>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MLB Postseason 2013

Status
Zamknięty.
grzesio 43K

grzesio

Forum VIP
Dodgers @ Cardinals
Under 5.5 ⛔ 9 :eek: Kershaw nie wytrzymał psychicznie wczoraj...
2.08 @ Pinnacle

Clayton Kershaw vs Michael Wacha

Jedna z najniższych linii UO w historii w Postseason i za regular season
Na pewno powodem tak niskiej linii jest Clayton i nie ma sie czego dziwić ????
Zawodnik , który potrafi zlimitować rywali do zera w liczbie Runs i do bardzo niskiej liczby Hits.
Na dodatek na pałce też może ukłuć jak na warunki miotacza
Mecz nr 2 w STL , gdzie na przeciwko siebie mieliśmy dzisiejsza parę zakończył się wynikiem 1-0 dla St. Louis.
Dodgers miało zamek i 1 out w pewnym momencie , ale kolejno Puig i Uribe zostali &quot;wystrajkowani&quot; i Dodgers zakończyło mecz bez punktów.
Run dla STL po Passed Ball&#39;u łapacza Dodgers i można by powiedzieć , że Kershaw też na czysto wyszedł.
Przez zasady ligi NL , gdzie odbija miotacz - Clayton Kershaw musiał zejść po 72 narzutach (!!!)
Normalnie schodzi w okolicach 110 , w tym sezonie był nawet mecz gdzie zszedł po 130+ narzutach co stanowi rekord jego kariery.
Oddał tylko 1 punkt z jego winy [ER] w ostatnich 32 IP , czyli w ostatnich 5 grach.
Za ostatnie 16 startów - w 15 oddał 2 lub mniej ER [mecz w Colorado z większa ilością].

Jak widać liczby robią wrażenie i STL może mieć wielkie trudności ze zdobyciem punktów.
Przykład z meczu nr 2.
Drugobazowy ekipy STL Matt Carpenter wybił lead-off triple w pierwszym inningu.
Kershaw obronił się i 3 kolejnych zawodników nie mogło spowodować , aby drugobazowy ekipy z Missouri zaliczył bazę domową.
Linia na pewno będzie zależeć od Wachy i jak długo pozostanie w meczu.
Z Nationals prawie no-hitter.
Z Pittsburghiem dpiero w ósmym inningu oddany jedyny Hit.
Z Dodgers też zaszalał , ale zszedł szybko.
Jeśli Wacha nie zostanie dopadnięty przez ofensywę Dodgers dość szybko to może być kolejny mecz w stylu 1-0.
Poza tym presją w takim meczu ogromna po stronie Kershaw&#39;a , u Wachy też wysoka , ale nieco mniejsza z racji jutrzejszego match-up&#39;u.
Ale jak wspominałem przy poprzednim spotkaniu.
Cardinals to jeden z najtrudniejszych terenów do grania dla Claytona.
Jako ekipa oraz stadion Busch Stadium dość ciężki do miotania.
Z uwzględnieniem Postseaosn linia .255/.346/.366 vs current line-up Cardinals w 181 PA.
Dla mnie Under to value.
Jak ktoś sie boi to niech uderzy linię 6.0 . przynajmniej będzie miał zwrot ????
Mecz ryzyka dla Dodgers.
Grają na wyjeździe w elimination game.
Obaj miotacze pewnie pójdą daleko w mecz.
Nawet jeśli Dodgers wygra to jutro mamy pojedynek Ryu @ Wainwright i Koreańczyk moim zdaniem może być bez szans.
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Czas to przyklepać , Wacha jest po prostu kozackim miotaczem i nie można mówić o jakimkolwiek przypadku czy chwilowym wystrzale formy .
2 razy skasował Dodgers i Kershawa do zera , pokazał wielki spokój i opanowanie . W World series ekipy z AL już mogą się obawiać ;)
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Według mnie nie jest tak że Clayton nie wytrzymał, on po prostu nie sprostał fizycznie, był tak często wykorzystywany, że miał prawo się pomylić. Cardinals korzystali z każdego SP tak jak było zapisane w notesie, a nie tak jak wymagała tego sytuacja i myślę że to był największy atut Cards. Zresztą co by nie mówić St.Louis ma najlepszy pitching w tym PO i to zostanie potwierdzone w WS przeciwko Red Sox, wiem że Valencia mnie za to nie będzie lubił, ale to Cardinals wygrają WS i czy to się komuś podoba czy nie, mają najrówniejszy pitching, a poza tym ich linia ofensywna w WS to prawdziwa bomba gdzie każdy potrafi zaliczyć HR czy RBI, nie znaleźli się tu z przypadku, są najlepsi ;)
St.Louis Cardinals to win World Series / 2.15 Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
grzesio 43K

grzesio

Forum VIP
vs

Boston Red Sox vs St. Louis Cardinals
Dzisiaj startujemy z World Series
Niestety smutno ogłosić , że w końcu - od końca Lutego , kiedy to wystartowały Treningi - mania baseballa w najlepszym wydaniu dobiega końca.
Boston i St. Louis nie znalazły się w World Series przypadkiem biorąc po uwagę ten sezon.
W ubiegłym sezonie Boston sobie nie radził - wygrał tylko 69 gier i zajął ostatnie miejsce w dywizji.
W tym roku po sporej przebudowie - wygrali najwięcej bo 97 gier w American League.
St.Louis wygrało tyle samo meczy i w ostatnim miesiącu wydarli od Atlanty home-field advantage w National League.
Będzie to czwarta seria między obiema ekipami w World Series
Cardinals najczęściej z AL widzieli w World Series ekipy Yankees , Bostonu i Detroit.
Z Athletics też się spotykali kilka razy , lecz było to za czasów gdy ta franczyza grała swoje spotkania w Philadelphii.
World Series 1946 - Cardinals wygrywają 4-3
World Series 1967 - Cardinals wygrwają 4-3
World Series 2004 - Boston wygrwa 4-0 przerywając &quot;klątwe Bambino&quot;.
Serie sprzed 9 lat z zawodników pamietają - DH David Ortiz w Bostonie oraz łapacz Yadier Molina dla którego był to pierwszy sezon w karierze.
Na szczęście dla obu ekip - serie NLCS i ALCS zakończyły się w podobnym czasie.
Czekanie na rywali dość długo okazuje się czasami bardzo złe kondycyjnie oraz ekipy wytracają rytm meczowy. [Detroit 2006 i 2012 , Colorado 2007]
Boston pokonało w ALCS Detroit , które tragicznie grało w ofensywie i czasami też w defensywie.
Jedyne co Red Sox mogliby pozazdrościć ekipie Tigers to Starterzy , którzy byli w wybitnej formie na to Postseason.
Rywale Cardinals - ekipa Dodgers po raz kolejny przegrała Championship Series w słabym stylu.
Kershaw nie wytrzymał psychicznie i w meczu nr 6 pozowlił ekipie z Missouri odjechać dość szybko.
W 12 spotkaniach łącznie czy to NLCS czy ALCS nie padł ani jeden obieg w pierwszym inningu ????
Moim zdaniem Cardinals będzie musiało uważniej dobierać Starterów w World Series.
Z racji że grają z ekipą z AL zawodnicy jak Joe Kelly czy Lynn mogą mieć ciężkie chwilę na takim Fenway Park i raczej powinni rozpoczynać gry na Busch Stadium.
Możliwe że dojdzie też do sytuacji , że któryś z nich będzie musiał być Starterem na Fenway Park w meczu nr 7.
Na pewno takim duetem , którzy powinni dać zwycięstwa STL są Adam Wainwright i Michael Wacha.
Wacha - przez 21 IP w Postseason oddał tylko jeden run - HR w NLDS zawodnikowi PIT Pedro Alvarezowi.
Na kogo może liczyć STL w ofensywie ? Na pewno Carlos Beltran , który jest bestią w Postseason.
Kilka kluczowych Hits czy HR w obecnych seriach.​
 
valenciacf 572

valenciacf

Użytkownik



Ciekawie zapowiadające sie Game1 i pojedynek Adam vs Jon nie dostarczyło kibicom baseballa wielu wrażeń. RedSox zaczeli od prowadzenia w 1-wszym i podwyższyli w 2-gim inningu. Kontrolowali mecz od początku do końca z wyjątkiem bodajże 4-ego innu gdzie Cards mieli wszystkie bazy zajęte i 1out lecz nie potrafili tego wykorzystać. W końcówce Boston podwyższył i spotkanie zakńczyło się wynikiem 8:1 dla gospodarzy. Bardzo dobra gra zawodników RedSox i masa błędów St.Loius gdzie takowych nie powinni popełniać w finale rozgrywek.

Przed spotkaniem myślałem że to Lester coś odwali lub ofensywa zaśpi i nie będą w stanie się przeciwstawić bardzo dobrze zapowiadającej się ekipie Cardinals. Moje zdziwienie gdy Adam rozdawał bazy na prawo i lewo a inni nie potrafili złapać piłki w banalnych sytuacjach (czytaj para Wainwright &amp; Molina oraz Kozma).

Fani RedSox się radują i czekają z niecierpliwością na Game2 gdzie żółtodziób Wacha zmierzy się z doświadczonym Lackey&#39;em. Kolejna nieprzespana noc i czekamy na zwycięstwo drużyny z FenwayPark.

Lets Go RedSox Lets Go!!!​
 
grzesio 43K

grzesio

Forum VIP
Dzisiaj w miejsce 1B Napoli&#39;ego , którego to nie zobaczymy z racji przepisów NL [Napoli może wystąpić , ale pozycja DH już nie] zobaczymy w defensywie na pierwszej bazie Davida Ortiza.
Ortiz regularnie od 2005 roku dostaje mniej jak 80 IP w defensywie w sezonie , w od 2007 tylko raz miał ponad 50 IP granych w defensywie [52 w 2012].
Ortiz to etatowy DH ekipy z Bostonu i tacy zawodnicy jak on zachowują się jak słoń w składzie porcelany.
30-60 IP które dostaje na sezon krzywdy nie robią , no bo ile straci ekipa Bostonu punktów przez ten czas z jego winy - w sensie złe ustawienie czy coś ? Na pewno nie więcej jak 2-3.
Gdyby grał z 1/4 sezonu w defensywie to krzywda mogła by być większa , ale kilka gier szczególnie z rywalami z National League nie stanowi problemu
Ortiz tą słabą defensywę nadrabia ofensywą.
A że w formie jest to nie muszę pisać.
5 HR i 12 RBI już za to Postseason.
W pamiętnym sezonie 2004 w Postseason Ortiz miał tyle samo HR , a przed nami w obecnej serii przynajmniej 3 mecze.
Biorąc pod uwagę , że w formię są zawodnicy z Bostonu to uderzyłbym w Over 7 @ 1.75 ✅
 
grzesio 43K

grzesio

Forum VIP
Wczoraj miało miejsce walk-off obstruction.
Jim Joyce może i ma kilka błędów na sumieniu , ale tutaj wszystko prawidłowo przebiegło.
Gdyby 3B Bostonu nie przeszkodził runnerowi STL to kto wie czy nie byłoby safe wtedy i zdobyłby punkt dla Cardinals.
Boston @ Cardinals
Boston ✅
1.92 Pinnacle

Wcześniej widziałem kurs na Boston powyżej 2.00 , ale cóż.
Rynek reaguje szybko.
Dzisiaj być albo nie być dla Bostonu.
Jak przegrają to jutro Wainwrighta muszą sponiewierać w domu w Game nr 5 i przy stanie 1-3.
Gdyby dzisiaj wygrali to wracają do domu na decydujące spotkania.
Starterem jest Clay Bucholz , który z Tampą zaliczył mocno średni mecz , z Detroit jeden bardzo słaby i drugi nieco lepszy start. W obu grach z Tygrysami bez decyzji.
Bilans jest mylący , bo po kontuzji to nieco inaczej wygląda z nim sytuacja
Powrócił w połowie Września do gry po kontuzji.
Widział od powrotu z DL 4 ekipy AL East + 3 razy rywali w Postseason.
Dość przeciętnie to wygląda w sensie - im dłużej gra po kontuzji tym gorsze liczby.
Lance Lynn z tego co widzę to widział 2 ekipy z Interligi - Kansas i Angels.
Z Kansas wygrana jeszcze na początku sezonu , z Angels gorzej to wyglądało na początku Lipca.
5 ER , 9 H , 1 BB i 8 K w 6 IP. Mecz przegrany 1-5.
Lynn wyróżnia się sporym wsparciem ofensywy , która to ofensywa nabiła mu te liczby tylko w kilku grach oraz sporą dysproporcją w startach dom/wyjazd.
W domu 9-3 , ERA 2.82 , WHIP 1.17 z AVG .237 i OBP .311 i SLG .331 w 102 IP
Wyjazd to 6-7 , ERA 5.15 , WHIP 1.45 z AVG .266 , OBP 3.42 i SLG .416 w 99.2 IP
Poza tym w domu tylko 3 oddane HR , na wyjazdach 11.
Bud Norris gdyby grał jeszcze w Astros to miałby się z kim przyjaźnić ;)
Ciężko zaufać Bucholzowi w ostatnich startach , ale dzisiaj widzę dla nich większe szansę niż jutro pomimo tego , że Wainwright został dopadnięty na Fenway Park.
ValenciaCF , Romek , maroon , lukascash - jak to widzicie :?:
World Series w pełni a tutaj coś cicho ;)
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
ValenciaCF , Romek , maroon , lukascash - jak to widzicie :?:
World Series w pełni a tutaj coś cicho ;)
Zdecydowanie popieram , jeżeli dziś coś grać to na Boston moim zdaniem , wczoraj przegrali bardzo pechowo , nie mają dołka w ofensywie jak to było w serii z Tigers . Brakuje tylko wykończenia bo mieli kilka fajnych sytuacji ale Cardinals albo wychodzili na czysto albo z minimalnymi stratami .
Mecz o przetrwanie dla Red Sox bo mając w perspektywnie Wache i Wainwrighta nie ma dla nich szans jak będzie 3-1 .
Buchholz w mojej hierarchii miotaczy bardzo wysoko w tym sezonie , jak na razie te PO takie sobie ale jego stać na shootout w każdym meczu , przeciwko każdej ofensywie . Lynn najłatwiejszy rywal obecnie dla ofensywy Red Sox w rotacji gospodarzy i czuję że dzisiaj sobie trochę powybijają .
Boston -1.5 @ 2.50 ✅:grin:
bet365
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Jest Lynn, będzie show na Fenway, a tak na serio to must win dla Red Sox, tym bardziej przy SP, który nie czuje się zbyt dobrze na wyjazdach, potwierdził to Regular Season, ale i w PO prezentuje się przeciętnie, teraz miał sporą przerwę od ostatniego meczu w jakim brał udział, więc to również może mieć jakiś wpływ na dyspozycję. Ogólnie to co się wczoraj stało było lekkim zaskoczeniem dla mnie ponieważ pierwszy raz spotkałem się z taką opcją jak walk-off obstruction, ale jak już zauważył Grzesio było to w pełni prawidłowe. Panowie już zaproponowali swoje typy, a ja niekonwencjonalnie sobie do tego podchodzę i wybieram Big Papiego na tego, który zaliczy dziś HR :razz: Game 1 i 2, Ortiz HR ; HR, game 3 już gorzej, ale trzeba zauważyć że Kelly a później Martinez, nie wytrzymywali i dawali walk&#39;a w przypadku Martineza to już w ogóle bo intentional, ale mimo wszystko, taktyka była prosta wykluczyć Ortiza i plan zrealizowali. Lynn myślę, że podejmie rękawice i będzie szedł w full contact, chyba że będzie sygnał od coacha. Mimo wszystko, jeśli odważy się na normalny pitching to szanse są spore na to by Ortiz zaliczył kolejnego homera ;)
David Ortiz HR / 4.20 Betsafe
dobrym gwoździem jestem ???? mecz w St.Louis a ja piszę o Fenway i Lynn na wyjazdach... nie ma to jak ogarniać temat... ale typu nie zmieniam a co mi tam :razz:
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
a ja myślę, że będzie overowo. Natomiast co do strony skłaniałbym się ku Cardinals. Buchholz tylko na pozór wygląda na lepszego pitchera w tej parze. Od początku, gdy seria przeniosła się do St Louis miałem w planie grać w niedzielę na Cardinals, sądząc, że Red Sox wygrają trzeci mecz. Przegrali w ciekawych okolicznościach, dla wielu kontrowersyjnych, ale nie przesadzajmy z tym - kontrowersji żadnej tam nie było, za to sporo dramatyzmu. Linia spada na Red Sox, ale ja bym zagrał przeciwko linii i postawił pieniądze na Cardinals. Spróbuję upolować coś ciekawego na live. Mecz wygląda na 50/50, więc czemu nie sprobować na gospodarzy?
 
valenciacf 572

valenciacf

Użytkownik
może i wszystko było prawidłowo i umpire nagle wyskoczył z obstruction ale jak runner biegnie na bazę i stara się z całych sił (nogami i rękami ???? ) co by bazowy tej piłki nie złapał bądż mu jakimś cudem wypadła żeby zdobyć baze to już sędziowie tego nie widzą ???? jak dla mnie to Middlebrooks starał się podnieść a Craig się o niego potknął ale jak tłumaczą umpires obstruction call nie musi być zamierzone więc stało się ???? teraz muszą chłopaki dać z siebie wszystko bo jak Grzesio pisze pozniej czeka Wainwright i Wacha i bedzie bardzo ciężko

jak dla mnie ryzykownie RedSox-2.5 ???? i czysty Win też pogram

http://mlb.mlb.com/news/article.jsp?ymd=20131027&amp;amp;content_id=63396774&amp;amp;c_id=mlb
 
grzesio 43K

grzesio

Forum VIP
STL Cardinals @ Boston Red Sox
STL Cardinals ⛔ Lackey zagrał bardzo świetne zawody , a Wache zjadła presja
2.100 @ Pinnacle

Michael Wacha vs John Lackey

Sezon NBA się rozpoczął , więc w dziale MLB tylko wierni fanatycy pozostali.
Na dzisiaj zakład na przedłużenie serii po całkiem ładnym kursie.
Możliwe że będzie rósł.
Wacha gdy miota to STL wygrywa wszystko w tym Postseason.
Kolejno linie amerykańskie począwszy od meczu z Pirates =&gt; -115 , 126 , 123 , 104.
Dzisiaj w okolicy 110 , więc tendencja utrzymana kursowo.
W ostatnim starcie w Bostonie - ofensywa Red Sox trochę sie zabawiła z Michaelem i musiał zejść po narzuconych 6 IP oddając 3 H , 2 ER , 4 walks i 1 HR.
Narzucił 6 SO.
Linia dobra , ale nie porywa patrząc na poprzednie starty.
Gdyby MLB było kontrolowane przez takiego komisarza NBA Davida Sterna to jutro na 90% mielibyśmy mecz nr 7.
Mecz nr 7 to dodatkowe pieniądze i miejsce w TV.
Po Selligu trudno określić czy by chciał mecz nr 7 , ale biorąc pod uwagę , że są to instytucje powołane by zarabiać pieniądze to czemu nie :?:
Seria trudna do typowania , więc pewnie miasto Boston , telewizja FOX i pewnie gdzieś na boku MLB tez by chciało jutro meczu nr 7.
Jutro w ekipie STL narzucałby najpewniej Joe Kelly , więc Boston bez wątpienia wygrywa w 7.
2 lata temu mieliśmy pamiętny mecz nr 6 - Cardinals uratowało swoje szansę na mistrzostwa dwa razy będą jeden strike od porażki w World Series.
Wacha za Postseason ma ERE 1.00 , WHIP na poziomie 0.70.
Za rywala ma zawodnika , który fenomenalnych liczb nie ma za Postseason , ale jest raczej solidny w domu.
Ale fakt - gramy na Fenway , w historycznej mecce American League w świecie DH z Davidem Ortizem jako DH.
STL musi jakoś wyeliminować Ortiza z gry. Wtedy mają szanse na grę.
Cardinals poniżej hittera #5 wyglądają słabo , w meczu nr 5 wyglądało to tragicznie.
Wszystko wygląda ładnie , aby dzisiaj Boston świętował kolejne mistrzostwo poza jednym - Starterem STL i kieruję się grac na nich.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
valenciacf 572

valenciacf

Użytkownik
Kosmiczny sezon w wykonaniu zawodników Boston RedSox dobiegł konca. Teraz czas na party. ????



:browar565::browar565: RedSox Nation. Boston Strong. :browar565::browar565:​
 
grzesio 43K

grzesio

Forum VIP
Boston wygrał i jest git ????
Oby jakaś inna ekipa z American League wygrała za rok to trofeum ???? :p
Sezon MLB zakończony zwycięstwem ekipy z AL , która dominowała przez cały sezon czy to w Interlidzie , Meczu Gwiazd czy World Series.
Chciałbym podziękować wszystkim piszącym z działu za sezon. ????????
Nie będę wymieniać z nick&#39;ów bo jeszcze by się ktoś obraził :razz:
Wygląda to lepiej jak sezon temu czy dwa.
Jedni udzielali się częściej , inni mniej.
Ponad 330 odpowiedzi za Regular i prawie 400 za cały sezon wraz z Postseason.
Wygląda to lepiej jak rok temu , mam nadzieję , że za rok 400 odpowiedzi pęknie
Shane Victorino
miał fajny tzw. walk-up song.
Cały stadion praktycznie co podejście do odbijania śpiewał takie o to słowa do melodii :
Cause every little thing gonna be all right
http://www.youtube.com/watch?v=LanCLS_hIo4
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom