>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa typerów 2018 Fortuna

K 0

kpboro21

Użytkownik
Cześć,
Od niedawna zacząłem interesować się obstawianiem meczy. W sumie to wróciłem do tego po paru latach. Założyłem konto na Fortunie i są tam mistrzostwa typerów. Wie ktoś jak liczone są punkty za zakłady? Są podane jakieś wskaźniki, ale ni jak mi nie wychodzi obliczenie. Przed postawionym zakładem pokazana jest liczba punktów, którą można dostać za postawiony kupon jeśli się go zgłosi do mistrzostw.
Dzięki za odpowiedzi, pozdrawiam.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Cześć,
Od niedawna zacząłem interesować się obstawianiem meczy. W sumie to wróciłem do tego po paru latach. Założyłem konto na Fortunie i są tam mistrzostwa typerów. Wie ktoś jak liczone są punkty za zakłady? Są podane jakieś wskaźniki, ale ni jak mi nie wychodzi obliczenie. Przed postawionym zakładem pokazana jest liczba punktów, którą można dostać za postawiony kupon jeśli się go zgłosi do mistrzostw.
Dzięki za odpowiedzi, pozdrawiam.
w każdym miesiącu masz różne wskazniki, raz są to punkty postawione w punkcie stacjonarnym, inny razem za konkretną stawkę, jeszcze innym razem postawione w necie itd, wym miesącu wygląda to tak:
WSKAŹNIKI:
dla kuponów postawionych mobile – 2
dla kuponów postawionych w punkcie – 1
dla kuponów postawionych online – 1
dla kuponów postawionych za kwotę równą 5 zł lub więcej – 2
dla kuponów postawionych za kwotę mniejszą niż 5 zł – 1
dla kuponów z kursem większym niż 5 – 1
 
K 0

kpboro21

Użytkownik
w każdym miesiącu masz różne wskazniki, raz są to punkty postawione w punkcie stacjonarnym, inny razem za konkretną stawkę, jeszcze innym razem postawione w necie itd, wym miesącu wygląda to tak:
WSKAŹNIKI:
dla kuponów postawionych mobile – 2
dla kuponów postawionych w punkcie – 1
dla kuponów postawionych online – 1
dla kuponów postawionych za kwotę równą 5 zł lub więcej – 2
dla kuponów postawionych za kwotę mniejszą niż 5 zł – 1
dla kuponów z kursem większym niż 5 – 1
No widziałem właśnie te wskaźniki, ale nie za bardzo umiem to sobie przeliczyć.
Tak np. stawiam zakład za 24 zł po kursie 2,0 i pisze, że za zakład dostanę 12 pkt. jeśli zgłoszę go do mistrzostw. Stawiam przez internet.
Z tego co zrozumiałem to tylko wygrane kupony biorą udział w losowaniu, bo gdzieś pisało, że do obliczenia punktów bierze się wskaźnik*wygrana. Jeśli wygrana 0 to i mnożenie na 0.
Chyba, że czegoś nie zrozumiałem.
Teraz też mam problem z tym wskaźnikiem, nigdzie nie znalazłem jak go liczyć. Czy np. jeśli stawiam przez internet za kwotę większą niż 5 zł to mam wskaźnik 1 (za internet) + 2 (za więcej niż 5 zł). Jeśli by to dodać to wychodzi wskaźnik łączny 3.
Wygrana bez podatku to 24 zł * 2,0 * 0,88 = 42,24
Teraz wygrana 42,24 * 3 (wskaźnik) = 126,72 pkt
No to skąd te 12 pkt?
Sorry za zawracanie gitary, ale nie znalazłem nic na stronie fortuny ani u nich w regulaminie promocji.
Pozdrawiam,
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Teraz też mam problem z tym wskaźnikiem, nigdzie nie znalazłem jak go liczyć. Czy np. jeśli stawiam przez internet za kwotę większą niż 5 zł to mam wskaźnik 1 (za internet) + 2 (za więcej niż 5 zł). Jeśli by to dodać to wychodzi wskaźnik łączny 3.
Wygrana bez podatku to 24 zł * 2,0 * 0,88 = 42,24
Teraz wygrana 42,24 * 3 (wskaźnik) = 126,72 pkt
No to skąd te 12 pkt?
wskazniki mnożysz, a nie dodajesz, czyli jeśli trafiłeś 42,24 x2 (wskaznik) to otrzymujesz 84,48 pkt.
Do Mistrzostw liczą się tylko wygrane kupony i dziennie możesz do mistrzostw dodać tylko kupony za max 100 PLN. Dodatkowo jeśli chcesz wziąć udział w mistrzostwach w swoim punkcie naziemnym fortuny to musisz kupony puszczać stacjonarnie, bo jeśli zagrasz przez neta lub aplikację to bieżesz udział tylko w ogólnopolskim rankingu, a tam wiadomo, że ciężej wygrać.
Odnośnie tych 12 pkt, są to punkty FKP,które dostajesz za każdym razem jak postawisz kupon, za każde postawione 2 PLN dostajesz 1 pkt FKP, czyli jak grasz za 24 PLN dostajesz właśnie te 12 pkt.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 0

kpboro21

Użytkownik
wskazniki mnożysz, a nie dodajesz, czyli jeśli trafiłeś 42,24 x2 (wskaznik) to otrzymujesz 84,48 pkt.
Do Mistrzostw liczą się tylko wygrane kupony i dziennie możesz do mistrzostw dodać tylko kupony za max 100 PLN. Dodatkowo jeśli chcesz wziąć udział w mistrzostwach w swoim punkcie naziemnym fortuny to musisz kupony puszczać stacjonarnie, bo jeśli zagrasz przez neta lub aplikację to bieżesz udział tylko w ogólnopolskim rankingu, a tam wiadomo, że ciężej wygrać.
Odnośnie tych 12 pkt, są to punkty FKP,które dostajesz za każdym razem jak postawisz kupon, za każde postawione 2 PLN dostajesz 1 pkt FKP, czyli jak grasz za 24 PLN dostajesz właśnie te 12 pkt.
Aaaa. No to teraz kumam czacze. Punkty FKP mnie zmyliły. Dzięki za rozjaśnienie tematu.
 
Do góry Bottom