>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Mistrzostwa Świata mężczyzn - Niemcy/Dania (10.01-27.01.2019)

Status
Zamknięty.
S 15,6K

sinus

Użytkownik
Napisałem przecież, że chodzi o Norwegów ;)
Chodziło mi o Espen Lie Hansen&#39;a i Magnusa Abelvik Rod, ale póki co chyba obaj nie grają, z tego co zdążyłem zaobserwować zerkając na mecz.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Niemcy - Francja Steffen Weinhold poniżej 2,5 1,90 Etoto ✅
Zdobycze Weinholda w poszczególnych spotkaniach: 1/1 z Koreą, 4/7z Brazylią i 3/6 z Rosją. Dwa razy powyżej tej linii ale ja stawiam, że dziś za dużo nie pozwolą mu pograć. Po części zgodzę się z rafi131364 co do rozegrania, chociaż może aż tak mocno bym tego nie określił. Niemcy grają dobrze i płynnie w rozegraniu, jeśli mają trochę więcej miejsca. Problem się robi, jak obrona stoi solidnie. Francja w mojej opinii od lat ma najlepszą obronę w reprezentacyjnym handballu - Dinart przekłada to co robił na boisku na grę swojej ekipy. Linia defensywna z Sorhaindo czy Karabaticiem gra bardzo uważnie i bardzo utrudnia rzucanie z drugiej linii. Tu Weinhold będzie miał ciężko dojść do dogodnej pozycji rzutowej. Do tego nie jest to gracz, który rzuca z nieprzygotowanych pozycji jak np Fath. Jeśli nie będą koledzy mu robić odpowiednio dużo miejsca, to i rzutów nie powinien oddać zbyt wiele. Francuzi znakomicie grają wyblokiem, a w bramce Gerard godnie zastępuje Omeyera. Niemcy najlepiej radzą sobie z koła i grając do Gensheimera.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
M 6,1K

makalele007

Użytkownik
Witam
Ja podobnie j.w. kolega, ale nieco bezpieczniej..
Niemcy - Francja X2- 1,42
Dania- Austria gosp powyżej 32,5 bramki- 1,7
Wczoraj jak oglądałem Niemców to przecierałem oczy. Nie mają praktycznie rozegrania. Jedynie Weinhold trzymał jakiś poziom. Atut Niemców to obrona,koło na światowym poziomie, Wolff, Uwe i...w dzisiejszym meczu Gerard!! Ale to i tak myślę za mało.. Bo rozegranie to podstawa.
Sporo meczy widziałem Francji i Montpellier i jakoś pechowo zawsze był &quot;ręcznikiem&quot; w bramce. Takie moje zdanie. Podobno jest opcja, że nawet N. Karabatic zagra, ale osobiście wątpie.. Na niego przyjdzie czas.. Jakość francuzów jaka jest, wiadomo. Powinni wygrać, jednak grają z gospodarzami.. Daję X2
Duńczycy wczoraj trochę na &quot;chodzonego&quot;. Odbębnić. Nie zagrał wogóle Hansen, więc dziś zapewne już w 1 siódemce wybiegnie bo muszą też liczyć się z tym, że Austria zagra w 2 fazie mistrzostw, więc mecz ważny.. Myślę, że linia bramek spokojnie do pokrycia o ile zbyt dużo na parkiecie nie będzie przebywał Mensah Larsen. Zawodnik RN Lowen. Zwyczajnie słaby, lekko mówiąc.. Landin, kapitalna forma, jaki i reszty kolegów..
O Austrii nic nie piszę bo wynik to kwestia podejścia duńczyków iloma bramkami ich odprawią..
Co do Norwegii, nie ruszam. Mogą ten mecz śmiało przegrać bo trudno spodziewać się, żeby Chile weszło do 2 fazy. Osobiście szukałem Sagosena w ofercie na bramki, ale nie ma..! w sts np.. Buki też nie tepaki. Pamietać trzeba , że za 2 dni mecz Dania- Norwegia!! Nie zdziwię się jak wogóle nie zagra Sagosen..
Powodzenia
po czym wnioskujesz ze w dalczej fazie zagra austra a nie tunezja zostal mecz h2h miedzy tymi druzynami i tunezja wcale nie jest na straconej pozycji. Ten mecz zadecyduje w sumie o awansie tunezji wystarczy remis. Swoja moc austryjacy juz pokazali z chile
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Argentyna - Angola
Federico Fernandez powyżej 4,5

Mecz ostatniej szansy dla Argentyńczyków, jeśli dziś się nie uda wygrać to można zapomnieć o 3 miejscu w grupie. Od początku turnieju Fernandez dwoi i troi i właściwie w pojedynkę ciągnie ten zespół. Moim zdaniem dzisiaj to ponownie on będzie centralną postacią Albicelestes i powinien spełnić tę linię. Ze Szwedami i Egiptem po 5 trafień i z Węgrami 4.
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Postawiłem wczoraj Niemców DNB i mnie krew zalała. Pierwszy raz, a dużo spotkań ręcznej oglądałem widziałem żeby taki rzut ostatniej szansy, gdy zawodnicy robią mur z rękoma u góry, wszedł. Wiem, grali jednego mniej, no ale jakim cudem? I niestety jak rzadko wygłaszam takie opinie, to tutaj myślę, że mogli się umówić na remis. Jedni i drudzy idą dalej, zabierają po punkcie do drugiej rundy, może ojca kuzyna syna kolegi brat postawił na remis po pięknym kursie. Najwyższe prowadzenie to 3 bramki i to szybko zniwelowane. A w drugiej połowie maksymalne prowadzenie to 2 bramki. Grali tak żeby nie odskoczyć żeby koniec końców był remis. Nie wiem, ta bramka w okienko na koniec jakby umówiona wcześniej. I to jest sport? A my barany tracimy na tym kasę, bo nawet w MŚ dochodzi do wałków.
Powiecie - &quot;o już szuka wałka bo przegrał&quot;, nie przegrałem tylko dostałem zwrot, ale ten mecz naprawdę mocno mi zaśmierdział. A może po prostu taki był to mecz i tyle. Można gdybać, prawdy się nie dowiem.
https://www.flashscore.pl/mecz/CdVXieTb/#przebieg-meczu;2
 
M 6,1K

makalele007

Użytkownik
Postawiłem wczoraj Niemców DNB i mnie krew zalała. Pierwszy raz, a dużo spotkań ręcznej oglądałem widziałem żeby taki rzut ostatniej szansy, gdy zawodnicy robią mur z rękoma u góry, wszedł. Wiem, grali jednego mniej, no ale jakim cudem? I niestety jak rzadko wygłaszam takie opinie, to tutaj myślę, że mogli się umówić na remis. Jedni i drudzy idą dalej, zabierają po punkcie do drugiej rundy, może ojca kuzyna syna kolegi brat postawił na remis po pięknym kursie. Najwyższe prowadzenie to 3 bramki i to szybko zniwelowane. A w drugiej połowie maksymalne prowadzenie to 2 bramki. Grali tak żeby nie odskoczyć żeby koniec końców był remis. Nie wiem, ta bramka w okienko na koniec jakby umówiona wcześniej. I to jest sport? A my barany tracimy na tym kasę, bo nawet w MŚ dochodzi do wałków.
Powiecie - &quot;o już szuka wałka bo przegrał&quot;, nie przegrałem tylko dostałem zwrot, ale ten mecz naprawdę mocno mi zaśmierdział. A może po prostu taki był to mecz i tyle. Można gdybać, prawdy się nie dowiem.
https://www.flashscore.pl/mecz/CdVXieTb/#przebieg-meczu;2
dziwna sytuacja była w tym meczu ze rozegrali akcje na te 3 sekundy do konca niemcy wybronili i nastąpiął powtorka akcji nie wiem do konca w sumie dlaczego
 
hallik 7,1K

hallik

Użytkownik
Pierwszy raz, a dużo spotkań ręcznej oglądałem widziałem żeby taki rzut ostatniej szansy, gdy zawodnicy robią mur z rękoma u góry, wszedł.
A ja już widziałem coś takiego, baaa miałem wtedy postawione na PPD i skakałem pod sufit


Ja dziś gram Węgrów, kurs niewielki ~1,4, ale dla mnie pewny. Madziarzy to dużo lepsza drużyna, lepsza personalnie i lepiej poukładana. Z meczu na mecz wyglądają lepiej i moim zdaniem dziś odniosą zwycięstwo.
 
leon21 205

leon21

Użytkownik
Wytłumaczy mi ktoś jak to jest w STSie, postawiłem na Fernandez F.G. powyżej 4.5 gola, a on nawet nie jest wpisany w protokole. Mam nadzieję, że zwrot ?
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Czy Katar ma szansę wyjść z grupy tylko w przypadku remisu Egipt-Angola?
Jeśli Katar wygra, a Egipt zremisuje to by mieli tyle samo punktów, z tym że Egipt ma -6 w małych punktach, a Katar teraz ma -3, więc to powinno wystarczyć do awansu, nieważne jaką przewagą wygrają.
 
M 6,1K

makalele007

Użytkownik
Jeśli Katar wygra, a Egipt zremisuje to by mieli tyle samo punktów, z tym że Egipt ma -6 w małych punktach, a Katar teraz ma -3, więc to powinno wystarczyć do awansu, nieważne jaką przewagą wygrają.
raczej z tego co sie orientuje to licza sie punkty z bezposredniego pojedynku a w tym egipk z katarem zwycięsko wyszedł katar. Jesli angola wygra z egiptem to wtedy wychodzi angola bo pokonała katar bez względu na wynik zwycieskiego meczu kataru
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
raczej z tego co sie orientuje to licza sie punkty z bezposredniego pojedynku a w tym egipk z katarem zwycięsko wyszedł katar. Jesli angola wygra z egiptem to wtedy wychodzi angola bo pokonała katar bez względu na wynik zwycieskiego meczu kataru
To jest do sprawdzenia, kto się interesuje może poszukać i dać znać.

Niemcy - Serbia Niemcy powyżej 14,5 w I połowie 1,74 Fortuna ✅
Niemcy w ostatnim spotkaniu stoczyli bardzo ciężki bój z Francją, która rzutem w ostatnich sekundach zapewniła sobie remis. 25-25 po walce na wyniszczenie to i tak sporo bramek rzuconych przy tak silnej obronie Francuzów. Tu obrona o wiele łatwiejsza - Serbowie mają spore problemy z defensywą, co pokazały poprzednie spotkania. Tylko z Brazylią stracili mało, bo 24 bramki. Tamten mecz to jednak był pokaz nieskuteczności w ataku z obu stron oraz bardzo dobrej gry bramkarzy serbskich. Nawet połączona reprezentacji obu Korei wbiła im 29, co samo w sobie jest wyznacznikiem, jakie problemy przeżywają. Gram jednak tylko I połowę, bo w drugiej mogą odpuścić i spokojnie prowadzić spotkanie. Niemcy w meczach, gdzie im szło ciężko (Francja i Rosja) do przerwy rzucali po 12 bramek, w tych łatwiejszych po 17. Serbia natomiast w pierwszych połówkach traciła tutaj co najmniej po 14. Wydaje mi się, że ten mecz nie powinien sprawić Niemcom zbyt wiele problemu i już od samego początku spotkania powinni je kontrolować.
Norwegia - Dania Magnus Jondal powyżej 3,5 2,45 Etoto ✅ 4 już w I połowie:eek:kay:
4 bramki przeciwko Danii to sporo ale obok takiego kursu na Jondala ciężko przejść obojętnie. Skrzydłowy Norwegii ma już 20 bramek na koncie w tych mistrzostwach i w klasyfikacji strzelców jest na 9. miejscu. Wszyscy lepsi od niego nabijali bramki w 4 meczach, natomiast on potrzebował tylko 3 spotkań do tego, bo w ostatnim z Chile odpoczywał. Skuteczność na poziomie 91% - tylko Zachrisson ze Szwecji ma podobny procent z tych, co rzucili 20 lub więcej bramek (Myrhol ma 95% przy 18 bramkach).
Norwegia świetnie gra z kontry, a wykończenie mają zabójcze przede wszystkim dzięki wspomnianemu Myrholowi oraz właśnie Jondalowi, który jest jednym z najlepiej biegających do kontrataków zawodników. Do tej pory na mistrzostwach 9/10, 4/4 (na boisku tylko 8 minut) i 7/8. Liczby znakomite ale też trzeba brać poprawkę na to, że i rywale byli kilka półek niżej niż Dania. Norwegowie w miarę możliwości próbują grać skrzydłami, gdzie oprócz Magnusa mają z drugiej strony Bjoersena. Do tego dochodzi świetne bieganie do kontr Jondala. Na koniec jeszcze jedna uwaga - karne w Norwegii zazwyczaj rzuca Sagosen ale przy błędzie pierwszym w kolejce powinien być Jondal. U rywali na bramce Landin - tu jest szansa, że linię będzie miał okazję nabijać z karnych. Dobra opcja rezerwowa dla typu, gdyby z gry nie chciało wejść.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
U 0

Usunięty użytkownik 163606

Gość
Punkty zdobyte w pierwszej rundzie przechodzą do następnej fazy rozgrywek? Jeśli tak to liczą się tylko te zdobyte z drużynami które również wyjdą z grupy czy wszystkie? Nie mogę nigdzie znaleźć, będę wdzięczny za informację gdyż jest to bardzo istotne przed ostatnimi meczami w grupie.
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
raczej z tego co sie orientuje to licza sie punkty z bezposredniego pojedynku a w tym egipk z katarem zwycięsko wyszedł katar. Jesli angola wygra z egiptem to wtedy wychodzi angola bo pokonała katar bez względu na wynik zwycieskiego meczu kataru
Jeśli Angola wygra to Argentynie starcza remis do awansu bo wygrali bezpośredni, moim zdaniem warto już teraz grać coś w stronę Argentyny bo z tego co widzę to Katar ma szansę jedynie przy remisie w meczu Egipt-Angola i coś czuję, że po tym meczu kursy mogą pospadać.
 
tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
Punkty zdobyte w pierwszej rundzie przechodzą do następnej fazy rozgrywek? Jeśli tak to liczą się tylko te zdobyte z drużynami które również wyjdą z grupy czy wszystkie? Nie mogę nigdzie znaleźć, będę wdzięczny za informację gdyż jest to bardzo istotne przed ostatnimi meczami w grupie.
Punkty się liczą tylko z tymi drużynami które też weszły z grupy!!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom