>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Świata mężczyzn - Niemcy/Dania (10.01-27.01.2019)

Status
Zamknięty.
kosiorx 1,7K

kosiorx

Użytkownik
Typ: Norwegia zdobędzie medal
Kurs: 3,9 (3,43 realny) efortuna

Analiza: Zdecydowanie niezrozumiały kurs i wg mnie błąd buka. Dla porównania kurs na to wydarzenie na Unibet - 2,45 ; na iforbet - 2,75. Christian Berge stworzył wspaniałą ekipę, która myślę, że jeszcze długo w tym samym składzie będzie święcić triumfy na arenie międzynarodowej. Nie zapominajmy, że Skandynawowie bronią wicemistrzostwa wywalczonego w 2017 roku. Przed samym turniejem dużo mówiło się o problemach z kontuzjami w zespole norweskim. Brak powołania dla Reinkinda, kontuzja o&#39;Sullivana, złamana ręka Kent&#39;a Robin&#39;a Tonnesen&#39;a. Koniec końców o&#39;Sullivan doszedł do siebie i gra na tych mistrzostwach, a Reinkind został powołany za pechowca z węgierskiego Veszprem. Trzeba powiedzieć, że Norwegowie mieli szczęście jeśli chodzi o losowanie. W swojej grupie trafili na jednych z faworytów - Danię, ale poza tym trafiły im się łatwe do pokonania drużyny. Co więcej w grupie D, z którą łączy się norweska grupa - tak naprawdę tylko Szwecja jest realnym zagrożeniem w walce o półfinał. Nie wydaję się, żeby lekko odmieniony zespół Madziarów był w stanie powalczyć z trójką - Dania, Norwegia, Szwecja. Norwegia na każdej pozycji ma gwiazdę światowego formatu. Sagosen - PSG, o&#39;Sullivan gra świetny sezon w Magdeburgu, skrzydła światowego formatu obsadzone przez Jondala z Flensburga i Bjornsena z Wetzlaru, czyli z najlepszej ligi na świecie w piłce ręcznej. Patrząc realnie to Norwegia śmiało może powalczyć nawet o zwycięstwo w tej imprezie. Mają świetnie ułożony zespół. zgrany, a co więcej mało kto ma więcej niż 28 lat. Poza tym jak ma się takich zmienników jak Rod czy Johannessen (obaj panowie Flensburg) to te szansę idą jeszcze w górę. Kurs zdecydowanie value, z przyjemnością go pobieram.
 
Otrzymane punkty reputacji: +53
pl91 64

pl91

Użytkownik
Macedonia - Bahrajn - Macedonia -4,5 1,40 ✅
efortuna

Nie widze tutaj innej mozliwosci niz pewna wygrana Macedoni. Mecz z potencjalnie najslabszym zespolem w grupie, mimo duzych rotacji ktore beda napewno uwazam ze Macedonia jest zespolem o klase lepszym niz Bahrajn
Katar - Egipt - Egipt 1,72 efortuna⛔

Katar przegrywajac z Angola nie ma raczej czego szukac ma tych mistrzostwach. Trener moim zdaniem przekombinowal z powolaniami. Egipt z roku na rok jest to coraz silniejsza ekipa, ktorej zawodnicy graja w niezlych europejskich klubach. Uwazam ze obecnie maja wiekszy potencjal niz Katar.
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Macedonia - Bahrajn
Dejan Manaskov over 4,5 gola @ 1,70 Unibet

Bahrajn popełnia ogromną liczbę własnych błedów przy rozegraniu co bardzo często przeciwko tak mocnym zespołom kończy się kontratakami. Dodatkowo Azjaci, często przechodzą do wysokiej defensywy co jest kolejnym argumentem do grania overów skrzydłowych. Manaskov w bardzo wysokiej formie, 7 trafień przeciwko Japończykom. Analogicznie w meczu Bahrajnu z Hiszpanią szalał Ferran Sole, raz po raz grając 1 vs 1 z bramkarzem Bahrajnu. Dziś analogiczna sytuacja będzie z Dejanem Manaskovem. Powinien bez problemu spełnić tę linię.
Szwecja - Argentyna, Argentyna ha +9,5 @ 1,45
Hiszpania - Islandia, Islandia ha +6,5 @ 1,40
@@ 2,03


Linia tego handicapu z kosmosu jak dla mnie. Argentyńczycy mimo braku dwóch swoich najwiekszych gwiazd (Federico Pizarro i przede wszystkim Diego Simonet) pokazali się z bardzo dobrej strony przeciwko faworyzowanym Węgrom. Doskoanle grali brat Diego Simoneta - Pablo, Moscariello i Crivelli. Szwedzi niewątpliwie mocni, mecz z Egiptem od 1 do ostatniej minuty kontrolowali i wygrali go pewnie, ale chyba nie tak mocni żeby tutaj zdemolować Argentyńczyków.
Grałem dodatni handicap na Islandczyków w pierwszym meczu i mnie nie zawiedli, więc gram i teraz. Hiszpanie już nie aż tak mocni jak jeszcze kilka lat temu, bez wątpienia będą faworytem tego spotkania, ale nie wydaje mi się żeby to był dla nich spacerek. Wyspiarze potrafią zagrać bardzo twardo w defensywie i walczyć z najlepszymi do końca. Palmarsson w formie, będzie dziś straszył Pereza de Vargasa raz po raz. To będzie moim zdaniem ciekawy mecz na styku.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Hiszpania - Islandia Hiszpania powyżej 30,5 1,86 Etoto ✅
Typ przede wszystkim ze względu na Islandię. Od lat mają problemy z obroną. Z Chorwacją grali solidnie, równo ale w pewnym momencie stało się to, do czego przyzwyczaili kibiców - problemy w ataku, brak gry na koło i rzuty z nieprzygotowanych pozycji z drugiej linii. Szczególnie ważna jest gra z Arnarssonem, bo bez koła mają wielkie problemy. Dzięki mocnej drugiej linii są w stanie długo utrzymywać grę w kontakcie punktowym z rywalami. Mankamentem wielkim jest gra w obronie (tutaj mam inne zdanie niż mefiuu ). W defensywie grają falami, a często z najlepszymi mają problemy przy przyspieszeniu gry, co widać zazwyczaj w wynikach, gdzie zazwyczaj dostają 30 bramek.
Hiszpania w ofensywie grę rozkłada na kilku zawodników. Przede wszystkim Dujshebaev z tyłu rzuca ale większość piłek idzie na skrzydła i do koła. Dzięki temu też łapią dużo karnych. Do tego dochodzi fakt, że Islandia przy solidnej obronie rywali mają problemy w ataku pozycyjnym - zdarzają się straty i rzuty nieprzygotowane. To tylko może napędzać grę z kontry Hiszpanów, gdzie skrzydłowi potrafią biegać do przodu.
Szwecja - Argentyna Tollbring powyżej 3,5 1,76 Etoto ⛔
Przeciwko Egiptowi tylko 2 trafienia na 5 prób. Słabo to wyglądało, na drugim skrzydle też nie było zresztą rewelacyjnie. O ile tam wymieniają się Ekberg i Zachrisson to na lewym rządzi Tollbring. Szwecja lubi i często gra przez skrzydła. Wczoraj to niezbyt dobrze wychodziło ale wątpię, żeby mieli nagle zmieniać sposób gry. Argentyna jak większość ekip spoza Europy nie gra ciągle strefą 6-0 ale zazwyczaj próbuje wychodzić i przeszkadzać w rozegraniu. A dzisiaj szczególnie pewnie będą uważać na Kima Anderssona, który znowu wrócił do reprezentacji i powinni wychodzić do niego wyżej. To przy zwinnym Lucasie Nillsonie, który lubi wchodzić w pierwszą linię, powinno zagęszczać obronę i trochę odsłaniać skrzydła. Tam powinni czekać Ekberg/Zachrisson, a z drugiej strony Tollbring. Bardzo słaby mecz z Egiptem ale liczę, że najlepszy lewoskrzydłowy ostatnich MŚ dziś się poprawi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
crisardooo 144

crisardooo

Użytkownik
powyżej 49,5 bramek w meczu (1.55)
Aż zdziwiłem się jak zobaczyłem tak niską linię.
Ta linia zostanie spokojnie przekroczona, obie drużyny mają w swoich składach mocne ogniwa, dziś mam nadzieję, że Capote zaprezentuje się zdecydowanie lepiej, nie skazywałbym tutaj Kataru na pożarcie, będzie to ciekawe widowisko ,dosyć szybka gra co przełoży się na wiele bramek.

Rome Hebo powyżej 4.5 bramek (1.55)
Hebo jest liderem swojej drużyny, oddaje dużo rzutów,ma najwięcej rozegranych meczów w swojej reprezentacji (54) .
Rome gra na środku rozegrania.
Powiem szczerze, że myślałem ze linia będzie nieco wyższa ale to dlatego, że to dopiero początek MŚ.
Jednak jak jest to trzeba korzystać, według mnie spokojnie rzuci 5 bramek, Węgrzy po zaskakującym remisie z Argentyńczykami dzisiaj będą bardziej zmobilizowani, jednakże ich obrona pozostawia wiele do życzenia. Miałem przyjemność oglądać już Hebo wcześniej dlatego też idę w jego kierunku bo wiem że stać go na wiele.

Macedonia powyżej 31,5 bramki (1.85)
Dziś zobaczymy na pewno wielu zawodników z Macedonii, są zdecydowanym faworytem tego spotkania, preferują szybką i efektowną grę. W dzisiejszym meczu przekonamy się o sile tej reprezentacji . Nie ma się za bardzo co rozpisywać, jestem pewien, że liczba bramek zostanie osiągnięta.
 
M 6,1K

makalele007

Użytkownik
i macie swoj egipt. Katar zagra na swoim poziomie i moje zdanie jest takie ze jeszcze wyjda z 2 miejsca w grupie nawet jestem w stanie stwierdzic ze maja szanse pokonać szwedów
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
i macie swoj egipt. Katar zagra na swoim poziomie i moje zdanie jest takie ze jeszcze wyjda z 2 miejsca w grupie nawet jestem w stanie stwierdzic ze maja szanse pokonać szwedów
Jakieś uzasadnienie tego, że mają szanse ze Szwedami?
 
M 6,1K

makalele007

Użytkownik
Jakis wielkich uzasadnien to nie ma ale aktualnie patrząc na te mistrzostwa fawotytów nie ma i jak widzimy każdy z każdym może wygrać a na pewno powalczyć. Szwedzi nie pokazali nic wielkiego z Egiptem są do pokonania i to tyle a granie na tych mistrzostwach kursów po 1,02 czy 1,05 widzimy co przynosi. W sumie katar był faworytem z egiptem ale ludzie się rzucili na egipt po porazce kataru z angolą i kursy się odwróciły.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Jakis wielkich uzasadnien to nie ma ale aktualnie patrząc na te mistrzostwa fawotytów nie ma i jak widzimy każdy z każdym może wygrać a na pewno powalczyć. Szwedzi nie pokazali nic wielkiego z Egiptem są do pokonania i to tyle a granie na tych mistrzostwach kursów po 1,02 czy 1,05 widzimy co przynosi. W sumie katar był faworytem z egiptem ale ludzie się rzucili na egipt po porazce kataru z angolą i kursy się odwróciły.
Ci, którzy chcą powalczyć o wejście do walki o medale I fazę próbują przejść jak najmniejszym nakładem sił. Zawsze tak było, że jak tylko jest okazja to mamy mocne rotowanie składem. Kto jest faworytem wyjdzie dopiero w II fazie, gdzie już musi być walka w każdym meczu.
 
M 6,1K

makalele007

Użytkownik
Ci, którzy chcą powalczyć o wejście do walki o medale I fazę próbują przejść jak najmniejszym nakładem sił. Zawsze tak było, że jak tylko jest okazja to mamy mocne rotowanie składem. Kto jest faworytem wyjdzie dopiero w II fazie, gdzie już musi być walka w każdym meczu.
Tylko chęć pokonania przeciwnika jak najmniejszym nakładem sił nie zawsze kończy się to dobrze dla faworyta a strata punktów z takimi cieniasami pokroju angola czy chile mozne być opłakana w skutkach mimo ze pkt przechodzą tylko z druzynami ktore weszły do kolejnej fazy.
 
neeq1 20

neeq1

Użytkownik
Czy warto dzisiaj wejść na Katarczykow w meczy z Węgrami? Kurs jest nardzo kuszący.
moim zdaniem podwójna szansa ( wygra połowę lub cały mecz ) po kursie 2 też jest interesujący, rozważam te opcje, ale w kościach czuje że Węgrzy ich pocisna , moim zdaniem dzisiaj ładny kurs na Serbię jest 2.66 na fortunie, 2.70 forbet , ja go pogram bo jeszcze spadnie , moim zdaniem mecz 50/50 więc wole zagrać kurs znacznie wyższy, do tego do dubelka dodaje mecz Tunezja - Chile 1 połowę+4.5 chile po kursie 1.28
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
A mnie z kolei zastanawia kurs na Argentynę z Egiptem. Serio 1,45 na Egipt? Patrząc logicznie, lepiej jakby Argentyna puściła w połowie mecz ze Szwecją i wszystkie siły skupiła na mecze właśnie z Egiptem i później z Katarem, które będą kluczowe do wyjścia z grupy. Przykładowo taki Pablo Simonet 6 na 12 z Węgrami i 53 minuty a wczoraj ze Szwecją 8 minut bez żadnego rzutu.Tylko tutaj proszę wziąć pod uwagę, że bazuje na raportach i gdyby na przykład to kontuzja go wykluczyła czy coś podobnego to nie tyle jestem sam w pi....e co mogę kogoś zdezorientować i wpuścić w maliny. Bo i tak mają swoje problemy przed turniejem. Niemniej już wczoraj wahałem się czy nie spróbować Kataru, gdy kursy się odwróciły i to Egipt był faworytem, nie wiem czemu ostatecznie nie spróbowałem, ale teraz już jestem zdecydowany bo na 1,45 Egiptu to w życiu nie zagrał.
Argentyna 3,60 ⛔ Co za cielaki, z 6 kontr sam na sam niweczą bo jeden nie potrafi kozłować, drugi nie potrafi podać piłki, trzeci przekracza linie, dawno czegoś takiego nie widziałem, a mecz spokojnie do wygrania kilkoma bramkami, a nawet mieli +1 na 10 minut przed końcem.
 
pl91 64

pl91

Użytkownik
Tunezja - Chile Tunezja -2,5 1,40 efortuna ✅

Po 2 meczach Tunezja jest bez punktow. Chile owszem ogralo Austrie ale uwazam ze potencjal Tunezyjczykow jest znacznie wiekszy od druzyny z Ameryki Poludniowej. Moim zdaniem Tunezja jest w stanie wyjsc z tej grupy z 3 miejsca. Dla nich pierwsze mecze w tym turnieju nie mogly sie skonczyc inaczej patrzac na to z kim grali bo Dania oraz Norwegia sa obecnie poza zasiegiem takich druzyn jak Tunezja. Mysle ze oni dobrze o tym wiedzieli od poczatku i dla nich ten turniej o 3 miejsce w grupie zaczyna sie dzis i sadze ze pokaza swoja jakosc i pewnie pokonaja Chile.
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Norwegia - Austria (24.5) - Austria poniżej 24,5 kurs 2,31

Na to co pokazali z Chile Austriacy i rzucili tylko 24 gole, to trudno od nich oczekiwać że z Norwegią rzucą więcej. Do tego kurs bardzo zachęcający biorąc pod uwagę tak wysoką linię
Witaj.
Trochę słaby ten argument że x Chile rzucili tylko 24 bramki.
Jakby chciało ci się sprawdzić to ostatnie 2 mecze z Norwegią to rzucili 31 i 28 bramek,fakt że przegrali a dodając do tego fakt że nie tak dawno rzucili Szwecji 31 bramek,to o czymś to swiadczy.
Reasumując uważam że Austria rzuci więcej.
Ale życzę powodzenia.
 
N 339,4K

niewierny-janek

Użytkownik
Norwegia - Austria (24.5) - Austria poniżej 24,5 kurs 2,31

Na to co pokazali z Chile Austriacy i rzucili tylko 24 gole, to trudno od nich oczekiwać że z Norwegią rzucą więcej. Do tego kurs bardzo zachęcający biorąc pod uwagę tak wysoką linię
Witaj.
Trochę słaby ten argument że x Chile rzucili tylko 24 bramki.
Jakby chciało ci się sprawdzić to ostatnie 2 mecze z Norwegią to rzucili 31 i 28 bramek,fakt że przegrali a dodając do tego fakt że nie tak dawno rzucili Szwecji 31 bramek,to o czymś to swiadczy.
Reasumując uważam że Austria rzuci więcej.
Ale życzę powodzenia.
Biorąc pod uwagę to, że Norwegowie grają bardzo szybką piłkę ręczna, raczej marne szanse, że Austria nie rzuci 25 bramek. Tak jak kolega wyżej pisał, patrząc na H2H i ostatnie 7 meczów rozegranych miedzy tymi zespołami od 2010 roku, Austriacy rzucali co najmniej 27 bramek w każdym z tych meczów.
Pewniejszy jest tutaj over ogólny na mecz. Bo niewątpliwie będzie to szybkie spotkanie obfitujące w bramki.
Over 59,5 @1,85 Unibet
 
macieksokol 125

macieksokol

Użytkownik
Ferran Sole poniżej 5.5 @1.9 ( wiele buków)⛔

Hiszpanie zagrają dziś z Japonią. Zapowiada się strzelanina, bo Japończycy preferują raczej radosny handball. Ja jednak idę w under egzekutora Hiszpanów. Myślę, że zawodnik Tuluzy zagra dziś limitowane minuty. Wczoraj w drugiej połowie wyszedł jedynie na końcówkę, gdy Islandia trochę podgoniła z wynikiem. Dziś liczę, że Sole będzie zastępowany w większym stopniu przez młodego zawodnika z Barcelony - Aleixa Gomeza, który wczoraj pokazał się z dobrej strony. Sole rzuca karne, ale myślę, że gdy siądzie na ławce to odstąpi miejsce na 7. metrze innemu zawodnikowi.
Z podobnych powodów widzę dziś under 5.5 Mikkela Hansena - kursy i dostępność podobna.✅
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik
W forbecie linia na Hansena 4.5, w każdym mecuz pokrywał tę linię grając ok 20 minut w meczu.
Moim zdaniem warto pójść w over, bo ten zawodnik w takim czasie oddaje ok 8-10 rzutów...
 
N 339,4K

niewierny-janek

Użytkownik
Uwe Gensheimer over 6,5 @1,57 Unibet

Niemcy grają dzisiaj z Rosjanami, zatem po dwóch łatwych zwycięstwach poprzeczka idzie do góry. Natomiast myślę, że walki i bramek nie zabraknie. Jak walka to powinny być karne, a jak karne to w drużynie Niemiec etatowym wykonawcą jest Gensheimer, na tych mistrzostwach jak dotąd rzucał 10/10 z 7 metrów. Do tego Uwe jest pierwszym zawodnikiem w kontrze i w ten sposób też zdobywa sporo bramek. Do tej pory po dwóch meczach ma średnią 8,5 gola na mecz, wiem że grali ze słabeuszami ale do pokrycia tej linii wystarczy klika karnych, kila kontr i kilka bramek z gry które Uwe też zdobywa. Powinie trochę pograć bo mecz do najłatwiejszych nie należy i Niemcy o wynik mogą nie być pewni do samego końca.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom