>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MLB - Kwiecień 2009

Status
Zamknięty.
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP

Arizona Diamondbacks - St. Louis Cardinals 7:6
(3/10)
D&#39;backs +1.5 @ 1.73
(1/10)
D&#39;backs @ 2.20
Wczoraj Arizona przegrała tylko jednym punktem, dzisiaj liczyłem że D&#39;backs będą już faworytem w tym spotkaniu lecz pozytywnie się zdziwiłem. Można zacząć grać progresję na L St. Louis jak na W Arizony u siebie. Dzisiaj pitcherem u gospodarzy będzie Max Scherzer który w tym sezonie jeszcze nie grał w tamtym sezonie (G4 W0-L4 ERA 3.05) streak nie zachwyca ale to i lepiej dla chłopaka musi wreszcie się przełamać i pod jego rzutami Arizona odnieść pierwsze zwycięstwo od 3. spotkań, gdzie przy jego CV znalazłem że urodził się właśnie w St. Louis więc chyba będzie to jakaś większa mobilizacja. Kolejnym argumentem jest to, że zespół z Phoenix nie wygrał z St. Louis H2H od 4. spotkań, podpierając się wczorajszymi trendami dodam że podczas road games St. Louis wygrało tylko 4. spotkania na ostatnie 17. A w Phoenix w L10 wygrali zaledwie 2. Liczę na kolejne spotkanie na styku lub nawet zwycięstwo ekipy z Phoenix.
 
M 0

mirek186

Użytkownik
LAA vs. Seattel 4,5ING
Typ: over 4.5
Analiza:
Warto zagrać jeszcze wygraną Seattle. Angels mają jeden z najgorszych startów, śmierć ich miotacza wstrząsnęła całym klubę do tego był jeszcze konflikt na ławce rezerwowych i połowa składu dostała sankcje. Uważają ze nawet lepiej ze teraz grają wyjazd i wszystko może się uporządkuje i wróci atmosfera w drużynie do meczy w LA. Szczególnie źle wygląda sprawa u miotaczy i na pewno to nie pomoże 29letniemu Loux. Który ociera się ciągle o MLB ale jest po prostu przeciętny dla tego tam miejsca nie zagrzewa i jak by nie problemy LAA z miotaczami to też i w tym sezonie by go nie było.JA utrzymuje piłkę nisko jest wstanie przy dobrej grze obronnej całej ekipy zagrać parę solidnych ING. Ale widać to po jego WHIP i SO ratio że każdy pałkarz żeby mieć out musi uderzyć piłkę. Co daje nam dodatkowy atut w postaci Griffina Jr.z powrotem w Seattle i powrót Suzuki prawdopodobnie. Więc jak dodam że Silva to vice versa a każdy co śledzi MLB wie o czym mówi. Over tutaj bardzo prawdopodobny, Silva ponoć wraca do jakiejś formy ale tak samo jak Loux bardzo mało SO i jak weźmiemy pod uwagę że to AL i miotacze tutaj nie biją mamy ekstra pałkarza i bardzo dobry start Mariners w tym sezonie to każdy wynik oprócz overem będzie tutaj nie lada niespodzianką.
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
versus



Oakland - Boston 1 (2,23)✅


Postanowiłem zacząć sezon dzisiejszym spotkaniem Oakland z Bostonem swój sezon MLB. Zacznę chronologicznie od gospodarzy. Sezon rozpoczęli od dobrego występu przeciwko LA Angels. W serii wyjazdowych spotkań zdołali wygrać 2 z 3 spotkań. Oba w stosunku 4:6. Później przyszło im się mierzyć z Seattle Mariners z którymi w 3 domowych spotkaniach ulegli we wszystkich. Jednak trzeba przyznać, że Seattle w pierwszych meczach jest sensacja ligi, gdyż drużyna skazywana na porażki już od początku radzi sobie jak dotąd wyśmienicie wygrywając 5 z 7 spotkań. Wczoraj w pierwszym meczu serii gospodarze wygrali pewnie 8:2. Jednak trzeba przyznać, że znacznie pomógł im w takim wysoki zwycięstwie Jon Lester, który w 2 innie pozwolił gospodarzą zdobyć, aż 5 punktów. Natomiast u gospodarzy piłki narzucał Braden, który został zmieniony dopiero w 7 innie. Do tamtej pory Boston zdobył 2 punkty z czego 1 po HR Youkilisa. Na dziś awizowany u gospodarzy jest Dana Eveland. Eveland ma już za sobą jeden występ w tym sezonie. Przez 6 innów narzucał w meczu z Angels. Występ można uznać za przeciętny, gdyż pozwolił Angels przez te 6 innów zdobyć 3 punkty. Choć warto dodać, że wszystkie te 3 punkty zaliczyli w jednym innie. Debiut w nowym sezonie dla Dana można uznać za średni. Boston rozpoczął sezon słabo. Kiedy w sezonie rozgrzewkowym nie zachwycali uważałem, że tylko maskują się przed nowym. Niestety początek sezonu zaczął się źle. Pierwszy mecz wyszedł jeszcze jako tako, ale już kolejne to słaba postawa. Tylko dwa zwycięstwa na siedem meczy mówią wszystko. Dziś od początku wystąpi Daisuke Matsuzaka. Który debiut w lidze również ma za sobą. W meczu z Tampą w 5 inningach pozwolił zdobyć zawodnikom drużyny przeciwnej 4 punkty. Kończąc swój pierwszy występ z 6.75 ERA co jak na takiego zawodnika jest bardzo słabym rezultatem. Troszkę mnie dziwi tak wysoki kurs na gospodarzy i spróbuje wykorzystać tą okazję. Bez wątpliwości Boston zaczął sezon z małym kryzysem i sądzę, że podobnie jak wczoraj zawodnicy Oakland są w stanie to wykorzystać. Dana dobrze się pokazał w 5 z 6 inningów podczas meczu z Angels. I sądzę, że ze trochę przybitym Boston może tylko poprawić swoje statystyki. Zaryzykujemy i na początek swojego MLB&#39;owskiego sezonu zagramy Athletics!

Kurs z: Betsson​


EDIT: Kilka słów na temat spotkania. Oakland wygrali 6:5, decydujący punkt został zdobyty w trzecim dodatkowym innie. Dana tak jak się spodziewałem narzucał średnio i oprócz 1 inningu zaprezentował się przyzwoicie. Matsuzaka zaprezentował poziom taki jak cały zespół Bostonu teraz prezentuje. Już w 1 inningu pozwolił zdobyć gospodarzą 5 punktów i na tym zakończył swój udział w meczu jako pitchera. Tak jak się spodziewałem zespół Athletics wygrał to spotkanie choć przyszło im to z większą trudnością niż myślałem. Liczy się jednak końcowy efekt! :spokodfhgfh:
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP

Pittsburgh Pirates - Houston Astros 1:4
Spotkanie B2B w Pittsburghu wczoraj zakończyło się małą demolką 7-0 dla gospodarzy. Houston jest narazie w rozsypce 1. punkt na 28. ininngów L5 streak i ERA drużyny 6.45. Dzisiaj Houston wysyła Mike Hampton 5.40 ERA który już jako rookie w &#39;99 wpisał się jako najlepszy pitcher sezon ERA 2.90, gdzie na ostatnie 26. spotkań w sezonie miał bilans W22-L4 z którym pożegnał się jak i ERA jak i z drużyną ponieważ takiego bilansu jak i ERY nie zaliczył, a ostatnie dwa lata u Braves&#39; to totalna kiszka ponieważ zagrał nieco ponad tuzin spotkań i nic poza tym, po cichu liczę że dzisiaj będzie chociaż odrodzenie jak i oczywiście wielki powrót by porzucać piłki dla Houston i wygrać spotkanie po już kłopotliwej serii porażek. Piraci wystawiają dzisiaj Rossa Ohlendorfa (ERA 3.00 WHIP 1.33) dla kontrastu praworęczny pitcher, a nie jak Hampton lewo, dla mnie anonimowy gracz i więcej o nim nie powiem niż o pitcherze gości. Co do trendów to dodam że Astros w L10 H2H wygrali 8. spotkań, a Pittsburgh z leworęcznymi pitcherami nie wygrali od 5. kolejek. Liczę tutaj na odrodzenie się Hamptona i jego pomoc w grze na styk w tym B2B spotkaniu

Washington Nationals - Philadelphia Phillies POSTPONED
Bardzo ważny mecz dla Waszyngtonu streak L7 najgorszy w lidze jeszcze nie wygrali meczu, lecz dzisiaj może to wszystko się zmienić przyjeżdża zdobywca WS &#39;08 Philiadelphia Phillies czy zwycięstwo z nimi u siebie z obrońcami tytułu, nie zmazałaby tej fatalnej serii?, myślę że tak tak samo myślą kibice jak i gracze Nationals, więc okazja jest bardzo dobra lecz stołeczni wystawiają dzisiaj młodziana o 2. lata starszego ode mnie, jak ktos bedzie ciekawy to sprawdzi :jezora:, Shairona Martisa ERA 5.00 może chłopak jest mocny psychicznie i wytrzyma presję serii L8?, pitcherem u Phillies będzie &quot;dziadzia&quot; Joe Blanton ERA 15.75 no jak narazie mu nie wychodzi może to jest jeden plus że pitcherzy dzisiaj nie są wyborni i lepiej żeby jednak stary się dzisiaj szybciej złamał niż Martis.
Dzisiaj gram trochę ostrzej Houston jak i stołeczni w dublu, ze stawką nie trzeba przesadzać więc na dziś wygląda to tak :
(2/10)

Nationals +1.5s @ 1.70
Astros +1.5s @ 1.53
AKO : 1.53
 
Baqu 782,9K

Baqu

Forum VIP
@Hellraiser

THE PHILADELPHIA PHILLIES AT WASHINGTON NATIONALS GAME HAS BEEN POSTPONED DUE TO RAIN.
NO MAKEUP DATE HAS BEEN ANNOUNCED.


co za tym idzie... spotkanie przełożone z powodu opadu deszczu
 
onos 28

onos

Użytkownik
Na dzisiaj polecam La Angels 1,75,Ny Mets 1,50 i Texas Rangers 1.87 ;)
Tyle z mojej strony bo ide spac a analizy nie mam czasu pisac. Pozdro i oby na plus. Wczoraj bardzo slabo baseball bo na 7typow tylko 2 mi weszly ale dzisiaj odrobilem na LM i na Bostonie i to z nadwyzka :spokodfhgfh:. Mam nadzieje ze dzisiaj bedzie lepiej z baseballem i dadza mi zarobic :jezora:
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
versus



New York Yankees - Cleveland Indians powyżej 9 biegów (2,06) ✅

Dziś sezon MLB zainaugurują na swoim nowym obiekcie zawodnicy Jankesów. Jak dotąd rozegrali 9 spotkań na wyjeździe. 3 serie meczów z Baltimore, Kansas oraz Tampą. Wynik wyjazdowych potyczek dość słaby jak na ekipę, która wzmacnia się za setki milinów dolarów, ponieważ wygrali zaledwie 5 spotkań. Na dzisiejszy mecz jako pitcher awizowany jest u gospodarzy CC Sabathia, który nie prezentuje jakiejś wyśmienitej formy od początku sezonu. W sezonie treningowym w niektórych meczach prezentował się wręcz tragicznie. Debiut w lidze zaliczył w Baltimore, gdzie w niespełna 5 inningach pozwolił zdobyć gospodarzą, aż 6 punktów. Co na tak klasowego pitchera na pewno nie przystoi. Drugi swój mecz zaliczył przeciwko Kansas, gdzie zagrał przez 7 inningów i nie pozwolił zawodnikom Kansas zdobyć ani jednego punkty. Podczas tych 7 inningów zawodnikom Kansas ledwo 6 razy udało się poprawnie uderzyć. Ostatni występ pokazał, że CC potrafi zagrać dobre zawody. W obozie przeciwników wystąpi natomiast Cliff Lee i to właśnie przez jego osobą upatruje w tym meczu overowego wyniku. Cliff zaczął sezon tragicznie i nie ma co ukrywać, że dziś w NY może swoich statystyk nie poprawić. W meczach z Texasem oraz Toronto zagrał po 5 inningów i odpowiednio w pierwszych pozwolił zdobyć 7, a w drugim 4 punkty zawodnikom rywali. W obu spotkaniach nie było widać jakiego progresu formy, a raczej na początku sezonu może mieć on problem z formą. Nie trzeba dodawać, że wśród Jankesów jest mnóstwo wybitnych miotaczy, którzy potrafią wykorzystać słabszą formę pitchera. Na dodatek Cleveland jako cała drużyna jest w bardzo słabej formie, ponieważ wygrali tylko dwa z dziewięciu spotkań. Dodatkowym argumentem na taki typ jest to, że w aż 8 z 9 meczów padł wynik 9 lub więcej punktów w meczu! W meczach Jankesów też nie było źle, ponieważ 6 z 9 meczów był wynik 9+. Mam nadzieję i wierze w to, że dziś będzie wspaniały mecz i otwarcie sezonu przez NYY będzie huczne jak i okazałe. Mecz startuje już o godzinie 19!

Kurs z: Betsson​

EDIT: Mecz na nowo otwartym Yankees Stadium zakończył się sensacyjnym zwycięstwem gości 2-10. Niesamowity popis umiejętności pokazali w 7 inningu, kiedy to zdobyli, aż 9 ze swoich 10 punktów! Debiut nieudany, wręcz można powiedzieć nieudolny. Lee, który miał narzucać piłki, a te miały być wybijane daleko na nieszczęście dla gospodarzy zaprezentował się bardzo dobrze i zanotował swoje pierwsze zwycięstwo w sezonie. Ogólnie drugi typ, drugi wchodzi i oba z ładnymi kursami :spokodfhgfh:
 
onos 28

onos

Użytkownik
Washington Nationals - Philadelphia Phillies 8:2✅:spokodfhgfh ???? Seria przerwana ???? )
Washington Nationals
2.22
Pinnacle
Analiza:
Wedlug mnie... jest juz po prostu czas zeby wygrac jakis mecz ???? . Seria L7, dosyc ciekawy pitcher Martis no i sa gospodarzami. Jesli dzisiaj nie wygraja z Phillies ktorzy trzeba sobie powiedziec nie sa w formie to ich seria wzrosnie do L8 a jutro przyjezdza do nich Floryda z Nolasco jako pitcherem a wiadomo co to oznacza. Wierze ze Washington sie dzisiaj przelamie i pojedzie Phillies :spokodfhgfh:. OBY NA PLUS :jezora:
Proponuje rowniez LAA po kursie 1.65 z Saundersem na czele. Seria 6W Seattle to rowniez przesada ;).
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
versus



New York Yankees - Cleveland Indians Yankees -1.5 (2,00) ⛔

Dziś znów spróbujemy zagrać mecz Jankesów. Wczoraj &quot;dream team&quot; z milionowymi transferami, najlepiej zarabiającymi zawodnikami, z nowym stadionem wypełnionym po brzegi zawiódł i to bardzo. Słabiutkie Cleveland rozszalało się w 7 inningu i znokautowało gospodarzy w ostatecznym rozrachunku 2-10! Dziś drugi mecz z serii i gospodarze nie mają innej możliwości na przywrócenie zaufania niż wysokie zwycięstwo. Na pewno dobór pitcherów na ten mecz sprzyja takiemu rozwojowi wypadków. Wczoraj zarabiający grube miliony CCS zaprezentował się przyzwoicie. Niestety cały jego trud zniszczyli potem następni rzucający. Dziś natomiast w ekipie gospodarzy jako pitcher startowy zaprezentuje się Joba Chamberlain. Joba ma już za sobą jeden występ jako starter w meczu z Kansas. Przez 6 inningów narzucał piłki i pozwolił zawodnikom Kansas na zdobycie 3 punktów. Do tego zanotował 5 SO czyli przyzwoity wynik. W ekipie gości dziś jako startera zobaczymy Anthony Reyesa. Reyes również debiut w tym sezonie jako starter ma zaliczony. W meczu z Toronto podobnie jak Joba narzucał przez 6 inningów. Prezentował się dobrze, aż do 6 innu w którym pozwolił rzucić 3 punkty Toronto i zbliżyć się na 1 punkt. Później jednak Indianie utrzymali prowadzenie dorzucając jeszcze 3 punkty. Anthony zaliczył win&#39;a choć przy dość słabych statystykach. Cóż mogę więcej dodać niż to, że Yankeesi potrzebują tego zwycięstwa jak wody. Indianie chyba osiągnęli więcej niż sami oczekiwali po wyjeździe do Nowego Jorku. Nie mówię, że dziś odpuszczą, ale domyślam się jakie ciśnienie wyników jest teraz na gospodarzach. Oczywiście, że presja nie zawsze jest dobra, ale jeżeli ma się takie gwiazdy w drużynie to trzeba umieć ją udźwignąć i nie zawieść oczekiwań zgromadzonej pewnie licznie publiczności.

Kurs z: Betsson​

EDIT: Drugi mecz zakończył się zwycięstwem 6:5 Yankees, a decydujący punkt w 8 inningu zdobył home runem Jeter. Słabo zaprezentował się Joba Chamberlain co miało wpływ na brak handicapu w tym spotkaniu. Pierwsza skucha na 3 typie w tym sezonie. Szkoda, ale patrzę z nadzieją na lepsze jutro!
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
(3/10)

San Francisco Giants - Arizona Diamondbacks 2:0
San Francisco Giants +1.5 @ 1.77
Dosyć trudny mecz jak na dzisiaj wybrałem, no ale nic spróbujmy to rozgryźć. Gospodarze narazie totalna lipa jak na &quot;Gigantów&quot; z San Francisco bo streak jest już powoli krytyczny L6, goście za to ostatnie punktów połapali nawet można to zobaczyć wyżej w moich postach, dzisiaj przyjeżdżają z L1. Starter gospodarzy Jonathan Sanchez (ERA 9.64, WHIP 1.93) szału nie ma, lecz ratuje go to że jest leworęczny. Pitcher gości dosyć twardy Dan Haren (ERA 2.08, WHIP 0.77), i lifetime&#39;y Sanchez przeciwko dzisiejszym gościom 2-5 L3, Harren 6-4 L1 i parę ostatnich trendów gdzie przy mojej myśli że Sanchez wreszcie polepszy lifetime jak i drużyna dzisiejszy streak umacnia mnie np. to że Arizona gra strasznie podczas road games 3-14 L17, i na ostatnie 4. spotkania jako faworyt nie wygrali żadnego. H2H 4-0 dla graczy z Phoenix kolejna seria na przebicie dla &quot;Gigantów&quot;, podsumowując prawo serii chyba skończy się na tym meczu lecz ja spróbuję zagrac na handi na które kurs mnie satysfakcjonuję.
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Tampa Bay - Chicago White Sox || Brak punktów w 1 inningu || 1,71 ||Bet365 || 5/10
Trochę nietypowy typ, ale zaciekawiły mnie różne zakłady na 1 inning no i dzisiaj próbuję sił w tym po raz pierwszy... Statystycznie wszystko to wygląda bardzo dobrze... Do tego pitcherzy takiej klasy, że w 1 innie nie powinni oddać... Jak dla mnie typ warty uwagi, ale ze względu na czynniki losowe w tego rodzaju typach stawka będzie standardowo 5j ????
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
(3/10)
Washington Nationals - Florida Marlins
Washington Nationals +1.5 @ 1.86
Atlanta Braves - Pittsburgh Pirates 0:10
Atlanta Braves +1.5 @ 1.50
AKO : 2.80
Dzisiaj tylko na sucho bez analizy zapodam, ponieważ nie mam na to czasu by coś napisać, oczywiście jeśli Modkom nie pasuję tutaj typy bez opisu, proszę o usunięcie posta, ale może zawsze ktoś z tego skorzysta lub nie
oby to był wyjątek ;)
Baqu
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
versus



Boston Red Sox - Baltimore Orioles poniżej 10.5 biegów (1,94) ⛔

Dla mnie perełka dzisiejszej oferty, ale zacznę od początku. Dziś ostatnie 4 spotkanie w serii dla obu ekip. Bilans tych spotkań korzystny dla ekipy gospodarzy, którzy wygrali wszystkie poprzednie spotkania. Dziś na &quot;wysepce&quot; w ekipie gospodarzy zaprezentuje się Justin Masterson dla którego będzie to pierwszy mecz jako startera. Dotychczas zagrał w 4 meczach w różnych rozmiarach czasowych. Oprócz meczu z Angels, kiedy to w jednym inningu pozwolił zdobyć rywalom 3 pkt zaprezentował się w miarę przyzwoicie. Najdłużej pograł sobie w meczu z Oakland, gdzie narzucając przez 4 inningi nie pozwolił rywalom zdobyć punktów i zaliczył 6 SO. Dla 24 letniego pitchera będzie to dopiero 10 występ jako startera w historii jego występów w MLB. Ogólnie jego statystyki jak na pitchera dość rezerwowego są przyzwoite i raczej jeżeli nie będzie jakiejś nagłej obniżki formy to powinien on się zaprezentować dzisiaj na miarę swoich możliwości. W drużynie przyjezdnych awizowany jest Mark Hendrickson, który jako starter występował w tym sezonie już dwukrotnie. Mimo, że statystyki nie powalają na ziemię na pewno w obu swoich meczach zaprezentował się dobrze. Mecz z Tampą był dobry, a z Texasem przeciętny. Warto zauważyć, że Texas zaliczył podczas jego narzucania, aż 4 walki. Łącznie w obu meczach narzucał przez 9 inningów i jego ekipa straciła podczas tych narzucań 3 punkty. Czyli jak widać obaj zawodnicy prezentują formą średnią, ale na pewno nie tak słabą, żeby skończyło się wynikiem w okolicach 11 inningów lub więcej. Gdyby linia była mniejsza na pewno bym nie ryzykował. Przede wszystkim, dlatego, że Masterson jako starter jeszcze nie wystąpił w tym sezonie. Jednak uważam, że wynik w granicach 7-9 runów będzie dziś optymalnym i raczej nie liczę na więcej.

Kurs z: BetGun​

EDIT: Wszystko wyglądało bardzo dobrze do 6 inningu, gdzie Boston zdobyło 3 pkt i wyszedł na prowadzenie 6:1. Kiedy myślałem, że przy takim rezultacie już wszystko będzie szło powoli do przodu trener Baltimore postanowił zrobić mi psikusa i wprowadził Liza. Liz zaprezentował się na swoim poziomie czyli dał rzucić 6 pkt Bostonowi nawet nie podczas jednego inningu. Marzenia o underze prysły, a liz legitymuje się teraz wyśmienitym bilansem w ERA 67.50! :-|
 
onos 28

onos

Użytkownik
Houston Astros - Los Angeles Dodgers ✅✅ 8:5 ✅✅ :spokodfhgfh:
Houston Astros
2,55 oraz proponuje rowniez handi za 3.95(-1.5)
Pinnacle
Analiza: Jako takiej analizy tutaj nie mam lecz pomyslalem ze zarzuce ten typ i moze ktos skorzysta i zagra za drobne, mysle ze juz czas zaczac grac progresja na przegrana LAD. 8W to jak dla nich za duzo. Sa dosyc przecietna ekipa ale co jak co bardzo konsekwetna i nie marnujaca nadazajacych sie okazji lecz dzisiaj to Houston Astros ma wedlug mnie wieksze szanse ;). Bardzo slaby poczatek z ich strony a przeciez maja dosyc ciekawy i doswiadczony zespol. niektorzy mowia ze zbyt doswiadczony ale coz... 4-9 to Washington moze miec a nie Astrosi ???? . Jesli dzisiaj nie dadza rady to jutro maja lepszego pitchera wiec wiadomo, dzisiaj proponuje zagrac lekko a jutro podbic stawke bo kurs rowniez bedzie w okolicach 2.00-2.50. Pozdrawiam i oby na plus :jezora::spokodfhgfh:
No i pieknie ;D. Kurs 3,95 wszedl dosyc loozno ;). Kocham Baseball ???? ✅✅:jezora:
 
T 52

thedon

Użytkownik
Arizona - Colorado ( 2 - 0 )
Typ : Arizona lub Arizona (1half) ✅ i ZWROT
Kurs : 1,55

To juz 5 mecz pomiedzy tymi druzynami. Wszystkie zostaly rozegrane w Arizonie. Bilans dosc niespodziewanie jest na korzysc gosci 2 - 3.
Stan ten zawdzieczaja swoim batterom ktorzy dosyc dobrze weszli w sezon. Przeciwko Arizonie dwa razy zaliczali 9 runow i raz 8. To moze robic wrazenie... Jednak dzisiaj na przeciw nich stanie Haren. Pitcher solidny i rzadko daje rozbrykac sie palkarzom. W swoim ostatnim wystepie pozwolil zdobyc przeciwnikom tylko jeden Run. Dosyc smiesznie i ciekawie wygladaja jego statystyki. W swoich tegorocznych wystepach ( 3 mecze ) zaliczyl ERA 1,89 notujac przy tym 3 porazki !!. Dosyc niespotykana sytuacja ...

Z drugiej strony De La Rosa ktory jest raczej sredniej klasy graczem.
Jego ERA w karierze to 5,52 i bilans 25 W , 32L.

Porownujac dzisiejszych starterow przewage maja zdecydowanie gospodarze. Jezeli chodzi o Batterow mysle ze Arizona prezentuje sie na rowni jak nie lepiej ( szczegolnie na wlasnym podworku ). W dwoch ostatnich spotkaniach dobrze zaczynali mecze zapewniajac dosc wysokie prowadzenie. W ostatnim spotkaniu jednak dali sobie wydrzec zwyciestwo w dalszej czesci meczu.

Dzisiaj stawiam na &quot;przelamanie&quot; sie Harena i na to ze zanotuje pierwsze w tym roku zwyciestwo.
 
T 2

thmx

Forum VIP
Washington Nationals - New York Mets 2 RL [3-4] ⛔Pinnacle 4/10

N.Y.Mets to zdecydowany faworyt tego spotkania dlatego zagram RL.
N.Y.Mets po serii 4x LOST wracają na swój stadion i NIE WYOBRAŻAM SOBIE, aby mieli przegrać z cienkim Nationals. Washington to jedna z najsłabszych drużyn MLB, a na wyjazdach to już zupełna tragedia. W tym sezonie Nationals ma [0-6] AWAY. Poza tym kilku graczy z pola jest kontuzjowanych. W Mets również jest 3 graczy z pola kontuzjowanych, ale bez przesady z taką drużyną jak Washington to muszą wygrywać tym bardziej, że jako SP gra dziś Santana [najlepszy pitcher Mets] i nie wyobrażam sobie kolejnego LOST - kibice by ich chyba zaj.....
Santana bardzo udanie rozpoczął sezon ERA [0,46] po 3 meczach to naprawdę doskonały wynik - dla przykładu jego rywal Olsen ma ERA [9,00] również w 3 meczach.
Wszystko przemawia za drużyną N.Y.Mets : SP, bullpen, OBA, AVG itp. - mógłbym tak pisać i podawać fachowe skróty, ale po co :?:
Poza tym Santana w poprzednim sezonie 3x na wyjeździe w Nationals zaliczył WIN [7-2, 4-3 i 7-2] więc tym bardziej u siebie nie powinien mieć większych kłopotów z WIN.
Naprawdę jeśli Mets dziś nie wygrają to będzie to nic innego jak &quot;wałek buków&quot;

Wtopa w ostatnim inningu????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom