>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mistrzostwa Świata Kobiet, Japonia 2018 [29.09-20.10.2018]

Status
Zamknięty.
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Ma rację liczą się punkty sam się zdziwiłem jak to zobaczyłem, ale czy ja wiem czy Serbki muszą być &quot;zakumplowane&quot; z Holenderkami żeby awansować? Serbki już mają awans a Holenderkom wystarczy 1 set, więc można się spodziewać meczu rezerw po wygraniu seta przez Holenderki.
 
artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik
&quot;W czwartek ostatnia kolejka rywalizacji w drugiej fazie turnieju. W grupie E na miejscach premiowanych awansem są Serbia, Holandia i Japonia. Namieszać może już tylko Brazylia pod warunkiem, że w bezpośrednim meczu pokona 3:0 drużynę z Kraju Kwitnącej Wiśni.
(...)
W grupie F pewne awansu są Włoszki i Chinki. O trzecie miejsce premiowane wejściem do najlepszej szóstki mistrzostw powalczą korespondencyjnie Amerykanki i Rosjanki.&quot;
za Sportowefakty.pl

No to w takim razie ja nie widzę innego rozwiązania jak:
USA
over 3.5 Serbia - Holandia
over 3.5 Chiny - Rosja
over 3.5 Japonia - Brazylia
@4.96 Etoto
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
&quot;W czwartek ostatnia kolejka rywalizacji w drugiej fazie turnieju. W grupie E na miejscach premiowanych awansem są Serbia, Holandia i Japonia. Namieszać może już tylko Brazylia pod warunkiem, że w bezpośrednim meczu pokona 3:0 drużynę z Kraju Kwitnącej Wiśni.
(...)
W grupie F pewne awansu są Włoszki i Chinki. O trzecie miejsce premiowane wejściem do najlepszej szóstki mistrzostw powalczą korespondencyjnie Amerykanki i Rosjanki.&quot;
za Sportowefakty.pl

No to w takim razie ja nie widzę innego rozwiązania jak:
USA
over 3.5 Serbia - Holandia
over 3.5 Chiny - Rosja
over 3.5 Japonia - Brazylia
@4.96 Etoto
Nie jest prościej po prostu zagrać na Amerykanki, które poziomem są lepsze od Włoszek? Do tego muszą wygrać, a Włoszki pewnie wyjdą rezerwami. Na 3:0 jest kurs @4,50 i nie mówię, że Twoje typy są złe, ale 3 różne mecze, które nie wiadomo jak się potoczą prawie w tym samym kursem. Do tego odejmijmy podatek i masz zaledwie w granicach @4,1 na tripel. Powo.
 
pinio1111 56K

pinio1111

Użytkownik
Chyba trzeba pójść w stronę Rosjanek?! Chinki praktycznie awans pewny, więc mogą grać rezerwami. Jeżeli USA wygrają wcześniej za 3 pkt z Włoszkami to będzie po herbacie i mecz Rosjanek o nic. Mimo wszystko jestem pewien że Sborna wyjdzie pierwszym składem i powinna sobie poradzić z Chinkami. Kurs bardzo zachęcający. Jest jeszcze możliwość że Włoszki będą chciały wyrzucić Amerykanki z turnieju, choć to mało prawdopodobny scenariusz, ale nigdy nic nie wiadomo? Mimo wszystko próbuję już teraz i gram:
Chiny - Rosja 3,75
Chiny - Rosja(-1,5) 6,00
 
pinio1111 56K

pinio1111

Użytkownik
Również wejde w ten zaklad ale tylko pod warunkiem ze usa przegra W przeciwnym razie zobaczymy mecz rezerw bo chinki maja pewny awans a Rosjanki jada do domu.
Chinki, oczywiście że rezerwami, bo będą się oszczędzać na kolejną fazę mistrzostw, ale dlaczego Rosjanki? Uważam że bez względu na wynik meczu Włochy-USA, Rosjanki wyjdą pierwszym składem bo to będzie ich ostatni mecz, więc po co rezerwy? Oczywiście gorzej z motywacją, ale grając pierwszym składem przeciwko chińskim rezerwom mogą to spokojnie wygrać.
 
pinio1111 56K

pinio1111

Użytkownik
Rosjankom wystarczy zwycięstwo w obojętnie jakim stosunku!!!
No to myślę, że Chinki będą chciały wyrzucić z turnieju USA, bo to potencjalnie dużo trudniejszy rywal od Rosji w dalszej fazie turnieju. Dzisiaj może być dzień z wysokimi kursami? W sumie to już jest, bo Włoszki i Holenderki pozamiatały. Nie zdziwię się jeśli Japonki i Rosjanki również wygrają i to z handicapem. Osobiście pograłem kupon Rosja(-1,5) i Japonki(-1,5). Wyszło ako 33, więc sympatycznie ????
 
C 82

chriskola

Użytkownik
Teraz już nie za bardzo się opłaca grać. Jeszcze w 4 secie przy 15 coś tam dla Włoszek Na lv bet łapałem Rosję -1.5 po 6.8. Na fortunie win zwykły po 3.6.
Teraz kursy poszły tak w dół ze tyle płaca za handi co wcześniej na zwycięstwo.
Ogólnie spadki są mega, ale już nic mnie nie zdziwi na tych mistrzostwach wiec cierpliwie czekam na mecz.
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Ja ostrożnie pogralem w etoto Rosja 3.80 i handi +1.5 seta 2.40 w momencie. Jak. Wloszki wysoko juz prowadziły w 4secie. Teraz juz kursy nie Zachecaja i lepiej. Poczekac na sklad wyjsciowy chinek
Edit. Najmocniejszy sklad chinek Rosja bez Goncharovej a wiec kontrujemy z fajnym zyskiem
Chiny 1.96
Chiny - 1.5 seta 2.80
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
Juz jutro kolejne zmagania . Serbki podchodza skoncentrowane do meczu i wygrywaja z hc -1,5 @1.47 a co do meczu Chinek z Usa to chyba najrozsadniej pojsc w ov pkt .
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Przed nami decydująca faza III grupowa gdzie z 3 grających drużyn w grupie wychodzą po 2 drużyny a potem to już półfinały...


 
kruchyczesiek 94

kruchyczesiek

Użytkownik
Włochy - Japonia over 143,5 punktów po kursie @1,84 na fortunie. Dla Japonek mecz o wszystko jeśli chcą znaleźć się w półfinale, wiadomo że one nie odpuszczają żadnej piłki więc nawet jeśli Włoszki wygrają mecz 3:0, to nie powinny jakoś wyraźnie zdominować gospodyń turnieju (wyczuwam nawet sety na przewagi).
Edit: Japonia była bliska pozostania w grze o czwórkę, walczyły ambitnie ale w tie-breaku Włoszki jednak lepsze. Tak czy siak over pokryty z olbrzymim zapasem ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Włochy - Japonia over 143,5 punktów po kursie @1,84 na fortunie. Dla Japonek mecz o wszystko jeśli chcą znaleźć się w półfinale, wiadomo że one nie odpuszczają żadnej piłki więc nawet jeśli Włoszki wygrają mecz 3:0, to nie powinny jakoś wyraźnie zdominować gospodyń turnieju (wyczuwam nawet sety na przewagi).
Ja się mogę pod kolegi postem wyżej tylko podpisać i podbijam linię 140,5✅ over po kursie 1,88 w unibet. W dniu dzisiejszym 3 set powinien paść łupem Japonek i wtedy Serbki mogłyby się denerwować bo pierwsze 2 sety to absolutna dominacja z ich strony, a zaważyła akcja na 23-19 dla Japonek i niesamowita obrona Serbek i przerzut piłki bodajże Boskovic, a kto wie jakby się potoczyły wtedy losy 4 seta.
Co do jutrzejszych rywalek Włoszki naprawdę grają mega, ale Japonki nie odpuszczą nawet jak będą przegrywać 2-0 w setach, a niewykluczona gra na przewagi może pokryć nam proponowany over. Powodzenia
Edit: O mały włos i ambitne Japonki sprawiły by niespodziankę :wasntme:
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
onlyvolley 91

onlyvolley

Użytkownik
USA TOP3
Sts: 2,25
Przed turniejem Amerykanki jedne z głównych faworytek do złota. Po dzisiejszej porażce z Chinkami, jak widzimy w opinii bukmacherów ich szanse znacznie zmalały nawet na medal. Moim zdaniem jutro wygrywają z Holenderkami, wchodzą do czwórki a potem już wszystko możliwe. To jest taki zespół, który wie jak wyszarpać medal z imprezy mistrzowskiej.(widzę tu pewną analogię do męskiego zespołu stanów zjednoczonych). Pamiętajmy, że są obrończyniami tytułu, z ostatnich IO również wróciły z medalem. Kurs warty zagrania.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Włoszki dziś się przejadą po Japonkach. Ja bym nie ruszał tego overa. Serbki w każdym z setów robiły przewagę i potem ją trwoniły pod koniec. 3 setset pokazał, że gdy Serbki były mocno skupione to Azjatki nie miały podejścia. Według mnie obecnie Włoszki prezentują się najlepiej w całej stawce i nie kalkulują jak Serbki. Gdyby nie słabość Brazylijek to Japonek by tu nie było. Są waleczne, ale za niskie do poważnej siatkówki. Włoszki mają dwie murzynki, które w ataku będą nie do zatrzymania ze swoim wyskokiem. Blok też mocna strona Włoszek, więc spodziewam się sporo punktów. Zbyt wiele ataków Japonek to przebijanki, bo one muszą mieć idealne przyjęcie i rozegranie do skutecznych ataków.
 
pinio1111 56K

pinio1111

Użytkownik
Włoszki dziś się przejadą po Japonkach. Ja bym nie ruszał tego overa. Serbki w każdym z setów robiły przewagę i potem ją trwoniły pod koniec. 3 setset pokazał, że gdy Serbki były mocno skupione to Azjatki nie miały podejścia. Według mnie obecnie Włoszki prezentują się najlepiej w całej stawce i nie kalkulują jak Serbki. Gdyby nie słabość Brazylijek to Japonek by tu nie było. Są waleczne, ale za niskie do poważnej siatkówki. Włoszki mają dwie murzynki, które w ataku będą nie do zatrzymania ze swoim wyskokiem. Blok też mocna strona Włoszek, więc spodziewam się sporo punktów. Zbyt wiele ataków Japonek to przebijanki, bo one muszą mieć idealne przyjęcie i rozegranie do skutecznych ataków.
Zgadzam się w zupełności z Vidalem. Wczoraj liczyłem na niespodziankę i jakiś set lub dwa dla Japonek, ale niestety rzeczywistość okazała się bezlitosna dla nich. W tej fazie to najsłabsza drużyna było to widać gołym okiem we wczorajszym meczu. Wczoraj Bošković robiła co chciała z japońskim blokiem, a dziś będą miały naprzeciwko jeszcze większą armatę, w postaci Egonu. Ogólnie Włoszki to dla mnie najmocniejsza ekipa tych mistrzostw i w nich upatruję zwycięzcę turnieju. Zatem ten over wg mnie bardzo ryzykowny, choć to żeńska siatkówka, a w niej zdarzyć się może wiele.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
No niestety nie było mi dane oglądać Włoszek i Japonek. Zdziwiłem się mocno wynikiem. Ktoś opisze co się działo? W 1 secie wygranym przez Włoszki widziałem kilka błędów własnych. Jutro myślę czy na nie zagrać nawet 3:0. Serbki i Włoszki z awansem, ale w tym turnieju Serbki już nieraz oddawały wręcz mecze o pietruszkę, więc może być to samo. Włoszki przeciwnie. Mimo awansu, grały na 100% z Usa do końca..
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Jutro wlochy Serbią. Czy jutro Serbki grają rezerwami ? Jak dla mnie ten kurs jest przesadzony. To co grały dzisiaj Włoszki to wielka wiocha. Tylko atakująca kończyła miała po prostu dzień konia. Jak dla mnie valoue Serbią w ciemno ale wiadomo jak to z babami..
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Przeciez mecz wlochy-serbia jest o pietruszke. Nie ma sensu pakowac w ten mecz pieniadzy . No chyba ze Na live jak juz bedzie wiadomo Jakie sklady wyjda
Jesli już cos grac przed meczem to wygrana serbek. Wczoraj szybki mecz dzis mialy przerwe i po meczu z Wloszkami znow przerwa. Jesli chcą utrzymać rytm meczowy to powinny trac w optymalnym skladzie w porównaniu do Wloszek ktore Dzis zagraly 5 setów
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom