>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

MISTRZOSTWA ŚWIATA MĘŻCZYZN - FRANCJA 2017

Status
Zamknięty.
crisronaldo 2,7K

crisronaldo

Użytkownik
Moja pierwsza myśl na ten mecz - zwycięstwo Norwegow i finał z Francja. Lecz powiem Wam, że to co tu poczytałem zrobiło mi mega papke z mózgu i już sam nie wiem co zagrać. Faktycznie mecz typu 50/50. Obie drużyny dysponują wieloma atutami. Będzie chyba wszystko zależeć od dyspozycji dnia i dyspozycji bramkarzy.
Pierwszej myśli się nie zmienia zatem kieruje swój typ w stronę Norwegów @2!
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Remis @9 Unibet ✅
Napisałem analizę, zamknąłem okno przeglądarki, pewnie z braku wprawy taka pomyłka ????
Generalnie w tych MŚ na 85 meczów 3-krotnie doszło do podziału punktów i ani razu nie było dogrywki. Jeden z tych remisów moim zdaniem (Islandia - Macedonia) miał mocno śmierdzące podłoże. Dziś będzie close game, tego jestem pewien.
Norwegia to zespół bardzo mocny - super spotkania z Brazylią i Macedonią, do tego do pewnego momentu Węgrzy nie wiedzieli co się dzieje na parkiecie. Nie wiem jednak, czy - przepraszam za wyrażenie - dziś się nie posrają. To nie jest doświadczona w grze na styku o wielką stawkę ekipa. Ponadto nie wiem czy proponowana przez nich obrona 6-0 nie będzie dobra dla, chociażby, Mamicia.
Chorwacja, choć w zmienionym nieco składzie w porównaniu z meczami o medale na początku tej dekady, jest bardziej doświadczona w takiej grze. Przeszłość pomogła w starciu z Hiszpanią. Ale to nie jest ta CRO co kiedyś, to widać jak na dłoni. Zresztą gdyby stała obok kadry Cervara z Vorim, Aliloviciem, Cupiciem czy Lackoviciem to grałbym na nich. Obecny duet bramkarzy ekipy z Balkana mnie nie przekonuje, nie wiem czy nadają się oni na walkę o wicemistrzostwo świata. Ponadto Chorwatom krwi mocno napsuł chociażby Egipt, a Niemcom Chorwaci nawet się nie postawili.
Reasumując - nie brak argumentów za i przeciw jednej ze stron, ani za tym, że będzie to starcie na styku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +51
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Tak jak Macko napisał wyżej. Jeśli nie ma value, to po co grać?

Osobiście znalazłem tylko 1 interesującą mnie pozycję. I to na lekki bet 2.5/10.

Norwegia - Chorwacja 1H Under 27.5 1.93 2.5/10 pinnacle ✅
12-10

Średnie HT z tych MŚ:
Norwegia 27.0
Chorwacja 25.4

Rzutów do przerwy odpowiednio 46.0 i 44.3.

Jeśli odrzucimy Norwegii mecz z Japonią, a Chorwacji mecze z Arabią i Chile, to z &quot;normalnymi&quot; rywalami średnie 26.0 oraz 25.8.

No i w końcu grali w 2016 ze sobą 3 mecze.
ME w grupie 33 gole HT, ale już w meczu o brąz 26, a w kwalach olimpijskich 21.

Spodziewam się kontrolowanego początku meczu i max 45 rzutów do przerwy. Osobiście bym wystawił 26.5 lekko overowe, więc value tu widze.

HH
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Jeszcze moje 3 słowa co do linii spreada.
Nie wiem jak Wy przygotowujecie się do betów, ale ja wystawiam swoje własne linie i później porównuje je z tym co oferuje rynek. To najlepsze rozwiązanie i unika się wpływu cudzych myśli na własny osąd prawdopodobieństwa.
Dla mnie Chorwacja powinna być 2.10-2.20 max na zwycięstwo w tym meczu i liczyłem na wzrosty na 2.40+, ale się takowych nie doczekałem, więc nie gram nic.
Totala szacowałem na 54.5 i w zasadzie powinienem underować 56.5, jednak zdecydowałem się na lepsze w mojej ocenie zagranie undera do przerwy.
Wszystko inne pozostawiam na live, a tam w tym turnieju można połapać dużo więcej dobrych rzeczy niż w zazwyczaj poprawnie wycenianych kursach pre match.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Dla mnie to całe gadanie typu : nie gram typu bo kurs @2.0 nie jest &quot;valju&quot; to nie gram jest bezsensu w wielu przypadkach bo skoro czuję i mam argumenty na Norwegię to ja gram. Mam nie grać bo nie ma ponad @2.0 ? To jest piękny kurs jak na piłkę ręczną . Ja się spodziewałem kursu 1.70 na Norwegię A nawet niżej.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Dla mnie to całe gadanie typu : nie gram typu bo kurs @2.0 nie jest &quot;valju&quot; to nie gram jest bezsensu w wielu przypadkach bo skoro czuję i mam argumenty na Norwegię to ja gram. Mam nie grać bo nie ma ponad @2.0 ? To jest piękny kurs jak na piłkę ręczną . Ja się spodziewałem kursu 1.70 na Norwegię A nawet niżej.
Jeżeli według Ciebie Norwegowie mają te minimum 59% szans na zwycięstwo, to jasne, że kurs 2.00 jest warty grania, a nawet wszystko większe od 1.70. Jednak jeżeli dla kogoś innego jest to mecz 50/50, to kurs 2.00 jest nieopłacalny.
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Opierasz typ na dwóch meczach które odbyły się kiedyś i nie mają za wiele wspólnego z teraźniejszością i krótkim opisie zawodników Chorwacji pomijając formę i możliwości Norwegów. Gratulację stawiaj dom. Według mnie obie drużyny potrafią zagrać świetne zawody. Norwegowie wg mnie są bardziej stabilni, Chorwaci są nieprzewidywalni. Jeżeli zagrają dobry mecz to zwycięstwo będzie na styku ale mogą również odwalić i przegrać srogo. To skłania mnie na zagranie na Norwegów. Kursy wyrównane, value niewielkie ale jeżeli ktoś już bardzo chce stawiać to bardzo proszę. ;)
No opieram bo przez rok raczej składy tych reprezentacji raczej się nie zmieniły. pokazuje tylko że Chorwaci bardzo dobrze umieją i lubią grać z Norwegiami. Każdego tak komentujesz jak przypomina jakiekolwiek H2H?
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Jak ktos zlapie teraz kursy ok@2 na slowencow to brac....tlumaczyc chyba nie trzeba.
Slowenia @ 1,95 bwin ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pawcio1991 47

pawcio1991

Użytkownik
Obstawiał z was ktoś może handi na spotkanie Norwegia-Chorwacja ew. ilość goli ? Jak bukmacherzy to liczą z dogrywką czy bez ? Bo z tego co widzę w dziale wyników na całorocznym 365 policzyli z dogrywką a pech chciał że obstawiłem to spotkanie na unibecie gdzie mi policzyli bez dogrywki przez co kupon rozliczyli jako przegrany ..
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Na 1xbet policzyli mi po 60 min po prostu. Zakład był na ich niekorzyść bo miałem under bramek Chorwacji. Więc dla mnie spoko ???? Do usunięcia.
 
pawcio1991 47

pawcio1991

Użytkownik
Na 1xbet policzyli mi po 60 min po prostu. Zakład był na ich niekorzyść bo miałem under bramek Chorwacji. Więc dla mnie spoko ???? Do usunięcia.
No dla mnie nie spoko bo tak mam minus , a jeśli policzyli by z dogrywką miałbym wygraną . Szukałem w regulaminach u nich niestety nic nie ma .
Niestety w tym meczu nie podali nic , w koszykówce jasno piszą przy zakładzie łącznie z dogrywką a w handicapie hokejowym wyraźnie piszą &quot;Handicap -przepisowy czas gry&quot; a tu nic nie ma dlatego nie jasność .
Zakładu nie rozliczą prawidłowo bo wiadomo na ich nie korzyść ale chciałem się podpytać może ktoś u nich zagrał na gole i miałbym wtedy jasność ze przegrana .
 
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
Jak ktos zlapie teraz kursy ok@2 na slowencow to brac....tlumaczyc chyba nie trzeba.
Slowenia @ 1,95 bwin
Zartujesz chyba? Chorwacja na tym turnieju jest po prostu lepsza. Slowenia meki z Katarem dwie mocne bęcki od Hiszpanow i Francji i remis z Tunezja.... Za to Chorwaci swoje mecze wygrywali pewnie, wpadka jedynie z silnymi Niemcami wygrane z nie byle kim bo z Wegrami i z Hiszpanią, no i z Norwegia zabraklo bardzo niewiele łapać poki jest bo kurs to smiech 2.66 1xbet Chorwacja
 
guernica 584

guernica

Użytkownik
Zartujesz chyba? Chorwacja na tym turnieju jest po prostu lepsza. Slowenia meki z Katarem dwie mocne bęcki od Hiszpanow i Francji i remis z Tunezja.... Za to Chorwaci swoje mecze wygrywali pewnie, wpadka jedynie z silnymi Niemcami wygrane z nie byle kim bo z Wegrami i z Hiszpanią, no i z Norwegia zabraklo bardzo niewiele łapać poki jest bo kurs to smiech 2.66 1xbet Chorwacja
Dokładnie. Spodziewałem się kursów odwrotnych. Nie wiem czym kierowali się wystawiający kursy (chyba tylko tym, że Słowenia miała jeden dzień więcej na odpoczynek) ale Chorwacja jest zwyczajnie lepsza od Słowenii. Taki kurs biorę z pocałowaniem ręki.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Wiecie co to jest psychika? Jesteś tego karnego Horvata od finału mistrzostw i pewnego medalu, po chwili spadasz na ziemię i po niecałych 24h musisz grać kolejny mecz. Z autopsji wiem, że jest ciężko i po prostu nie da się. Jest pewnego rodzaju blokada, która nie pozwala grać normalnie. Do tego dochodzi bardzo mało czasu na odpoczynek. Słoweńcy nie mają obu problemów. Przy półfinale z Francuzami z tyłu głowy byli nastawieni na mecz o brąz, a do tego mieli ten dzień przerwy. Moim zdaniem te dwa argumenty będą tutaj kluczowe.
 
jarni 113

jarni

Użytkownik
Dokładnie. Spodziewałem się kursów odwrotnych. Nie wiem czym kierowali się wystawiający kursy (chyba tylko tym, że Słowenia miała jeden dzień więcej na odpoczynek) ale Chorwacja jest zwyczajnie lepsza od Słowenii. Taki kurs biorę z pocałowaniem ręki.
Oczywiście, że głównie z powodu jednego dnia odpoczynku więcej. Na tym etapie mistrzostw jeden dzień więcej plus dogrywka Chorwatów zrobi różnicę. Myśle, że Chorwaci będą dodatkowo podłamani bo to drużyna koniec końców z ambicjami na finały wielkich imprez a dla Słowenii brąz byłby tutaj niesamowitym osiągnięciem.
 
guernica 584

guernica

Użytkownik
Wiecie co to jest psychika? Jesteś tego karnego Horvata od finału mistrzostw i pewnego medalu, po chwili spadasz na ziemię i po niecałych 24h musisz grać kolejny mecz. Z autopsji wiem, że jest ciężko i po prostu nie da się. Jest pewnego rodzaju blokada, która nie pozwala grać normalnie. Do tego dochodzi bardzo mało czasu na odpoczynek. Słoweńcy nie mają obu problemów. Przy półfinale z Francuzami z tyłu głowy byli nastawieni na mecz o brąz, a do tego mieli ten dzień przerwy. Moim zdaniem te dwa argumenty będą tutaj kluczowe.
Z autopsji wiesz, że się nie da ponieważ pewnie jesteś amatorem.
Oczywiście, że Chorwaci byli załamani karnym Horvata. Ale to było wczoraj. Dzisiaj jest nowy dzień a oni grają o medal MŚ. To są zawodowcy i raczej nie będą rozpatrywać tego co było wczoraj. Umiejętności mają większe niż Słowenia a motywacji im nie zabraknie.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Jestem za Chorwatami, wyglądają po prostu lepiej niż Słowenia, poza tym Słoweńcy pokazali że potrafią ładnie dostać po dup-- od Hiszpanów oraz Francuzów, moim zdaniem kursy ponad 2.6 na Chorwację spokojnie można pograć, żeby się tylko remisem nie skończyło jak wczoraj, bo taka opcja też musi być brana pod uwagę, poza tym po 1.75 jest under 26.5 do połowy, myślę że tak jak wczoraj na początku spotkania kluczowa będzie gra zespołów w Defensywie.
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Słowenia - Chorwacja Over 53.5 1.87 4/10 pinnacle ✅
31-30

Mecze o 3 miejsce na mistrzowskich imprezach od 2012 (dalej nie sprawdzam, bo to już trochę zbyt odległa historia) kończyły się ilością bramek: 58, 59, 57, 57, 48, 55, 56.
Jedyny under przy dzisiejszej linii to Polska - Hiszpania w MŚ&#39;15.
Co ciekawe w 5 na 7 z tych spotkań o brąz grali Chorwaci.
Nawet licząc normalnie linię z turniejowych statystyk obu zespołów wyszło mi tu 54.2, a jak jeszcze dodać trochę luźniejszy charakter meczów o 3 miejsce, to z 2-2.5 gola do linii trzeba dodać. I w sumie czegoś w stylu 56.0-56.5 się spodziewałem.

Co do tego, kto wygra, to zgadzam się w pełni z Marylką i Macko. Po takim ciosie CHorwatom będzie się strasznie ciężko pozbierać, do tego 70 minut walki i 24h mniej na odpoczynek.
Słowenię na wygraną trochę połapałem po 2.00 i -1.5 po 2.45, ale pospadała na 1.80 i jako oficjalnego picka nie podaję, bo już w tym wielkiego value nie widzę (zresztą Chorwacki Supersport trzyma twardo po @2, więc moze aż tak Chorwaci nie oleją).
Tu może być ewentualnie jakaś szansa na złapanie czegoś ciekawego live.


Powodzenia
HH
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom