>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mistrzostwa Świata w Skokach Narciarskich - Predazzo 2013 (22.02-28.02)

Status
Zamknięty.
shon19 40

shon19

Użytkownik
Radziłbym uważać i nie podpierać się zbytnio kwalifikacjami i treningami. Wiatr dzisiaj zupełnie inny. (mocne wahania siły i kierunku)
 
G 0

gosztu

Użytkownik
Wiatr wiatrem, a Polak dał radę. Nie wierzyłem w niego po tym, jak spalił się na normalnej skoczni, ale jak widać Stoch coś tam potrafi ;)
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
DRUŻYNKÓWKA

Zapowiada się ciekawy konkurs, oby tylko pewien typ z Austrii o mało przyjemnym imieniu Walter tego nie popsuł. Jeżeli warunki będą równe, to wojna pomiędzy Austrią, Niemcami i Norwegią potrfa do ostatniego skoku. Moim cichym faworytem są Niemcy, którzy mają niesamowicie równą drużyną. Jeżeli nie zawali Neumayer ( a w drużynach mu się to zdarza ), to powinno być nieźle.

Ponieważ jest równo, odemnie tylko jeden bet:

POLSKA - JAPONIA 1 za 1,5o w fortuna ✅

To co Kamil nadrobi nad Takueshi, Ito może odrobić , np. nad Kotem. Kluczem są pozycje 3 i 4 , gdzie Kubacki i Żyła zrobią różnicę nad Kasai i Watase. Jeżeli warunki nie wywiną numeru to piękny kurs do dubla.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
D 39

domuji

Użytkownik
Odemnie leci 1 kupon w sts:

Matura
- Vassiliew po 1 serii ✅
Wank - Schimizu po 1 serii ✅
Morgenstern - Hvala po seriii ✅
Polska - Słowenia 1 ✅
Włochy - Finlandia 1 ✅
Niemcy 1-3 ✅

ako:4,06 czyli całkiem przyjemne. Trochę za dużo wydarzeń jak na moją filozofie grania no ale powinno wejść lekko. Wszystko wskazuje za takimi wynikami, nie widzę żadnych przeciwskazań, polecam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Ja bym się tak nie napalał na stawianie na Polaków w dzisiejszej drużynówce, szczególnie w parach ze Słowenią. Buki za bardzo nas faworyzują, oj za bardzo.
Poza tym w mediach oczywisćie balonik napompowany, szanse na medal bla bla bla itp.
Ja tam szans na podium nie widzę za bardzo.
Dla mnie czołówka dzisiaj wyglądać będzie tak.
Najwięcej szans na złoto daję Niemcom. Dlaczego ? A bo mają wyrównaną czwórkę. Wank indywidualnie nie zawiódł, skoczył dobrze, Freitag i Freund mocne punkty, a i Neumayer nie zawala w drużynie skoków, może i notami troche odstaje ale odległościowo mocny.
Poza tym na pudle dla mnie dzisiaj Norwegia i Austria. Norwedzy wiadomo chimeryczni czasem, sporo drużynówek już zawalili w tym sezonie, m.in w Zakopanem. Ale potencjał na medal złoty jest.
No i Austria hmm zagadka. Loitzl myślę, że nie skoczy tak super jak w indywidualnym. Schlierenzauer przegrany tych MŚ, w dodatku Poitner mu obniżał belkę, ale formy też jakiejś super nie widać, to nie to co w PŚ gdzie wygrywal jak chciał. Fettner słaby punkt, a Morgi zagadka. Na pewno Austriaków nie ruszam.
Jezeli idzie o typy to pograłem takie coś dzisiaj :

Niemcy złoto @ 3,25 bwin
Wyżej napisałem dlaczego sądze że Niemcy wygraja, mocna czwórka, mają szanse.

(10132) Polska msc 1-4 ?
Typ : NIE @ 2,45 milenium
wg mnie Polska nie będzie tak wysoko.
buki za bardzo nas faworyzują, jak zwykle media już dmuchają balonik że medal medal itp, a wiemy jak to z naszymi jest
to że w Zakopanem byli na podium nic nie znaczy, tutaj inna ranga zawodów, wszyscy najlepsi, a podium wiemy jakie będzie NOR, NIEMCY, AUT
a lepsza jest jeszcze Słowenia i ja bym nie przekreślał Japonii, wg mnie ten kurs @2,45 na to że Polska poza 1-4 gruba przesada
Mimo że Słowenia nie skakala indywidualnie dobrych miejsc to Prevc na poziomie Stocha, a Hvala, Kranjec i Tepes potrafią polecieć, w drużynie zawsze się nakręcają
A i Japońców bym nie skreslał, Ito, Kasai, Taku i Shimizu moga powalczyć. Wg mnie kurs za wysoki.

Słowenia - Japonia
Typ : Słowenia @ 1,80 Sportingbet
Prevc forma fenomenalna. Kranjec, Hvala i Tepes może i skaczą słabiej, ale w drużynówce zawsze nakręceni są Słoweńcy, skaczą dobrze.
Japonia ma Ito, Taku i Kasaiego, a czwarty dzisiaj Shimizu. Wg mnie jednak Słowenia, przy dobrych wiatrach może i powalczą nawet o podium ?
 
komisarz-ryba 7

komisarz-ryba

Użytkownik
Tutaj macie składy na dzisiejszy konkurs:
http://www.sportowefakty.pl/skoki-narciarskie/342273/12-druzyn-wystartuje-w-konkursie-ms

Według mnie o zwycięstwo Niemcy powalczą z Norwegią. Norwegowie mają trzech bardzo solidnych (Hilde, Bardal,Jacobsen) i ciut słabszego Stjernena.

Walka o 3 miejsce może być ciekawa bo Austrii może zagrozić Polska i Słowenia.
Dalej z tyłu wydaje się Japonia.
Konkurs może być niezwykle ciekawy.

Jest pytanie czy Wank da radę skoczyć tak jak indywidualnie , jeśli tak to Niemcy mogą szarpnąć goldena.
 
taktyk 22

taktyk

Użytkownik
Patrząc na ostatnie zadowy i skoki skoczków powołanych do konkursu druzynowego podliczając punkty pierwsza trójka przedstawia się tak:
1.Austra ze zdobyczą 1108,6ptk
2.Niemcy ze zdobycza 1108,5ptk
3.Niemcy ze zdobyczą 1108 ptk
4.Polacy ze zdobyczą 1087,9ptk
Jak widać jest wyrównanie,ale patrząc na kombinacje z belkami przez Pointnera myslę że Austria może szarpnąc po złoto.
Co o tym myślicie na skokach sie nie znam dałem tylko takie podliczenie....
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Prevc forma fenomenalna. Kranjec, Hvala i Tepes może i skaczą słabiej, ale w drużynówce zawsze nakręceni są Słoweńcy, skaczą dobrze.
Japonia ma Ito, Taku i Kasaiego, a czwarty dzisiaj Shimizu. Wg mnie jednak Słowenia, przy dobrych wiatrach może i powalczą nawet o podium ?
Nakręcać się, a dobrze skakać to jest spora różnica. Wydaje się, że Hvala może być zmęczony sezonem, Tepes to w ogóle on regularnie oddaje dobre skoki ? Chyba na mamutach, Kranjec podobnie jak poprzednik tylko, że jego na więcej stać ale ta skocznia po prostu mu nie pasuje. Tylko Prevc jest pewniakiem do dobrego skakania. Za przykład moich słów podam konkurs w Willingen: Tam Słowenia wygrała, ale i skocznia była większa więc można było polatać i w treningach tam Słoweńcy skakali na prawdę dobrze. Tutaj Tepes jak i Hvala tak na prawdę nie oddali dobrego skoku, nie dużo lepiej było z Kranjcem. Tak jak Ty piszesz, że powalczą nawet o podium to ja stawiam, że tak samo mogą zająć nawet 6 pozycję za Japończykami jak i Polakami.
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Słowenia - Polska 1 @ 2,55 unibet

Wg mnie kursy nie adekwatne do ryzyka i nie rozumiem tego kursu, także biorę. Słowenia w drużynówkach świetnie sobie radziła, 3 miejsce w Obersdorfie, w Willingen spokojna wygrana czy w Zakopane wygrana nad drugą Polską. Potencjał drużyny świetny, forma dopisuje. W ostatnim konkursie indywidualnym łącząc noty co prawda Polska okazała się lepsza o 16 punktów od Słoweńców, ale dziś mamy całkiem innym konkurs + inna mentalność niż w konkursie indywidualnym. Szanse oceniam 50/50, także po takim kursie warto zaryzykować.

Warte również uwagi:
Słowenia - Japonia 1 @ 1,85 Unibet
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Dziś muszę się zgodzić z wieloma osobami,po pierwsze z Kruczkiem - to może być najbardziej wyrównany konkurs w historii MŚ.
Niemcy, Austria i Norwegia powinny być bardzo blisko siebie, tak jak kolejna grupa - Polska,Słowenia i Japonia.
Zgadzam się też z Robsonem - największe szanse daję wbrew bukom Niemcom,poprostu wydaje mi się,że na 24 skoki (3 drużyny x 4 skoczków x 2 serie),chociaż jeden zepsuty się trafi.A Niemcy skaczą tutaj najrówniej,nie obstawiałbym,że którys z nich będzie dziś indywidualnie najlepszy,ale też (po niespodziewanym dla mnie powrocie formy Wanka) jakoś nie widzę tu kandydata do zepsucia skoku. U Norwegów wiadomo,że Hilde może zrobić różne rzeczy,a w drużynie Austrii ,poza Gregorem - numer może wykręcić praktycznie każdy,a Szliri i Hoffer mogą tej wpadki nie nadrobić.
I zgadzam się też z coolmenem - to zbyt mała skocznia dla Słoweńców,jeśli będzie mocno pod narty - to jeszcze jeszcze,ale jak będzie w plecy,zostanie im 6 ,max 5 miejsce.U nas jeśli nikt nie zepsuje,a Kot przeloży swoją złość na skok,to powinno być 4te miejsce,a w przypadku potknieć rywali może,może medal,ale zgadzam się że bębenek jest podbijany zbyt mocno,no ale ktoś przecież musi oglądać reklamy, a hasło &quot;walczymy o medal&quot; przyciagnie więcej widzów niż &quot;stać nas na 6&quot; .
Ja zagrałem lekko na Niemców win 3,25 Bet365⛔
oraz Polska - Słowenia 1 - 1,45✅
Włochy - Finlandia 1 - 1,18 STS✅

Ale już widzę,że wiatr może decydować gdyż seria próbna odwołana,oby podwiewało dobrze naszym.

Echhh,3 pkt i byłoby srebro,chyba Kruczek za dużo obniżył Stochowi,ale najbardziej zirytował mnie fakt,że Kamil w drugim skoku najniższą notę dostał od polskiego sędziego ???? .A Austriacy zawdzięczają zwycięstwo snowboardowym umiejętnościom Fettnera.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom