>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat z analizami MLB 2024 - Major League Baseball

irtyko 171,8K

irtyko

Użytkownik
Wczorajsza runda bardzo spokojna wszystkie wieczorne mecze poniżej linii 8,5 pkt, w kilku przypadkach szok i nie dowierzanie np: taka Atlanta tylko 3 runy ale w innych ekipach kilku miotaczy zagrało naprawdę fajny mecz:
suarez.jpg

skubal.jpg

wspomniane wyżej San Diego
cease.jpg


no ale dziś to dziś ja zostaje kolejny raz przy Miami :D
W sumie to nic nowego nie dodam po za tym że Atlanta wystawi Frieda
fried.jpg
Czy mecz w jego wykonaniu może być lepszy lub gorszy , obstawiam tu że wpadnie więcej runów bo te hity Miami może wykorzystać i złapać kilka punktów , tym bardziej że Fried średnio radzi sobie z odsyłaniem pałkarzy na ławkę średnia 3.0
Jednak pałkarze gospodarzy też po wczorajszym przespanym meczu mogą dziś chcieć poszaleć
Rogers trevor.jpg
Trevor Rogers pitcher gości zaliczył 4 porażki w tym sezonie , jego średnia piłek na pałkę podobna do Frieda trochę więcej wywala pałkarzy , nawet ma straconych mniej runów , można by tu zastanawiać się nad underkiem 8,5 po tych statach, ale Atlanta mało meczy kończy tak jak wczoraj , ja uważam że ten wcześniejszy mecz 8-1 się powtórzy tylko goście urwą ze 3 punkty, ja osobiście dalej gram handi tylko dziś oczko niżej

Atlanta - Miami wynik 5-0
typ: Atlanta -1,5
kurs: 1.80 STS


Drugi mecz to
Cleveland - Boston wtnik 4-1 trochę przekombinowałem
typ: Boston +3,5 pkt w meczu
kurs: 1,70

Ciężki mecz do typowania zwycięzcy , wiadomo że Cleveland idą jak burza zajmując pierwsze miejsce w tabeli z 16 wygranymi meczami na 22 zagranych . Jednak dziś goście wystawią świetnie radzącego sobie Houck Tannera , który rozegrał już 4 spotkania w tym jedno przeciwko Cleveland które zakończyło się wygraną Boston 2-0 , w tym samym meczu zagrał Pitcher Cleveland Ben Lively, panowie zagrali dobre spotkanie i dlatego taki niski wynik .
Ja wypadną w dzisiejszym meczu trudno powiedzieć bo Ben rozegrał tylko ten jeden mecz w tym sezonie , do tego Cleveland już ciągnie serie 4 wygranych z rzędu a Houcka stać na to żeby zatrzymać tą rozpędzoną lokomotywę . Typ +3,5 Bostonu to na tym się skupię a powód jest prosty Ben może i zagrał dobry mecz przeciwko Boston jednak poprzedni sezon w barwa Cincinnati taki sobie ERA 5+ i na 88 rozegranych zmian stracił 53 runy i narzucił 20 Home runów a do tego 96 hitów , sądzę że Boston powalczy o te punkty tym bardziej że pozostałe dwa mecze wcześniej rozegrane pomiędzy tymi ekipami zakończyły się 5-4 i 10-7

ja z tych meczy zlepiłem AKO kurs 3.15
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +570
jozzy22 564,6K

jozzy22

Użytkownik
San Francisco Giants - NY Mets

Typ: 2 Kurs: 2.05

STS

Dziś swoje fundusze rzucam na ekipę Mets. Panowie po świetnych pojedynkach z gwiazdorskimi Dodgers musieli zejść na ziemie. 2 porażki więc dziś pasuje powalczyć o win. Manaea póki co 1 - 1 rywal w szeregach gospodarzy totalna klapa więc może i dziś nie poszaleje. Liczę na obudzenie Metsow I win po fajnym kursie

Wynik: 2:8
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1898
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
Tampa Bay Rays (y) 7-5
1.86 @ Betclic

Jack Flaherty [Tigers] vs Shawn Armstrong [Rays]

Kończy się trzemeczowa seria między Tigers i Rays i ku mojemu zdziwieniu Rays bronią się przed sweepem na własnym boisku.
Dwa pierwsze spotkania w serii to porażki - a dokładniej porażki 7-1 oraz 4-2.
Bardzo dobrą formę pokazał pałkarz Detroit - Riley Greene, który w ostatnim spotkaniu wybił dwa Home Runy i miał 3 RBI.
Rok temu Rays rozpoczęli sezon fenomenalnie, w tym to raczej średnia krajowa.
Miotacz Tigers Flaherty poza spotkaniem z White Sox zaliczył raczej średnie lub słabe spotkania - szczególnie domowy mecz z Oakland to dramat - 6 oddanych runów w 6 IP, 9 Hits.
Od początku Września ubiegłego roku Flaherty oddał 8 Home Runów i w każdym ze spotkań oddawał homera.

Kurs ciekawy i moim zdaniem można uderzyć za drobnę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1107
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
San Francisco Giants - NY Mets

Typ: 2 Kurs: 2.05

STS

Dziś swoje fundusze rzucam na ekipę Mets. Panowie po świetnych pojedynkach z gwiazdorskimi Dodgers musieli zejść na ziemie. 2 porażki więc dziś pasuje powalczyć o win. Manaea póki co 1 - 1 rywal w szeregach gospodarzy totalna klapa więc może i dziś nie poszaleje. Liczę na obudzenie Metsow I win po fajnym kursie

Wynik:
W sumie ważne info w kontekście tego spotkania i zakładu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +400
jaroslav_ 350,5K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
vs

Cleveland Guardians vs Boston Red Sox
Cleveland Guardians wygrana @ 1.70 (0-8) Akurat trafiłem na najgorszy występ Guardians w tym sezonie - tutaj nic nie grało. Red Sox natomiast wykorzystali fatalną dyspozycję gospodarzy i postanowili zrobić sobie trening.
STS

1713986152609.png

Dzisiejszej nocy czasu polskiego na Progressive Field, Cleveland Guardians podejmą Boston Red Sox. To drugie spotkanie w serii, pierwsze padło zwycięstwem gospodarzy 4-1. Cleveland, zajmujące pierwsze miejsce w Dywizji AL Central, będzie starać się utrzymać swoją serię zwycięstw, podczas gdy Boston, który zajmuje 7 miejsce i walczy o dobre wyniki pomimo sporych problemów kadrowych.

Po stronie gospodarzy na wzgórzu stanie Carlos Carrasco, doświadczony 37-letni praworęczny miotacz, który rozgrywa swój 15 sezon w MLB. W swoich czterech dotychczasowych startach w sezonie, Carrasco zanotował bilans 1W-1L przy ERA 3.44 i WHIP 1.53. Jego ostatni występ przeciwko Red Sox zakończył się oddaniem zaledwie dwóch punktów na cztery uderzenia. Warto również zwrócić uwagę na ofensywę Guardians, która opisywałem ostatnio w wcześniejszych analizach. Josh Naylor imponuje znakomitą formą z sześcioma home runami i 20 RBI.

Cooper Criswell, wyznaczony na miotacza Boston Red Sox w tym meczu, ma przed sobą pewne wyzwanie po poprzedniej konfrontacji z Guardians. Jego statystyki w obecnym sezonie, jak na razie, mogą nie robić najlepszego wrażenia. Obecnie notuje on 0W-1L oraz ERA na poziomie 4.26 i 1.58 WHIP. Criswell znajduje się w średniej stawce miotaczy MLB, przy czym jest to reliever z dość małym doświadczeniem, rozegrał on bowiem zaledwie 46 inningów w ciągu 4 lat - wydaje się, że dzisiaj może mieć spore problemy żeby przeciwstawić się znakomitej ofensywie Guardians, którzy obecnie królują w lidze pod tym względem. Boston ponadto ma problemy kadrowe, zarówno w polu jak i na pałce - łącznie jest to 12 wykluczonych zawodników z gry (to bardzo dużo jak na MLB).

Podsumowując, Red Sox wychodzą do tego meczu ze sporymi brakami w składzie, a także ze słabym miotaczem na kopcu i dość przeciętnym bullpenem. Na przeciwko staje ekipa, która jest w gazie i która odbija narzucane piłki jak szalona. W związku z tym, przewiduję, że Cleveland Guardians wyjdzie zwycięsko z tego starcia.

Dodatkowe propozycje bez analizy:
New York Yankees vs Oakland Athletics
New York Yankees wygrana @ 1.47 (7-3)
New York Yankees wygrana (-1.5) @ 1.99 (7-3)

Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2147
jozzy22 564,6K

jozzy22

Użytkownik
Kansas City Royals - Toronto Blue Jays

Typ: 2 Kurs: 1.95

STS

Zbyt pieknie to wygląda w moim wykonaniu więc zalecam dziś ostrożność ale żeby miłej zleciała pierwsza część nocki to taki typ.

Kansas w tym sezonie jak nie oni . Póki co 2:1 ale dziś Toronto wystawia do gry Berriosa który póki co ma 4 zwycięstwa na 4 starty a więc sztos. Spróbuje mu zaufać bo rywalowi zdecydowanie się nie wiedzie i oby ten stan rzeczy został zachowany i dziś.

Wynik:2:1
 
Ostatnia edycja:
irtyko 171,8K

irtyko

Użytkownik
Nie mam jak wstawić analizy ale Cleveland wydaje się być dobrym typem do tego kurs jest spoko , a nawet bym tu uderzał w wygraną Cleveland i +8.5 w meczu


Do tego dziwnie wysoki kurs na Cubs 🤔
 
jaroslav_ 350,5K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
vs

New York Yankees vs Oakland Athletics
New York Yankees wygrana i Yankees zdobędą powyżej 3.5 punktów @ 1.68 (1-3) Drugi raz trafiam w spotkanie gdzie ofensywa kompletnie zawodzi. Yankees mieli 3 razy pełne bazy i 3 razy podwójną bazę i ani razu nie zakończyli tego chociażby punktem. Dodatkowo Cortes narzucał świetnie całe spotkanie, poza 3 inningiem gdzie przytrafił mu się dołek i oddał dwa home runy.
New York Yankees wygrana i Athletics zdobędą poniżej 4.5 punktów @ 1.57 (1-3)

PZBUK

1714079504701.png

Oakland Athletics zmierzy się z New York Yankees w Yankee Stadium w Bronxie. Athletics i Yankees są drużynami z odmiennymi rekordami w sezonie. Athletics, z bilansem 9W-15L, stoją na trzynastym miejscu w American League, podczas gdy Yankees, z wynikiem 16W-8L, plasują się na drugiej pozycji. To będzie czwarty mecz serii, która do tej pory była zacięta, a obecnie Yankees prowadzą z dwoma zwycięstwami i jedną porażką.

Nestor Cortes będzie miotaczem drużyny gospodarzy. W tym sezonie Cortes ma bilans 1W-1L z ERA 3.41 i WHIP 1.07 - co potwierdza jego bardzo dobry początek sezonu. W ostatnim starciu z Toronto Blue Jays, Cortes zanotował świetny występ, trzymając przeciwników na 0 punktach przez 7 inningów. Ponadto, ofensywa Yankees, prowadzona przez graczy takich jak Juan Soto i DJ LeMahieu, ma potencjał przełamania się i zdobycia punktów przeciwko Woodowi.

Alex Wood zostanie wystawiony przez Athletics jako miotacz w dzisiejszym spotkaniu. W swoim pierwszym sezonie w drużynie ma na koncie rekord 0W-2L z przerażającym ERA 7.89 i WHIP 2.03. Mimo że Yankees nie zawsze radzili sobie najlepiej w ataku, mogą skorzystać z tej słabości.

Mimo że Athletics pokazali się solidnie w pierwszych dwóch meczach serii, ich słaba ofensywa może być ich piętą Achillesową przeciwko silnej rotacji miotaczy Yankees. Cortes ma potencjał, aby skutecznie powstrzymać atak Athletics, podczas gdy ofensywa Yankees może wykorzystać słabą formę Wooda. W związku z tym, stawiam na zwycięstwo Yankees i zdobycie powyżej 3.5 punktów, podczas gdy Athletics nie przekroczą 4.5 punktów. Fajnie można to łączyć w PZBUK.
 
Ostatnia edycja:
irtyko 171,8K

irtyko

Użytkownik
baltiomore.jpg
Baltimore podejmie u siebie Oakland, faworytem w tym spotkaniu oczywiście są gospodarze.
Oakland jeszcze dziś nad ranem grało z Yankesami wygrywając 1-3 , myślę że było to męczące spotkanie dla zawodników Oakland którzy dwoili się i troili broniąc przed atakiem Yankesów, uważam że będą zmęczeni i to jest pierwszy znak na korzyść gospodarzy którzy ostatni mecz zagrali 2 dni temu . Kolejnym punktem to miotacze gdzie dla Baltimore rzuca Burns W-4 L-0
który występował do tej pory przeciwko mocniejszym ekipom jak Oakland i świetnie sobie radził , z 4 meczy tylko w jednym nie wszedł by handicap -1,5 jest mały minus jego stylu gry a mianowicie traci trochę runów co może gwarantować meczyk overowy . Po stronie Oakland Stripling który przegrał już 5 meczy i jeśli Burnes traci dużo runów (średnia 2.0) to Stripling ma średnią 3,6 ;p , rzuca dużo piłek na kij i myślę że w połączeniu to ze zmęczeniem zespołu gwarantuje przegraną

Baltimore - Oakland o_O 2-3
typ: Baltimore i powyżej 7,5 pkt
kurs: 2.80 Betclick


toronto.jpg


Drugi mecz gdzie faworytem wydają się być goście z rewelacyjnym Bettsem i Ohtanim , którzy zaliczyli 4 wygrane z rzędu a gospodarze w trzech ostatnich meczach dopiszą sobie porażki. Ale dzisiejszy mecz ma trochę inne reguły bo Blue Jays wracają na swoje podwórko gdzie wygrali 4 z 5 ostatnich spotkań, a rzucający dziś Basitt który wydaje się być lepszy miotaczem od tego którym zagrają Dogersi. Bassitt ze swoim doświadczeniem kładzie miotacza Dodgersów na łopatki , ich miotacz zaliczył w tym sezonie 18 zmian z marnymi wynikami , na 18 inningów stracił 12 pkt , w ubiegłym sezonie na 31 inningów 32 stracone runy , niestety goście do czasu wyleczenia kontuzjowanych zawodników muszą grać tym co jest ;p . W rozegranych do tej pory meczach Bassitt tez popełnił kilka błędów dlatego uważam że pałkarze gości mają szansę na kilka run ale i Gavin Stone miotacz gościn ie będzie rzucał do ściany , a przy jego statystykach to widzę w tym meczu dużo punktów ale widza to też buki i sensowne kursy zaczynają się od +9,5 pkt dla tego ja ide tu w handi

Toronto Blue - Dodgers 2-12
typ: Toronto -1,5
kurs: 2.85 sts






milwaukee.jpg

Dziś mamy mecz na szczycie pomiędzy Cleveland i Atlanta gdzie buki ostro stawiają na Atlante kursy coś 1,37 do 3.10 o_O dziwne ale oprócz tego meczu grają też Brewers z Yankesami
czyli kolejne miejsca w tabeli ( przed Yankesami jest jeszcze Baltimore ) i tu bardziej kursy wyrównane bo 2.00 do 1,80 na Yankesów co jest też dziwne . Szacun dla gości za dotychczasową grę ale uważam że Milwaukee jest lepsza drużyną, pałkarze Yankesów tacy jak Soto i Volpe czy też Rizo zasługują na szacun bo doprowadzili drużynę tu gdzie jest , ale po stronie gospodarzy mamy mocniejsza ekipę z Contrerasem na czele . Biją ich w każdych statystykach , więcej hitów , więcej run , mniej razy wyautowani więc jak szukać tu ich porazki tym bardziej że grają u siebie ? . Na górce po stronie Yankesów Luis Gil który po rocznej przerwie wrac do gry, w ostatnim sezonie kiedy grał miał ERA 9.0 , w tym sezonie lepiej bo ERa na poziomie 2.75 i nie ma co się dziwić bo rozegrał kilka dobrych meczy , nie ma jeszcze home runka na koncie , do tego mało posyła piłek na pałkę i dużo wuautowuje pałkarzy to może dać podstawę do pogrania underka.
Po stronie Milwaukee Rea Colin solidna podstawa w tym zespole zaraz za Peralta. Jego ERA to 2.08 w kwestii hitów czy SO wypada trochę gorzej na tle Gil'a . Zajrzałem do meczy z ubiegłego sezonu gdzie Colin wygrał z Yankesami 8-1 . Myślę że kwestia miotaczy jest wyrównana ale tak jak pisałem , dla mnie mocniejsi są gospodarze do tego własne podwórko przekonują mnie do pogrania na stronę Milwaukee

Milwaukee - New York Yankess
typ: Milwaukee -1,5
kurs: 3.00


czysty win jest za 2 zł ale handi za 3 hmmm warto pograć :)
 
Ostatnia edycja:
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
LA ANGELS
1.93
BETCLIC


Reid Detmers [Angels] vs Pablo Lopez [Twins]

Angels tak jak m.in. San Diego, Tampa Bay czy Arizona bronią się przed sweepami w weekendowych seriach.
Angels wystawiają Detmersa, która gra bardzo dobrze w tym sezonie.
Bilans 3-1, ERA 2.12 I jedynie w ostatnim spotkaniu z Baltimore nie dał rady. Wcześniej limitował Texas, Baltimore czy 2x Boston.
Angels po przyzwoitym poczatku sezonu złapali dołek i są 2-8 za ostatnie 10 spotkań.

Twins na odwrót - po słabym poczatku sezonu - zrobili sweep 4-meczowy na White Sox i są kolejną wygraną nad Aniołami od bilansu ponad .500

Dobry kurs i można przyatakować.
 
jozzy22 564,6K

jozzy22

Użytkownik
Kolega wyżej mnie uprzedził
Tak jak pisze dziś wchodzę w 3 mecze:

LA Angels + San Diego Padres + Tampa Bay Rays @ 5.19

STS

Zdaję sobie sprawę że 3 mecze to jest ryzyko ale wydaje mi się że wybrałem takie przy których ryzyko to jest najmniejsze
Próbuje wiele wskazuje że są spore szanse powodzenia a i AKO uzbierało się całkiem przyjemne

Wynik: totalna klapa
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom