którzy mimo staran nie dali rady. Dzisiaj mądra gra bez respektu, forcheking praktycznie przez całe trzy tercje i rozsądna obrona . I najwazniejsza rzecz, nie łapali kar i to był klucz+genialny Genoni miedzy słupkami.
Miałem nadzieje ze zagraja w finale , ich droga przypomina mi troche droge Niemiec do finału na igrzyska, moze nie sposób porownac obu druzyn i jak silne towarzystwo musieli pokonać ale że tak bez respektu dla rywali i konsekwencja w grze to osiągneli
Jutro dwa ostatnie mecze coz to bedzie
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Co do jutrzejszych meczy to krótko bo emocji dzis było co nie miara.
USA-Kanada
Znów buki wystawiły kursy chyba nie tak 3,5 na USA 1,86 na Kanade. W tym meczu moze byc wszystko, dosłownie od 0-0 do 5-5. trudno przewidziec. Wygrac moze kazdy. Patrząc przez pryzmat turnieju to brąz dla amerykanów ale roznie moze byc. Kursy w kierunku USA warte gry, Kanada nie jest a takim faworytem jeżeli w ogóle. amerykanie po takim łomocie i zerowym dorobku w sieci mysle ze sie odgryzą, fakt ze Kanada bedzie chciała wziać rewanz za mecz w grupie. Coś mi mowi ze beda bramki i to sporo
Najchetniej to oba mecze jutro bym odpuscił ale moze trzeba isc za ciosem.
USA z x kurs 2,01✅
over 5,5 kurs 1,55⛔
USA plus 1,5 kurs 1,6✅
i jak tu nie zagrac
USA mecz 3,5✅
i USA i over 5,5 kurs 4,8⛔
Ktos powie ze dyskryminuje Kanade ale co ja moge za to ze kursy takie nierówne. Ja bym dał po 2,5 na każdą z drużyn.
i jeszcze taki zeby nie było
Kanada minus 1,5 kurs 2,44⛔
Amerykanie patrzac na mecz jak i cały turniej zasłużyli na brąz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Szwecja-Szwajcaria
Ktoś mądry kiedyś powiedział, że finałow sie nie obstawia tylko ogląda. Napewno coś w tym jest.
Tyle juz na tym forum było napisane o jednych i drugich ze trudno to powtarzac. Kto pograł Szwecje i za mniej Helvetow wczesniej to moze jutro świetować. Teraz kurs na win Szwecji nie do gry (1,25)
Coż moze sie wydarzyc? szwajcaria juz osiągneła historyczny sukces. Ostatnie srebro w 1935, w 1937 brąz i później nic. Czy pójdą za ciosem. Ano w finale nie ma nic do stracenia. Osobiscie uważam , że wezmą to Szwedzi ale nie bez trudu. Kusi mnie remis po dobrym kursie i napewno pogram✅ ale i Szwecja plus bramki do tego, bo czy Nilsson zagra taki drugi mecz? mozliwe? ale nie musi tak być. Moze cos wpusci.
Szwedzi maja mimo wszystko lepszych grajkow w kazdych formacjach, beda grali szybko i beda gubić tym Helvetów. Z ich strony napewno bedzie forcheking i gra na bandach, uprzykrzanie zycia ile sie da. U Szwedów jest mnowstwo talentu i potencjału ze jezeli to przegraja to bedzie niespodzianka. Mimo wszystko jak na finał kursy troche nierówne. Ale nie mojej głowy kłopot. Gra Szwajcarów bardzo mi sie podoba w tym turnieju, Fischer poukładał klocki i teraz świetuje. Bramek sie nie spodziewam wielu ale nie lubie tych typów i z reguły nie gram.
Typy takie
Szwecja mecz kurs 1,46⛔
Szwecja i under 6,5 kurs 1,96⛔
Szwecja i under 5,5 kurs 2,48⛔
I za mniejsza stawke Szwajcaria z x kurs 2,85✅
i 1 tercja dokładny wynik 0-0 kurs 4⛔
Moze cos jeszcze dopisze, wszystkie kursy Fortuna i lecą w dół
Jeszcze bym pograł taki dubel USA i Szwajcaria x kurs 5,57✅( niemozliwe? ale kurs warty ryzyka)
Dzis spadaja kursy na Szwajcarie a mysle ze jutro beda spadały na Szwecje
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Szwecja - USA 1 @2,05 ✅
Szwecja wygra MŚ @4,00
i zostajemy z finałem po 4, gdy na Szwedów 1,5 miło. Szwajcaria zrobiła dzisiaj swój maks, tak jak zakładaliśmy w dziale z mark1973 , nie da się mając tak źle wyważoną kadrę. Ileż dzisiaj było błędów ze strony defensorów Kanady to wystarczy im na następne 3 mistrzostwa. Szwajcaria sporo nie wykorzystała a mimo to mieli dwie różnicy na ostatni fragment meczu. No i swoje zrobili nie łapiąc kar.
i o ile faktycznie Kanada w ofensywie standardowo jest mega groźna tak defensywa + bramkarz bez szału. A wiadomo, że bez tych formacji nie ma co myśleć o medalu a na pewno nie o złocie.
O to jest dopiero złoty cytat ???? A czuje, że nie będzie żadnego medalu. Powiem wam, że zawsze lubię grać przeciwko przede wszystkim USA w &quot;małych&quot; finałach bo dla nich coś takiego nie istnieje. Oni to zlewają. Dobrze pamiętam to meczycho: https://www.flashscore.pl/mecz/fLrfS0cC/#szczegoly-meczu finał jest tylko jeden o złoto. Tylko teraz taki motyw jest, że spadła im Kanada do gry i tu może być pies pogrzebany i się faktycznie zepną kto wie. Finału się nie opłaca grać przynajmniej z mojej perspektywy. Z kolei mecz o pietruszkę traktuje mocnym overem i generalnie wesołym meczem z wersji &quot;kto strzeli więcej ten wygra&quot;. Ale koniec końców wydaje mi się, że to tym razem Kanada będzie miała większą olewkę.
Over strasznie mocno bity, 6,5 bramki poniżej 2,00 to jest przesada
I na koniec nie przebierając w słowach, trzeba być nieźle pierdolniętym żeby ułożyć tak terminarz by chwilę po maratonie w fazie grupowej i najważniejszych półfinałach jechać następnego dnia z finałem...
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
alpha 758

alpha

Użytkownik
I na koniec nie przebierając w słowach, trzeba być nieźle pierdolniętym żeby ułożyć tak terminarz by chwilę po maratonie w fazie grupowej i najważniejszych półfinałach jechać następnego dnia z finałem...
Przecież co roku jest tak samo. Po fazie grupowej dzień przerwy, czwartek 1/4, sobota 1/2 i niedziela finał oraz mecz o 3 miejsce.
 
T 2,2K

tomek009966

Użytkownik
Finał ciężki do przewidzenia. Wszystko się może zdarzyć. Mogą spokojnie wygrać Szwedzi, jak i po ciężkiej walce Szwajcarzy. Ostatnio to chyba najtrudniejsza dyscyplina do przewidzenia.
W sumie wczoraj Szwajcarzy zagrali jedno z najlepszych spotkań na MŚ. Finał zawdzięczają niesamowitemu bramkarzowi, który wczoraj wyczyniał cuda w bramce, ale również temu, że w ciągu całego spotkania tylko raz zawodnik szwajcarski powędrował na ławkę kar.
Tak jak można było się spodziewać, że Kanada szału nie zrobi w obronie, to myślę, że jak na zawodników NHL utrata dwóch bramek na trzy otrzymane kary (czyli w sumie 66,6 % skuteczności Szwajcarów z grze przewadze) to dobitny przykład tego, że niektórych zawodników na tych MŚ nie powinno być (myślę o formacji obronnej).
Liczyłem przede wszystkim na formację ataku, która powinna pokazać siłę. Niestety tego wieczoru, może i siła była w ataku, ale skuteczność na poziomie może polskiej ligi. Po zawodnikach NHL spodziewałem się trochę więcej. Przypominam sobie dwie 100% sytuacje, w których wręcz dobitnie pokazały nieskuteczność Kanadyjczyków (zwłaszcza tą kiedy Kanadyjczyk miał krążek na kiju ,ok 1 metra do bramki i dość nieporadnie delikatnie po lodzie strzelił, a bramkarz świetnie nogą przyblokował strzał, nie wiem czy w NHL uczyli, ale w takich sytuacjach od takich niby klasowych zawodników NHL wymaga się skuteczności, mógł spokojnie podnieść krążek, nawet myślę, że w polskiej lidze skuteczniejsi byliby polscy hokeiści).
Z taką skutecznością Kanadyjczycy po prostu nie zasłużyli na finał. Myślę, że to również poniekąd wina terminarzu kolidującego od lat na linii NHL - MŚ (a już obecnie nawet IO). Najlepsi zawodnicy grają decydujące spotkania za oceanem, a na MŚ przyjeżdżają hokeiści, którzy już odpadli (nie twierdzę, że to nie czołówka, ale ci najlepsi jednak nie przyjeżdżają). Na koniec sądzę, patrząc na inne dyscypliny, że rozgrywanie tego typu imprez tj. MŚ albo nawet IO mija się obecnie z celem (wystarczy wspomnieć co za gigant jest srebrnym medalistą IO).
Sądzę, że w finale znalazły się drużyny, które do tej imprezy podeszły poważnie, a o 3 miejsce zagrają reprezentacje krajów, które mam wrażenie, że przyjeżdżają tutaj (zwłaszcza USA) z przykrego obowiązku, bo jakoś mi się nie chce wierzyć, że oba kraje (federacje) nie mają żadnego wpływu na ciągle kolidujący terminarz MŚ oraz IO z NHL.
 
M 220

mm25

Użytkownik
Szwecja-Szwajcaria
Ktoś mądry kiedyś powiedział, że finałow sie nie obstawia tylko ogląda. Napewno coś w tym jest.
Tyle juz na tym forum było napisane o jednych i drugich ze trudno to powtarzac. Kto pograł Szwecje i za mniej Helvetow wczesniej to moze jutro świetować. Teraz kurs na win Szwecji nie do gry (1,25)
Coż moze sie wydarzyc? szwajcaria juz osiągneła historyczny sukces. Ostatnie srebro w 1935, w 1937 brąz i później nic. Czy pójdą za ciosem. Ano w finale nie ma nic do stracenia. Osobiscie uważam , że wezmą to Szwedzi ale nie bez trudu. Kusi mnie remis po dobrym kursie i napewno pogram ale i Szwecja plus bramki do tego, bo czy Nilsson zagra taki drugi mecz? mozliwe? ale nie musi tak być. Moze cos wpusci.
Szwedzi maja mimo wszystko lepszych grajkow w kazdych formacjach, beda grali szybko i beda gubić tym Helvetów. Z ich strony napewno bedzie forcheking i gra na bandach, uprzykrzanie zycia ile sie da. U Szwedów jest mnowstwo talentu i potencjału ze jezeli to przegraja to bedzie niespodzianka. Mimo wszystko jak na finał kursy troche nierówne. Ale nie mojej głowy kłopot. Gra Szwajcarów bardzo mi sie podoba w tym turnieju, Fischer poukładał klocki i teraz świetuje. Bramek sie nie spodziewam wielu ale nie lubie tych typów i z reguły nie gram.
Typy takie
Szwecja mecz kurs 1,46
Szwecja i under 6,5 kurs 1,96
Szwecja i under 5,5 kurs 2,48
I za mniejsza stawke Szwajcaria z x kurs 2,85
i 1 tercja dokładny wynik 0-0 kurs 4
Moze cos jeszcze dopisze, wszystkie kursy Fortuna i lecą w dół
Jeszcze bym pograł taki dubel USA i Szwajcaria x kurs 5,57( niemozliwe? ale kurs warty ryzyka)
Dzis spadaja kursy na Szwajcarie a mysle ze jutro beda spadały na Szwecje
pisze Pan Szwecja mecz 1.46 a nizej Szwajcaria x2 2.85 to juz jak to grać?? Bo mam chęć zagrać.. Moze lepiej Szwecje?? Hm
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja gram zwykle kilka typów. Szwecje juz dawno na win pogralem po kursie 4. Helvetow tez. Dzis z x za mniejsza stawkę zeby ograniczyc straty. Ale dzis jak bym mial zagrac to Szwecja na mecz do dubla a solo moze nawet Szwecja minus 1.5
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom