>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Świata mężczyzn - Niemcy/Dania (10.01-27.01.2019)

Status
Zamknięty.
M 218

mhb

Użytkownik
Na 1 kolejkę kilka typów. Wszystkie kursy z Fortuny.
Niemcy poniżej 34.5 1.61✅✅
Niemcy grają dobrze w obronie. W ataku grają długie akcje. Mecz otwarcia jest zawsze ciężki i wynik na remisie może się trzymać dość długo. Korea zawsze była niewygodna, ale europejskich zespołów. Myślę, że trzeba będzie trzymać siły jak najdłużej i nie forsować tempa.
Katar poniżej 31.5 2.09✅✅
W meczach Kataru nigdy nie było wysokiego tempa. Myślę, że wygrają spokojnie ten mecz, ale w drużynie doszło do wielu zmian i kilka gwiazd z poprzednich imprez nie zobaczymy na tych MŚ. Rzucić 32 bramki też nie jest tak łatwo. Kurs warty spróbowania.
Japonia +4.5 1.81⛔
O Japonia już pisałem w ramach turnieju w Polsce. Zespół fajnie prowadzony. Jadą z nadziejami na niespodziankę. Gwiazdy Macedonii to już nie to samo co kiedyś. Lazarov więcej siedzi niż gra w klubie, a to on był motorem napędowym. 1 mecz też nie jest łatwy. Spodziewam się wyrównanego meczu.
Tylko Japonia zawiodła.
Można było fajny kurs na Egipt na jutro złapać. Kręciło się koło 3.0, a spadło do 1.6.
Na dziś:
Austria - Chile poniżej 56.5 bramki 1.52
Mecz dzień po dniu więc tempo spadnie. Oba zespoły nie są jakimiś orłami ataku. Austria tylko 29 bramek Arabii. To już przebudowany skład Polaków więcej rzucił. Chile słabo, bardzo słabo z skutecznością. Można próbować próg 1-2 bramki mniej.
Serbia +8.5 1.56
Francja gra bardzo falami. Myślę, że z meczu na mecz będą się rozkręcać, ale nie żeby 9 bramkami walnąć solidną Serbie. Też nie uważam, że będą narzucać jakieś mega tempo i nabijać bramki.
Korea poniżej 24.5 bramki 1.65
Korea nigdy nie była jakaś rewelacyjna ofensywie. Rosjanie poszli trochę wczoraj na wybijankę z Serbią i dziś będą grali wolniej. Takie mecze wygrywa się obroną i na to liczę z strony Sbornej.
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Nie mogę znaleźć informacji na temat ile czasu Jallouz grał, ale wydaje mi się, że około 25 minut w meczu z Norwegami.
Szkoda, że typ nie wszedł o jedną bramkę. Ustosunkowując się do tego co napisałeś, to orientuje się w sytuacji Jallouz&#39;a mimo wszystko wydawało mi się, że trener będzie na niego stawiał, a on sam te 3 rzuci &quot;lekko&quot; Jego zmiennik wcale nie grał dobrego spotkania rzucił tyle samo bramek, a przebywał dłużej na boisku i momentami nie wiedział co robić w sytuacjach rzutowych. Mowa o Sanai&#39;m. Szkoda. Tunezyjczyków będę omijał już teraz szerokim łukiem. Chyba, że będzie ciekawa linia na Jaballah&#39;a lub Boughanmi&#39;ego.
No on był kotem kiedyś jak pisałem ale teraz to juz naprawde bardzo słaby gracz.. tylko ciekawe co na to wpłyneło, ze taki zjazd
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Nawet nie fajnnie wygląda,tylko to jest niezła promocja. Francuzi zazwyczaj tak grają w fazie grupowej, aby tylko przejść przez to jak najmniejszym nakładem sił. Jak ktoś oglądał wczorajszy mecz z Brazylią to pewnie odczuwał wrażenie że Francuzi mimo wyniku powiedzmy na styku, cały czas kontrolowali ten mecz i mieli wszystko pod kontrolą. Dzisiaj pewnie będzie podobnie z Serbami, wygrają 2-3 golami.
Popisuję się pod tym typem,powinno wejść bez problemu,a od siebie dodam jeszcze over w meczu Austri z Chile 54.5.
Skoro Arabia S.potrafiła rzucić 22 bramki to myślę że Chile z 25 narzucają.
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Rosja - Korea
Timur Dibirov over 5,5 @ 1,80 Unibet
Bardzo ważny mecz dla Rosjan, mimo średniej klasy przeciwnika. Wczoraj remis ze Serbami, a to najpewniej własnie z nimi będą walczyć o to 3 miejsce w grupie. Timur - największa gwiazda tego zespołu , wczoraj pookazał wysoką formę rzucając 12 bramek z Serbią, dzisiaj będzie miał okazję do powtórki tak dobrego meczu.
Brazylia -Niemcy
Jose Toledo over 4,5 @ 1,70 Unibet
Wczoraj mimo że Francuzi grali an pół gwizdka to Brazylijczycy pokazali się z niezłej strony,a przede wszystkim Toledo, który nawrzucał 8 goli. Dzisiaj przeciwko Niemca nie będzie trudniej a być może łatwiej o gole dla niego. Niemcy bronią nisko i twardo, Toledo będzie miec swoje okazje do rzutów z dystansu.
Rosja ha -4,5
Serbia ha +8,5
@@ 2,38
Norwegia - Arabia Saudyjska
Magnus Jondal over 3,5 gola @ 2,10
Linia śmieszna, dzisiaj Jondal poszaleje przeciwko Saudyjczyką, jestem o tym przekonany. Wczoraj 8 goli a nie grał zbyt długo...
 
pl91 64

pl91

Użytkownik
Co do wczorajszego meczu Franuzow, ktos kto ogladal wie czy tacy zawodnocy jak Mahe, Fabregas, Abalo czy Dipanda byli na boisku w tym spotkaniu bo dziwi mnie fakt ze zaden z tych zawodnikow nie rzucil nawet bramki.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka ręczna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 17:30
Spotkanie: Norwegia - Arabia Saudyjska
Typ: indywidualna suma 1 powyżej (35.5)
Kurs: 1,85
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Drugie spotkanie obu drużyn na Mistrzostwach Świata. We wczorajszych meczach Norwegia pokonała Tunezję 34-24 natomiast Arabia Saudyjska uległa Austrii 22-29. Co można powiedzieć o tym meczu, z pewnością Norwegia jest lepszym zespołem niż wczorajszy rywal Arabii a do tego Norwegia grała wczoraj z zespołem lepszym jak Arabia czyli Tunezją i rzuciła aż 34 bramki. Dziś spodziewam się jeszcze więcej goli po Norwegach i myślę, że minimum 36 goli rzucą pokrywając ten wynik w typie. W towarzyskich meczach przed Mistrzostwami Hiszpanai rzuciła Arabii 42 gole i Białoruś 36 goli, która jest zdecydowanie słabszym zespołem od Norwegów. Owszem na mecze towarzyskie nie ma co za bardzo patrzeć na poważnie ale tutaj Norwegowie przewyższają swojego rywala pod każdym możliwym względem i myślę, że ta suma zostanie pokryta. Spotkanie to zostanie rozegrane w duńskim Herning a więc reprezentacja Norwegi będzie mogła liczyć na duży doping swoich kibiców, mecz rozgrywany w Skandynawii więc mogą się czuć jak u siebie w domu. Norwegia zdecydowanie mocniejsza i liczę, że dużo tutaj dzisiaj trafią i pokryją tę sumę.
✅ 40-21
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Arabia Saudyjska - Norwegia Sander Sagosen poniżej 6,5 1,80 Forbet ▶zwrot
Norwegia rozpoczęła mistrzostwa spotkaniem bez historii, gdzie pokonali Tunezję 34-24. Tunezyjczycy tylko przez kilkanaście minut byli w stanie postawić się ekipie z Europy. Sagosen rzucił 6 bramek na 10 prób i na boisku spędził 44 minuty. Dość długo. Dziś grają z najsłabszą drużyną, obok Chile, w tej grupie. Już z Tunezją pokazali swoją moc na skrzydłach, a dziś tym bardziej Jondal i Bjoersen powinni szaleć. Rywal słaby, można więc szybko odskoczyć i rotować składem. Nie wydaje mi się, żeby dziś Sagosen był potrzebny przez dłuższy czas na boisku. Swojego lidera powinni oszczędzać na drugą część turnieju, dlatego myślę, że nie będzie grał aż tyle co w pierwszym spotkaniu. Obrona Arabii nie jest szczelna, więc też więcej będą wykorzystywać skrzydła oraz koło - nie będzie trzeba bombardować z drugiej linii. Z tego powodu myślę, że linia dość wysoko wystawiona jak na gracza, który w mojej opinii może sporą część spotkania spędzić na ławce.

Co do wczorajszego meczu Franuzow, ktos kto ogladal wie czy tacy zawodnocy jak Mahe, Fabregas, Abalo czy Dipanda byli na boisku w tym spotkaniu bo dziwi mnie fakt ze zaden z tych zawodnikow nie rzucil nawet bramki.
Byli, niektórzy z nich nawet długo grali. Tutaj masz statystyki:
https://competition.ihf.info/sites/default/files/competitions/226654de-f6a5-40ac-bc6c-bfdbfd5f8b28/pdf/04FTR.PDF?n=1547293808
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
R 190

rafi131364

Użytkownik
Myrhol +4,5 1,85
Toledo -5,5 1,8
dibirov +6,5 1,85
sts. Ja tak dałem. Norwegowi wystarczy dograć na koło i narzuca bramek. Rozgrywających mają klasowych.
Dibirov tez powinien, bo komu mają ruskie narzucać jak nie Koreii..
Co do Toledo jestem zdania, że dzisiaj będzie miał mega trudno. Twarda obrona Niemiec. No i głównie dlatego, że nieraz jak go widzę grającego w Płocku to mnie &quot;oczy bolą..&quot;
 
T 4,5K

tofik015

Użytkownik
Wszystkie kursy fortuna
Niemcy - Brazylia
Niemcy poniżej 30,5 kurs 1,5
W pierwszym meczu Niemcy rzucili 30 goli a przeciwnik był jednym z najsłabszych na tym turniej. Teraz przeciwnikiem będzie Brazylia która spisała się bardzo dobrze przeciwko Francji, która rzuciła tylko 24 bramki. Niemcy raczej przebiją wynik Francuzów lecz powyżej 30 nie wydaje mi się żeby osiągnęli
Norwegia - Arabia Saudyjska
Arabia poniżej 22,5 kurs 1,55
Arabia poniżej 21,5 kurs 1,9
Arabia poniżej 20,5 kurs 2,46


W pierwszym spotkaniu Norwegia straciła 24 bramki z Tunezją która nie jest mocną drużyną lecz do najsłabszych też nie należy. Dzisiejszy przeciwnik Norwegii należy już do jednych z najgorszych na mistrzostwach. W spotkaniu z słabą Austrią rzucili 22 bramki i trudno się spodziewać aby rzucili więcej a uważam nawet, że mogą mieć duże problemy z rzuceniem 20 i to biorąc pod uwagę, że w Norwegii mogą grac zmiennicy
 
T 4,5K

tofik015

Użytkownik
Dania - Tunezja
Tunezja poniżej 25,5 kurs 1,46
Tunezja poniżej 24,5 kurs 1,74

Dania bardzo dobrze gra w obronie i linie dość wysoko ustawione. Tunezja co prawda jest lepsza od Chile, które zdobyło tylko 16, ale jednak powyżej 24 goli ciężko będzie im rzucić. W swoim pierwszym meczu Tunezja natomiast rzuciła 24 bramki przeciwko Norwegii, która według mnie w obronie prezentuje się nieco słabiej od Danii
Francja - Serbia
Francja(-6,5) - Serbia kurs 2,04
Francja(-7,5) - Serbia kurs 1,77
Francja(-8,5) - Serbia kurs 1,56

Tutaj sporo osób już się wypowiedziało na ten temat i ja twierdzę podobnie, że tutaj raczej wygranej Francuzów wieloma golami nie ma się co spodziewać. Z Brazylią się męczyli i z Serbią łatwiej nie powinno być
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
emonnau 6

emonnau

Użytkownik
Przecież to poszło odrobinkę do góry, ja na dublu mam +10.5 to nawet mam o 0.2 więcej niż aktualnie. Wszystko jest w zależności od bukmachera. Z tego co sprawdzałem nie wydarzyło się nic istotnego. Może poza informacją o powrocie Karabaticia, ale dziś jeszcze nie będzie do gry.
 
G 0

grzesiek9000

Użytkownik
Dzisiaj trzeba przyznać, ze Francuzi na luzie pyknęli Serbów. Prawdziwy test dla nich to dopiero mecz z Niemcami, który pokaże na co ich tak naprawdę stać na tych mistrzostwach.
 
R 190

rafi131364

Użytkownik
Racja.Też przejechałem się, ale z 3 kuponów 1 wszedł i to mi styka.
Widac jak na dłoni, że tj., etap dla najmocniejszych, który zwyczajnie trzeba przejść jakoś. Grają 2 składy na maxa..Trzeba tylko patrzeć na mecze drużyn które prawdopodobnie przejdą do 2 fazy mistrzostw. Wiem, że wiecie o tym ale przypominam tylko, że drużyny tylko te punkty &quot;zabierają&quot; do 2 fazy i gra tutaj będzie na maxa.!! Po dzisiejszym dniu widać, że za większe pieniądze nie ma sensu grać zawodników na bramki..
Np., Sagosen dzisiaj 0 bramek. Chyba nawet 1 minuty nie zagrał, ale to nie ważne..
Wg mnie Francja, Dania, Norwegia, Niemcy i Hiszpania to faworyci. Zdziwię się jeśli w połfinałach nie zagrają 4 zespoły z tych 5!!
Osobiście trzymam kciuki za Norwegię, ale jak dla mnie do złota nr 1 jest Dania..
Pozdro.
Dzięki dla moderatora, ON wie za co..!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom