>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Świata, kobiet

Status
Zamknięty.
N 22

nika8332

Użytkownik
tak napewno wygraja , warte gry tych 8 gospodarzy nie przekraczajacych 1.15 , ...moze cos wiecej od siebie ? fajne mistrzostwa a tu wyczekiwanie ...
 
N 22

nika8332

Użytkownik
14:00 Slowenia-Angola
Typ:2
Kurs:4.85
Stawka 3/10
Sts
Mecz który na pierwszy rzut oka ma zdecydowanego faworyta reprezentacje z Europy ale czy tak do końca będzie . ? Przed mistrzostwami prognozowano ze jutrzejsi rywale będą mieć po 2 kolejkach 0 punktów ale . Słowenki zrobiły psikusa faworytkom-Francuzkom , .Tylko po suchych statystykach wynika ze Słowenia rozegrała bardzo dobry mecz , kto oglądał to spotkanie to może twardo powiedzieć ze to nie Słowenki wygrały tylko PINEAU I spółka go przegrały na własne życzenie . Słoweńska bramkarka PANDZIC skończyła na 39 % obronionych rzutów (15/38) , obroniła 2/5 rzuty karne tylko jeśli przeciwniczki podchodziły lekceważąco strzelając prosto w nią to skuteczność rosła . W tym meczu francuskie gwiazdy PINEAU i LACRABERE rzuciły razem 2 bramki na 11 prób to mówi samo za siebie , Ogólnie Słowenki są średnim zespołem które muszą się wiele nauczyć , te ich przestoje w grze sa jeszcze gorsze od naszych zawodniczek. W spotkaniu z trójkolorowymi od 46 minuty 4 gole , drugie spotkanie z Rumunia od 53min zaledwie 3 gole , wspomniana wyżej bramkarka kończy mecz o ponad polowe mniejsza skutecznością obronionych rzutów jak w pierwszym meczu .
Kilka slow o reprezentacji Angoli , początkowa faza turnieju i już na początek 2 najsilniejszych przeciwników z grupy Hiszpania-Francja w których przegrały po walce , taktycznie odbiegały troszkę poziomem , przynajmniej w tym drugim meczu było to widoczne, jak Francuzki rozgrywały 3-4 podania i rzut , to momentalnie skrzydła były odkryte co powodowało utratę goli .Ale tego zespołu trzeba się troszkę bać przynajmniej Słowenki , które pod bramka nie graja za szybkiej piłki tylko długo rozgrywają, można tez zauwazyc ze granie pod presja im rowniez nie służy za dobrze , wiec jeśli Angolki do 40 minuty będą tracić 1-2 bramki zrobi się ciekawiei wtedy kazdy wynik możliwy .
---------------- nie opierałam tej analizy tylko na suchych &quot;statach&quot; tylko troszkę oglądnęłam te drożyny .W mojej opini zal nie spróbować tego betu ...decyzja należy wyłącznie do Was
 
N 22

nika8332

Użytkownik
Polska-Norwegia
Polska powyzej 24.5
kurs.1.95
stawka :5/10
sts
Nasze zawodniczki zagrają inaczej w tym spotkaniu od niedzielnego z Czeszkami , tzn. luźniej podejdą ,bo nie będą w roli faworyta brane pod uwagę ,wiec presja mniejsza .Norweżki według mojej opinii pozostawia troszkę luźniejszy środek co również będzie stanowić sytuacje dla M.Kobylińskiej która w sts ma 2.5 gola , oczywiście gram powyżej stawka 5/10 1.70 .
Warto pomyśleć w spotkaniu Niemcy -Serbia i granie Serbek (2.41 ) , nasze zachodnie sąsiadki które oglądałam w dwóch meczach kompletnie mi się nie podobają , spotkanie z Koreankami mnie w tym jeszcze bardziej utwierdzilo i do tego dodać Bieglera na lawie i &#39;robta co chceta&quot; (podobnie bylo z naszymi chłopakami , gdzie taktykę sami ustalali ) dodam ze to są jego ostatnie mecze z kadra , od stycznia już go nie będzie . Serbki mialy dwa dobre treningi na mistrzostwach gdzie w tym drugim to sobie pogrywały od niechcenia .Jedyne co przemawia na niekorzysc betu to historia ale wtedy byli inni trenerzy na lawce
 
elkaraso0o 723

elkaraso0o

Użytkownik
14:00 Slowenia-Angola
Typ:2
Kurs:4.85
Stawka 3/10
Sts
drugie spotkanie z Rumunia od 53min zaledwie 3 gole.
To mało?
7 minut gry, a przeciwniczki również miały piłkę. Nic nadzwyczajnie złego tutaj nie widzę. Żaden to argument ????
1. Slowenia-Angola .Handi można zagrać w tym meczu i próbować +3.5 Angola (STS) BTW. 6.5 handi to już w ciemno.
2.Szwedki vs Czeszki. @1.35 Szwedki. Nie widzę tutaj innej opcji. Szwedki w pierwszym meczu zagrały bezmyślnie ładując ponad połowę piłek w nogi Ady, która ma 174cm wzrostu (więc do rosłych nie należy) i przy większości rzutów szła na dół. Nie wiem co trener oglądał w ten czas za mecz ???? W drugim meczu już lepsza gra i widać było więcej pomysłu przy oddawaniu rzutów ze strony Szwedek. Można powiedzieć, że rozkręciły maszynę.
3. Norweżki vs Polki @1.15 Norweżki. Z tym, że to jest mały kurs, a przeciwko swoim sie chuj**o gra, więc można poszukać ciekawszych alternatyw.
K.Grzyb over 3.5 Nasza skrzydłowa, która zaczyna rzucać karne(później trener stosuję rotację) jest przebojowa, a z akcji potrafi efektownie i efektywnie pokonać bramkarkę co pokazała już na tym turnieju w pierwszym meczu.
Uważam, że w tym meczu bramki GŁÓWNIE zdobywać będą Achruk, Kudłacz i skrzydłowe. Kobylińska nie bierze na siebie ciężaru gry, i rzadko wybiera się z rzutem + Koło przy mocnej obronie kołowej Norweżek może zdobywać kolejne próby z rzutu karnego co jest na delikatny plus tego typu.
4. Rosjanki vs Brazylijki @1.15 Rosjanki.
Tutaj nie widzę innej możliwości i chyba większość się z tym zgodzi. To jakiegoś dubla czy trebla można wrzucić.
Pomijając analizy, ciekawym zakładem jest RAJD do 3 i 5 goli.
Można sie pobawić w rozpisie i grać na underdogów! Kursy są naprawdę ciekawe! Polecam sprawdzić.
 
N 22

nika8332

Użytkownik
Kursy za 1.3 to nie kursy tym bardziej w pilce recznej .pierwsza kolejka juz pokazala fuksy a co do meczu Rumunia-Slowenia -warto koncowke ogladnac co Slowenki robily a wtedy moze konwersacje prowadzic a co do kursu na Angole .nikogo nie namawiam mecz moze wygladac na styku Afrykanki tez potrafia zagrac szybkie pily a drugi zedpol ma troszke z tym problem
 
bobair 48

bobair

Użytkownik
Polska-Norwegia
Polska powyzej 24.5
kurs.1.95
stawka :5/10
sts
Nasze zawodniczki zagrają inaczej w tym spotkaniu od niedzielnego z Czeszkami , tzn. luźniej podejdą ,bo nie będą w roli faworyta brane pod uwagę ,wiec presja mniejsza .Norweżki według mojej opinii pozostawia troszkę luźniejszy środek co również będzie stanowić sytuacje dla M.Kobylińskiej która w sts ma 2.5 gola , oczywiście gram powyżej stawka 5/10 1.70 .
Warto pomyśleć w spotkaniu Niemcy -Serbia i granie Serbek (2.41 ) , nasze zachodnie sąsiadki które oglądałam w dwóch meczach kompletnie mi się nie podobają , spotkanie z Koreankami mnie w tym jeszcze bardziej utwierdzilo i do tego dodać Bieglera na lawie i &#39;robta co chceta&quot; (podobnie bylo z naszymi chłopakami , gdzie taktykę sami ustalali ) dodam ze to są jego ostatnie mecze z kadra , od stycznia już go nie będzie . Serbki mialy dwa dobre treningi na mistrzostwach gdzie w tym drugim to sobie pogrywały od niechcenia .Jedyne co przemawia na niekorzysc betu to historia ale wtedy byli inni trenerzy na lawce
To, że Tobie gra Niemek się nie podoba to nie jest żaden argument. Pokonały dość pewnie dobre Koreanki, kontrolując cały mecz. Poza tym grają u siebie a wiesz jak to jest z gospodarzem - jeśli mecz bédzie na styku, to jedna czy druga decyzja sędziów może zrobić różnicę. Granie na Serbki oceniam jako bardzo ryzykowny typ. Chociaż, z drugiej strony, kto nie ryzykuje ten szampana nie pije. Mimo wszystko idę w stronę Niemek.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Norwegia-Polska Szybko, łatwo i przyjemnie. Dwa gole po kilku minutach od wejścia w drugiej połowie.
Sanna Solberg Powyżej 1.5 Gola 2.05 Unibet✅✅✅ IZZI

Linia niewysoka, więc imo warto spróbować. Wiadomo, że u Norweżek w podstawie powinna wyjść Herrem na lewym skrzydle, ale i siostra bliźniaczka Silje zawsze dostaje swoje minuty. W poprzednich spotkaniach było to kolejno 17 minut z Węgierkami oraz 24 przeciwko Argentynie. Co ciekawe to w tym pierwszym meczu zdobyła 3 bramki, zaś w drugim 2. Niemniej jednak w obu przypadkach pokryła proponowaną przeze mnie dzisiaj linię. Na inaugurację zaliczyła 100% ze skrzydła, zaś w kolejnej potyczce oba trafienia padły z kontry. Widać, że dobrze wywiązuje się ze swojej roli, więc i z Polkami powinna otrzymać swoją szansę. Przy mocnej obronie Norweżek powinny pojawić się straty w naszym zespole, a to będzie generowało kolejne kontrataki. Wiadomo, że Werka i Ada dobrze bronią rzuty ze skrzydła, jednak najczęściej wychodzi to na mniej doświadczonych zawodniczkach, które po prostu gaszą swoim sprytem. Sanna ma już trochę meczów za sobą, więc jeżeli utrzyma podobną skuteczność, to te 2 bramki powinna zdobyć.
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Polska over 23,5 gola
@1,80
Polki grają taki handball jakiego nigdy nie grały. Bardzo ofensywny, gramy szybko, dużo kontrataków, szybko wznawiamy po stracie bramki. Tak za Rassmusena nigdy nie graliśmy. Świetny mecz ze Szwedkami gdzie trafiliśmy aż 33 bramki. Z Czeszkami niby wizualnie wyglądało w pierwszej połowie że gramy przeciętnie w ataku to na tablicy do połowy było aż 15 bramek. Drugiej połowy nie ma co aż tak brać do siebie. Od stanu 18-13 Polki po prostu zlekceważyły rywalki, widać to było po tych zagranych dwóch wrzutkach które nam nie wyszły, dodatkowo Kobylińska za wszelką cenę chciała się przełamać i wszystko partoliła. Posypały się nam mecz lecz to na pewno jeszcze bardziej zmobilizuje dziewczyny i wyjdą na mecz ze złością i chęcią odkucia się. Świetnie rzucamy karne, mamy wreszcie na prawym skrzydle dobrą i fajną na kontrataki Janiszewską.
Ja wczoraj zagrałem nawet wyższą linię over 26,5 po kursie 3,10. Dziś już tej linii nie ma. 24 bramek moim zdaniem rzucimy spokojnie.
 
lukas88 299,3K

lukas88

Forum VIP
Szwecja- Czechy
Typ: 1 (-3)✅✅✅
Kurs: 1,88
Marathon
Stawka 6/10

Moim zdaniem jeden z lepszych betów na dzisiaj, Szwedki to klasę lepsza drużyna od Czeszek, które wygrały z Polską przez głupotę naszego zespołu. Od momentu 18-13 w okolicy 35 minuty nasze zawodniczki zeszły do szatni. Czeszki bez problemów oddawały rzuty po wejściu na 6-7 metr, zbyt miękka i mało skoncentrowana obrona.
Szwedki przegrały z Polską tylko i wyłącznie dlatego że miały firankę w bramce, skuteczność na poziomie 16% to dramat i ciężko wygrać mecz bez wsparcia między słupkami. Nic nie ujmując Polkom, bo zagrały fajny mecz chociaż też z przestojami bo miały już w pewnym momencie 7 bramek na plusie.
Uważam że jeżeli dzisiaj Szwedki zagraja na swoim poziomie i w bramce będzie chociaż 25% skuteczności dzięki twardej obronie to są w stanie odstawić Czeszki na 10 bramek. To samo powinny zrobić Polki, gdyby zagrały dwie równe połowy, mimo że do 35 minuty nie grały oszałamiająco to i tak wystarczało to z palcem w d... na Czeszki.
Delikatniej:
Szwecja (-4) @ 2,36 Pinnacle 5/10 ZWROT
Szwecja (-6,5) @ 3,34 BAH 3/10⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Dochodzą informację, że parę zawodniczek Norwegii się zatruło i nie wiadomo w jakim zestawieniu dziś wystąpią nasze rywalki. Na razie największe poblemy mają Heidi Loeke i Emilie Hegh Arntzen, ale sztab boi się o kolejne zawodniczki.
Na temat jedzenia wypowiadał się także trener reprezentacji Danii mówiąc, że w hotelu serwują okropne, niezdrowe i ciężkie do strawienia jedzenie. Także media Szwecji zwracały na to uwagę odnosząc się do swojej reprezentacji.
 
1 0

1kuba993

Użytkownik
Dochodzą informację, że parę zawodniczek Norwegii się zatruło i nie wiadomo w jakim zestawieniu dziś wystąpią nasze rywalki. Na razie największe poblemy mają Heidi Loeke i Emilie Hegh Arntzen, ale sztab boi się o kolejne zawodniczki.
Na temat jedzenia wypowiadał się także trener reprezentacji Danii mówiąc, że w hotelu serwują okropne, niezdrowe i ciężkie do strawienia jedzenie. Także media Szwecji zwracały na to uwagę odnosząc się do swojej reprezentacji.
Potwierdzi to ktos? Jakies zrodlo?
 
wertas 157

wertas

Użytkownik
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Wszyscy powinni pamiętać, że w działach tematycznych jest miejsce jedynie na merytoryczne posty i zapytania typu &quot;Polska czy Norwegia?&quot;, a także odpowiedzi w stylu &quot;Norwegia, bo tak.&quot; będą usuwane, bo kompletnie nic nie wnoszą do dyskusji, a wręcz ją tylko zaciemniają. Jeżeli ktoś chce poznać opinię innych na temat danego meczu, to niech sam najpierw przedstawi swój pogląd na ten temat.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Dzisiejszy dzień to jakaś porażka, pech mnie prześladuje od wczorajszej nocy... Zepsuł mi. Się internet w telefonie wczoraj i akurat dziś przechodziłem obok Sts&#39;u i jeszcze będąc w domu patrzyłem na mecze i moja uwagę przykulo spotkanie Niemcy - Serbia i chodził za mną remis w tym meczu z tego względu, że Niemki nie są w najlepszej formie a Serbki grają zaskakująco dobrze ale też wiedziałem, że sędziowie będą pomagać Gospodyniom więc pomyślałem, że jest spora szansa na remis ale nie zagrałem bo stwierdziłem , że za pięknie by to wyglądało no ale przechodząc obok tego sts pomyślałem dobra niech Freddie zagram ten remis i dorzucę X2 na Psg, stawka 500 zł ... Do wygrania 6 koła około nie licząc podatku no i jak babka wpisała kupon była 18-02 czyli się spóźniłem więc pomyślałem że nie Ma sensu abym grał to w domu na live bo spanie kurs a może tak miało być no i kur** teraz mam... Jak zobaczyłem że skończyło się remisem to pierwsza myśl żeby se w łeb strzelić hehe.... Możecie to usunąć ale musiałem się z kimś tym podzielić...
Ale zobaczyłem jescze kolejny mecz który będzie dziś bardzo wyrównany i tym razem zagrałem, będzie naoewno wynik na styku i spora szansa na remis bo grają dwie równe drużyny.
Rumunia - Hiszpania
Typ - remis @8,00 Forbet
 
D 95

davidienko

Użytkownik
zaraz wstawie tez typy, ale teraz pytanko. Czemu wszyscy trabia o koniecznosci zwyciestwa? z moich wyliczen, ktore co prawda zakladaja wygrana Norwezek nad Czeszkami, wynika ze awans da nam dzisiaj remis (rzecz jasna licze na 2 pkt jutro)
 
M 0

maciek717

Użytkownik
Polska - Węgry 1 2,85
4/10
Może i nieco patriotycznie ale mimo wszystko upatrywałbym w dzisiejszym meczu zwycięstwa Polski.
Do tej pory rozegrane 3 mecze. Zwycięstwo ze Szwecją (dużo tutaj dały bramki rzucone na pustą bramkę 3 koron ale mimo wszystko robi wrażenie.) Porażka z Czechami po kompletnie zawalonej końcówce, ten mecz był spokojnie do wygrania. Meczu z Norwegią pozwolę sobie nie skomentować, ale to drużyna nieco &quot;out of this world&quot;
mimo wszystko mam wrażenie jakby nasze panie zaczęły grać szybciej niż na poprzednich mistrzostwach co jest podstawą w nowoczesnym handballu.
Z kolei Węgierki rozbiły Argentynę (ok, dla mnie nie ma większej różnicy czy z tego typu drużyną wygra się 8 czy 20 bramkami). Przegrały po walce ze Szwecją no i łomot z Norwegią. (wprawdzi niższy niż Polska)
Dla naszych to w zasadzie mecz ostatniej szansy, gdyż nawet zwycięstwo z Argentyną nic nam później nie da. Węgry jeszcze mają jutro mecz z Czechami (gdzie nawet w przypadku porażki dzisiaj mogą zapewnić sobie jutro awans)
Obiektywnie patrząc Węgry na papierze wydają się drużyną nieco lepszą, jednak kurs 2,85 kuszący a szanse na zwycięstwo naszych pań oceniam na około 45 %
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom