>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MLB 23.04.2007

Status
Zamknięty.
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
Dzisiejsze mecze :

[center:5017887b2f]American League[/center:5017887b2f]

Baltimore Orioles - Oakland Athletics
Boston Red Sox - Toronto Blue Jays
Tampa Bay Devil Rays - New York Yankees
Texas Rangers - Seattle Mariners
Kansas City Royals - Chicago White Sox
Minnesota Twins - Cleveland Indians
Los Angeles Angels - Detroit Tigers

[center:5017887b2f]National League[/center:5017887b2f]

Florida Marlins - Atlanta Braves
Philadelphia Phillies - Houston Astros
New York Mets - Colorado Rockies
Chicago Cubs - Milwaukee Brewers

Prawdopodobni piczerzy : http://mlb.mlb.com/news/probable_pitchers.jsp?c_id=mlb&amp;amp;ymd=20070423
 
kapa91 2

kapa91

Użytkownik
Dzisiaj słaba (mało pewna oferta), jak ktoś pożycza to niech się dobrze zastanowi :-?

Boston Red Sox - Toronto Blue Jays 1 1,49 ⛔

Chyba najpewniejsze z dzisiejszych spotkań, ekipa Boston Red Sox podejmuje u siebie gości Toronto Blue Jays. Moim faworytem są gospodarze, grają oni przed własną publicznością i wystawiają troche lepszego miotacza - Tim Wakefield&#39;a. W tym sezonie zaliczył 1 porażke i 2 wygrane, ale przy bardzo przyzwoitym ERA 1.35, a z toronto radzi sobie całkiem nieźle 13 wygranych i 8 porażke. Tomo Ohka - miotacz gości - sezon zaczął słabiej 2 przegrane ERA 7.02, z Bostonem grał tylko raz i przegrał. Powinni wygrać gospodarze

Pozdrawiam
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
Colorado Rockies at New York Mets [2] 1.50 ✅ 1-6
Colorado Rockies at New York Mets (-1.5) [2] 2.00
✅ 1-6

Ja wybralem taki drugi niby najpewniejsz mecz, Metsi dobrze zaczeli ten sezon, narazie ich bilans to 11-6 (home 4-4) a Colorado 8-11 (away 3-6) Metsi zadko przegrywaja z Colorado, w ostatnich 20 meczach tylko 4 razy poniesli porazke. Dzis wystawiaja mlodego ale dobrego pitchera Johna Maine&#39;a ktory w tym sezonie ma na swoim koncie 2 zwyciestwa! jego ERA to 1.93 Goscia na start pitchera wystawia rowniez mlodego ale troche gorszego Taylora Buchholza, to jego drugo sezon w MLB a w tym sezonie 1 zwyciestwo przeciwko Dogersom ale ERA dosc wysokie (5.68) Przeciwko Metsom gral tez tylko raz i wowczas jego drozyna przegrala! Red Sox narazie znajduja sie na 2 pozycji w tabeli we wschodniej dywizji National League, natomiast Colorado na ostatniej w zachodniej dywizji! Mam nadzieje ze dzis w koncu uda mi sie cos wytypowac i Metsi sprawia mila niespodzianke!
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Spotkanie: Boston Red Sox - Toronto Blue Jays ⛔ Słabo zagrali.
Typ: 1 (-1,5)
Kurs: 1,95
BUK: BetGun
Analiza: Widzę, że jesteśmy zgodni co do dzisiejszych meczy, pierwsze mecze czasem trudno wytypować ale jutro będzie juz łatwiej. Też myślałem nad Mets ale ich forma nie wygląda tak wyśmienicie na tle Rockies. Z kolei gracze z Bostonu ostatnio grają świetnie, seria pięciu zwycięstw pozowliła objąć prowadzenie w American League. &quot;Czerwone Skarpety&quot; miały w oststnich trzech meczach ciężką przeprawe z &quot;Jankesami&quot; ale wygrali u siebie wszystkie trzy mecze. W dzisiejszym meczu gospodarze wystawiają pierwszego pitchera Tim&#39;a Wakefield&#39;a. Jego ERA to 1,35, trzecia w lidze, zaliczył też już 11 SO. Z trzech meczy w tym sezonie wygrał dwa. U gości zacznie Tomo Ohka, przegrał dwa z dwóch meczy, a jego ERA to aż 7,02. Red Sox powinni wygrac wysoko, tym bardziej, że przeciwko &quot;Niebieskim Sójkom&quot; grają dobrze, kilka dni temu wygrali dwa z trzech meczy na ich boisku. Dziś bez niespodzianek zespół gospodarzy wygra wysoko.

:baseball: :baseball: :baseball:
 
wlochu8 0

wlochu8

Użytkownik
Metsi dzisiaj myślę, że izi. Boston też powinien wygrać ale już nie jest to taki pewny mecz. Kursy małe ale za to mecze niby pewne, chociaż w tym dziwnym sporcie nigdy nic nie wiadomo. Ja za to wybrałem bardziej wyrównane spotkanie.

:baseball: ---Baseball--- :baseball:
- Baltimore Orioles - Oakland Athletics 2,00
Ako.2,00
- Baltimore Orioles - Oakland Athletics (+1,5/-1,5) 2,70
Ako. 2,70


Mecz pomiędzy dwoma średnimi drużynami. Gospodarze są w formie, wygrali 4mecze z rzędu z czego 3z mocnym Toronto. Za to Oakland po dobrej passie przegrali dwa ostanie mecze z Texasem ( z czego ostatni mecz pechem w 8in.) Po stronie Baltimore rzucać dzisiaj będzie Erik Bedard. Jak narazie nie idzie mu najlepiej, chociaż jego ilość SO jest zaskakująca. W ostanim meczu z słabą Tampą nie zachwycił, rzucał przeciętenie. Za to po stronie gości miotaczem dzisiaj będzie świetny Dan Haren. Najlepszy pitcher atletów w tym sezonie radzi sobie doskonale. Moim zdaniem jest o wiele lepszy od Bedarda.. W dzisiejszym meczu największą rolę powinni odegrać władnie pitcherzy. A który team posiada lepszego napisałem wcześniej. Zmotywowana drużyna z Oakland na pewno od początku będzie dobrze odbijać a przy średnim Bedardzie powinni zdobyć dużo punktów. Jeszcze wczorajsza pechowa przegrana... Takie porażki motywują najbardziej. Tym meczu szczególnie liczę na dobrą grę Erica Chaveza. Po ostanich słabszych meczach, myślę, że dzisiaj pokaże na co go stać. Bedard bardzo słabo rzuca gdy zawodnik odbija z lewej strony, a Chavez właśnie z niej odbija. Mecz nie jest najpewniejszy, ale ja liczę na dobrą grę zawodników z Oakland. Ładny kurs, myślałem, ze będzie trochę większy ale i tak nie jest najgorszy.
 
W 2

wislak

Forum VIP
New York Mets - Colorado Rockies

Typ: 1 (-1.5) ✅ ????
Kurs: 1.94
Expekt


Moja pierwsza analiza baseballowa ;) Nie bic prosze ;D Na oko laika ten typ wydaje mi sie bardzo pewny... Metsi są na 2 miejscu w East Division w National League. Ich rywal dopiero na ostatniej piątej pozycji w West Division. Do tego mecz w Nowym Jorku. Bilans 11-6 kontra 8-11. U siebie niezbyt super 4-4 wiec chyba dzisiaj muszą wygrac. 4/20 ostatnich meczów wygralo Colorado z NYM. Mysle ze dzisiaj sensacji nie będzie. Napiszcie co sądzicie o tym meczu ;)

:baseball: :baseball: :baseball:
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
hmm no ja juz napisalem analize do tego meczu, mysle ze ma jakies 70% szans na wejscie ale znajac ostatnio moje szczescie do MLB to szkoda gadac. Mimo wszystko mysle ze mozesz zaryzykowac za nieduza stawke bo kursik ladniutki :]

zreszta teraz widze ze kursy leca w dol na Metsow bo jak ja patrzylem to bylo 2.0 na expekcie a teraz Wislak dal to juz 1.94 :/ ale to znaczy ze mecz pewny ????
 
zamora 0

zamora

Użytkownik
New York Mets - Colorado Rockies

Typ: 1 (-1.5)
Kurs: 1.94
Expekt


Moja pierwsza analiza baseballowa ;) Nie bic prosze ;D Na oko laika ten typ wydaje mi sie bardzo pewny... Metsi są na 2 miejscu w East Division w National League. Ich rywal dopiero na ostatniej piątej pozycji w West Division. Do tego mecz w Nowym Jorku. Bilans 11-6 kontra 8-11. U siebie niezbyt super 4-4 wiec chyba dzisiaj muszą wygrac. 4/20 ostatnich meczów wygralo Colorado z NYM. Mysle ze dzisiaj sensacji nie będzie. Napiszcie co sądzicie o tym meczu ;)

:baseball: :baseball: :baseball:
no jak pierwsza to nie ma co bic ???? ale na przyszłość najpierw się patrzy na pitrzerów na ten mecz (i na to jak tym pitczerom szło w poprzednich sezonach, w tym, przeciwko danym druzynom, do wszystkiego sa strony) im wyższa ERA tym gorzej ???? a do piero pozniej jak te druzyny sie klasyfikuja u sibie czy na wyjezdzie, iii najwazniejsze serie ???? jesli NYM by przegrało 5 meczów z rzedu to na 99% wygra nastepny mecz ???? osobiscie jestem na NYM I BOS, musza wygrac ????
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
o looool i to jest wlasnie ten sport!! wszyscy mysla ze taki Boston pewniak, najmniejszy kurs i to oczywiscie nie wchodzi, ja chyba zaczne grac tylko te duuze kursy na MLB ???? coz przynajmniej w koncu moj typek wszedl na Metsow ale szkoda Red Sox bo mialem ich na 2 kuponach ://
 
wlochu8 0

wlochu8

Użytkownik
Metsi dzisiaj myślę, że izi. Boston też powinien wygrać ale już nie jest to taki pewny mecz. Kursy małe ale za to mecze niby pewne, chociaż w tym dziwnym sporcie nigdy nic nie wiadomo. Ja za to wybrałem bardziej wyrównane spotkanie.

:baseball: ---Baseball--- :baseball:
- Baltimore Orioles - Oakland Athletics 2,00 5-6 ✅
Ako.2,00
- Baltimore Orioles - Oakland Athletics (+1,5/-1,5) 2,70 5-6 ⛔
Ako. 2,70


Mecz pomiędzy dwoma średnimi drużynami. Gospodarze są w formie, wygrali 4mecze z rzędu z czego 3z mocnym Toronto. Za to Oakland po dobrej passie przegrali dwa ostanie mecze z Texasem ( z czego ostatni mecz pechem w 8in.) Po stronie Baltimore rzucać dzisiaj będzie Erik Bedard. Jak narazie nie idzie mu najlepiej, chociaż jego ilość SO jest zaskakująca. W ostanim meczu z słabą Tampą nie zachwycił, rzucał przeciętenie. Za to po stronie gości miotaczem dzisiaj będzie świetny Dan Haren. Najlepszy pitcher atletów w tym sezonie radzi sobie doskonale. Moim zdaniem jest o wiele lepszy od Bedarda.. W dzisiejszym meczu największą rolę powinni odegrać władnie pitcherzy. A który team posiada lepszego napisałem wcześniej. Zmotywowana drużyna z Oakland na pewno od początku będzie dobrze odbijać a przy średnim Bedardzie powinni zdobyć dużo punktów. Jeszcze wczorajsza pechowa przegrana... Takie porażki motywują najbardziej. Tym meczu szczególnie liczę na dobrą grę Erica Chaveza. Po ostanich słabszych meczach, myślę, że dzisiaj pokaże na co go stać. Bedard bardzo słabo rzuca gdy zawodnik odbija z lewej strony, a Chavez właśnie z niej odbija. Mecz nie jest najpewniejszy, ale ja liczę na dobrą grę zawodników z Oakland. Ładny kurs, myślałem, ze będzie trochę większy ale i tak nie jest najgorszy.
Niepotrzebnie Oakland straciło tyle punktów pod koneic meczu... Mieli już wygrane spotkanie to sciągneli Harena i jakieś pionki straciły 4punkty pod koniec w 2in. Co do Bostonu jak pisałem &quot;Boston też powinien wygrać ale już nie jest to taki pewny mecz.&quot; Za to Metsi po myśli. Dzisiaj Baltimore powinni pewnie wygrać, bo już Harena w Oakland nie będzie.
 
V 0

venez

Użytkownik
ale na przyszłość najpierw się patrzy na pitrzerów na ten mecz (i na to jak tym pitczerom szło w poprzednich sezonach, w tym, przeciwko danym druzynom, do wszystkiego sa strony) im wyższa ERA tym gorzej ???? a do piero pozniej jak te druzyny sie klasyfikuja u sibie czy na wyjezdzie, iii najwazniejsze serie ???? jesli NYM by przegrało 5 meczów z rzedu to na 99% wygra nastepny mecz ???? osobiscie jestem na NYM I BOS, musza wygrac ????
No i co z tego że BOS musiał wygrać, jak przegrał. Możesz siedzieć nad statystykami 3 godziny, porównywać pitcherów i jak im szło w porzednich sezonach, ale niewiele to da. To przeszłość. Liczy się dyspozycja dnia. Co z tego, ze pitcher ma najmniejsze ERA w lidze, jeśli go boli brzuch albo pokłócił się z dziewczyną. Będzie rzucał boki i po sprawie.

Wczoraj na 11 meczy aż w siedmiu faworyt przegrał. To jest sport, tu wygrywa lepszy w meczu, a nie lepszy dotychczas.
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
No niestety Boston zwalił sprawe. Śledziłem ten mecz i zdobywali punkty głównie po błędach przeciwnika a Ohka miotał nadspodiewanie dobrze. Dziś chyba postwię na Baltimore lub Mets.
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
No i co z tego że BOS musiał wygrać, jak przegrał. Możesz siedzieć nad statystykami 3 godziny, porównywać pitcherów i jak im szło w porzednich sezonach, ale niewiele to da. To przeszłość. Liczy się dyspozycja dnia. Co z tego, ze pitcher ma najmniejsze ERA w lidze, jeśli go boli brzuch albo pokłócił się z dziewczyną. Będzie rzucał boki i po sprawie.

Wczoraj na 11 meczy aż w siedmiu faworyt przegrał. To jest sport, tu wygrywa lepszy w meczu, a nie lepszy dotychczas
W MLB nikt nie musi wygrać...Najlepiej porównywać pitczerów w aktualnym sezonie.On może sie pokłócić z dziewczyną,może go brzuch boleć ,moze mieć sraczke,ale i tak będzie rzucał na swoim poziomie.Pitczer ,według mnie to 70 % sukcesu,batterzy równiez mają duży wpływ na przebieg spotkania i wiele innych czynników np.pogoda.W MLB nie ma faworytów...Liczy sie dyspozycja całego zespołu danego dnia.Mi osobiscie wczoraj weszły dwa na dwa typy Tampa Win kurs 2.37 i Alex Rodriguez HR kurs 3.15...Pozdrawiam fox71.
 
V 0

venez

Użytkownik
Oczywiście że pitcher jest dla drużyny baseballowej tym czym bramkarz dla hokeistów. Ale chyba nie wierzysz w to, ze jak będzie miał problemy i nie będzie potrafił się skoncentrować, to będzie rzucał na swoim poziomie. To dlatego faworyci przegrywają. Bukamcher nie jest w stanie wszystkiego przewidzieć, a nawet największy gwiazdor ma lepsze i gorsze dni.

Na takich forach szanuje gości, którzy analizują mecz i stawiają na nie-fawortyta, a ten wygra. Znaczy że ten facet wziął pod uwagę to, czego nie wziął bukamcher.
 
W 2

wislak

Forum VIP
Chicago Cubs 4 - 4 Milwaukee Brewers

o co tu chodzi? przeciez w baseballu nie ma remisow.. przerwany mecz czy jak? i co znim teraz bedzie? ????
 
V 0

venez

Użytkownik
4-4 było do 9 inningu, a w 12-tym MIL ustrzeliło punkcika i mecz się skończył 5-4 dla MIL. Chyba że mówimy o innych meczach ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom