>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MLB Season 2016 - Czerwiec

Status
Zamknięty.
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
Dyscyplina: Baseball MLB
Godzina: 01:10
Spotkanie: Boston Red Sox vs. Baltimore Orioles
(Joe Kelly vs. Mike Wright)
Typ: Boston over 4,5 runs ✅ (9:13)
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet.365
Analiza:

edit: w 3 zmianie było po wszystkim ???? niestety orioles więcej punktów. pitching staff red soxów zamienię lub oddam za darmo ????

Krótka piłka.
1. Boston ciągle dominuje swoich rywali ofensywą. Mają ponad 60 runów więcej niż następny team w MLB (stan z przed paru dni).
Ich niezwykłą wprost przewagą nad innymi jest świetna forma kilku graczy. Wczoraj np. lead off man Mookie Bets ustanowił rekord drużyny odbijając 3 home runy jako gracz rozpoczynający mecz.
2. W ostatnich 10 grach 9 razy zdobywali minimum 5 runs (w tym 2/2 w meczach z dzisiejszym rywalem.
3. Miotacz Orioles Wright ma ERA 5.05, daje dużo walks i nie wytrzymuje zbyt dużo zmian. W ostatnich 4 meczach, które zaczynał Orioles tracili 4,3,4 i 4 runy choć rywale nie prezentowali połowy mocy ofensywnej Red Sox.
Też taki typowy no-brainer, który na papierze świetnie wygląda i tylko jakiś cud sprawi, iż typ nie wejdzie.
Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
Dyscyplina: Baseball MLB
Godzina: 01:05
Spotkanie: Boston Red Sox vs. Baltimore Orioles
(Rick Porcello vs. Ubaldo Jimenez)
Typ: Boston over 4,5 runs ✅ (7:12)
Kurs: 1.76
Bukmacher: Bet.365
Analiza:
edit: strzelanie zaczęło się trochę później niż zwykle, ale jak już zaczęli to od razu wbili piątke. niestety porażka z orioles, którzy wbili kosmiczną ilość hr.
Uwaga!! &quot;Easy moniez od buka imo&quot; part II.
Boston co rusz nieproszony przez rywali urządza sobie slugfesty.
Dziś dla odmiany dostali open invitation od trenera Orioles. Nie wiam jak inaczej można nazwać ponowne powierzenie Jimenezowi roli rozpoczynającego miotacza. Facet powinien poszukiwać inspiracji w minor leagues a nie rozpoczynać przeciwko najlepszej baseballowej ofensywie na świecie.
Mógłbym nudzić was statystykami typu:
- Boston zdobywał min. 5 runów w 10 z ostatnich 11 gier
- Orioles w maju na 6 startów Jimeneza 5 razy tracili ponad 4,5 runów w meczu (jedyny wyjątek to słabiutcy ofensywnie Oakland).
- Mookie Bets pobił kolejny rekord MLB jeśli idzie o home runy lead off mana
- Bogarets śrubuje serię gier z odbiciem do 25 (przejął próby pobicia rekordu DiMaggio po tym jak Bradley zatrzymał się na 29)
i jeszcze paroma innymi.
Jednak osoby nie zajmujące się baseballem na co dzień mogą nie być do końca przekonane.
Pozwólcie więc, iż odwołam się do powszechniej znanej dyscypliny sportu, jaką jest piłka nożna.
Red Sox ofensywnie są mniej więcej w takiej formie jak:
- Lewy w barwach Borusii w meczu z Realem w półfinale Ligi Mistrzów w 2013
- jak Niemcy w półfinale Mistrzostw Świata przeciwko Brazylii
- jak Cristiano Ronaldo w meczach vs. Sevilli i Getafe
- jak Lewy w meczu z Wolfsburgiem.
Aktualną formę Ubaldo Jimeneza porównałbym zaś do:
- występu polskich obrońców w meczu przeciwko Portugalii na mundialu w Korei i Japonii.
Sądzę, iż ten typ wszedłby gładko, nawet gdyby zawodnicy Red Sox rozegrali mecz w opaskach zasłaniających oczy.
Need I say more? ????
Powodzenia.
Oczywiście proszę nie szaleć ze stawką i nie grać za cały budżet.
Kto wie czy akurat dziś planety nie ułożą się w jakąś magiczną konstelację, niemniej dla mnie typ roku. Sam dałbym na to kurs: 1,1.
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
Dyscyplina: Baseball MLB
Godzina: 01:05
Spotkanie:Toronto Blue Jays vs. Boston Red Sox
(R.A. Dickey vs. David Price)
Typ: Boston over 4,5 runs ⛔
Kurs: 1.76
Bukmacher: Bet.365
Analiza:
edit: typ mocno do tyłu, oglądanie tego meczu było bardzo nieprzyjemne, red sox nagle zapomnieli jak się odbija, mimo iż Dickey co chwila za pomocą walks/hit by pitch wpychał naszych na bazy. pierwsze uderzenie dopiero w 6 zmianie. 10 lob i 0-12 with RISP !! niewiarygodnie słabe staty. dam spokój z graniem red soxó dopóki nie będzie pewności, iż normalność wróciła w ich szeregi.

Doszedłem do wniosku, iż: &quot;nie ma co rzeźbić&quot; tylko brać dobre kursy jak dają.
Dlatego, pomimo wielu ciekawych meczyków i typów dziś, idziemy w ten najbardziej pewny.
Boston na ostatnie 12 gier 11 razy pokrył linię minimum 5 runów.
R. A. Dickey narzucał vs. Bostonowi w tym sezonie 3 razy (ostatnio 29 maja) i w każdym z tym meczów Red Soxi zdobywali min. 5 punktów.
Ponadto każde z tych starć kończyło się zwycięstwm Red Sox (kurs: 1.57) oraz pokryciem handicapu -1,5 (kurs: 2,10).
Najpewniejszy wg mnie typ na ilość runs.
Polecam i pozdrawiam.
P.s. Wczoraj w trakcie dnia linia zwiększyła się o 1 run do 5,5 (kurs też oczywiście odpowiednio wzrósł). Pobrałem też większy kurs ???? z uśmiechem na ustach i gdyby był dostępny po południu też bym się nie bał.
P.s. 2. Będę jeszcze analizował gry dzisiaj i jak coś się pojawi to dorzucę.
Jeśli ktoś z was ma jakieś typy albo przemyślenia niech śmiało wbija posty. Pogłowimy się wspólnie.
Pozdro
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 0

maniek098

Użytkownik
@sinobrody co sądzisz dziś o tym meczu?
Chicago Cubs(J.Lackey) - Arizona Diamondbacks (A.Bradley)
Typ Cubs -1,5
Ostatnio Chicago jest na fali, Arizona swoją grą nie powala.
 
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
@sinobrody co sądzisz dziś o tym meczu?
Chicago Cubs(J.Lackey) - Arizona Diamondbacks (A.Bradley)
Typ Cubs -1,5
Ostatnio Chicago jest na fali, Arizona swoją grą nie powala.
Nie jestem do końca przekonany. Arizona wygrywa każdy start Bradleya i daje mu duży run support. Raczej w kierunku overa 8,5 bym się udał. Padał w 9 na 10 ostatnich gier Arizony i w każdej z 3 gier, które zaczynał Bradley w tym sezonie.
 
D 0

dutra

Gość
Nie jestem do końca przekonany. Arizona wygrywa każdy start Bradleya i daje mu duży run support. Raczej w kierunku overa 8,5 bym się udał. Padał w 9 na 10 ostatnich gier Arizony i w każdej z 3 gier, które zaczynał Bradley w tym sezonie.
A jak dzisiaj miotacze w meczu Red sox?
Moc na palkach nie zejdzie, wczoraj początek jak pisałeś pusty?

Kolejny wyjazd nie koliduje?

Luźne pytania, świetnie typy. Pozdrawiam
 
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
A jak dzisiaj miotacze w meczu Red sox?
Moc na palkach nie zejdzie, wczoraj początek jak pisałeś pusty?
Kolejny wyjazd nie koliduje?
Luźne pytania, świetnie typy. Pozdrawiam
Oba teamy silne ofensywnie a miotacze do czołówki nie należą. Nawet Price te parę runów oddaje. Nic nie zapowiada utraty mocy Red Soxów. Nie miali dalekiej podróży z Baltimore. Powinno być ofensywnie.
A tak pół żartem pół serio to mam nadzieję, że nie pochlali na pępkowym u Bradley&#39;a ;) Jedyny potencjalny powód niewejścia typu. Bo w to, że Dickey przypomni sobie dawną formę wątpię.
 
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
Z gier godnych uwagi po dość pobieżnej analizie polecałbym:
- Rangers: win / handi / więcej uderzeń / powyżej 4,5 runs za 1.95 !!! ✅
(grają u siebie, narzuca Yu Darvish (super, że w końcu wrócił), miotacz rywali przegrał 5 na 6 gier w maju, seattle w tych meczach tracili odpowiednio: 3,3,4,4,5,5 runs, rangers pozytywnie mnie zaskoczyli w grach z cleveland, na 10 gier 6 razy zdobyli min. 5 runs, odnieśli 7 zwycięstw, seattle na 10 ostatnich gier tracili 5 runs aż 7 razy a grali z tzw. leszczykami).

edit: beltre dał 3run homera już w pierwszej zmianie a w 3ciej było po imprezie ???? typ wszedł bardzo gładko a ja pobrałem over 4,5 runs po 2.05

Bardzo fajny mecz się zapowiada. ????
 
D 0

dutra

Gość
6ta zmiana się zaczeła i BRS ma pierwszy hit.
Ortiz zdobywa swój 500. double w barwach Red Sox.
Straszliwie mało wybić, obniżają loty od ostatniego meczu :?
Gdzie tu możemy się doszukać defektu, zmęczenie ?
 
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
Straszliwie mało wybić, obniżają loty od ostatniego meczu :?
Gdzie tu możemy się doszukać defektu, zmęczenie ?
Nie wiem konkretnie, jednak mieli straszne at bats. W ogóle nie przypominali tych graczy których wcześniej się oglądało. Obserwowałem min. 15 gier Soxów w tym roku, a ponad połowę fragmentami i tak słabej nie pamiętam.
Należy poczekać aż się odbiją.
Z kolei bardzo zaimponowali mi Blue Jays. Gra obronna na fantastycznym poziomie. Duża siła ofensywna i pitching staff kręci świetne staty. Warto się im bliżej przyglądać w najbliższych dniach.
 
grzesio 39,1K

grzesio

Forum VIP
6ta zmiana się zaczeła i BRS ma pierwszy hit.
Ortiz zdobywa swój 500. double w barwach Red Sox.
BigPapi jak ma kończyć karierę po tym sezonie to nieco szkoda, bo jak widac forma jest i jeszcze z rok-dwa by dobrze odbijał.
Ortiz z 501 2B jest obecnie 3. na liście Red Sox
Ted Williamsa przegoni w tym roku pewnie przy takiej grze (525 2B ma) , ale do rekordu Yaza w postaci 646 2B daleko.
Williams jakby nie przygoda w wojsku w okresie wojny to istanieje duża szansa , że kilka rekordów czy to red Sox czy MLB by było jeszcze bardziej wyśrubowanych.
 
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
BigPapi jak ma kończyć karierę po tym sezonie to nieco szkoda, bo jak widac forma jest i jeszcze z rok-dwa by dobrze odbijał.
Ortiz z 501 2B jest obecnie 3. na liście Red Sox
Ted Williamsa przegoni w tym roku pewnie przy takiej grze (525 2B ma) , ale do rekordu Yaza w postaci 646 2B daleko.
Williams jakby nie przygoda w wojsku w okresie wojny to istanieje duża szansa , że kilka rekordów czy to red Sox czy MLB by było jeszcze bardziej wyśrubowanych.
Yaz odwiedził komentatorów Red Sox w czasie ceremonii na 30-lecie 1986 AL Championship. Kiedy opowiadał o tym jak byli 1 out od wygrania World Series po 68 latach przerwy, mając 2 runy przewagi vs. Mets w 10 zmianie aż czuło się historię. ????
 
wrong 115

wrong

Użytkownik
Prośba do ekspertów o opinię. Co sądzicie o zagraniu z dzisiejszej oferty na zwycięstwa Chicago Cubs i Boston Red Sox? Na Chicago co prawda jest śmiesznie niski kurs ale sądząc po wynikach są w całkiem niezłej formie, Arizona nic szczególnego nie gra mówiąc delikatnie. Wczoraj dość wysoko przegrali i trochę nie wierzę, że dzisiaj coś się w ich grze zmieni na lepsze. Z kolei Boston wpadł w lekki dołek i przegrali już 3. mecz z rzędu, a Toronto wydaje się być wymagającym przeciwnikiem. Myślę jednak, że dzisiaj zrobią wszystko by zakończyć serię porażek, typ trochę na przełamanie? Może macie inne pewne typy na dzisiaj, które warto by zagrać. Proszę o jakieś rzeczowe spostrzeżenia ???? .
 
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
Dyscyplina: Baseball MLB
Godzina: 20:20
Spotkanie:Arizona Diamondbacks vs. Chicago Cubs
(Edwin Escobar vs. Jason Hammel)
Typ: Chicago Cubs najwięcej uderzeń ✅
Kurs: 1.68
Bukmacher: Bet.365
Analiza:
edit: typ wszedł. po tym meczu jestem jednak pewien, że Cubsi nic w tym sezonie nie osiągną. mają grupę fantastycznych miotaczy (genialny mecz Hammela) jednak ofensywnie są strasznie nijacy (eufemizm).
Dziś pierwszym meczem będzie starcie Arizony ze słabym bilansem 3-7 w ostatnich 10. Te 3 zwycięstwa vs. bardzo słabym Padres i Astros (pisząc słabym mam na myśli ujemne bilanse ekip).
Cubs z kolei nie mogą się zatrzymać i na ostatnie 10 mają bilans 9-1.
Jeśli chodzi o różnicę poziomów między tymi drużynami to najlepiej oddaje to powiedzenie: niebo a ziemia. D-backs są 11 games behind od pierwszego, Cubs są drużyną z najlepszym bilansem w całym baseballu. Wczoraj komentatorzy nie mogli przestać chwalić ich miotaczy. Wszyscy mają ERA poniżej 3.0. Kosmos!!
Dziś Cubsi wysyłają do boju Hammela, który jest jednym z tych czarodziejów. 10 gier, bilans 6-1 z ERA 2.09. Na 56 zmian oddał 43 hits i tylko 13 ER. Zezwolił na 3 HR. Fantastyczne staty.
Podczas jego startów Cubs wygrywali 8/10. Pierwsza porażka w 1szej grze, gdzie i tak narzucał fantastycznie oddając tylko 4 hits, głównie z racji małego run supportu. 2ga z zawsze groźnymi Brewers, gdzie i tak oddał tylko 5 hits ( w tym 2 HR).
Hammel powinien spokojnie utrzymać i tak słabą ofensywę D-backs w ryzach.
Nawet jednak, gdyby zdarzył mu się słabszy dzień, typ i tak winien wejść. Do takich wniosków skłania mnie miotacz D-backs: Edwin Escobar.
Na chwilę obecną nie jest to gracz formatu MLB.
W tym sezonie zaliczył tylko jeden występ. 30 maja w meczu z nie najsilniejszą ekipą Astros wytrwał 3 i 1/3 zmiany oddając aż 10 hits i 7 ER przy okazji uderzając dwóch pałkarzy Astros. W 2015 w ogóle nie znalazł uznania w oczach trenerów i nie posmakował boisk MLB.
Ponadto w tym sezonie w swoich występach w triple A wykręcił mało chwalebne ERA 4.68. Na 5 rozpoczętych gier i 25 mian oddał 25 hits i 13 ER z 6 BB. Mówimy tu o triple A. To są beznadziejne staty. A teraz ten facet, któego ostatni występ vs. dużo słabszej drużynie, skończył się tragicznie, przyjeżdża do drużyny z najlepszym bilansem w calutkim baseballu, która jest na fali i okłada u siebie każdego kto się nawinie, w 6 z tych meczów zdobywając minimum 6 runs itp. Ponadto jego rywalem będzie niezwykle doświadczony miotacz, który aktualnie wykręca najlepsze staty w karierze.
To starcie nie może się dobrze dla Escobara zakończyć. On ma tego świadomość i sądzę, iż Cubs szybko dobiorą mu się do skóry notując przy tym znacznie większą ilość wybić.
Powodzenia.
P.s. Biorę typ &quot;kto więcej hits&quot; z powodu kursu i wg mnie pewności wejścia. Na czysty win jest mało kuszące 1,34 a handi w baseballu to coś czego wolę unikać.
Jeśli ktoś się zdecyduje na ten typ proszę pamiętać, iż bet 365 nie pozwala na zamykanie tego typu zakładów.
P.s. 2. Mecze Cubsów warto też oglądać (oprócz aktualnych walorów sportowych) dla chociażby legendarnej 7th inning stretch ????
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
Prośba do ekspertów o opinię. Co sądzicie o zagraniu z dzisiejszej oferty na zwycięstwa Chicago Cubs i Boston Red Sox? Na Chicago co prawda jest śmiesznie niski kurs ale sądząc po wynikach są w całkiem niezłej formie, Arizona nic szczególnego nie gra mówiąc delikatnie. Wczoraj dość wysoko przegrali i trochę nie wierzę, że dzisiaj coś się w ich grze zmieni na lepsze. Z kolei Boston wpadł w lekki dołek i przegrali już 3. mecz z rzędu, a Toronto wydaje się być wymagającym przeciwnikiem. Myślę jednak, że dzisiaj zrobią wszystko by zakończyć serię porażek, typ trochę na przełamanie? Może macie inne pewne typy na dzisiaj, które warto by zagrać. Proszę o jakieś rzeczowe spostrzeżenia ???? .
Analizę meczu Cubs masz powyżej. Z Bostonem osobiście bym się wstrzymał. Na bank chleją drugi dzień na pępkowym u JBJr. i są bez formy. Wczoraj machali tymi kijami jak potłuczeni. Oglądanie tego meczu było traumatycznym przeżyciem. :-|
Ktoś tu się bardziej przygląda Natsom i Redsom? Zastanawiam się nad zwycięstwem Nats, w końcu narzuca Strasburg a jego ekipa w tej sytuacji zawsze odnosiła zwycięstwa, jednak obawiam się trochę rosnącej formy Reds. 3 winy w tym z Colorado i Nats, 8 gier z minimum 4 runami - niepokojąco to wygląda. No i narzuca Straily a z nim Reds odprawili w maju m.in. Giants, Pirates, Phillies i Colorado. Ładny bilans.
 
D 0

dutra

Gość
A z ciekawości jak wpływa deszczyk na pałkarzy/miotaczy, piłka nie jest bardziej śliska czy cokolwiek co by przeszkadzało/pomagało ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom