>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

MISTRZOSTWA ŚWIATA MĘŻCZYZN - FRANCJA 2017

Status
Zamknięty.
instynkt 13

instynkt

Użytkownik
Osobiście poszedł bym raczej w stronę chorwatów. Ale z racji tego, że w tym meczu może dziać się wszystko obstawiałbym za Overem bramkowym. Chyba najlepsza opcja na to spotkanie.
Chorwacja ma coś do udowodnienia. Ale i tak samo Słowenia... motywować dodatkowo ich nie trzeba, to będzie dla nich sukces jak zdobędą brąz. Mecz powinien być otwarty i obfitować w bramki. Linia nie za wysoka, a I kursy lecą w dół. Warto spróbować.
 
G 97

gryzonko

Użytkownik
Obstawiał z was ktoś może handi na spotkanie Norwegia-Chorwacja ew. ilość goli ? Jak bukmacherzy to liczą z dogrywką czy bez ? Bo z tego co widzę w dziale wyników na całorocznym 365 policzyli z dogrywką a pech chciał że obstawiłem to spotkanie na unibecie gdzie mi policzyli bez dogrywki przez co kupon rozliczyli jako przegrany ..
[/img]
Jeśli nie ma zaznaczonego w opisie dokładnie iż zakład dotyczy również dogrywki, to zakład dotyczy jedynie regulaminowych 60 minut. Dotyczy to większości sportów
 
U 0

Usunięty użytkownik 112896

Gość
Obstawiał z was ktoś może handi na spotkanie Norwegia-Chorwacja ew. ilość goli ? Jak bukmacherzy to liczą z dogrywką czy bez ? Bo z tego co widzę w dziale wyników na całorocznym 365 policzyli z dogrywką a pech chciał że obstawiłem to spotkanie na unibecie gdzie mi policzyli bez dogrywki przez co kupon rozliczyli jako przegrany ..
Przecież całoroczny nie policzył razem z dogrywką . Nie wiem gdzie tak wyczytałes ...
 
bercik 169

bercik

Użytkownik
Bardzo trudno dziś coś wytypować.
Moim zdaniem jednak śledząc trochę historię spotkań o 3 miejsce większe szanse daję Słowenii. To, że obie drużyny są zmeczone turniejem to oczywiste, a Chorwaci po wczorajszym horrorze już totalnie.
Profesjonalizm profesjonalizmem ale nie da się zapomnieć w parę godzin o niewykorzystanym karnym (Horvat) na finał MŚ. Dla Chorwacji brak finału to porażka, dla Słowenii brąz byłby największym osiągnięciem w historii.
Przypominam sobie w tej sytuacji polaków, którzy dwukrotnie wygrywali mecze o 3 miejsce (nie będąc faworytem - z Danią i z Hiszpanią) ponieważ grali wciąż o coś dla siebie wielkiego. Wydaję mi się, że Słoweńcy są dziś w podobnym położeniu.
Aczkolwiek wszystko z dużym dystansem, dzisiejszy mecz rozegra się w głowach.
Słowenia - 3.5 @ 3.11 milenium ⛔
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Profesjonalizm profesjonalizmem ale nie da się zapomnieć w parę godzin o niewykorzystanym karnym (Horvat) na finał MŚ. Dla Chorwacji brak finału to porażka, dla Słowenii brąz byłby największym osiągnięciem w historii.
Nie zgadzam się ze stwierdzeniem, że Chorwaci poza finałem to porażka. Wielu świetnych zawodników nie pojechało na te mistrzostwa. Za nich młodzi, którzy wchodzą do reprezentacji i już mają szanse na medal. To z pewnością jest wielkie osiągnięcie. Dziś ten zespół pociągną właśnie młodzi.
Stawianie na Słowenię tylko na podstawie wczorajszego nietrafionego karnego w 60&#39; i otoczce jaką ona mogła spowodować (a nie spowodowała) jest naciągane.
 
bercik 169

bercik

Użytkownik
Nie zgadzam się ze stwierdzeniem, że Chorwaci poza finałem to porażka. Wielu świetnych zawodników nie pojechało na te mistrzostwa. Za nich młodzi, którzy wchodzą do reprezentacji i już mają szanse na medal. To z pewnością jest wielkie osiągnięcie. Dziś ten zespół pociągną właśnie młodzi.
Stawianie na Słowenię tylko na podstawie wczorajszego nietrafionego karnego w 60&#39; i otoczce jaką ona mogła spowodować (a nie spowodowała) jest naciągane.
Masz absolutnie rację, patrząc przed turniejem. Jednak tak jak ułożyła się drabinka i biorąc pod uwagę, że jednak wciąż wielu czołowych Chorwatów zostało w kadrze - to dla nich przegranie z Norwegami jest sporym zawodem. U nich, jak i w innych kadrach ta rewolucja i zmiana pokoleń jest zdrowa i ma swoje tempo, nie to co u nas, że wszyscy najlepsi odchodzą w jednym czasie.

Młodzi mogą chcieć, ale moim zdaniem nie uciągną zespołu po medal.

Ostatecznie tak jak zaznaczyłem, to tylko przemyślenia a wszystko tu rozegra się w głowach kilku młodych ludzi.

GL ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Słowenia - Chorwacja lub REMIS 2,10 bet365 ⛔
W innych okolicznościach nigdy byśmy nie spotkali takiego kursu na Chorwatów. Swoimi umiejętnościami przewyższają dzisiejszego rywala. Na forum można wyczytać opinie dotyczące humorów po wczorajszym półfinale. Są to jednak domniemania, a ja swój typ opieram na faktach sportowych. Piłkarze ręczni to ludzie bardzo twardzi dlatego liczę, że już wymazali wczorajszy mecz z pamięci i dziś zaprezentują się równie dobrze. Chorwacja już na tych MŚ rozgrywała spotkania dzień po dniu (co prawda nie takiej rangi) dlatego nie martwiłbym się o kondycje. W środku pola mają świetnych zawodników takich jak: Mamić, Cindrić, którzy wczoraj nie grali bardzo dużo, a mogą poprowadzić zespół do zwycięstwa.
Słowenia, jak się można było spodziewać, przegrała z gospodarzami. Problemy w obronie zaczynały się gdy Francja podkręcała tempo gry. Jak przyzwyczaił ten zespół, nie zabrakło strat bezlitośnie wykorzystanych przez Trójkolorowych. Siłą Słowenii są szybkie wznowienia. Wczoraj Chorwaci nie dali na to szans Norwegom, dlatego też sądzę, że dziś nie będą na to mieli wielu okazji Słoweńcy.
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Zartujesz chyba? Chorwacja na tym turnieju jest po prostu lepsza. Slowenia meki z Katarem dwie mocne bęcki od Hiszpanow i Francji i remis z Tunezja.... Za to Chorwaci swoje mecze wygrywali pewnie, wpadka jedynie z silnymi Niemcami wygrane z nie byle kim bo z Wegrami i z Hiszpanią, no i z Norwegia zabraklo bardzo niewiele łapać poki jest bo kurs to smiech 2.66 1xbet Chorwacja
No fajnie. Przytoczyles tutaj mecze Chorwatow, przytoczyles tutaj mecze Slowencow, probujesz porownywac sile zespolow na tym turnieju. TYLKO PO CO? Jakby to powiedzial klasyk z mego ulubionego filmu &quot; no sorry, ale nie interesuje mnie przeszlosc mojej zony&quot;. Myslisz, ze ten mecz odbedzie sie tylko w aspektach czysto sportowych? No to masz mgliste pojecie o sporcie, troszke slabo czytasz gre. Gdyby ten mecz odbyl sie w cwiercfinale, gdyby ten mecz odbyl sie w polfinale, a tu okolicznosci sa zgola inne. Chorwaci polegna w tym meczu, bardzo polegna. Nie sa w stanie sie podniesc po wczorajszym meczu. Moga sie zachaczyc tylko w jednym aspekcie, wlasnie w tym, ze graja ze Slowenia. Wiemy jak dzialaja na siebie ekipy bylej Jugoslawii. Nic nie przemawia za Chorwatami. NIC. Kto jeszcze nie pogral, to smialo. Dominacja Slowencow, jakies male handi tez do pogrania.

Slowenia -1,5 @ 2,15 1xbet ⛔
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Widzę, że rozkminianie psychiki drużyn nadal w modzie ????
Ja pójdę w zupełnie inną stronę. Słowenia ma lepszą bramkę od Chorwatów, a CRO lepszą defensywę niż dzisiejsi rywale. Ogólnie rzecz biorąc dość overowe są mecze na tych MŚ, zwłaszcza ćwierćfinały takie były. W meczach o brąz dość często oglądamy radosną twórczość w tyłach, dodatkowo sposób gry Słowenii jest dość &quot;overowy&quot;. Linia jest z 1.5-2 bramki za nisko moim zdaniem. Chorwaci mogą dobrze bronić z Egiptem czy słabo dysponowaną w przodzie Norwegią. Słowenia ma w ataku dużą jakość i powinna sporo dziś rzucić.
Over 54 @ 1.88 Pinnacle ✅
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
live w przerwie przy 13-18

Slowenia - Chorwacja Over 58.5 1.77 2/10 parimatch (bet365 1.75) ✅
oraz Slowenia +3.5 1.87 2.5/10 parimatch ✅
31-30

Mam pre O53.5, ale value wiec trzeba dograc. 50 rzutow HT i niespecjalnie spodziewam sie zwolnienia tempa.
Licze na opadniecie z sil lub lekka olewke ze strony Chorwatow w koncowce i pokrycie 3.5 przez Slowencow.

HH
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Chorwaci stracili tutaj medal dwa razy. Końcówka meczu straszna w ich wykonaniu. W ogóle nie mieli pomysłu na sforsowanie obrony Słoweńców. Nawet jak wycofali bramkarza i grali 7 vs 6, to podawali w poprzek, zamiast zagrać prostą koronę, która dałaby im w pewnym momencie lukę do wejścia na rzut z szóstego metra. Pogoń Słoweńców, których napędzał Bezjak epicka. Nie bali się rzucać i praktycznie to były kontry w drugie tempo. Nie było czasu i wykorzystali swoją okazję. Może i Chorwaci nie byli przybici psychicznie, ale w końcówce mógł wyjść aspekt fizyczny. Przecież Babić przez całe mistrzostwa praktycznie nie zmieniał skrzydeł, a i ci główni rozgrywający sporo pograli.
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Ewidentnie byli bez energii w końcówce. Duvnjak cały turniej z problemami z nogą, ostatnie 10 minut człapał i nie mógł prawie skakać.
Live połapane cudnie. Piękny mecz bukmachersko.
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Straszna cisza dzisiaj.

Francja - Norwegia 1H Under 27.5 1.90 bet365 3.5/10 ⛔
18-17


1) Francja over 27.5 tylko w 2 na 8 spotkań, Norwegia w 3 na 8
2) jak grali w grupie, to do przerwy było 28 bramek, ale z zaledwie 41 rzutów. Bramkarze wtedy mieli odpowiednio 25 i 11% skuteczności do HT
3) Francuzi mogą być troche spięci na początku, a Norwegowie pilnowac piłek, żeby nie dostawać głupich goli z kontr. Taki obraz 1 połowy tu widzę.

Chyba 26.0-26.5 bym sam wystawił. Zresztą total na cały mecz też mi wychodzi niższy niż oferowana linia (56.5), ale wybrałem bet na HT i ewentualną reakcję w przerwie na live.

HH
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Francja - Norwegia Francja poniżej 30,5 1,78 Marathonbet ⛔
Czas na finał. Francja wg. bukmacherów jest wielkim faworytem. Moim zdaniem zbierać się na to może fakt gospodarza, pełnej hali kibiców ale nie formą sportową. Obie ekipy grają na równym, najwyższym poziomie. We Francji nikt sobie nie wyobraża porażki gospodarzy, jednak ostatnie dwa mecze na tych MŚ uczą pokory. Norwegów z pewnością stać, by uciszyć pełną halę kibiców i wrócić ze złotem do domu.
Obie ekipy spotkały się w fazie grupowej tych mistrzostw. Górą byli gospodarze wygrywając trzema bramkami. Śmiem twierdzić, że od tamtego spotkania to Norwegia się rozwinęła. Przede wszystkim zaczęła grać lepiej w obronie. Pokazały to spotkania z Węgrami czy Chorwacją. Szczelna, wychodząca do 9. metra obrona może mocno utrudnić grę rywalowi. Do tego dochodzi bramkarz Bergerud, który po obronie karnego z Chorwacją mógł nabrać tylko pewności siebie. W fazie grupowej mecz jemu, jak i Erevikowi, nie wyszedł, więc jest co poprawiać.
Jeśli dziś Francja będzie długo wchodzić w mecz (co dość często im się zdarza) może okazać się, że rywal już nie da się dogonić. Spodziewam się meczu, w którym kluczowe znaczenie będzie miała defensywa.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom