>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Świata w OSLO (Norwegia) 02-13.03.2016r.

Status
Zamknięty.
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Typ jest rozliczany według wyników sprintów, czyli Czechy przed Włochami, więc Czechy - Włochy 2 = przegrana.
Jakich sprintów? Policzyli niby czasy wszystkim ze sprintów i na podstawie tego rozliczali sztafety,nawet jeśli w sztafetach biegły inne zawodniczki niż w sprintach? Kto Ci to naopowiadał?

Czeszki dały rade odrobić 2 karne rundy do Włoszek bo Soukalova pobiegła bardzo dobrze,Vitkowa też nieźle,a Włoszki biegowo słabo a Wierer słabo także na strzelnicy,a typ rozliczyli FOTO FINISZEM,czyli zdjęciem z linii mety,ale gołym okiem też to było widać - Wierer jechała ostatnią prostą spacerowym tempem,a Vitkowa ambitnie walczyła ,Wierer jak się zorientowała to przyspieszyła te 3 ostatnie kroki,ale było za późno bo Czeszka była rozpędzona.

W sprawie wyników całej ekipy Norweskiej mam jedno zadnie do powiedzenia - mają swój śnieg więc ze smarowaniem nie maja kłopotów - nie to co w Soczi gdzie ruscy dodali nie wiadomo jakiej chemii.
Dzisiaj też będą szybcy.

To jeszcze dopiszę typy:

Norwegia- Niemcy :1 @ 1,25
Francja - Rosja: 1@ 1,3
Austria: Czechy: 1 @1,35
AKO:2,19 STS na czysto 1,92⛔ Vive la France

Ja to widzę mniej więcej tak : Norwegia o zwycięstwo z Francją ,potem o podium Rosja,Niemcy,Austria dalej Czechy.Ostatnia parę opisał Radula z lepszym kursem nawet,dodatkowo można wspomnieć,że Czesi w Oslo jednak spisują się bardzo przeciętnie,nawet Soukalova bez medalu.Rosja biegowo wcale tak źle nie stoi,jak nie będą pudłować mogą mieć brąz, Francja i Norwegia poza zasięgiem wszystkich innych wg mnie.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Włosi powyżej 0,5 rundy karnej 2.20 unibet
Włosi to słabi strzelcy, praktycznie na każdej zmianie stać ich na tą 1 karną rundę.
Finlandia - Polska 2 2.40 unibet
nie wiem skąd to faworyzowanie Finów, którzy biegają podobnie słabo do naszych i jeszcze gorzej strzelają.
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Szkoda ze wczoraj nie zdarzylem podac typow bo gralem Norwegia top3 po @4 i Kazachstan z Austria po 1.74 -- oba typy spokojnie weszly bo ladnych kursach.

Dzis takiego czucia jak ten z Kazachstanem juz nie mam ale podziele sie kilkoma przemysleniami ktore moze cos komus ulatwia w typowaniu :

Norwegia -- chyba nie ma co szukac na sile sensacji i bedzie zloto choc ta Francja jest faktycznie bardzo grozna
Rosja w sztafecie potrafi sie sprezyc wiec trzeba uwazac ale po wynikach indywidualnych to wyglada bardzo bardzo slabo
Austria -- nie gram bo to najwiekszy ??? dzisiejszego dnia -- napisze t osamo co o Norwegii kobiet wczoraj wyszlo w mojej analizie ( jesli Eberhard nie da za bardzo dupy -- wczoraj to samo myslalem o Birkeland) to moze byc nawet zloto ale ustawienie go na 3 zmianie to moze byc najwiekszy blad w historii Austrii -- zawsze jak zawalal na 2 zmianie to jeszcze byl czas odrobic a dzis moze byc za pozno

Uwazalbym na Czechow bo w pierwszej chwili AUstria-Czechy wygaladalo mi ze za darmo ale jak wnikliwie popatrzylem to az tak oczywiste nie jest -- Krcmar duzo lepiej tutaj niz w czasie sezonu , reszta przyzwoicie -- wszystko zalezy ile spusluje Ebehard -- nie chce byc prorokiem ale mam wrazenie ze dzis od tego faceta zalezy czy Austria bedzie w top 3 czy w okolicahc 10 miejsca
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Ostatni dzień Mistrzostw. Ruszamy ze startu wspólnego.
inzaghi78 , malin157 , Adhemar , wlodek02 , ElCrackk , galgan , daminho jak widzicie dzisiejsze zawody?
Na kogo warto stawiać?
Soukalova wreszcie wywalczy medal?? Soukalova - Wierer 2 2,50⛔??
Czy kurs na Dorę (2,20) w parze z Dahlmeier✅ nie jest za wysoki?

Czekam na Wasze przemyślenia.
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Moje przemyślenia na dzisiaj:

M. Dorin - K. Makarainen 1 za 1,62 w Milenium ✅

W sztafecie wprawdzie Kaśka pokazała, że można ale przy 4 strzelaniach to pomimo ogromnej sympatii w rywalizacji z francuzeczką jej nie widzę. Biegowo to już tez nie jest taka przepaść jak jeszcze chociażby w zeszłym sezonie. Kaśka już tak nie dominuje, a Dorin jest jedną z tych która potrafi się przeciwstawić biegowo. Nie wierzę w równe strzelanie ww. Pań, więc pudło już może zrobić różnicę ( a ja to widzę nawet tak, że francuzka na strzelnicy zrobi ze dwa przewagi )


D. Landertinger - J. Fak 1 za 1,72 w Milenium ⛔

Austriacy mimo wszystko to jednak zaskoczenie in plus. Dominik zawsze był bardziej regularny i przewidywalny od Faka , a na tych mistrzostwach wygląda na lepiej przygotowanego. Strzela niesamowicie celnie a i biegowo daje radę. Wczoraj zapewne niedosyt z przegranej walki o brąz z rewelacyjną Kanadą, stąd dziś okazja do rewanżu.

Powodzenia !
 
galgan 219

galgan

Użytkownik
Podobnie jak kolega wyżej pobieram typ przeciwko Fak, jednak w parze z Ederem.
Eder - Fak 1,65 ⛔ Medal oddał na ostatnim strzelaniu.
W tej konkurencji szybkie strzelanie może okazać się kluczowe. Austriakowi już chyba celowniki nastawiły się odpowiednio (po słabszym sprincie i pościogowym). Biega szybciej od Słoweńca.
Fourcade M.- Shipulin 1,40 ✅
Wiem, że Rosjanin lubi tą konkurencję, ale ewidetnie jemu jak i całej jego reprezentacji nie idzie w tych MŚ. Po przeciwnej stronie już gwiazda tegorocznego czempionatu, który chętnie powetuje sobie brak medalu w sztafecie zdobywając kolejny złoty krążek.
 
tomekzwd 257

tomekzwd

Użytkownik
K.Makarainen - M.Olsbu 1 Fortuna 1.40 ✅
Po dobrych biegach Kaisy w Oslo dziś ma ostatnią szanse na pokazanie się z dobrej strony i sądzę że to wykorzysta. Warunki dzisiaj w Oslo są bezwietrzne więc przy takiej samej liczbie pudeł Finka poradzi sobie z Norweżką.
V.Vitkova - J.Dzhyma 1 Fortuna 1.50 ✅
W tej parze również stawiam na bieg, Czeszka jest szybsza i sądzę że dzisiaj powalczy o dobra lokatę bo także bardzo fajnie pokazuję się na tych mistrzostwach.
L.Dahlmeier - G.Soukalova 1 Fortuna 1.53 ✅

Jedna z najciekawszych par. Niemka już z medalami, biega bardzo dobrze i dzisiaj jest w stanie zdobyć kolejny medal. Za to Gabi totalny niewypał na tych mistrzostwach chyba liczyła na coś więcej ale raczej wróci beż medalu.
✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Co do Faka,to ja bym nie zapominał,że po pierwsze to jego ulubiona konkurencja,po drugie wczoraj nie startował w sztafecie.
Na Dahlmeier kursy zaniżone,a jakoś mi się nie widzi aby te mistrzostwa zakończyły się bez medalu Gabi.

E:Najlepsze co znalazłem to Fak vs Doll : 1@ 1,57 Betsson ✅
oraz Soukalova vs Makarainen : 1 @ 1,7 (1,5) STS.⛔

Chyba dużo nie trzeba uzasadniać,Fak obrońca tytułu tu z Dollem przegrał tylko w sprincie,mając jedno pudło więcej o 6 sekund więc nawet jedną karną rundę odrobi.
Soukalova lepsza od Finki i przekroju mistrzostw i całego sezonu,Makarainen nie biega tak szybko jak zazwyczaj i nie jestem pewien czy przy identycznym strzelaniu wyprzedzi Czeszkę,moim zdaniem raczej nie.

P.S. Ktoś napisał w typach dnia,że Wierer może odrobić nawet karną rundę do Soukalovej,to co najmniej jakieś 22 sekundy - Domracheva,Berger,Neuner - ale ich tu nie ma,Makarainen w dobrej formie,nikt inny tyle samym biegiem Gabi nie wyprzedzi,a Dorothea ma dopiero pierwszy sezon lepszy biegowo,a na tych MŚ to w pościgu powiedzmy ,że bieg był podobny,w indywidualnym nieco lepsza Czeszka, a w sprincie to ona odrobiła karną rundę do Włoszki,więc typ może wejść,ale przy równym strzelaniu wygra raczej Czeszka,a karnej rundy Dorthea na pewno nie odrobi(ona zyskuje przede wszystkim na czasie strzelania).

@down: Bez medalu tym razem wg mnie,poza pierwszą 10, i tak na tych MŚ zdobył więcej niż sam się spodziewał,niezbyt rewelacyjny wczoraj,a na pewno zależało mu na ostatnim w karierze złocie.

E:Jednak co król to król, nie wierzyłem ,że Ole zdobędzie kolejny medal,a jednak kończy ostatnie mistrzostwa z kolejnym krążkiem,czasami się zastanawiam czy to nie on wynalazł biathlon.
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
13:00 Masowy

Soukalova [top 3 ] @2.00 1/10 Unibet
⛔ 4 miejsce :;/:

Dzis ostatnia konkurencja MS i ostatnia szansa na medal dla Czeszki ktora jest chyba najwiekszym rozczarowaniem tych mistrzostw. Caly sezon dominacja we wszystkich niemal konkurencjach i oczekiwania na poziomie 2-3 medali a rzeczywistosc okazala sie bardzo brutalna. Slyszalem tez jak zastanawiano sie czy Fourcarde czy Soukalova zdominuja te mistrzostwa-- jak widac Francuz tutaj nie zawodzi czego nie mozna powiedziec o Czeszce. Co do samego biegu to Soukalova go lubi i w tym sezonie przewodzi w stawce o mal krysztalowa kula w iegu masowym. Rynek juz polecial do 1.75

Brak slow jak ona stracila forme w najwazniejszym momencie sezonu
 
E 76

elcrackk

Użytkownik
Eh, wczoraj Kanada zepsuła mi dzień, a i dzisiaj nie czuję jakoś strasznie tego biegu. Tegoroczni zwycięzcy masówki- Windisch, Lesser i Beatrix- wydają się potwierdzać moje niezdecydowanie.
Z tego co wrzuciliście to fajnie wyglądają typy na Dorin z Kaisą, a także z Dahlmeier (2,2 to zgadzam się, że przesada). Warto uważać dziś na Faka, h2h z Dollem jak najbardziej do gry. Poza tym wszystkie typy przeciwko Soukalovej są na miejscu, jak dla mnie Czeszka pozostanie bez medalu.

Ole Einar Bjoerndalen na podium- Tak @6 ✅ ; wygra @23 ⛔
Na zakończenie standardowo- medal dla Bjoerndalena. Szerzej pisałem o tym w poprzednim wpisie, więc nie będę się powtarzał, dodam tylko że obok sprintu to jego ulubiony bieg (6 medali MŚ przy 7 w sprincie), do tego prawdopodobnie ostatni w karierze. Szczerze, wg mnie będzie go interesowało tutaj tylko...złoto (oczywiście jeśli Fourcade będzie się mylił). Jest w stanie zrobić to samo, co dwa lata temu na igrzyskach, gdzie wbiegł w grupie 3 czy 4 biathlonistów na ostatnie strzelanie i nie kalkulował, planował błyskawiczne strącić krążki i szybko biec po złoto, inny kruszec go nie interesował. Skończyło się na...4 pudłach, ryzyko się nie opłaciło. Myślę, że dziś w analogicznej sytuacji zrobiłby to samo (w sensie myślałby tylko o złocie, a nie 4 razy spudłował :] ). W indywidualce się nie zmęczył, świetnie taktycznie rozegrał ten bieg- startował jako ostatni z czołówki i po pierwszym pudle nie musiał się już przemęczać, bo jaka to różnica dla takiego zawodnika czy zajmie 5 czy 15 miejsce. Wczoraj też sztafetę pobiegł spokojnie, także do biegu powinien przystąpić w miarę wypoczęty.
Powodzenia, Królu!

Poza tym, już bez analizy, z 365 może ktoś będzie chciał coś złapać:
Landertinger- Garanichev 1 @1,72 ✅
Bjoerndalen- Fillon-Maillet 1 @ 1,61 ✅
Preuss- Dzyma 1 @1,4
✅
Piękne zakończenie mistrzostw, Ole z medalem, trebelek też zabity
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Nation - Top Competitor. Match-Up

USA - Poland [2] @2.06 1/10 marathon
⛔

Startuja 2 Amerykanki i 2 Polki ale mysle ze to bedzie raczej pojedynek Duklee - Guzik. Dlaczego Krysia jest tutaj dogiem nie mam pojecia bo dalbym conajmniej 55% dla Polki biorac pod uwage zarowno obecna forme jak i dotychczasowe wystepy w biegach masowych w tym sezonie. Prawde mowiac to Krysia w tym roku w masowkach nic nie pokazala ale i Amerykanka nie ma sie czym pochwalic bo raczej przybiegala w ogonach a raz udalo jej sie nawey osiagnac wynik 10 pudel na strzelnicy.
 
tomekzwd 257

tomekzwd

Użytkownik
A.Shipulin - O.E.Bjoerndalen 1 Fortuna 1.53
Ole pudłuje strasznie, a i w biegu jest słabszy od Rosjanina. Anton w Oslo nie pokazał nic wielkiego ale przy tej samej ilości pudeł dla mnie to on jest faworytem w tej parze.
S.Eder - E.Lesser 1 Fortuna 1.50
W tej parze dla mnie faworytem jest Simon nawet na dzisiejszy medal, strzela szybko i celnie w biegu tez całkiem lepiej sobie radzi od Niemca.
M.Fourcade V Fortuna 1.90
Co tu dużo pisać jest w stanie zrobić wiele i w tym momencie nie ma sobie równych. Zdobył już trzy złota i dzisiaj stawiam na czwarte.
 
E 76

elcrackk

Użytkownik
A.Shipulin - O.E.Bjoerndalen 1 Fortuna 1.53

Ole pudłuje strasznie, a i w biegu jest słabszy od Rosjanina. Anton w Oslo nie pokazał nic wielkiego ale przy tej samej ilości pudeł dla mnie to on jest faworytem w tej parze.
Shipulin 65/74 na mistrzostwach, Ole 56/62, także z tym pudłowaniem Bjoerndalena bym się nie rozpędzał. W indywidualnym przy dwóch pudłach dla obu, strata do Shipulina wyniosła tylko 25 sekund, a Ole po pierwszym strzelaniu biegł już treningowo, bo znał wyniki. Dla mnie Shipulin kompletnie nie do gry w tej parze, nie błyszczy w Oslo ani strzelecko, ani biegowo.

E: PRZEWIELKI OLE EINAR BJOERNDALEN!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom